Los zimní fotbalové Tipsport ligy 2015

Vyšehrad – Ve čtvrtek 9. října odpoledne byl na pražském Vyšehradě rozlosován v pořadí 18. ročník zímní fotbalové Tipsport ligy 2015. Sedm prvoligových a devět druholigových klubů změří své síly […]

Vyšehrad – Ve čtvrtek 9. října odpoledne byl na pražském Vyšehradě rozlosován v pořadí 18. ročník zímní fotbalové Tipsport ligy 2015.

Sedm prvoligových a devět druholigových klubů změří své síly nejprve ve skupinách v Praze (A, B), Mladé Boleslavi (C) a Olomouci (D).

Následně v neděli 25. ledna se spolu utkají vítězové skupin v Brozanech nad Ohří na hřišti tamního SK Sokol Brozany.

Tipsport liga je honorována tak, že za každý bod utržený v základní skupině získá klub 5 tisíc korun a za každý bod utržený ve finálové skupině 22 tisíc korun. Mezi kluby se rozdělí celkově 624 tisíc korun.

Los zimní fotbalové Tipsport ligy 2015 je následující:

Skupina A – Praha

Ve skupině A se představí na hřišti FK Slavoj Vyšehrad prvoligový klub Bohemians Praha 1905 s druholigovými kluby FC MAS Táborsko, FK Baník Most 1909 a FK Kolín.

Skupina B – Praha

Ve skupině B rovněž na hřišti FK Slavoj Vyšehrad prvoligové kluby FK Dukla Praha a SK Dynamo České Budějovice s druholigovými kluby FK Viktoria Žižkov a FC Graffin Vlašim.

Skupina C – Mladá Boleslav

Ve skupině C prvoligové kluby FK Mladá Boleslav a FC Hradec Králové s druholigovými kluby FK Pardubice a FK Varnsdorf.

Skupina D – Olomouc

A ve skupině D prvoligové kluby FC Baník Ostrava a FC Zbrojovka Brno s druholigovými kluby SK Sigma Olomouc a FC Fastav Zlín.