Moravskoslezská divize D, MSD-D 2016 / 2017

1. Hodonín 0 b.
2. Stará Říše 0 b.
3. Rosice 0 b.
4. Žďár nad Sázavou 0 b.
5. Břeclav 0 b.
6. Velká Bíteš 0 b.
7. Slavičín 0 b.
8. Holešov 0 b.
9. Pelhřimov 0 b.
10. Brumov 0 b.
11. Polná 0 b.
12. Tasovice 0 b.
13. Vrchovina 0 b.
14. Bzenec 0 b.
15. Bystřice nad Pernštejnem 0 b.
16. Uherský Brod 0 b.

Moravskoslezská divize D, MSD-D – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 6. srpna odpoledne souběžně hranými zápasy mezi Hodonínem a Starou Říší, Rosicemi a Žďárem nad Sázavou, Břeclaví a Velkou Bíteší.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL. Poslední dva sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

1. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Hodonín
(So 6. 8., 17:00)
Stará Říše 6:1 (3:1)
Rosice
(So 6. 8., 17:00)
Žďár nad Sázavou 2:0 (0:0)
Břeclav
(So 6. 8., 17:00)
Velká Bíteš 1:0 (1:0)
Slavičín
(Ne 7. 8., 10:15)
Holešov 2:0 (0:0)
Pelhřimov
(Ne 7. 8., 17:00)
Brumov 2:0 (1:0)
Polná
(Ne 7. 8., 17:00)
Tasovice 2:0 (2:0)
Vrchovina
(Ne 7. 8., 17:00)
Bzenec 1:6 (0:2)
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 7. 8., 17:00)
Uherský Brod 0:1 (0:0)
2. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bzenec
(So 13. 8., 16:00)
Stará Říše 0:1 (0:0)
Holešov
(So 13. 8., 17:00)
Rosice 0:2 (0:1)
Uherský Brod
(So 13. 8., 17:00)
Hodonín 1:3 (1:2)
Brumov
(Ne 14. 8., 17:00)
Slavičín 2:4 (1:2)
Vrchovina
(Ne 14. 8., 17:00)
Břeclav 0:2 (0:0)
Žďár nad Sázavou
(Ne 14. 8., 17:00)
Bystřice nad Pernštejnem 3:2 (3:2)
Velká Bíteš
(Ne 14. 8., 17:00)
Polná 2:0 (0:0)
Tasovice
(Ne 14. 8., 17:00)
Pelhřimov 4:0 (1:0)
3. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bystřice nad Pernštejnem
(So 20. 8., 10:30)
Holešov 3:1 (3:0)
Břeclav
(So 20. 8., 16:30)
Bzenec 0:1 (0:0)
Rosice
(So 20. 8., 16:30)
Brumov 3:0 (1:0)
Hodonín
(So 20. 8., 16:30)
Žďár nad Sázavou 2:1 (1:0)
Slavičín
(Ne 21. 8., 10:15)
Tasovice 0:0
Stará Říše
(Ne 21. 8., 16:30)
Uherský Brod 1:1 (1:0)
Polná
(Ne 21. 8., 16:30)
Vrchovina 5:3 (2:2)
Pelhřimov
(Ne 21. 8., 16:30)
Velká Bíteš 1:0 (0:0)
4. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bzenec
(So 27. 8., 16:30)
Uherský Brod 1:4 (0:2)
Holešov
(So 27. 8., 16:30)
Hodonín 0:3 (0:0)
Břeclav
(So 27. 8., 16:30)
Polná 2:3 (0:1)
Brumov
(Ne 28. 8., 10:15)
Bystřice nad Pernštejnem 1:2 (0:1)
Velká Bíteš
(Ne 28. 8., 10:15)
Slavičín 1:0 (1:0)
Tasovice
(Ne 28. 8., 16:30)
Rosice 0:2 (0:1)
Vrchovina
(Ne 28. 8., 16:30)
Pelhřimov 0:0
Žďár nad Sázavou
(Ne 28. 8., 16:30)
Stará Říše 1:1 (1:1)
5. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Rosice
(So 3. 9., 16:00)
Velká Bíteš 4:0 (0:0)
Hodonín
(So 3. 9., 16:00)
Brumov 2:1 (1:0)
Uherský Brod
(So 3. 9., 16:00)
Žďár nad Sázavou 6:3 (2:3)
Slavičín
(Ne 4. 9., 10:15)
Vrchovina 4:0 (1:0)
Pelhřimov
(Ne 4. 9., 16:00)
Břeclav 1:2 (1:0)
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 4. 9., 16:00)
Tasovice 1:3 (1:1)
Polná
(Ne 4. 9., 16:00)
Bzenec 1:1 (0:0)
Stará Říše
(Ne 4. 9., 16:00)
Holešov 3:2 (3:1)
6. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Břeclav
(So 10. 9., 16:00)
Slavičín 2:0 (1:0)
Bzenec
(So 10. 9., 16:00)
Žďár nad Sázavou 3:1 (2:0)
Polná
(So 10. 9., 16:00)
Pelhřimov 3:0 (1:0)
Velká Bíteš
(So 10. 9., 16:00)
Bystřice nad Pernštejnem 5:2 (1:2)
Holešov
(So 10. 9., 16:00)
Uherský Brod 2:4 (1:2)
Brumov
(Ne 11. 9., 10:15)
Stará Říše 3:1 (3:1)
Tasovice
(Ne 11. 9., 16:00)
Hodonín 1:2 (0:2)
Vrchovina
(Ne 11. 9., 16:00)
Rosice 0:1 (0:0)
7. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Uherský Brod
(So 17. 9., 15:30)
Brumov 3:0 (2:0)
Hodonín
(So 17. 9., 15:30)
Velká Bíteš 4:1 (2:0)
Rosice
(So 17. 9., 15:30)
Břeclav 2:1 (0:0)
Slavičín
(Ne 18. 9., 10:15)
Polná 1:1 (1:0)
Žďár nad Sázavou
(Ne 18. 9., 15:30)
Holešov 3:2 (2:1)
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 18. 9., 15:30)
Vrchovina 3:0 (2:0)
Stará Říše
(Ne 18. 9., 15:30)
Tasovice 0:2 (0:1)
Pelhřimov
(Ne 18. 9., 15:30)
Bzenec 1:1 (1:0)
8. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bzenec
(So 24. 9., 15:30)
Holešov 3:3 (1:1)
Břeclav
(So 24. 9., 15:30)
Bystřice nad Pernštejnem 1:0 (1:0)
Brumov
(Ne 25. 9., 10:15)
Žďár nad Sázavou 2:1 (1:0)
Velká Bíteš
(Ne 25. 9., 10:15)
Stará Říše 1:1 (1:0)
Tasovice
(Ne 25. 9., 15:00)
Uherský Brod 0:2 (0:1)
Pelhřimov
(Ne 25. 9., 15:00)
Slavičín 0:1 (0:1)
Vrchovina
(Ne 25. 9., 15:00)
Hodonín 0:2 (0:1)
Polná
(Ne 25. 9., 15:30)
Rosice 3:3 (1:1)
9. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Holešov
(So 1. 10., 15:00)
Brumov 4:1 (1:1)
Hodonín
(So 1. 10., 15:00)
Břeclav 2:1 (0:0)
Uherský Brod
(So 1. 10., 15:00)
Velká Bíteš 1:0 (1:0)
Rosice
(So 1. 10., 15:00)
Pelhřimov 3:0 (3:0)
Bystřice nad Pernštejnem
(So 1. 10., 15:00)
Polná 3:3 (0:2)
Slavičín
(Ne 2. 10., 10:15)
Bzenec 5:0 (3:0)
Žďár nad Sázavou
(Ne 2. 10., 15:00)
Tasovice 1:1 (0:0)
Stará Říše
(Ne 2. 10., 15:00)
Vrchovina 1:0 (0:0)
10. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Břeclav
(So 8. 10., 10:15)
Stará Říše 1:1 (0:0)
Pelhřimov
(So 8. 10., 14:30)
Bystřice nad Pernštejnem 3:2 (1:1)
Bzenec
(So 8. 10., 15:00)
Brumov 2:2 (0:1)
Slavičín
(Ne 9. 10., 10:15)
Rosice 0:0
Velká Bíteš
(Ne 9. 10., 10:15)
Žďár nad Sázavou 1:0 (1:0)
Vrchovina
(Ne 9. 10., 14:30)
Uherský Brod 1:1 (0:1)
Tasovice
(Ne 9. 10., 14:30)
Holešov 2:2 (1:1)
Polná
(Ne 9. 10., 15:00)
Hodonín 3:9 (0:5)
11. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bystřice nad Pernštejnem
(So 15. 10., 10:30)
Slavičín 1:1 (0:1)
Uherský Brod
(So 15. 10., 14:30)
Břeclav 1:2 (0:1)
Hodonín
(So 15. 10., 14:30)
Pelhřimov 3:1 (2:1)
Rosice
(So 15. 10., 14:30)
Bzenec 4:0 (2:0)
Holešov
(So 15. 10., 14:30)
Velká Bíteš 0:2 (0:2)
Brumov
(Ne 16. 10., 10:15)
Tasovice 2:5 (0:1)
Stará Říše
(Ne 16. 10., 14:30)
Polná 5:1 (2:0)
Žďár nad Sázavou
(Ne 16. 10., 14:30)
Vrchovina 5:0 (2:0)
12. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bzenec
(So 22. 10., 14:30)
Tasovice 3:1 (1:1)
Rosice
(So 22. 10., 14:30)
Bystřice nad Pernštejnem 1:1 (1:0)
Břeclav
(So 22. 10., 14:30)
Žďár nad Sázavou 5:1 (2:1)
Velká Bíteš
(Ne 23. 10., 10:15)
Brumov 3:3 (1:1)
Slavičín
(Ne 23. 10., 10:15)
Hodonín 0:0
Polná
(Ne 23. 10., 14:30)
Uherský Brod 1:2 (0:1)
Pelhřimov
(Ne 23. 10., 14:30)
Stará Říše 1:1 (0:0)
Vrchovina
(Ne 23. 10., 14:30)
Holešov 1:0 (0:0)
13. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bystřice nad Pernštejnem
(Pá 28. 10., 12:00)
Bzenec 1:2 (0:2)
Uherský Brod
(So 29. 10., 14:00)
Pelhřimov 3:1 (1:0)
Hodonín
(So 29. 10., 14:00)
Rosice 2:2 (1:1)
Holešov
(So 29. 10., 14:00)
Břeclav 2:3 (1:1)
Brumov
(Ne 30. 10., 10:15)
Vrchovina 1:3 (1:2)
Žďár nad Sázavou
(Ne 30. 10., 14:00)
Polná 1:3 (0:1)
Stará Říše
(Ne 30. 10., 14:00)
Slavičín 0:2 (0:1)
Tasovice
(Ne 30. 10., 14:00)
Velká Bíteš 2:0 (0:0)
14. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bzenec
(So 5. 11., 14:00)
Velká Bíteš 4:1 (1:0)
Rosice
(So 5. 11., 14:00)
Stará Říše 3:0 (2:0)
Bystřice nad Pernštejnem
(So 5. 11., 14:00)
Hodonín 1:3 (1:2)
Slavičín
(Ne 6. 11., 10:15)
Uherský Brod 1:2 (0:1)
Vrchovina
(Ne 6. 11., 14:00)
Tasovice 4:0 (0:0)
Polná
(Ne 6. 11., 14:00)
Holešov 6:4 (1:2)
Břeclav
(Ne 6. 11., 14:00)
Brumov 1:1 (1:1)
Pelhřimov
(Ne 6. 11., 14:00)
Žďár nad Sázavou 2:2 (0:1)
15. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Tasovice
(St 14. 9., 16:30)
Břeclav 2:2 (2:2)
Uherský Brod
(St 14. 9., 16:30)
Rosice 3:1 (0:0)
Hodonín
(St 14. 9., 16:30)
Bzenec 2:0 (0:0)
Brumov
(St 14. 9., 16:30)
Polná 3:3 (2:1)
Velká Bíteš
(St 14. 9., 16:30)
Vrchovina 3:0 (1:0)
Žďár nad Sázavou
(St 14. 9., 16:30)
Slavičín 0:1 (0:0)
Holešov
(St 14. 9., 16:30)
Pelhřimov 5:3 (2:1)
Stará Říše
(St 14. 9., 17:15)
Bystřice nad Pernštejnem 2:2 (0:0)
16. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Žďár nad Sázavou
(So 12. 11., 14:00)
Rosice 2:0 (2:0)
Bzenec
(So 12. 11., 14:00)
Vrchovina 2:1 (2:1)
Stará Říše
(So 12. 11., 14:00)
Hodonín 0:2 (0:2)
Tasovice
(So 12. 11., 14:00)
Polná 3:3 (2:1)
Uherský Brod
(So 12. 11., 14:00)
Bystřice nad Pernštejnem 2:1 (2:0)
Velká Bíteš
(Ne 13. 11., 10:15)
Břeclav 0:2 (0:0)
Brumov
(Ne 13. 11., 10:15)
Pelhřimov 5:0 (1:0)
Holešov
(So 11. 3., 15:00)
Slavičín -:- (-:-)
17. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 19. 3., 15:00)
Žďár nad Sázavou -:- (-:-)
Břeclav
(Ne 19. 3., 15:00)
Vrchovina -:- (-:-)
Slavičín
(Ne 19. 3., 15:00)
Brumov -:- (-:-)
Rosice
(Ne 19. 3., 15:00)
Holešov -:- (-:-)
Stará Říše
(Ne 19. 3., 15:00)
Bzenec -:- (-:-)
Hodonín
(Ne 19. 3., 15:00)
Uherský Brod -:- (-:-)
Pelhřimov
(Ne 19. 3., 15:00)
Tasovice -:- (-:-)
Polná
(Ne 19. 3., 15:00)
Velká Bíteš -:- (-:-)
18. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Velká Bíteš
(Ne 26. 3., 15:00)
Pelhřimov -:- (-:-)
Bzenec
(Ne 26. 3., 15:00)
Břeclav -:- (-:-)
Tasovice
(Ne 26. 3., 15:00)
Slavičín -:- (-:-)
Vrchovina
(Ne 26. 3., 15:00)
Polná -:- (-:-)
Žďár nad Sázavou
(Ne 26. 3., 15:00)
Hodonín -:- (-:-)
Uherský Brod
(Ne 26. 3., 15:00)
Stará Říše -:- (-:-)
Brumov
(Ne 26. 3., 15:00)
Rosice -:- (-:-)
Holešov
(Ne 26. 3., 15:00)
Bystřice nad Pernštejnem -:- (-:-)
19. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Pelhřimov
(Ne 2. 4., 15:30)
Vrchovina -:- (-:-)
Rosice
(Ne 2. 4., 15:30)
Tasovice -:- (-:-)
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 2. 4., 15:30)
Brumov -:- (-:-)
Slavičín
(Ne 2. 4., 15:30)
Velká Bíteš -:- (-:-)
Polná
(Ne 2. 4., 15:30)
Břeclav -:- (-:-)
Hodonín
(Ne 2. 4., 15:30)
Holešov -:- (-:-)
Stará Říše
(Ne 2. 4., 15:30)
Žďár nad Sázavou -:- (-:-)
Uherský Brod
(Ne 2. 4., 15:30)
Bzenec -:- (-:-)
20. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Brumov
(Ne 9. 4., 15:30)
Hodonín -:- (-:-)
Tasovice
(Ne 9. 4., 15:30)
Bystřice nad Pernštejnem -:- (-:-)
Žďár nad Sázavou
(Ne 9. 4., 15:30)
Uherský Brod -:- (-:-)
Velká Bíteš
(Ne 9. 4., 15:30)
Rosice -:- (-:-)
Holešov
(Ne 9. 4., 15:30)
Stará Říše -:- (-:-)
Břeclav
(Ne 9. 4., 15:30)
Pelhřimov -:- (-:-)
Bzenec
(Ne 9. 4., 15:30)
Polná -:- (-:-)
Vrchovina
(Ne 9. 4., 15:30)
Slavičín -:- (-:-)
21. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Pelhřimov
(Ne 16. 4., 16:00)
Polná -:- (-:-)
Žďár nad Sázavou
(Ne 16. 4., 16:00)
Bzenec -:- (-:-)
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 16. 4., 16:00)
Velká Bíteš -:- (-:-)
Stará Říše
(Ne 16. 4., 16:00)
Brumov -:- (-:-)
Uherský Brod
(Ne 16. 4., 16:00)
Holešov -:- (-:-)
Rosice
(Ne 16. 4., 16:00)
Vrchovina -:- (-:-)
Slavičín
(Ne 16. 4., 16:00)
Břeclav -:- (-:-)
Hodonín
(Ne 16. 4., 16:00)
Tasovice -:- (-:-)
22. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bzenec
(Ne 23. 4., 16:00)
Pelhřimov -:- (-:-)
Brumov
(Ne 23. 4., 16:00)
Uherský Brod -:- (-:-)
Velká Bíteš
(Ne 23. 4., 16:00)
Hodonín -:- (-:-)
Tasovice
(Ne 23. 4., 16:00)
Stará Říše -:- (-:-)
Polná
(Ne 23. 4., 16:00)
Slavičín -:- (-:-)
Holešov
(Ne 23. 4., 16:00)
Žďár nad Sázavou -:- (-:-)
Vrchovina
(Ne 23. 4., 16:00)
Bystřice nad Pernštejnem -:- (-:-)
Břeclav
(Ne 23. 4., 16:00)
Rosice -:- (-:-)
23. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Uherský Brod
(Ne 30. 4., 16:00)
Tasovice -:- (-:-)
Hodonín
(Ne 30. 4., 16:00)
Vrchovina -:- (-:-)
Holešov
(Ne 30. 4., 16:00)
Bzenec -:- (-:-)
Stará Říše
(Ne 30. 4., 16:00)
Velká Bíteš -:- (-:-)
Rosice
(Ne 30. 4., 16:00)
Polná -:- (-:-)
Žďár nad Sázavou
(Ne 30. 4., 16:00)
Brumov -:- (-:-)
Slavičín
(Ne 30. 4., 16:00)
Pelhřimov -:- (-:-)
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 30. 4., 16:00)
Břeclav -:- (-:-)
24. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Bzenec
(Ne 7. 5., 16:30)
Slavičín -:- (-:-)
Tasovice
(Ne 7. 5., 16:30)
Žďár nad Sázavou -:- (-:-)
Pelhřimov
(Ne 7. 5., 16:30)
Rosice -:- (-:-)
Polná
(Ne 7. 5., 16:30)
Bystřice nad Pernštejnem -:- (-:-)
Břeclav
(Ne 7. 5., 16:30)
Hodonín -:- (-:-)
Vrchovina
(Ne 7. 5., 16:30)
Stará Říše -:- (-:-)
Brumov
(Ne 7. 5., 16:30)
Holešov -:- (-:-)
Velká Bíteš
(Ne 7. 5., 16:30)
Uherský Brod -:- (-:-)
25. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Holešov
(Ne 14. 5., 17:00)
Tasovice -:- (-:-)
Stará Říše
(Ne 14. 5., 17:00)
Břeclav -:- (-:-)
Hodonín
(Ne 14. 5., 17:00)
Polná -:- (-:-)
Rosice
(Ne 14. 5., 17:00)
Slavičín -:- (-:-)
Uherský Brod
(Ne 14. 5., 17:00)
Vrchovina -:- (-:-)
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 14. 5., 17:00)
Pelhřimov -:- (-:-)
Žďár nad Sázavou
(Ne 14. 5., 17:00)
Velká Bíteš -:- (-:-)
Brumov
(Ne 14. 5., 17:00)
Bzenec -:- (-:-)
26. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Polná
(Ne 21. 5., 17:00)
Stará Říše -:- (-:-)
Pelhřimov
(Ne 21. 5., 17:00)
Hodonín -:- (-:-)
Tasovice
(Ne 21. 5., 17:00)
Brumov -:- (-:-)
Břeclav
(Ne 21. 5., 17:00)
Uherský Brod -:- (-:-)
Slavičín
(Ne 21. 5., 17:00)
Bystřice nad Pernštejnem -:- (-:-)
Velká Bíteš
(Ne 21. 5., 17:00)
Holešov -:- (-:-)
Vrchovina
(Ne 21. 5., 17:00)
Žďár nad Sázavou -:- (-:-)
Bzenec
(Ne 21. 5., 17:00)
Rosice -:- (-:-)
27. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Brumov
(Ne 28. 5., 17:00)
Velká Bíteš -:- (-:-)
Uherský Brod
(Ne 28. 5., 17:00)
Polná -:- (-:-)
Hodonín
(Ne 28. 5., 17:00)
Slavičín -:- (-:-)
Stará Říše
(Ne 28. 5., 17:00)
Pelhřimov -:- (-:-)
Tasovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Bzenec -:- (-:-)
Bystřice nad Pernštejnem
(Ne 28. 5., 17:00)
Rosice -:- (-:-)
Žďár nad Sázavou
(Ne 28. 5., 17:00)
Břeclav -:- (-:-)
Holešov
(Ne 28. 5., 17:00)
Vrchovina -:- (-:-)
28. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Polná
(Ne 4. 6., 17:00)
Žďár nad Sázavou -:- (-:-)
Bzenec
(Ne 4. 6., 17:00)
Bystřice nad Pernštejnem -:- (-:-)
Vrchovina
(Ne 4. 6., 17:00)
Brumov -:- (-:-)
Rosice
(Ne 4. 6., 17:00)
Hodonín -:- (-:-)
Břeclav
(Ne 4. 6., 17:00)
Holešov -:- (-:-)
Slavičín
(Ne 4. 6., 17:00)
Stará Říše -:- (-:-)
Velká Bíteš
(Ne 4. 6., 17:00)
Tasovice -:- (-:-)
Pelhřimov
(Ne 4. 6., 17:00)
Uherský Brod -:- (-:-)
29. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Velká Bíteš
(Ne 11. 6., 17:00)
Bzenec -:- (-:-)
Hodonín
(Ne 11. 6., 17:00)
Bystřice nad Pernštejnem -:- (-:-)
Holešov
(Ne 11. 6., 17:00)
Polná -:- (-:-)
Brumov
(Ne 11. 6., 17:00)
Břeclav -:- (-:-)
Žďár nad Sázavou
(Ne 11. 6., 17:00)
Pelhřimov -:- (-:-)
Tasovice
(Ne 11. 6., 17:00)
Vrchovina -:- (-:-)
Uherský Brod
(Ne 11. 6., 17:00)
Slavičín -:- (-:-)
Stará Říše
(Ne 11. 6., 17:00)
Rosice -:- (-:-)
30. kolo
Moravskoslezské divize D, MSD-D
Slavičín
(St 10. 5., 17:00)
Žďár nad Sázavou -:- (-:-)
Rosice
(St 10. 5., 17:00)
Uherský Brod -:- (-:-)
Vrchovina
(St 10. 5., 17:00)
Velká Bíteš -:- (-:-)
Polná
(St 10. 5., 17:00)
Brumov -:- (-:-)
Pelhřimov
(St 10. 5., 17:00)
Holešov -:- (-:-)
Břeclav
(St 10. 5., 17:00)
Tasovice -:- (-:-)
Bzenec
(St 10. 5., 17:00)
Hodonín -:- (-:-)
Bystřice nad Pernštejnem
(St 10. 5., 17:00)
Stará Říše -:- (-:-)
Tabulka
Moravskoslezské divize D, MSD-D
1. Hodonín 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Stará Říše 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Rosice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Žďár nad Sázavou 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Břeclav 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Velká Bíteš 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Slavičín 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Holešov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Pelhřimov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Brumov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Polná 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Tasovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Vrchovina 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Bzenec 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
15. Bystřice nad Pernštejnem 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
16. Uherský Brod 0 0 0 0 0:0 0 b. 0