Los zimní fotbalové Tipsport ligy 2020

Ta’Qali – 23. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy je rozlosován. Triumf obhajuje Brno a po sedmi letech se na turnaj vrací Karviná. Sedm prvoligových, pět druholigových a čtyři slovenské kluby […]

Ta’Qali – 23. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy je rozlosován. Triumf obhajuje Brno a po sedmi letech se na turnaj vrací Karviná.

Sedm prvoligových, pět druholigových a čtyři slovenské kluby změří své síly nejprve ve čtyřech skupinách základní části Tipsport ligy, které se hrají systémem každý s každým. Poté si čtyři kluby zahrají vyřazovací část Tipsport Malta Cupu na maltském národním stadionu Ta’Qali. A turnaj zakončí čtyři přátelská utkání proti klubům s nejvyšší maltské soutěže.

V pražské skupině A se utkají 1. FK Příbram, FK Jablonec, Bohemians Praha 1905 a FK Dukla Praha. V mladoboleslavské skupině B FK Mladá Boleslav, AC Sparta Praha, FC Hradec Králové a FK Varnsdorf. V dunajskostredské skupině C FC Zbrojovka Brno, FC DAC Dunajská Streda, FC Nitra a MFK Skalica. V ostravské skupině D FC Baník Ostrava, MFK Karviná, 1. SK Prostějov a FK Pohronie.

Vrchol turnaje v podobě finále je naplánován na pondělí 27. ledna 2020 s výkopem ve 13:30.

Živé přenosy z turnaje zdarma na TV Tipsport (18+) v rozhraní internetového sázení.