Moravskoslezská divize E 2016 / 2017

Moravskoslezská divize E, MSD-E - Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 6. srpna dopoledne zápasem mezi Valašským Meziříčím a Šumperkem.
1. Valašské Meziříčí 0 b.
2. Šumperk 0 b.
3. Přerov 0 b.
4. Frýdlant nad Ostravicí 0 b.
5. Rýmařov 0 b.
6. Nový Jičín 0 b.
7. Hranice 0 b.
8. Opava "B" 0 b.
9. Petrovice 0 b.
10. Dolní Benešov 0 b.
11. Jeseník 0 b.
12. Havířov 0 b.
13. Velké Karlovice 0 b.
14. Pustá Polom 0 b.
15. Kozlovice 0 b.
16. Nové Sady 0 b.

Moravskoslezská divize E – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 6. srpna dopoledne zápasem mezi Valašským Meziříčím a Šumperkem.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL. Poslední dva sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

1. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Valašské Meziříčí
(So 6. 8., 10:15)
Šumperk 1:0 (0:0)
Přerov
(So 6. 8., 17:00)
Frýdlant nad Ostravicí 1:1 (0:1)
Rýmařov
(So 6. 8., 17:00)
Nový Jičín 5:1 (3:0)
Hranice
(So 6. 8., 17:00)
Opava "B" 4:1 (2:0)
Petrovice
(So 6. 8., 17:00)
Dolní Benešov 1:3 (0:1)
Jeseník
(So 6. 8., 17:00)
Havířov 1:2 (0:1)
Velké Karlovice
(So 6. 8., 17:00)
Pustá Polom 0:2 (0:2)
Kozlovice
(Ne 7. 8., 17:00)
Nové Sady 1:0 (0:0)
2. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nové Sady
(So 13. 8., 10:15)
Velké Karlovice 1:2 (1:0)
Havířov
(So 13. 8., 17:00)
Pustá Polom 3:1 (2:1)
Dolní Benešov
(So 13. 8., 17:00)
Valašské Meziříčí 0:1 (0:0)
Nový Jičín
(So 13. 8., 17:00)
Přerov 0:1 (0:0)
Opava "B"
(Ne 14. 8., 10:15)
Jeseník 1:1 (1:1)
Šumperk
(Ne 14. 8., 17:00)
Hranice 2:3 (1:2)
Kozlovice
(Ne 14. 8., 17:00)
Rýmařov 0:3 (0:1)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 14. 8., 17:00)
Petrovice 2:2 (1:0)
3. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Valašské Meziříčí
(So 20. 8., 10:15)
Frýdlant nad Ostravicí 4:1 (3:0)
Petrovice
(So 20. 8., 16:30)
Nový Jičín 1:2 (0:0)
Jeseník
(So 20. 8., 16:30)
Šumperk 6:1 (0:0)
Rýmařov
(So 20. 8., 16:30)
Nové Sady 1:1 (0:1)
Přerov
(So 20. 8., 16:30)
Kozlovice 1:4 (1:1)
Velké Karlovice
(So 20. 8., 16:30)
Havířov 0:0
Hranice
(So 20. 8., 16:30)
Dolní Benešov 2:1 (1:1)
Pustá Polom
(Ne 21. 8., 16:30)
Opava "B" 0:1 (0:1)
4. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nové Sady
(So 27. 8., 10:15)
Havířov 1:1 (0:0)
Nový Jičín
(So 27. 8., 16:30)
Valašské Meziříčí 0:2 (0:0)
Dolní Benešov
(So 27. 8., 16:30)
Jeseník 2:1 (1:0)
Rýmařov
(So 27. 8., 16:30)
Přerov 0:4 (0:3)
Opava "B"
(Ne 28. 8., 10:15)
Velké Karlovice 3:1 (3:1)
Šumperk
(Ne 28. 8., 16:30)
Pustá Polom 1:0 (1:0)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 28. 8., 16:30)
Hranice 0:0
Kozlovice
(Ne 28. 8., 16:30)
Petrovice 2:2 (1:0)
5. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Valašské Meziříčí
(So 3. 9., 10:15)
Kozlovice 2:1 (0:1)
Přerov
(So 3. 9., 16:00)
Nové Sady 1:0 (1:0)
Havířov
(So 3. 9., 16:00)
Opava "B" 1:0 (1:0)
Petrovice
(So 3. 9., 16:00)
Rýmařov 1:0 (1:0)
Jeseník
(So 3. 9., 16:00)
Frýdlant nad Ostravicí 0:1 (0:1)
Hranice
(So 3. 9., 16:00)
Nový Jičín 4:2 (1:1)
Velké Karlovice
(So 3. 9., 16:00)
Šumperk 1:2 (1:1)
Pustá Polom
(Ne 4. 9., 16:00)
Dolní Benešov 1:1 (0:1)
6. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nové Sady
(So 10. 9., 10:15)
Opava "B" 1:3 (1:0)
Nový Jičín
(So 10. 9., 16:00)
Jeseník 2:2 (1:0)
Rýmařov
(So 10. 9., 16:00)
Valašské Meziříčí 1:1 (1:0)
Dolní Benešov
(So 10. 9., 16:00)
Velké Karlovice 3:0 (0:0)
Přerov
(Ne 11. 9., 10:15)
Petrovice 3:1 (1:1)
Kozlovice
(Ne 11. 9., 16:00)
Hranice 3:1 (2:0)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 11. 9., 16:00)
Pustá Polom 1:0 (0:0)
Šumperk
(Ne 11. 9., 17:00)
Havířov 1:2 (0:1)
7. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Valašské Meziříčí
(So 17. 9., 10:15)
Přerov 1:0 (1:0)
Jeseník
(So 17. 9., 15:30)
Kozlovice 2:1 (0:0)
Petrovice
(So 17. 9., 15:30)
Nové Sady 0:1 (0:0)
Havířov
(So 17. 9., 15:30)
Dolní Benešov 1:1 (0:0)
Hranice
(So 17. 9., 15:30)
Rýmařov 4:4 (2:2)
Velké Karlovice
(So 17. 9., 15:30)
Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (0:2)
Opava "B"
(Ne 18. 9., 10:15)
Šumperk 4:3 (3:2)
Pustá Polom
(Ne 18. 9., 15:30)
Nový Jičín 3:3 (2:1)
8. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Dolní Benešov
(So 24. 9., 15:00)
Opava "B" 1:0 (1:0)
Nový Jičín
(So 24. 9., 15:00)
Velké Karlovice 3:0 (0:0)
Petrovice
(So 24. 9., 15:30)
Valašské Meziříčí 1:1 (1:1)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 25. 9., 15:00)
Havířov 0:1 (0:0)
Přerov
(St 28. 9., 15:00)
Hranice 0:0
Rýmařov
(St 28. 9., 15:30)
Jeseník 1:2 (0:2)
Nové Sady
(St 28. 9., 16:00)
Šumperk 3:3 (1:2)
Kozlovice
(St 28. 9., 16:00)
Pustá Polom 0:1 (0:0)
9. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Valašské Meziříčí
(So 1. 10., 10:15)
Nové Sady 2:1 (2:0)
Havířov
(So 1. 10., 14:00)
Nový Jičín 3:1 (1:1)
Jeseník
(So 1. 10., 15:00)
Přerov 1:0 (1:0)
Hranice
(So 1. 10., 15:00)
Petrovice 1:5 (0:3)
Velké Karlovice
(So 1. 10., 15:00)
Kozlovice 0:3 (0:0)
Opava "B"
(Ne 2. 10., 10:15)
Frýdlant nad Ostravicí 2:1 (1:1)
Pustá Polom
(Ne 2. 10., 15:00)
Rýmařov 0:0
Šumperk
(Ne 2. 10., 15:00)
Dolní Benešov 1:4 (1:1)
10. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Valašské Meziříčí
(So 8. 10., 10:15)
Hranice 1:2 (0:0)
Nové Sady
(So 8. 10., 10:15)
Dolní Benešov 1:0 (0:0)
Nový Jičín
(So 8. 10., 14:30)
Opava "B" 3:0 (1:0)
Rýmařov
(So 8. 10., 14:30)
Velké Karlovice 3:0 (1:0)
Petrovice
(So 8. 10., 15:00)
Jeseník 2:0 (0:0)
Přerov
(So 8. 10., 15:00)
Pustá Polom 0:1 (0:1)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 9. 10., 14:30)
Šumperk 1:0 (1:0)
Kozlovice
(Ne 9. 10., 15:00)
Havířov 0:2 (0:1)
11. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Hranice
(So 15. 10., 14:30)
Nové Sady 0:1 (0:1)
Dolní Benešov
(So 15. 10., 14:30)
Frýdlant nad Ostravicí 4:1 (1:1)
Velké Karlovice
(So 15. 10., 14:30)
Přerov 0:2 (0:2)
Jeseník
(So 15. 10., 14:30)
Valašské Meziříčí 1:1 (0:1)
Havířov
(So 15. 10., 15:00)
Rýmařov 0:6 (0:4)
Opava "B"
(Ne 16. 10., 10:15)
Kozlovice 1:1 (1:1)
Pustá Polom
(Ne 16. 10., 14:30)
Petrovice 1:3 (0:1)
Šumperk
(Ne 16. 10., 14:30)
Nový Jičín 2:1 (1:0)
12. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nové Sady
(So 22. 10., 10:15)
Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (0:1)
Valašské Meziříčí
(So 22. 10., 10:15)
Pustá Polom 2:1 (1:0)
Hranice
(So 22. 10., 14:30)
Jeseník 3:1 (2:0)
Rýmařov
(So 22. 10., 14:30)
Opava "B" 2:0 (1:0)
Petrovice
(So 22. 10., 14:30)
Velké Karlovice 0:0
Přerov
(So 22. 10., 14:30)
Havířov 2:1 (1:1)
Nový Jičín
(So 22. 10., 14:30)
Dolní Benešov 1:3 (1:1)
Kozlovice
(Ne 23. 10., 14:30)
Šumperk 3:1 (0:1)
13. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Velké Karlovice
(So 29. 10., 14:00)
Valašské Meziříčí 1:3 (0:0)
Jeseník
(So 29. 10., 14:00)
Nové Sady 2:7 (0:5)
Dolní Benešov
(So 29. 10., 14:00)
Kozlovice 2:0 (0:0)
Havířov
(So 29. 10., 14:30)
Petrovice 4:0 (1:0)
Opava "B"
(Ne 30. 10., 10:15)
Přerov 3:1 (2:1)
Pustá Polom
(Ne 30. 10., 14:00)
Hranice 3:1 (1:1)
Šumperk
(Ne 30. 10., 14:00)
Rýmařov 1:2 (1:1)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 30. 10., 14:00)
Nový Jičín 1:2 (0:1)
14. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Valašské Meziříčí
(So 5. 11., 10:15)
Havířov 2:1 (2:0)
Nové Sady
(So 5. 11., 10:15)
Nový Jičín 3:1 (1:1)
Jeseník
(So 5. 11., 14:00)
Pustá Polom 2:1 (1:0)
Rýmařov
(So 5. 11., 14:00)
Dolní Benešov 0:4 (0:4)
Hranice
(So 5. 11., 14:00)
Velké Karlovice 0:0
Petrovice
(So 5. 11., 14:00)
Opava "B" 3:1 (2:1)
Přerov
(So 5. 11., 14:00)
Šumperk 0:3 (0:0)
Kozlovice
(Ne 6. 11., 14:00)
Frýdlant nad Ostravicí 1:2 (1:1)
15. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Opava "B"
(St 14. 9., 15:30)
Valašské Meziříčí 1:2 (1:0)
Pustá Polom
(St 14. 9., 16:30)
Nové Sady 1:0 (1:0)
Dolní Benešov
(St 14. 9., 16:30)
Přerov 4:1 (1:0)
Havířov
(St 14. 9., 16:30)
Hranice 0:2 (0:0)
Velké Karlovice
(St 14. 9., 16:30)
Jeseník 5:1 (4:0)
Frýdlant nad Ostravicí
(St 14. 9., 16:30)
Rýmařov 1:4 (0:1)
Šumperk
(St 14. 9., 16:30)
Petrovice 0:2 (0:1)
Kozlovice
(St 14. 9., 17:00)
Nový Jičín 2:1 (0:0)
16. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nové Sady
(So 12. 11., 10:15)
Kozlovice 1:2 (0:1)
Dolní Benešov
(So 12. 11., 14:00)
Petrovice 3:0 (1:0)
Havířov
(So 12. 11., 14:00)
Jeseník 4:3 (2:0)
Nový Jičín
(So 12. 11., 14:00)
Rýmařov 1:1 (0:1)
Opava "B"
(Ne 13. 11., 10:15)
Hranice 5:0 (2:0)
Pustá Polom
(Ne 13. 11., 14:00)
Velké Karlovice 1:0 (0:0)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 13. 11., 14:00)
Přerov 0:0
Šumperk
(Ne 13. 11., 14:00)
Valašské Meziříčí 1:1 (1:0)
17. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Pustá Polom
(Ne 19. 3., 15:00)
Havířov -:- (-:-)
Velké Karlovice
(Ne 19. 3., 15:00)
Nové Sady -:- (-:-)
Přerov
(Ne 19. 3., 15:00)
Nový Jičín -:- (-:-)
Jeseník
(Ne 19. 3., 15:00)
Opava "B" -:- (-:-)
Hranice
(Ne 19. 3., 15:00)
Šumperk -:- (-:-)
Rýmařov
(Ne 19. 3., 15:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Valašské Meziříčí
(Ne 19. 3., 15:00)
Dolní Benešov -:- (-:-)
Petrovice
(Ne 19. 3., 15:00)
Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
18. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 26. 3., 15:00)
Valašské Meziříčí -:- (-:-)
Havířov
(Ne 26. 3., 15:00)
Velké Karlovice -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 26. 3., 15:00)
Přerov -:- (-:-)
Dolní Benešov
(Ne 26. 3., 15:00)
Hranice -:- (-:-)
Nové Sady
(Ne 26. 3., 15:00)
Rýmařov -:- (-:-)
Opava "B"
(Ne 26. 3., 15:00)
Pustá Polom -:- (-:-)
Nový Jičín
(Ne 26. 3., 15:00)
Petrovice -:- (-:-)
Šumperk
(Ne 26. 3., 15:00)
Jeseník -:- (-:-)
19. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Hranice
(Ne 2. 4., 15:30)
Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
Valašské Meziříčí
(Ne 2. 4., 15:30)
Nový Jičín -:- (-:-)
Pustá Polom
(Ne 2. 4., 15:30)
Šumperk -:- (-:-)
Velké Karlovice
(Ne 2. 4., 15:30)
Opava "B" -:- (-:-)
Havířov
(Ne 2. 4., 15:30)
Nové Sady -:- (-:-)
Jeseník
(Ne 2. 4., 15:30)
Dolní Benešov -:- (-:-)
Přerov
(Ne 2. 4., 15:30)
Rýmařov -:- (-:-)
Petrovice
(Ne 2. 4., 15:30)
Kozlovice -:- (-:-)
20. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nové Sady
(Ne 9. 4., 15:30)
Přerov -:- (-:-)
Nový Jičín
(Ne 9. 4., 15:30)
Hranice -:- (-:-)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 9. 4., 15:30)
Jeseník -:- (-:-)
Dolní Benešov
(Ne 9. 4., 15:30)
Pustá Polom -:- (-:-)
Opava "B"
(Ne 9. 4., 15:30)
Havířov -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 9. 4., 15:30)
Valašské Meziříčí -:- (-:-)
Šumperk
(Ne 9. 4., 15:30)
Velké Karlovice -:- (-:-)
Rýmařov
(Ne 9. 4., 15:30)
Petrovice -:- (-:-)
21. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Hranice
(Ne 16. 4., 16:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Petrovice
(Ne 16. 4., 16:00)
Přerov -:- (-:-)
Valašské Meziříčí
(Ne 16. 4., 16:00)
Rýmařov -:- (-:-)
Pustá Polom
(Ne 16. 4., 16:00)
Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
Opava "B"
(Ne 16. 4., 16:00)
Nové Sady -:- (-:-)
Havířov
(Ne 16. 4., 16:00)
Šumperk -:- (-:-)
Velké Karlovice
(Ne 16. 4., 16:00)
Dolní Benešov -:- (-:-)
Jeseník
(Ne 16. 4., 16:00)
Nový Jičín -:- (-:-)
22. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Přerov
(Ne 23. 4., 16:00)
Valašské Meziříčí -:- (-:-)
Nové Sady
(Ne 23. 4., 16:00)
Petrovice -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 23. 4., 16:00)
Jeseník -:- (-:-)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 23. 4., 16:00)
Velké Karlovice -:- (-:-)
Dolní Benešov
(Ne 23. 4., 16:00)
Havířov -:- (-:-)
Rýmařov
(Ne 23. 4., 16:00)
Hranice -:- (-:-)
Nový Jičín
(Ne 23. 4., 16:00)
Pustá Polom -:- (-:-)
Šumperk
(Ne 23. 4., 16:00)
Opava "B" -:- (-:-)
23. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Opava "B"
(Ne 30. 4., 16:00)
Dolní Benešov -:- (-:-)
Velké Karlovice
(Ne 30. 4., 16:00)
Nový Jičín -:- (-:-)
Šumperk
(Ne 30. 4., 16:00)
Nové Sady -:- (-:-)
Valašské Meziříčí
(Ne 30. 4., 16:00)
Petrovice -:- (-:-)
Pustá Polom
(Ne 30. 4., 16:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Hranice
(Ne 30. 4., 16:00)
Přerov -:- (-:-)
Jeseník
(Ne 30. 4., 16:00)
Rýmařov -:- (-:-)
Havířov
(Ne 30. 4., 16:00)
Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
24. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nový Jičín
(Ne 7. 5., 16:30)
Havířov -:- (-:-)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 7. 5., 16:30)
Opava "B" -:- (-:-)
Rýmařov
(Ne 7. 5., 16:30)
Pustá Polom -:- (-:-)
Dolní Benešov
(Ne 7. 5., 16:30)
Šumperk -:- (-:-)
Přerov
(Ne 7. 5., 16:30)
Jeseník -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 7. 5., 16:30)
Velké Karlovice -:- (-:-)
Nové Sady
(Ne 7. 5., 16:30)
Valašské Meziříčí -:- (-:-)
Petrovice
(Ne 7. 5., 16:30)
Hranice -:- (-:-)
25. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Opava "B"
(Ne 14. 5., 17:00)
Nový Jičín -:- (-:-)
Hranice
(Ne 14. 5., 17:00)
Valašské Meziříčí -:- (-:-)
Dolní Benešov
(Ne 14. 5., 17:00)
Nové Sady -:- (-:-)
Jeseník
(Ne 14. 5., 17:00)
Petrovice -:- (-:-)
Velké Karlovice
(Ne 14. 5., 17:00)
Rýmařov -:- (-:-)
Havířov
(Ne 14. 5., 17:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Pustá Polom
(Ne 14. 5., 17:00)
Přerov -:- (-:-)
Šumperk
(Ne 14. 5., 17:00)
Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
26. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nový Jičín
(Ne 21. 5., 17:00)
Šumperk -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 21. 5., 17:00)
Opava "B" -:- (-:-)
Nové Sady
(Ne 21. 5., 17:00)
Hranice -:- (-:-)
Valašské Meziříčí
(Ne 21. 5., 17:00)
Jeseník -:- (-:-)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 21. 5., 17:00)
Dolní Benešov -:- (-:-)
Petrovice
(Ne 21. 5., 17:00)
Pustá Polom -:- (-:-)
Přerov
(Ne 21. 5., 17:00)
Velké Karlovice -:- (-:-)
Rýmařov
(Ne 21. 5., 17:00)
Havířov -:- (-:-)
27. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Dolní Benešov
(Ne 28. 5., 17:00)
Nový Jičín -:- (-:-)
Havířov
(Ne 28. 5., 17:00)
Přerov -:- (-:-)
Jeseník
(Ne 28. 5., 17:00)
Hranice -:- (-:-)
Pustá Polom
(Ne 28. 5., 17:00)
Valašské Meziříčí -:- (-:-)
Šumperk
(Ne 28. 5., 17:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 28. 5., 17:00)
Nové Sady -:- (-:-)
Velké Karlovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Petrovice -:- (-:-)
Opava "B"
(Ne 28. 5., 17:00)
Rýmařov -:- (-:-)
28. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Nový Jičín
(Ne 4. 6., 17:00)
Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
Valašské Meziříčí
(Ne 4. 6., 17:00)
Velké Karlovice -:- (-:-)
Petrovice
(Ne 4. 6., 17:00)
Havířov -:- (-:-)
Nové Sady
(Ne 4. 6., 17:00)
Jeseník -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 4. 6., 17:00)
Dolní Benešov -:- (-:-)
Hranice
(Ne 4. 6., 17:00)
Pustá Polom -:- (-:-)
Přerov
(Ne 4. 6., 17:00)
Opava "B" -:- (-:-)
Rýmařov
(Ne 4. 6., 17:00)
Šumperk -:- (-:-)
29. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Frýdlant nad Ostravicí
(Ne 11. 6., 17:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Opava "B"
(Ne 11. 6., 17:00)
Petrovice -:- (-:-)
Nový Jičín
(Ne 11. 6., 17:00)
Nové Sady -:- (-:-)
Šumperk
(Ne 11. 6., 17:00)
Přerov -:- (-:-)
Dolní Benešov
(Ne 11. 6., 17:00)
Rýmařov -:- (-:-)
Havířov
(Ne 11. 6., 17:00)
Valašské Meziříčí -:- (-:-)
Pustá Polom
(Ne 11. 6., 17:00)
Jeseník -:- (-:-)
Velké Karlovice
(Ne 11. 6., 17:00)
Hranice -:- (-:-)
30. kolo
Moravskoslezské divize E, MSD-E
Valašské Meziříčí
(St 10. 5., 17:00)
Opava "B" -:- (-:-)
Nové Sady
(St 10. 5., 17:00)
Pustá Polom -:- (-:-)
Petrovice
(St 10. 5., 17:00)
Šumperk -:- (-:-)
Hranice
(St 10. 5., 17:00)
Havířov -:- (-:-)
Kozlovice
(St 10. 5., 17:00)
Nový Jičín -:- (-:-)
Rýmařov
(St 10. 5., 17:00)
Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)
Jeseník
(St 10. 5., 17:00)
Velké Karlovice -:- (-:-)
Přerov
(St 10. 5., 17:00)
Dolní Benešov -:- (-:-)
Tabulka
Moravskoslezské divize E, MSD-E
1. Valašské Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Šumperk 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Přerov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Frýdlant nad Ostravicí 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Rýmařov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Nový Jičín 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Hranice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Opava "B" 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Petrovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Dolní Benešov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Jeseník 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Havířov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Velké Karlovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Pustá Polom 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
15. Kozlovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
16. Nové Sady 0 0 0 0 0:0 0 b. 0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.