MND Tour 2014 – Opava

Opava – Turnaj z kalendáře ITF Men’s Circuit hraný v Opavě (CZE F5 Futures). Hraje se v hale na umělé trávě Tenis centra Opava od 27. října do 2. listopadu […]

Opava – Turnaj z kalendáře ITF Men’s Circuit hraný v Opavě (CZE F5 Futures).

Hraje se v hale na umělé trávě Tenis centra Opava od 27. října do 2. listopadu 2014 s míči Wilson.

Kvalifikace hraná na dvě kola v pondělí a úterý.

1. kolo ve středu, 2. kolo ve čtvrtek, čtvrtfinále v pátek, semifinále v sobotu a finále v neděli.

Prize money je 15,000 dolarů.

V hlavním pavouku dvouher je 32 hráčů. V hlavním pavouku čtyřher pak 16 dvojic.

Titul Jan Mertl (čtyřhra Jaroslav Pospíšil a Jan Šátral).

Obhajoba

Vítěz z loňska ve dvouhře Laurynas Grigelis z Litvy letos startuje v Loughborough ve Velké Británii jako nasazený hráč číslo jedna a v Opavě letos nestartují ani vítězové loňské čtyřhry polská dvojice Blazej Koniusz a Maciej Smola.

Startovní listina

  • Jan Mertl (1), Jaroslav Pospíšil (2), Adrian Sikora (3), Ivo Klec (4), Michal Schmid (5), Jan Šátral (6), Michal Konečný (7), Vadim Alekseenko (8),
  • Jan Kunčík, Nerman Fatič, Danylo Kalenichenko, Bastian Wagner, Marek Jaloviec, Libor Salaba, Jan Blecha, Dominik Süč, Juraj Masar, Arkadiusz Kocyla, Vlad Victor Cornea,
  • Alex Molčan (Q), Matej Maruščák (Q), Daniel Knoflíček (Q), Patrik Fabian (Q), Tomáš Musil (Q), Marek Routa (Q), Petr Michnev (Q), Pavel Štaubert (Q),
  • Michal Milko (LL),
  • Pavel Nejedlý (WC), David Poljak (WC), Patrik Rikl (WC), Zdeněk Kolář (WC).

V hlavním pavouku dvouher je 8 nasazených hráčů (1 – 8), 11 losovaných, 8 kvalifikantů (Q), 1 šťastný poražený a 4 hráči startující na divokou kartu (WC).

Dvouhra

1. kolo dvouher
Opava, umělá tráva
[-] Jan Mertl (1)
(-)
[-] Alex Molčan (Q) 6:4, 6:1
[-] Matej Maruščák (Q)
(-)
[-] Jan Kunčík 6:2, 6:4
[-] Pavel Nejedlý (WC)
(-)
[-] Nerman Fatič 6:2, 6:4
[-] Daniel Knoflíček (Q)
(-)
[-] Jan Šátral (6) 7:6(2), 6:3
[-] Adrian Sikora (3)
(-)
[-] Danylo Kalenichenko 4:6, 6:2, 6:2
[-] David Poljak (WC)
(-)
[-] Patrik Fabian (Q) 6:4, 4:6, 7:6(3)
[-] Marek Jaloviec
(-)
[-] Bastian Wagner 6:0, 3:0 skreč
[-] Libor Salaba
(-)
[-] Vadim Alekseenko (8) 6:4, 6:4
[-] Michal Schmid (5)
(-)
[-] Jan Blecha 6:4, 6:4
[-] Michal Milko (LL)
(-)
[-] Tomáš Musil (Q) 7:6(2), 6:2
[-] Dominik Süč
(-)
[-] Juraj Masar 5:7, 6:2, 6:4
[-] Ivo Klec (4)
(-)
[-] Patrik Rikl (WC) 6:4, 7:6(2)
[-] Michal Konečný (7)
(-)
[-] Marek Routa (Q) 6:3, 6:3
[-] Zdeněk Kolář (WC)
(-)
[-] Petr Michnev (Q) 6:2, 2:6, 6:3
[-] Pavel Štaubert (Q)
(-)
[-] Arkadiusz Kocyla 2:1 skreč
[-] Jaroslav Pospíšil (2)
(-)
[-] Vlad Victor Cornea 6:4, 5:7, 6:1
2. kolo dvouher
Opava, umělá tráva
[-] Jan Mertl (1)
(-)
[-] Matej Maruščák (Q) 6:2, 6:2
[-] Pavel Nejedlý (WC)
(-)
[-] Daniel Knoflíček (Q) 6:2, 1:0 skreč
[-] Adrian Sikora (3)
(-)
[-] David Poljak (WC) 6:0, 6:2
[-] Marek Jaloviec
(-)
[-] Libor Salaba 6:1, 6:1
[-] Michal Schmid (5)
(-)
[-] Michal Milko (LL) 7:5, 6:4
[-] Ivo Klec (4)
(-)
[-] Dominik Süč 7:6(4), 6:4
[-] Michal Konečný (7)
(-)
[-] Zdeněk Kolář (WC) 6:3, 6:4
[-] Jaroslav Pospíšil (2)
(-)
[-] Pavel Štaubert (Q) 6:4, 6:0
Čtvrtfinále dvouher
Opava, umělá tráva
[-] Jan Mertl (1)
(-)
[-] Pavel Nejedlý (WC) 3:6, 6:4, 6:3
[-] Marek Jaloviec
(-)
[-] Adrian Sikora (3) 6:4, 6:4
[-] Ivo Klec (4)
(-)
[-] Michal Schmid (5) 7:6(5), 5:7, 7:6(5)
[-] Jaroslav Pospíšil (2)
(-)
[-] Michal Konečný (7) 6:4, 6:2
Semifinále dvouher
Opava, umělá tráva
[-] Jan Mertl (1)
(-)
[-] Marek Jaloviec 6:2, 6:2
[-] Jaroslav Pospíšil (2)
(-)
[-] Ivo Klec (4) 6:3, 7:5
Finále dvouher
Opava, umělá tráva
[-] Jan Mertl (1)
(-)
[-] Jaroslav Pospíšil (2) 6:1, 6:1

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Opava, umělá tráva
[-] Jaroslav Pospíšil (1)
[-] Jan Šátral (1)
(-)
bye
[-] Zdeněk Kolář
[-] David Poljak
(-)
[-] Daniel Knoflíček
[-] Ondřej Krstev
odstoupili
[-] Vlad Victor Cornea (4)
[-] Danylo Kalenichenko (4)
(-)
bye
[-] Kryštof Jánošík
[-] Pavel Štaubert
(-)
[-] Jan Kunčík
[-] Martin Suchánek
6:4, 6:3
[-] Jan Michálek
[-] Dominik Süč
(-)
[-] Filip Doležel
[-] Petr Michnev
7:6(3), 6:7(7), 10:8
[-] Michal Konečný (3)
[-] Libor Salaba (3)
(-)
bye
[-] David Rikl
[-] Patrik Rikl
(-)
[-] Vadim Alekseenko
[-] Arkadiusz Kocyla
odstoupili
[-] Patrick Grigoriu (2)
[-] Costin Paval (2)
(-)
bye
Čtvrtfinále čtyřher
Opava, umělá tráva
[-] Jaroslav Pospíšil (1)
[-] Jan Šátral (1)
(-)
[-] Zdeněk Kolář
[-] David Poljak
6:1, 6:2
[-] Vlad Victor Cornea (4)
[-] Danylo Kalenichenko (4)
(-)
[-] Kryštof Jánošík
[-] Pavel Štaubert
6:2, 6:3
[-] Jan Michálek
[-] Dominik Süč
(-)
[-] Michal Konečný (3)
[-] Libor Salaba (3)
6:2, 5:7, 10:8
[-] Patrick Grigoriu (2)
[-] Costin Paval (2)
(-)
[-] David Rikl
[-] Patrik Rikl
7:6(2), 6:2
Semifinále čtyřher
Opava, umělá tráva
[-] Jaroslav Pospíšil (1)
[-] Jan Šátral (1)
(-)
[-] Vlad Victor Cornea (4)
[-] Danylo Kalenichenko (4)
6:1, 6:4
[-] Patrick Grigoriu (2)
[-] Costin Paval (2)
(-)
[-] Jan Michálek
[-] Dominik Süč
6:1, 7:6(6)
Finále čtyřher
Opava, umělá tráva
[-] Jaroslav Pospíšil (1)
[-] Jan Šátral (1)
(-)
[-] Patrick Grigoriu (2)
[-] Costin Paval (2)
7:6(4), 6:3

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Opava, umělá tráva
[-] Patrik Fabian (1, WC)
(-)
bye
[-] Yvo Panak
(-)
[-] Jan Zednik 3:6, 6:2, 6:1
[-] Michal Milko (2)
(-)
[-] Piotr Zbroja 6:2, 6:2
[-] Petr Michnev (14)
(-)
[-] Ivan Kocourek 6:4, 6:4
[-] Tomas Musil
(-)
[-] Robert Rumler (3) 4:6, 7:6(3), 6:4
[-] Krystov Janosik
(-)
[-] Juraj Simcak (15) 6:4, 6:2
[-] Pavel Staubert (4)
(-)
[-] Dominik Recek 6:4, 6:4
[-] Jakub Oravec (11)
(-)
[-] Mateusz Terczynski 7:6(5), 6:4
[-] Daniel Knoflicek (5)
(-)
[-] Miroslav Chyba 6:4, 6:2
[-] Martin Blasko (9)
(-)
[-] Zdenek Derkas (WC) 6:1, 6:4
[-] Alexander Mozgovoy (6)
(-)
[-] Marek Rehacek (WC) 5:7, 6:4, 6:1
[-] Alex Molcan
(-)
[-] Filip Dolezel (12) 6:7(3), 6:4, 6:4
[-] Ondrej Krstev (WC)
(-)
[-] Dominik Sproch (7) 6:3, 7:5
[-] Matej Maruscak (13)
(-)
[-] Jan Michalek 6:1, 5:7, 6:3
[-] Piotr Grynkowski
(-)
[-] Lukas Marsoun (8) 7:5, 4:6, 7:6(7)
[-] Marek Routa (WC)
(-)
[-] Patryk Janik (10) 6:0, 7:5
2. kolo kvalifikace
Opava, umělá tráva
[-] Patrik Fabian (1, WC)
(-)
[-] Yvo Panak 7:5, 7:6(7)
[-] Petr Michnev (14)
(-)
[-] Michal Milko (2) 7:6(4), 6:0
[-] Tomas Musil
(-)
[-] Krystov Janosik 3:6, 6:4, 6:3
[-] Pavel Staubert (4)
(-)
[-] Jakub Oravec (11) 6:4, 6:2
[-] Daniel Knoflicek (5)
(-)
[-] Martin Blasko (9) 5:7, 6:3, 7:6(1)
[-] Alex Molcan
(-)
[-] Alexander Mozgovoy (6) 6:2, 6:1
[-] Matej Maruscak (13)
(-)
[-] Ondrej Krstev (WC) 6:0, 6:2
[-] Marek Routa (WC)
(-)
[-] Piotr Grynkowski 7:6(1), 6:3
Tags: ,