MND Tour 2014 – Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou – Třetí letošní ITF Men’s Circuit turnaj hraný na území České republiky (CZE F3 Futures). Hrát se bude na antukových dvorcích ČLTK Jablonec nad Nisou v rámci […]

Jablonec nad Nisou – Třetí letošní ITF Men’s Circuit turnaj hraný na území České republiky (CZE F3 Futures).

Hrát se bude na antukových dvorcích ČLTK Jablonec nad Nisou v rámci MND Tour (Teplice – Most – Jablonec nad Nisou). Turnaje s prize money 10,000 dolarů se zúčastní 32 hráčů a 16 deblových dvojic.

Turnaj je naplánován na 26. května až 1. června.

Minulý rok v Jablonci nad Nisou triumfoval Jan Mertl (CZE), když ve finále porazil Jana Hernycha (CZE) 6:4 a 7:5.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
[-] Jan Mertl
(-)
[-] Marek Semjan 6:1, 7:5
[-] Robin Staněk
(-)
[-] Jan Kunčík 6:4, 6:7, 6:3
[-] Dušan Lojda
(-)
[-] Pavel Nejedlý 6:3, 6:2
[-] Ricardo Urzua-Rivera
(-)
[-] Christian Hirschmueller 4:6, 6:2, 6:3
[-] Roman Jebavý
(-)
[-] Maciej Smola 6:3, 3:6, 7:6
[-] Cristobal Saavedra-Corvalan
(-)
[-] Zdeněk Děrkas 6:2, 7:5
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Szymon Walkow 6:4, 6:4
[-] Wilson Leite
(-)
[-] Dominik Reček 6:1, 6:2
[-] Dominik Süč
(-)
[-] Michal Konečný 3:6, 6:1, 7:5
[-] Pavel Štaubert
(-)
[-] David Poljak 6:3, 4:6, 6:4
[-] Jan Šátral
(-)
[-] Libor Salaba 3:2 skreč
[-] Grzegorz Panfil
(-)
[-] Jakub Filipský 6:3, 6:3
[-] Alexander Lazov
(-)
[-] Ivo Klec 2:6, 6:3, 7:6
[-] Jan Blecha
(-)
[-] Michal Rolski 7:6, 6:1
[-] Zdeněk Kolář
(-)
[-] Marcin Gawron 6:4, 6:1
[-] Adrian Sikora
(-)
[-] Bastian Wagner 6:4, 6:0
2. kolo dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
[-] Jan Mertl
(-)
[-] Robin Staněk 6:1, 6:2
[-] Dušan Lojda
(-)
[-] Ricardo Urzua-Rivera 6:3, 6:4
[-] Roman Jebavý
(-)
[-] Cristobal Saavedra-Corvalan 6:1, 7:5
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Wilson Leite 6:4, 6:3
[-] Dominik Süč
(-)
[-] Pavel Štaubert 6:4, 4:6, 6:3
[-] Grzegorz Panfil
(-)
[-] Jan Šátral 6:3, 6:2
[-] Alexander Lazov
(-)
[-] Jan Blecha 7:5, 5:7, 6:3
[-] Adrian Sikora
(-)
[-] Zdeněk Kolář 6:2, 7:5
Čtvrtfinále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
[-] Dušan Lojda
(-)
[-] Jan Mertl 3:6, 6:3, 6:4
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Roman Jebavý 6:4, 6:2
[-] Grzegorz Panfil
(-)
[-] Dominik Süč 6:3, 5:7, 6:3
[-] Adrian Sikora
(-)
[-] Alexander Lazov 6:4, 6:4
Semifinále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Dušan Lojda 6:3, 6:2
[-] Adrian Sikora
(-)
[-] Grzegorz Panfil 6:2, 6:0
Finále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Adrian Sikora 6:1, 6:3