MND Tour 2014 – Teplice

Teplice – První letošní ITF Men’s Circuit turnaj hraný na území České republiky (CZE F1 Futures). Hrát se bude na antukových dvorcích TK Viamont Teplice v rámci MND Tour (Teplice […]

Teplice – První letošní ITF Men’s Circuit turnaj hraný na území České republiky (CZE F1 Futures).

Hrát se bude na antukových dvorcích TK Viamont Teplice v rámci MND Tour (Teplice – Most – Jablonec nad Nisou). Turnaje s prize money 10,000 dolarů se zúčastní 32 hráčů a 16 deblových dvojic.

Turnaj je naplánován na 12. až 18. května.

Minulý rok v Teplicích triumfoval Norbert Gombos (SVK), když ve finále porazil Jaroslava Pospíšila (CZE) 6:4 a 6:2.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Teplice, antuka
[-] Jan Mertl
(-)
[-] Jan Šátral 6:0, 6:3
[-] Jan Kunčík
(-)
[-] Pavel Nejedlý 6:0, 6:1
[-] Jannis Kahlke
(-)
[-] Marek Jaloviec 5:7, 6:3, 7:6
[-] Oscar Otte
(-)
[-] Cristobal Saavedra-Corvalan 6:3, 7:5
[-] Ricardo Urzua-Rivera
(-)
[-] Juraj Simcak 6:1, 6:1
[-] Kamil Majchrzak
(-)
[-] Patrik Fabian 7:6, 6:3
[-] Robin Staněk
(-)
[-] Jakub Lustyk 6:3, 6:1
[-] Andreas Mies
(-)
[-] Andrey Rublev 6:4, 6:3
[-] Libor Salaba
(-)
[-] Peter Heller 6:4, 6:3
[-] Andriej Kapas
(-)
[-] Dušan Lojda 6:0, 6:4
[-] Bastian Wagner
(-)
[-] Pascal Meis 6:4, 6:3
[-] Roman Jebavý
(-)
[-] Jan Blecha 5:2 skreč
[-] Pavel Štaubert
(-)
[-] Marek Semjan 6:3, 6:1
[-] Dominik Süč
(-)
[-] Tomáš Musil 6:1, 4:6, 6:0
[-] Tomáš Papík
(-)
[-] Jaroslav Vondrášek 6:3, 6:4
[-] Uladzimir Ignatik
(-)
[-] Jakub Filipský 6:2, 6:4
2. kolo dvouher
Teplice, antuka
[-] Jan Mertl
(-)
[-] Jan Kunčík 6:2, 7:6
[-] Oscar Otte
(-)
[-] Jannis Kahlke 6:4, 6:4
[-] Ricardo Urzua-Rivera
(-)
[-] Kamil Majchrzak 6:3, 6:4
[-] Robin Staněk
(-)
[-] Andreas Mies 6:2, 3:6, 7:6
[-] Andriej Kapas
(-)
[-] Libor Salaba 0:6, 6:3, 6:4
[-] Roman Jebavý
(-)
[-] Bastian Wagner 6:3, 6:1
[-] Pavel Štaubert
(-)
[-] Dominik Süč 6:2, 6:3
[-] Uladzimir Ignatik
(-)
[-] Tomáš Papík 6:4, 6:3
Čtvrtfinále dvouher
Teplice, antuka
[-] Jan Mertl
(-)
[-] Oscar Otte 6:2, 6:1
[-] Ricardo Urzua-Rivera
(-)
[-] Robin Staněk 2:6, 6:4, 6:4
[-] Andriej Kapas
(-)
[-] Roman Jebavý 6:1, 3:6, 6:3
[-] Uladzimir Ignatik
(-)
[-] Pavel Štaubert 6:1, 6:2
Semifinále dvouher
Teplice, antuka
[-] Jan Mertl
(-)
[-] Ricardo Urzua-Rivera 6:1, 6:3
[-] Andriej Kapas
(-)
[-] Uladzimir Ignatik 6:4, 2:6, 6:2
Finále dvouher
Teplice, antuka
[-] Jan Mertl
(-)
[-] Andriej Kapas 6:1, 2:6, 6:0