Macha Lake Open 2017 – Staré Splavy

Staré Splavy – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 4. (Q) do neděle 11. června 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích TO Staré Splavy.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 25000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Viktoria Kužmová ze Slovenska.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Staré Splavy, antuka
Slovensko Viktoria Kužmová (1)
(St 7. 6.)
Česká republika Aneta Kladivová (Q) 6:1, 6:3
Ukrajina Anastasija Vasyljevová
(Út 6. 6.)
Francie Harmony Tanová 7:5, 6:4
Česká republika Kateřina Vaňková (Q)
(St 7. 6.)
Bulharsko Julia Terziyska 6:1, 7:6(6)
Německo Tayisiya Mordergerová
(Út 6. 6.)
Česká republika Gabriela Pantůčková (5) 6:1, 6:2
Slovensko Anna Karolína Schmiedlová (3)
(St 7. 6.)
Francie Jade Suvrijnová (Q) 7:5, 6:0
Chorvatsko Ana Vrljičová (Q)
(St 7. 6.)
Turecko Pemra Ozgenová 2:6, 5:7
Česká republika Anastasia Zarycká
(St 7. 6.)
Česká republika Kristýna Lavičková (Q) 6:1, 6:0
Česká republika Michaela Bayerlová (WC)
(Út 6. 6.)
Itálie Anastasia Grymalská (7) 3:6, 6:3, 5:7
Itálie Jessica Pieri (6)
(Út 6. 6.)
Spojené státy Elizabeth Mandlik (WC) 6:1, 6:1
Rumunsko Laura-Ioana Andrei
(St 7. 6.)
Belgie Helene Scholsenová 7:6(3), 6:3
Slovensko Chantal Škamlová
(St 7. 6.)
Srbsko Natalija Kostičová (Q) 7:5, 7:6(8)
Slovensko Vivien Juhaszová
(Út 6. 6.)
Česká republika Petra Krejsová (4) 0:6, 6:4, 3:6
Norsko Melanie Stokkeová (8)
(St 7. 6.)
Srbsko Bojana Marinkovičová (Q) 6:3, 4:6, 6:4
Slovensko Lenka Juríková
(Út 6. 6.)
Slovensko Tereza Mihalíková (WC) 6:4, 6:3
Německo Yana Mordergerová (Q)
(St 7. 6.)
Spojené státy Natalie Suková (WC) 6:4, 6:1
Rusko Anastasia Pribylovová
(Út 6. 6.)
Bělorusko Věra Lapková (2) 7:6(2), 2:6, 1:6
2. kolo dvouher
Staré Splavy, antuka
Slovensko Viktoria Kužmová (1)
(Čt 8. 6.)
Ukrajina Anastasija Vasyljevová 7:6(4), 6:2
Česká republika Kateřina Vaňková (Q)
(Čt 8. 6.)
Německo Tayisiya Mordergerová 0:3 skreč
Slovensko Anna Karolína Schmiedlová (3)
(Čt 8. 6.)
Turecko Pemra Ozgenová 6:0, 6:4
Česká republika Anastasia Zarycká
(Čt 8. 6.)
Itálie Anastasia Grymalská (7) 6:3, 6:3
Itálie Jessica Pieri (6)
(Čt 8. 6.)
Rumunsko Laura-Ioana Andrei 2:6, 2:6
Slovensko Chantal Škamlová
(Čt 8. 6.)
Česká republika Petra Krejsová (4) 6:1, 4:6, 6:2
Norsko Melanie Stokkeová (8)
(Čt 8. 6.)
Slovensko Lenka Juríková 2:6, 7:6(3), 5:7
Německo Yana Mordergerová (Q)
(Čt 8. 6.)
Bělorusko Věra Lapková (2) 3:6, 0:6
Čtvrtfinále dvouher
Staré Splavy, antuka
Slovensko Viktoria Kužmová (1)
(Pá 9. 6.)
Německo Tayisiya Mordergerová 6:4, 7:5
Slovensko Anna Karolína Schmiedlová (3)
(Pá 9. 6.)
Česká republika Anastasia Zarycká 6:4, 6:3
Rumunsko Laura-Ioana Andrei
(Pá 9. 6.)
Slovensko Chantal Škamlová 3:6, 5:7
Slovensko Lenka Juríková
(Pá 9. 6.)
Bělorusko Věra Lapková (2) 5:7, 2:6
Semifinále dvouher
Staré Splavy, antuka
Slovensko Viktoria Kužmová (1)
(So 10. 6.)
Slovensko Anna Karolína Schmiedlová (3) 1:6, 4:6
Slovensko Chantal Škamlová
(So 10. 6.)
Bělorusko Věra Lapková (2) 4:6, 6:1, 4:6
Finále dvouher
Staré Splavy, antuka
Slovensko Anna Karolína Schmiedlová (3)
(Ne 11. 6.)
Bělorusko Věra Lapková (2) 6:4, 7:5

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Staré Splavy, antuka
Slovensko Vivien Juhaszová (1)
Bulharsko Julia Terziyska (1)
(-)

bye
Spojené státy Natalie Suková
Česká republika Kateřina Vaňková
(Út 6. 6.)
Česká republika Michaela Bayerlová
Česká republika Aneta Laboutková
7:5, 4:6, 10:6
Německo Tayisiya Mordergerová (3)
Německo Yana Mordergerová (3)
(-)

bye
Česká republika Kristýna Hrabalová
Česká republika Nikola Tomanová
(Út 6. 6.)
Česká republika Aneta Kladivová
Slovensko Alica Rusová
6:3, 6:1
Rumunsko Laura-Ioana Andrei
Česká republika Anastasia Zarycká
(Út 6. 6.)
Česká republika Martina Kudelová
Česká republika Laetitia Pulchartová
6:4, 6:1
Srbsko Natalija Kostičová
Rusko Yulia Kulikova
(Út 6. 6.)
Belgie Helene Scholsenová (4)
Norsko Melanie Stokkeová (4)
4:6, 7:5, 6:10
Itálie Anastasia Grymalská
Francie Harmony Tanová
(St 7. 6.)
Rusko Anastasia Pribylovová
Rusko Anna Pribylovová
6:7(3), 4:6


(-)
Turecko Pemra Ozgenová (2)
Chorvatsko Ana Vrljičová (2)
bye
Čtvrtfinále čtyřher
Staré Splavy, antuka
Slovensko Vivien Juhaszová (1)
Bulharsko Julia Terziyska (1)
(Čt 8. 6.)
Spojené státy Natalie Suková
Česká republika Kateřina Vaňková
6:2, 3:6, 4:10
Německo Tayisiya Mordergerová (3)
Německo Yana Mordergerová (3)
(Čt 8. 6.)
Česká republika Kristýna Hrabalová
Česká republika Nikola Tomanová
6:7(3), 6:4, 10:7
Rumunsko Laura-Ioana Andrei
Česká republika Anastasia Zarycká
(Čt 8. 6.)
Belgie Helene Scholsenová (4)
Norsko Melanie Stokkeová (4)
3:6, 6:3, 10:5
Rusko Anastasia Pribylovová
Rusko Anna Pribylovová
(Čt 8. 6.)
Turecko Pemra Ozgenová (2)
Chorvatsko Ana Vrljičová (2)
4:6, 1:6
Semifinále čtyřher
Staré Splavy, antuka
Spojené státy Natalie Suková
Česká republika Kateřina Vaňková
(Pá 9. 6.)
Německo Tayisiya Mordergerová (3)
Německo Yana Mordergerová (3)
7:6(4), 3:6, 4:10
Rumunsko Laura-Ioana Andrei
Česká republika Anastasia Zarycká
(Pá 9. 6.)
Turecko Pemra Ozgenová (2)
Chorvatsko Ana Vrljičová (2)
6:3, 6:3
Finále čtyřher
Staré Splavy, antuka
Německo Tayisiya Mordergerová (3)
Německo Yana Mordergerová (3)
(So 10. 6.)
Rumunsko Laura-Ioana Andrei
Česká republika Anastasia Zarycká
3:6, 4:6

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Francie Jade Suvrijnová (1)
(-)
bye
Švýcarsko Nicole Gadientová
(Ne 4. 6.)
Česká republika Tereza Koplová 6:1, 6:4
Česká republika Nikola Břečková
(Ne 4. 6.)
Česká republika Johana Marková 1:6, 0:6

(-)
Česká republika Tereza Procházková (11) bye
Česká republika Miriam Kolodziejová (2)
(-)
bye
Maďarsko Nikoletta Müllerová
(Ne 4. 6.)
Česká republika Aneta Kladivová 2:6, 0:6
Česká republika Ludmila Kareisová
(Ne 4. 6.)
Slovensko Katarína Kužmová 5:7, 7:5, 6:3

(-)
Česká republika Karolína Beránková (13, WC) bye
Chorvatsko Ana Vrljičová (3)
(-)
bye
Česká republika Sonja Křtěnová
(Ne 4. 6.)
Slovensko Timea Jarůšková 7:6(4), 1:6, 4:6
Nizozemsko Natascha Kennisová
(Ne 4. 6.)
Česká republika Petra Sedláčková (WC) 1:6, 3:6

(-)
Řecko Eleni Daniilidouová (10) bye
Srbsko Natalija Kostičová (4)
(-)
bye
Česká republika Nikola Tomanová
(Ne 4. 6.)
Česká republika Martina Kudelová 6:3, 6:7(4), 4:6
Česká republika Kateřina Křížová
(Ne 4. 6.)
Česká republika Tereza Kolářová 0:6, 2:5 skreč

(-)
Slovensko Laura Svatíková (12) bye
Německo Yana Mordergerová (5)
(-)
bye
Polsko Magdalena Zajdová
(Ne 4. 6.)
Česká republika Linda Ševčíková 6:3, 6:2
Česká republika Aneta Laboutková
(Ne 4. 6.)
Nizozemsko Regina Husaková 6:1, 6:1

(-)
Německo Natalie Proeseová (14) bye
Česká republika Vendula Žovincová (6)
(-)
bye
Česká republika Alexandra Silná (WC)
(Ne 4. 6.)
Česká republika Hana Pektorová 4:6, 4:6
Česká republika Kristýna Lavičková (WC)
(Ne 4. 6.)
Česká republika Sabina Machalová 4:6, 6:4, 6:4

(-)
Česká republika Karolína Novotná (15) bye
Srbsko Bojana Marinkovičová (7)
(-)
bye
Švýcarsko Kristina Milenkovicová
(Ne 4. 6.)
Německo Celine Fritschová 2:6, 2:6
Česká republika Kristýna Hrabalová
(Ne 4. 6.)
Austrálie Gabriella Da Silva Ficková 1:6, 5:7

(-)
Rusko Anna Pribylovová (16) bye
Česká republika Kateřina Vaňková (8)
(-)
bye
Česká republika Laetitia Pulchartová
(Ne 4. 6.)
Švédsko Katerina Filipová 3:6, 2:6
Česká republika Denisa Pospíšilová
(Ne 4. 6.)
Slovensko Alica Rusová 4:6, 7:5, 6:0

(-)
Česká republika Diana Šumová (9) bye
2. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Francie Jade Suvrijnová (1)
(Po 5. 6.)
Švýcarsko Nicole Gadientová 3:6, 6:3, 6:3
Česká republika Johana Marková
(Po 5. 6.)
Česká republika Tereza Procházková (11) 4:6, 6:3, 4:6
Česká republika Miriam Kolodziejová (2)
(Po 5. 6.)
Česká republika Aneta Kladivová 6:4, 2:6, 6:7(5)
Česká republika Ludmila Kareisová
(Po 5. 6.)
Česká republika Karolína Beránková (13, WC) 0:6, 1:6
Chorvatsko Ana Vrljičová (3)
(Po 5. 6.)
Slovensko Timea Jarůšková 6:2, 6:3
Česká republika Petra Sedláčková (WC)
(Po 5. 6.)
Řecko Eleni Daniilidouová (10) 2:6, 3:6
Srbsko Natalija Kostičová (4)
(Po 5. 6.)
Česká republika Martina Kudelová 6:4, 6:4
Česká republika Tereza Kolářová
(Po 5. 6.)
Slovensko Laura Svatíková (12) 6:1, 6:4
Německo Yana Mordergerová (5)
(Po 5. 6.)
Polsko Magdalena Zajdová 6:0, 6:3
Česká republika Aneta Laboutková
(Po 5. 6.)
Německo Natalie Proeseová (14) 6:3, 3:6, 6:3
Česká republika Vendula Žovincová (6)
(Po 5. 6.)
Česká republika Hana Pektorová 7:5, 6:4
Česká republika Kristýna Lavičková (WC)
(Po 5. 6.)
Česká republika Karolína Novotná (15) 6:2, 6:4
Srbsko Bojana Marinkovičová (7)
(Po 5. 6.)
Německo Celine Fritschová 6:4, 6:4
Austrálie Gabriella Da Silva Ficková
(Po 5. 6.)
Rusko Anna Pribylovová (16) 7:5, 6:4
Česká republika Kateřina Vaňková (8)
(Po 5. 6.)
Švédsko Katerina Filipová 6:3, 6:1
Česká republika Denisa Pospíšilová
(Po 5. 6.)
Česká republika Diana Šumová (9) 3:6, 0:6
3. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Francie Jade Suvrijnová (1)
(Po 5. 6.)
Česká republika Tereza Procházková (11) 7:6(4), 3:6, 6:4
Česká republika Aneta Kladivová
(Po 5. 6.)
Česká republika Karolína Beránková (13, WC) 7:5, 6:2
Chorvatsko Ana Vrljičová (3)
(Po 5. 6.)
Řecko Eleni Daniilidouová (10) 6:1, 6:4
Srbsko Natalija Kostičová (4)
(Po 5. 6.)
Česká republika Tereza Kolářová 7:6(5), 7:5
Německo Yana Mordergerová (5)
(Po 5. 6.)
Česká republika Aneta Laboutková 6:1, 6:3
Česká republika Vendula Žovincová (6)
(Po 5. 6.)
Česká republika Kristýna Lavičková (WC) 2:6, 4:6
Srbsko Bojana Marinkovičová (7)
(Po 5. 6.)
Austrálie Gabriella Da Silva Ficková 6:0, 4:6, 6:2
Česká republika Kateřina Vaňková (8)
(Po 5. 6.)
Česká republika Diana Šumová (9) 6:1, 6:4