Kuchyně Gorenje Prague Open 2017 – Praha

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 3. (Q) do neděle 10. září 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích TJ Spoje Praha. V […]

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 3. (Q) do neděle 10. září 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích TJ Spoje Praha.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje …

Nasazenou jedničkou je Miriam Kolodziejová z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(St 6. 9.)
Česká republika Martina Kudelová (WC) 6:0, 6:4
Česká republika Kateřina Křížová (Q)
(Út 5. 9.)
Slovensko Barbora Matušová (WC) 6:2, 3:6, 6:3
Česká republika Kristýna Hrabalová (Q)
(Út 5. 9.)
Ukrajina Nataliya Pogribnyaková (Q) 6:3, 6:4
Česká republika Sonja Křtěnová (Q)
(Út 5. 9.)
Srbsko Tamara Čurovičová (5) 4:6, 3:6
Belgie Magali Kempenová (3)
(St 6. 9.)
Argentina Melany Solange Krywojová 6:1, 6:2
Slovensko Jana Jablonovská
(St 6. 9.)
Rusko Angelina Žuravlevová 6:0, 6:1
Česká republika Tereza Procházková
(St 6. 9.)
Slovensko Natalia Vajdová 6:3, 6:4
Německo Stephanie Wagnerová (Q)
(Út 5. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová (8) 6:3, 6:2
Francie Alice Rameová (7)
(Út 5. 9.)
Česká republika Dagmar Dudláková (Q) 6:3, 7:6(1)
Česká republika Linda Ševčíková (WC)
(St 6. 9.)
Ukrajina Nadija Kolbová 3:6, 2:6
Česká republika Barbora Miklová
(St 6. 9.)
Česká republika Johana Marková (WC) 3:6, 1:6
Česká republika Veronika Vlkovská
(St 6. 9.)
Slovensko Sandra Jamrichová (4) 6:2, 3:6, 6:4
Česká republika Vendula Žovincová (6)
(St 6. 9.)
Česká republika Pernilla Mendesová 6:4, 6:1
Moldavsko Anastasia Detiucová
(St 6. 9.)
Česká republika Karolína Novotná 6:1, 6:1
Česká republika Nikola Tomanová (Q)
(Út 5. 9.)
Ukrajina Julija Lysová (Q) 7:6(5), 4:6, 4:6
Ukrajina Anastasija Fědoryšinová
(Út 5. 9.)
Francie Sara Cakarevic (2) 7:6(2), 6:0
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(Čt 7. 9.)
Česká republika Kateřina Křížová (Q) 6:1, 6:4
Česká republika Kristýna Hrabalová (Q)
(Čt 7. 9.)
Srbsko Tamara Čurovičová (5) 4:6, 6:4, 2:6
Belgie Magali Kempenová (3)
(Čt 7. 9.)
Slovensko Jana Jablonovská 6:1, 6:2
Česká republika Tereza Procházková
(Čt 7. 9.)
Německo Stephanie Wagnerová (Q) 6:3, 7:5
Francie Alice Rameová (7)
(Čt 7. 9.)
Ukrajina Nadija Kolbová 6:4, 6:1
Česká republika Johana Marková (WC)
(Čt 7. 9.)
Česká republika Veronika Vlkovská wo.
Česká republika Vendula Žovincová (6)
(Čt 7. 9.)
Moldavsko Anastasia Detiucová 4:6, 6:4, 6:7(0)
Ukrajina Julija Lysová (Q)
(Čt 7. 9.)
Ukrajina Anastasija Fědoryšinová 6:1, 6:2
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(Pá 8. 9.)
Srbsko Tamara Čurovičová (5) 6:2, 6:3
Belgie Magali Kempenová (3)
(Pá 8. 9.)
Česká republika Tereza Procházková 6:2, 6:3
Francie Alice Rameová (7)
(Pá 8. 9.)
Česká republika Johana Marková (WC) 6:4, 6:4
Moldavsko Anastasia Detiucová
(Pá 8. 9.)
Ukrajina Julija Lysová (Q) 6:2, 6:7(5), 0:6
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(So 9. 9.)
Belgie Magali Kempenová (3) 0:6, skreč
Francie Alice Rameová (7)
(So 9. 9.)
Ukrajina Julija Lysová (Q) 6:1, 0:6, 6:4
Finále dvouher
Praha, antuka
Belgie Magali Kempenová (3)
(Ne 10. 9.)
Francie Alice Rameová (7) 4:6, 4:5 skreč

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Ukrajina Maryna Kolbová (1)
Ukrajina Nadija Kolbová (1)
(Út 5. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Sonja Křtěnová
6:4, 2:6, 11:9
Česká republika Kateřina Brožová (Alt)
Česká republika Markéta Petruželová (Alt)
(St 6. 9.)
Srbsko Tamara Čurovičová
Ukrajina Julija Lysová
1:6, 3:6
Česká republika Kristýna Hrabalová (4)
Česká republika Nikola Tomanová (4)
(Út 5. 9.)
Česká republika Laetitia Pulchartová (WC)
Česká republika Karolína Vlčková (WC)
6:3, 6:2
Rakousko Elena Griessnerová
Rakousko Christina Wolfgruberová
(Út 5. 9.)
Ukrajina Anastasija Fědoryšinová
Rusko Angelina Žuravlevová
4:6, 4:6
Česká republika Martina Kudelová (WC)
Česká republika Tereza Procházková (WC)
(St 6. 9.)
Nizozemsko Regina Husaková
Česká republika Linda Ševčíková
6:2, 5:7, 2:10
Česká republika Petra Kučerová
Česká republika Denisa Pospíšilová
(Út 5. 9.)
Česká republika Dagmar Dudláková (3)
Česká republika Tereza Švecová (3)
5:7, 6:4, 10:7
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
(Út 5. 9.)
Česká republika Eliška Kleisnerová (WC)
Česká republika Kristýna Mamicová (WC)
6:1, 6:2
Slovensko Barbora Matušová
Velká Británie Mirabelle Njozeová
(St 6. 9.)
Slovensko Jana Jablonovská (2)
Česká republika Vendula Žovincová (2)
6:4, 3:6, 7:10
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka
Ukrajina Maryna Kolbová (1)
Ukrajina Nadija Kolbová (1)
(Čt 7. 9.)
Srbsko Tamara Čurovičová
Ukrajina Julija Lysová
2:6, 6:4, 10:6
Česká republika Kristýna Hrabalová (4)
Česká republika Nikola Tomanová (4)
(Čt 7. 9.)
Ukrajina Anastasija Fědoryšinová
Rusko Angelina Žuravlevová
6:3, 7:6(6)
Nizozemsko Regina Husaková
Česká republika Linda Ševčíková
(Čt 7. 9.)
Česká republika Petra Kučerová
Česká republika Denisa Pospíšilová
4:6, 2:6
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
(Čt 7. 9.)
Slovensko Jana Jablonovská (2)
Česká republika Vendula Žovincová (2)
7:5, 6:1
Semifinále čtyřher
Praha, antuka
Ukrajina Maryna Kolbová (1)
Ukrajina Nadija Kolbová (1)
(Pá 8. 9.)
Česká republika Kristýna Hrabalová (4)
Česká republika Nikola Tomanová (4)
4:6, 4:6
Česká republika Petra Kučerová
Česká republika Denisa Pospíšilová
(Pá 8. 9.)
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
6:2, 3:6, 6:10
Finále čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Kristýna Hrabalová (4)
Česká republika Nikola Tomanová (4)
(So 9. 9.)
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
6:1, 6:3

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Velká Británie Mirabelle Njozeová (1)
(-)
bye
Rakousko Elena Griessnerová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Kristýna Hrabalová 4:6, 0:6
Česká republika Tereza Vajsejtlová
(Ne 3. 9.)
Rusko Maria Novikovová 5:7, 3:6

(-)
Česká republika Petra Sedláčková bye
Česká republika Nikola Tomanová (2)
(-)
bye
Česká republika Kristýna Mamičová
(Ne 3. 9.)
Švédsko Arezo Ghannadanová 2:6, 5:7
Srbsko Mila Masičová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Karolína Vlčková 2:6, 5:7

(-)
Nizozemsko Regina Husaková bye
Ukrajina Julija Lysová (3)
(-)
bye
Belgie Lynn Janssensová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Denisa Pospíšilová 4:6, 3:6
Česká republika Aneta Kulhánková
(Ne 3. 9.)
Německo Lena Ruppertová 0:6, 0:6

(-)
Česká republika Kristýna Hlaváčová bye
Ukrajina Nataliya Pogribnyaková
(-)
bye

(-)
Česká republika Markéta Petruželová bye
Ukrajina Iryna Rusynová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Tereza Švecová 0:6, 0:6

(-)
Slovensko Michaela Krausková bye
Česká republika Eliška Kleisnerová
(-)
bye

(-)
Srbsko Ana Kuničová bye
Česká republika Kateřina Křížová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Jana Boubelíková 6:1, 6:2

(-)
Česká republika Klára Hájková bye
Německo Stephanie Wagnerová
(-)
bye

(-)
Rakousko Christina Wolfgruberová bye
Česká republika Sabina Richtrová
(Ne 3. 9.)
Ukrajina Maryna Kolbová 1:6, 7:6(3), 6:2

(-)
Německo Caroline Ancická (WC) bye
Rakousko Nadja Ramskoglerová
(-)
bye

(-)
Česká republika Laetitia Pulchartová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Karolína Čechová 2:6, 6:3, 5:7

(-)
Česká republika Sonja Křtěnová bye
Česká republika Natálie Cváčková
(-)
bye

(-)
Česká republika Kateřina Brožová bye
Česká republika Valentina Cváčková
(Ne 3. 9.)
Česká republika Dagmar Dudláková 5:7, 6:7(1)

(-)
Česká republika Petra Kučerová bye
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Velká Británie Mirabelle Njozeová (1)
(Ne 3. 9.)
Česká republika Kristýna Hrabalová 3:6, 1:6
Rusko Maria Novikovová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Petra Sedláčková 5:7, 3:6
Česká republika Nikola Tomanová (2)
(Ne 3. 9.)
Švédsko Arezo Ghannadanová 6:2, 6:1
Česká republika Karolína Vlčková
(Ne 3. 9.)
Nizozemsko Regina Husaková 3:6, 5:7
Ukrajina Julija Lysová (3)
(Ne 3. 9.)
Česká republika Denisa Pospíšilová 6:4, 6:2
Německo Lena Ruppertová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Kristýna Hlaváčová 6:0, 6:2
Ukrajina Nataliya Pogribnyaková
(Ne 3. 9.)
Česká republika Markéta Petruželová 1:6, 6:1, 6:4
Česká republika Tereza Švecová
(Ne 3. 9.)
Slovensko Michaela Krausková 4:6, 7:5, 6:7(6)
Česká republika Eliška Kleisnerová
(Ne 3. 9.)
Srbsko Ana Kuničová 7:5, 6:2
Česká republika Kateřina Křížová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Klára Hájková 6:3, 7:5
Německo Stephanie Wagnerová
(Ne 3. 9.)
Rakousko Christina Wolfgruberová 6:1, 6:1
Česká republika Sabina Richtrová
(Ne 3. 9.)
Německo Caroline Ancická (WC) 3:6, 2:6
Rakousko Nadja Ramskoglerová
(-)
bye
Česká republika Karolína Čechová
(Ne 3. 9.)
Česká republika Sonja Křtěnová 7:6(6), 5:7, 3:6
Česká republika Natálie Cváčková
(Ne 3. 9.)
Česká republika Kateřina Brožová 1:6, 6:0, 6:4
Česká republika Dagmar Dudláková
(Ne 3. 9.)
Česká republika Petra Kučerová 6:2, 6:2
3. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Česká republika Kristýna Hrabalová
(Po 4. 9.)
Česká republika Petra Sedláčková 6:2, 6:2
Česká republika Nikola Tomanová (2)
(Po 4. 9.)
Nizozemsko Regina Husaková 6:3, 6:4
Ukrajina Julija Lysová (3)
(Po 4. 9.)
Německo Lena Ruppertová 7:5, 6:2
Ukrajina Nataliya Pogribnyaková
(Po 4. 9.)
Slovensko Michaela Krausková 6:4, 6:2
Česká republika Eliška Kleisnerová
(Po 4. 9.)
Česká republika Kateřina Křížová 3:6, 2:6
Německo Stephanie Wagnerová
(Po 4. 9.)
Německo Caroline Ancická (WC) 6:1, 6:2
Rakousko Nadja Ramskoglerová
(Po 4. 9.)
Česká republika Sonja Křtěnová 3:6, 6:1, 4:6
Česká republika Natálie Cváčková
(Po 4. 9.)
Česká republika Dagmar Dudláková 6:3, 2:6, 2:6

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.