Macha Lake Open 2020 – Staré Splavy

Staré Splavy – 19. ročník letos pro COVID-19 čistě českého tenisového turnaje mužů a žen z kalendáře ČTS hraný od pondělí 22. do neděle 28. června 2020 na otevřených antukových […]

Staré Splavy – 19. ročník letos pro COVID-19 čistě českého tenisového turnaje mužů a žen z kalendáře ČTS hraný od pondělí 22. do neděle 28. června 2020 na otevřených antukových dvorcích TO Staré Splavy na břehu Máchova jezera.

V hlavním části turnaje dvouher je 16 tenistů a 16 tenistek. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 16 tenistům a 16 tenistkám. Čtyřhry se nehrají. Nejprve se hrají 4 čtyřčlenné skupiny systémem každý s každý. Poté si vítězové skupin zahrají semifinále a finále, které určí celkového vítěze a celkovou vítězku.

Dotace 980 000 Kč s ubytováním.

Vítěz / vítězka: 150 000 Kč
Finalista / finalistka: 80 000 Kč
Semifinalista / semifinalistka: 40 000 Kč
2. místo ve skupině: 20 000 Kč
3. místo ve skupině: 15 000 Kč
4. místo ve skupině: 10 000 Kč

Obhajují … … (…) ve dvouhře mužů, Barbora Krejčíková (CZE) ve dvouhře žen, … … (…) s … … (…) ve čtyřhře mužů a Natěla Dzalamidzeová (RUS) s Nina Stoljanovičová (SRB) ve čtyřhře žen.

Nasazenými jedničkami jsou Lukáš Rosol (CZE) ve dvouhře mužů a Kateřina Siniaková (CZE) ve dvouhře žen.

Obsah


Dvouhra muži

Skupina A
Staré Splavy, antuka
Česká republika Lukáš Rosol (1)
(Čt 25. 6., 12:15)
Česká republika Ondřej Štyler (Q) 3:6, 6:3, 10:8
Česká republika Michael Vrbenský (7)
(Čt 25. 6., 12:15)
Česká republika Dalibor Svrčina (WC) 6:1, 6:4
Česká republika Lukáš Rosol (1)
(Čt 25. 6., –:–)
Česká republika Dalibor Svrčina (WC) 6:1, 0:6, 11:9
Česká republika Ondřej Štyler (Q)
(Čt 25. 6., –:–)
Česká republika Michael Vrbenský (7) 6:2, 1:0 skreč
Česká republika Ondřej Štyler (Q)
(Pá 26. 6., 11:30)
Česká republika Dalibor Svrčina (WC) 6:2, 0:6, 7:10
Česká republika Lukáš Rosol (1)
(Pá 26. 6., –:–)
Česká republika Michael Vrbenský (7) odstoupil
Pořadí Tenista Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Česká republika Lukáš Rosol (1) 3 3 0 6:2 6 b.
2. Česká republika Dalibor Svrčina (WC) 3 1 2 3:5 4 b.
3. Česká republika Ondřej Štyler (Q) 3 1 2 4:4 4 b.
4. Česká republika Michael Vrbenský (7) 3 1 2 2:4 3 b.
Skupina B
Staré Splavy, antuka
Česká republika Zdeněk Kolář (2)
(St 24. 6., 10:00)
Česká republika Pavel Nejedlý (10) 6:3, 6:3
Česká republika Jan Šátral (5)
(St 24. 6., 10:00)
Česká republika Martin Krumich (WC) 6:2, 6:2
Česká republika Zdeněk Kolář (2)
(Čt 25. 6., 13:45)
Česká republika Martin Krumich (WC) 6:4, 6:2
Česká republika Jan Šátral (5)
(Čt 25. 6., 13:45)
Česká republika Pavel Nejedlý (10) 3:6, 4:6
Česká republika Jan Šátral (5)
(Pá 26. 6., 10:15)
Česká republika Zdeněk Kolář (2) 7:6(x), 6:3
Česká republika Pavel Nejedlý (10)
(Pá 26. 6., 11:30)
Česká republika Martin Krumich (WC) 6:2, 6:0
Pořadí Tenista Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Česká republika Pavel Nejedlý (10) 3 2 1 4:2 (+ 9) 5 b.
2. Česká republika Zdeněk Kolář (2) 3 2 1 4:2 (+ 8) 5 b.
3. Česká republika Jan Šátral (5) 3 2 1 4:2 (+ 7) 5 b.
4. Česká republika Martin Krumich (WC) 3 0 3 0:6 3 b.
Skupina C
Staré Splavy, antuka
Česká republika Tomáš Macháč (3)
(St 24. 6., 11:30)
Česká republika David Poljak (9) 6:2, 6:7(9), 2:10
Česká republika Adam Pavlásek (6)
(St 24. 6., 11:30)
Spojené státy Martin Damm (WC) 6:2, 6:2
Česká republika Tomáš Macháč (3)
(Čt 25. 6., –:–)
Česká republika Adam Pavlásek (6) 6:2, 4:6, 11:9
Česká republika David Poljak (9)
(Čt 25. 6., –:–)
Spojené státy Martin Damm (WC) 6:1, 6:7(x), 10:3
Spojené státy Martin Damm (WC)
(Pá 26. 6., 10:00)
Česká republika Tomáš Macháč (3) 4:3 skreč
Česká republika Adam Pavlásek (6)
(Pá 26. 6., 11:45)
Česká republika David Poljak (9) 6:7(x), 2:6
Pořadí Tenista Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Česká republika David Poljak (9) 3 3 0 6:2 6 b.
2. Česká republika Adam Pavlásek (6) 3 1 2 3:4 (0) 4 b.
3. Spojené státy Martin Damm (WC) 3 1 2 3:4 (- 4) 4 b.
4. Česká republika Tomáš Macháč (3) 3 1 2 3:5 4 b.
Skupina D
Staré Splavy, antuka
Česká republika Václav Šafránek (4)
(Čt 25. 6., 9:30)
Česká republika Tomáš Jiroušek (Q) 6:0, 6:4
Česká republika Jonáš Forejtek (8)
(Čt 25. 6., 9:30)
Česká republika Andrew Paulson (WC) 7:5, 7:6(x)
Česká republika Václav Šafránek (4)
(Čt 25. 6., –:–)
Česká republika Andrew Paulson (WC) 1:6, 1:2 skreč
Česká republika Tomáš Jiroušek (Q)
(Čt 25. 6., –:–)
Česká republika Jonáš Forejtek (8) 6:7(x), 4:6
Česká republika Andrew Paulson (WC)
(Pá 26. 6., 13:00)
Česká republika Tomáš Jiroušek (Q) 3:6, 6:3, 12:14
Česká republika Václav Šafránek (4)
(Pá 26. 6., –:–)
Česká republika Jonáš Forejtek (8) odstoupil
Pořadí Tenista Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Česká republika Jonáš Forejtek (8) 3 3 0 6:0 6 b.
2. Česká republika Tomáš Jiroušek (Q) 3 1 2 2:5 4 b.
3. Česká republika Andrew Paulson (WC) 3 1 2 3:4 4 b.
4. Česká republika Václav Šafránek (4) 3 1 2 2:4 3 b.
Semifinále
Staré Splavy, antuka
Česká republika Lukáš Rosol (1)
(So 27. 6., 10:00)
Česká republika David Poljak (9) 7:6(5), 6:3
Česká republika Jonáš Forejtek (8)
(So 27. 6., 10:00)
Česká republika Pavel Nejedlý (10) 6:4, 6:3
Finále
Staré Splavy, antuka
Česká republika Lukáš Rosol (1)
(Ne 28. 6., 12:00)
Česká republika Jonáš Forejtek (8) bez boje

Kvalifikace muži

1. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Česká republika Marek Gengel (1)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Matyáš Černý (WC) 4:6, 6:3, 10:7
Česká republika Ondřej Štyler (WC)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Michal Konečný 7:6, 6:1
Česká republika Jiří Lehečka (4)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Jan Jermář (WC) 6:0, 6:1
Česká republika Ondřej Válek (WC)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Matthew W. Donald (WC) 6:3, 5:7, 8:10
Česká republika Tomáš Jiroušek
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Jiří Jeníček 6:3, 6:4
Česká republika Jan Pleva (WC)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Petr Nouza (3) 6:2, 6:0
Česká republika Petr Hájek
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Robin Staněk 3:6, 3:6
Česká republika Jaroslav Pospíšil
(Po 22. 6., 10:00)
Ukrajina Vitalij Sačko (2) 6:0, 6:4
2. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Česká republika Marek Gengel (1)
(Út 23. 6., 10:00)
Česká republika Ondřej Štyler (WC) 2:6, 6:4, 9:11
Česká republika Jiří Lehečka (4)
(Út 23. 6., 10:00)
Česká republika Matthew W. Donald (WC) 6:4, 6:1
Česká republika Tomáš Jiroušek
(Út 23. 6., 10:00)
Česká republika Jan Pleva (WC) 6:0, 6:3
Česká republika Robin Staněk
(Út 23. 6., 10:00)
Česká republika Jaroslav Pospíšil 3:6, 6:4, 6:10
3. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Česká republika Ondřej Štyler (WC)
(Út 23. 6., 12:00)
Česká republika Jiří Lehečka (4) 4:6, 6:3, 10:7
Česká republika Tomáš Jiroušek
(Út 23. 6., 12:00)
Česká republika Jaroslav Pospíšil 0:6, 6:1, 11:9

Dvouhra ženy

Skupina A
Staré Splavy, antuka
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(St 24. 6., 10:00)
Česká republika Miriam Kolodziejová (9) 7:5, 7:6(6)
Česká republika Barbora Miklová (8)
(St 24. 6., 10:00)
Česká republika Linda Fruhvirtová (WC) 3:6, 4:6
Česká republika Miriam Kolodziejová (9)
(Čt 25. 6., 13:45)
Česká republika Linda Fruhvirtová (WC) 6:0, 7:5
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(Čt 25. 6., 13:45)
Česká republika Barbora Miklová (8) 6:4, 6:0
Česká republika Miriam Kolodziejová (9)
(Pá 26. 6., 13:00)
Česká republika Barbora Miklová (8) 6:2, 6:2
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(Pá 26. 6., 14:45)
Česká republika Linda Fruhvirtová (WC) 6:3, 6:2
Pořadí Tenista Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Česká republika Kateřina Siniaková (1) 3 3 0 6:0 6 b.
2. Česká republika Miriam Kolodziejová (9) 3 2 1 4:2 5 b.
3. Česká republika Linda Fruhvirtová (WC) 3 1 2 2:4 4 b.
4. Česká republika Barbora Miklová (8) 3 0 3 0:6 3 b.
Skupina B
Staré Splavy, antuka
Česká republika Barbora Krejčíková (2)
(Čt 25. 6., 9:30)
Česká republika Sára Bejleková (Q) 6:3, 6:3
Česká republika Johana Marková (6)
(St 24. 6., 11:30)
Česká republika Brenda Fruhvirtová (WC) 7:6(x), 7:6(x)
Česká republika Barbora Krejčíková (2)
(Čt 25. 6., 14:00)
Česká republika Brenda Fruhvirtová (WC) 6:2, 6:3
Česká republika Sára Bejleková (Q)
(Čt 25. 6., 14:00)
Česká republika Johana Marková (6) 1:6, 0:6
Česká republika Barbora Krejčíková (2)
(Pá 26. 6., 13:15)
Česká republika Johana Marková (6) 1:6, 6:1, 10:8
Česká republika Sára Bejleková (Q)
(Pá 26. 6., 14:30)
Česká republika Brenda Fruhvirtová (WC) 4:6, 6:7(x)
Pořadí Tenista Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Česká republika Barbora Krejčíková (2) 3 3 0 6:1 6 b.
2. Česká republika Johana Marková (6) 3 2 1 5:2 5 b.
3. Česká republika Brenda Fruhvirtová (WC) 3 1 2 2:4 4 b.
4. Česká republika Sára Bejleková (Q) 3 0 3 0:6 3 b.
Skupina C
Staré Splavy, antuka
Česká republika Jesika Malečková (3)
(Čt 25. 6., 10:15)
Česká republika Nikola Bartůňková (Q) 6:1, 6:3
Česká republika Lucie Hradecká (7)
(Čt 25. 6., 12:15)
Česká republika Darja Viďmanová (WC) 3:6, 3:6
Česká republika Jesika Malečková (3)
(Čt 25. 6., –:–)
Česká republika Lucie Hradecká (7) 6:2, 6:2
Česká republika Nikola Bartůňková (Q)
(Čt 25. 6., –:–)
Česká republika Darja Viďmanová (WC) 6:4, 4:6, 6:10
Česká republika Jesika Malečková (3)
(Pá 26. 6., 11:30)
Česká republika Darja Viďmanová (WC) 6:0, 3:6, 10:8
Česká republika Lucie Hradecká (7)
(Pá 26. 6., 13:00)
Česká republika Nikola Bartůňková (Q) 3:6, 6:2, 4:10
Pořadí Tenista Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Česká republika Jesika Malečková (3) 3 3 0 6:1 6 b.
2. Česká republika Darja Viďmanová (WC) 3 2 1 5:3 5 b.
3. Česká republika Nikola Bartůňková (Q) 3 1 2 3:5 4 b.
4. Česká republika Lucie Hradecká (7) 3 0 3 1:6 3 b.
Skupina D
Staré Splavy, antuka
Moldavsko Anastasia Detiučová (4)
(Čt 25. 6., 10:50)
Česká republika Veronika Vlkovská (Q) 0:6, 3:6
Česká republika Tereza Smitková (5)
(Čt 25. 6., 10:50)
Česká republika Linda Nosková (WC) 6:7(x), 6:3, 4:10
Moldavsko Anastasia Detiučová (4)
(Čt 25. 6., 15:30)
Česká republika Linda Nosková (WC) 6:2, 3:6, 10:5
Česká republika Veronika Vlkovská (Q)
(Čt 25. 6., 15:30)
Česká republika Tereza Smitková (5) 4:6, 1:6
Moldavsko Anastasia Detiučová (4)
(Pá 26. 6., 10:00)
Česká republika Tereza Smitková (5) 1:6, 3:6
Česká republika Veronika Vlkovská (Q)
(Pá 26. 6., 10:00)
Česká republika Linda Nosková (WC) 2:6, 6:2, 8:10
Pořadí Tenista Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Česká republika Linda Nosková (WC) 3 2 1 5:4 5 b.
2. Česká republika Tereza Smitková (5) 3 2 1 6:2 5 b.
3. Česká republika Veronika Vlkovská (Q) 3 1 2 3:4 4 b.
4. Moldavsko Anastasia Detiučová (4) 3 1 2 2:5 4 b.
Semifinále
Staré Splavy, antuka
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(So 27. 6., 10:00)
Česká republika Linda Nosková (WC) 7:6(6), 6:4
Česká republika Jesika Malečková (3)
(So 27. 6., 10:00)
Česká republika Barbora Krejčíková (2) 2:6, 6:7(7)
Finále
Staré Splavy, antuka
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(Ne 28. 6., 14:00)
Česká republika Barbora Krejčíková (2) 3:6, 4:6

Kvalifikace ženy

1. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Česká republika Gabriela Horáčková (1)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Denisa Hindová 3:6, 6:7(5)
Česká republika Dominika Šálková (WC)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Nikola Bartůňková (WC) 3:6, 5:7
Česká republika Latetia Pulchartová (4)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Lucie Petruželová 3:6, 7:5, 7:10
Česká republika Lenka Munzarová (WC)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Veronika Vlkovská 2:6, 1:6
Česká republika Sára Bejleková (WC)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Aneta Kladivová 6:2, 6:4
Česká republika Martina Přádová
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Aneta Laboutková (3) 1:6, 1:6
Česká republika Ivana Šebestová
(Po 22. 6., 10:00)
Švýcarsko Nicole Gadientová (WC) 1:6, 2:6
Česká republika Kristýna Tomajková (WC)
(Po 22. 6., 10:00)
Česká republika Nikola Tomanová (2) 7:6(4), 6:3
2. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Česká republika Denisa Hindová
(Út 23. 6., 10:00)
Česká republika Nikola Bartůňková (WC) 5:7, 3:6
Česká republika Lucie Petruželová
(Út 23. 6., 10:00)
Česká republika Veronika Vlkovská 2:6, 4:6
Česká republika Sára Bejleková (WC)
(Út 23. 6., 10:00)
Česká republika Aneta Laboutková (3) 3:6, 6:1, 10:7
Švýcarsko Nicole Gadientová (WC)
(Út 23. 6., 10:00)
Česká republika Kristýna Tomajková (WC) 6:4, 4:6, 7:10
3. kolo kvalifikace
Staré Splavy, antuka
Česká republika Nikola Bartůňková (WC)
(Út 23. 6., 12:00)
Česká republika Veronika Vlkovská nehráno
Česká republika Sára Bejleková (WC)
(Út 23. 6., 12:00)
Česká republika Kristýna Tomajková (WC) 6:4, 6:4