MND Tour 2014 – Most

Most – Druhý letošní ITF Men’s Circuit turnaj hraný na území České republiky (CZE F2 Futures). Hrát se bude na antukových dvorcích TK Most v rámci MND Tour (Teplice – […]

Most – Druhý letošní ITF Men’s Circuit turnaj hraný na území České republiky (CZE F2 Futures).

Hrát se bude na antukových dvorcích TK Most v rámci MND Tour (Teplice – Most – Jablonec nad Nisou). Turnaje s prize money 10,000 dolarů se zúčastní 32 hráčů a 16 deblových dvojic.

Turnaj je naplánován na 19. až 25. května.

Minulý rok v Mostě triumfoval Norbert Gombos (SVK), když ve finále porazil Dominica Thiema (AUT) 4:6, 6:2 a 6:2.

Vítěz z Teplic Jan Mertl vzhledem k souběžně hrané kvalifikaci na Roland Garros v Mostě nestartuje.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Most, antuka
[-] Jakub Filipský
(-)
[-] Roman Jebavý 6:2, 5:7, 6:2
[-] Marek Jaloviec
(-)
[-] Dominik Süč 1:6, 6:4, 6:3
[-] Jan Kunčík
(-)
[-] Moritz Dettinger 6:1, 6:4
[-] Blazej Koniusz
(-)
[-] Jan Šátral 7:6, 6:1
[-] Ricardo Urzua-Rivera
(-)
[-] Zdeněk Děrkas 6:2, 6:1
[-] Libor Salaba
(-)
[-] Roman Khassanov 6:1, 6:1
[-] Bastian Wagner
(-)
[-] Pavel Štaubert 6:4, 6:7, 7:5
[-] Yannick Maden
(-)
[-] David Pavlík 6:2, 6:3
[-] Jakub Lustyk
(-)
[-] Cristobal Saavedra-Corvalan 4:1 skreč
[-] Adam Chadaj
(-)
[-] Marek Semjan 1:6, 6:4, 6:2
[-] Mateusz Kowalczyk
(-)
[-] Tomáš Papík 6:4, 6:4
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Bastian Malla 6:3, 6:2
[-] Andriej Kapas
(-)
[-] Erik Crepaldi 7:6, 6:3
[-] Oscar Otte
(-)
[-] Jiří Košler 6:2, 6:1
[-] Dušan Lojda
(-)
[-] Robin Staněk 7:5, 6:3
[-] Jan Blecha
(-)
[-] Adam Pavlásek 7:6, 6:3
2. kolo dvouher
Most, antuka
[-] Marek Jaloviec
(-)
[-] Jakub Filipský 6:4, 2:6, 6:3
[-] Jan Kunčík
(-)
[-] Blazej Koniusz 6:3, 7:6
[-] Ricardo Urzua-Rivera
(-)
[-] Libor Salaba 7:5, 7:6
[-] Bastian Wagner
(-)
[-] Yannick Maden 6:1, 6:4
[-] Adam Chadaj
(-)
[-] Jakub Lustyk 6:1, 6:2
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Mateusz Kowalczyk 7:6, 6:2
[-] Andriej Kapas
(-)
[-] Oscar Otte 6:4, 2:6, 6:4
[-] Jan Blecha
(-)
[-] Dušan Lojda 6:3, 6:3
Čtvrtfinále dvouher
Most, antuka
[-] Marek Jaloviec
(-)
[-] Jan Kunčík 7:5, 6:2
[-] Bastian Wagner
(-)
[-] Ricardo Urzua-Rivera 6:2, 2:6, 7:5
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Adam Chadaj 6:2, 3:6, 7:6
[-] Andriej Kapas
(-)
[-] Jan Blecha 6:4, 7:5
Semifinále dvouher
Most, antuka
[-] Bastian Wagner
(-)
[-] Marek Jaloviec 6:4, 5:7, 6:4
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Andriej Kapas 3:6, 6:4, 6:1
Finále dvouher
Most, antuka
[-] Marek Michalička
(-)
[-] Bastian Wagner 6:4, 6:1
Tags: ,