Moravskoslezská fotbalová liga 2014 / 2015

Sezona 2014 / 2015 odstartuje již tento pátek podvečer v 18:00, kdy se sehraje duel Kroměříž vs. Holice.
1. Olomouc "B" 64 b.
2. Kroměříž 54 b.
3. Prostějov 51 b.
4. Slovácko "B" 50 b.
5. Uničov 48 b.
6. Hlučín 46 b.
7. Hulín 45 b.
8. Zábřeh 45 b.
9. Zlín "B" 43 b.
10. Líšeň 39 b.
11. Orlová 37 b.
12. Vyškov 36 b.
13. Třebíč 33 b.
14. Holice 31 b.
15. Břeclav 30 b.
16. Opava "B" 8 b.

Moravskoslezská fotbalová liga – Sezona 2014 / 2015 odstartuje již tento pátek vpodvečer v 18:00, kdy se sehraje duel Kroměříž vs. Holice.

Nově se v MSFL představí týmy Vyškova (D-1), Líšně (D-4) a Opavy „B“ (E-2), které si postup do třetí nejvyšší domácí fotbalové soutěže vykopaly v divizích.

Bohemians (FNL-15) a Vltavín (FNL-16) spadají svou příslušností pod ČFL a z FNL do MSFL tedy pro sezonu 2014 / 2015 nesestoupil nikdo.

Vyšší soutěží je Fotbalová národní liga, FNL.

Postupuje jeden tým.

Nižšími soutěžemi jsou Divize D, E.

Sestupují dva týmy.

1. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Kroměříž
(Pá 8. 8., –:–)
Holice 1:0 (0:0)
Zlín „B“
(So 9. 8., –:–)
Orlová 1:0 (0:0)
Líšeň
(So 9. 8., –:–)
Hulín 1:5 (0:2)
Třebíč
(So 9. 8., –:–)
Olomouc „B“ 0:0
Břeclav
(So 9. 8., –:–)
Vyškov 2:5 (1:2)
Prostějov
(So 9. 8., –:–)
Hlučín 3:2 (2:1)
Uničov
(Ne 10. 8., –:–)
Slovácko „B“ 0:4 (0:2)
Zábřeh
(Ne 10. 8., –:–)
Opava „B“ 3:1 (1:1)
2. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Vyškov
(So 16. 8., –:–)
Prostějov 6:3 (5:0)
Holice
(So 16. 8., –:–)
Břeclav 2:1 (0:0)
Hulín
(So 16. 8., –:–)
Uničov 4:1 (2:1)
Orlová
(So 16. 8., –:–)
Líšeň 2:2 (0:0)
Olomouc „B“
(Ne 17. 8., –:–)
Kroměříž 2:1 (1:1)
Slovácko „B“
(Ne 17. 8., –:–)
Třebíč 1:0 (0:0)
Opava „B“
(Ne 17. 8., –:–)
Hlučín 0:3 (0:0)
Zábřeh
(Ne 17. 8., –:–)
Zlín „B“ 4:0 (3:0)
3. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
[-]
(-, –:–)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:–)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:–)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:–)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:–)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:–)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:–)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:–)
[-] -:- (-:-)
4. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Zlín „B“
(So 30. 8., –:–)
Líšeň 1:0 (-:-)
Holice
(So 30. 8., –:–)
Hlučín 1:0 (-:-)
Hulín
(So 30. 8., –:–)
Kroměříž 1:3 (1:1)
Orlová
(So 30. 8., –:–)
Třebíč 1:0 (-:-)
Olomouc „B“
(Ne 31. 8., –:–)
Prostějov 1:1 (-:-)
Slovácko „B“
(Ne 31. 8., –:–)
Břeclav 3:1 (-:-)
Opava „B“
(Ne 31. 8., –:–)
Vyškov 0:2 (-:-)
Zábřeh
(Ne 31. 8., –:–)
Uničov 2:0 (-:-)
5. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Kroměříž
(Pá 5. 9., –:–)
Orlová 2:0 (1:0)
Prostějov
(So 6. 9., –:–)
Slovácko „B“ 3:1 (-:-)
Líšeň
(So 6. 9., –:–)
Opava „B“ 2:0 (-:-)
Třebíč
(So 6. 9., –:–)
Zábřeh 1:1 (-:-)
Břeclav
(So 6. 9., –:–)
Hulín 3:0 (-:-)
Hlučín
(So 6. 9., –:–)
Olomouc „B“ 2:2 (-:-)
Vyškov
(So 6. 9., –:–)
Holice 0:0
Uničov
(Ne 7. 9., –:–)
Zlín „B“ 2:2 (-:-)
6. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Hulín
(Pá 12. 9., –:–)
Prostějov 0:2 (-:-)
Orlová
(So 13. 9., –:–)
Břeclav 0:0 (-:-)
Líšeň
(So 13. 9., –:–)
Uničov 0:2 (-:-)
Olomouc „B“
(Ne 14. 9., –:–)
Vyškov 3:2 (-:-)
Slovácko „B“
(Ne 14. 9., –:–)
Hlučín 6:1 (-:-)
Opava „B“
(Ne 14. 9., –:–)
Holice 0:2 (-:-)
Zlín „B“
(Ne 14. 9., –:–)
Třebíč 0:1 (-:-)
Zábřeh
(Ne 14. 9., –:–)
Kroměříž 3:0 (2:0)
7. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Prostějov
(So 20. 9., –:–)
Orlová 1:0 (-:-)
Břeclav
(So 20. 9., –:–)
Zábřeh 1:2 (-:-)
Vyškov
(So 20. 9., –:–)
Slovácko „B“ 4:1 (-:-)
Holice
(So 20. 9., –:–)
Olomouc „B“ 0:3 (-:-)
Hlučín
(So 20. 9., –:–)
Hulín 1:0 (-:-)
Uničov
(Ne 21. 9., –:–)
Opava „B“ 2:0 (-:-)
Třebíč
(Ne 21. 9., –:–)
Líšeň 4:3 (-:-)
Kroměříž
(St 8. 10., –:–)
Zlín „B“ 0:3 (0:2)
8. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Hulín
(So 27. 9., –:–)
Vyškov 1:2 (-:-)
Orlová
(So 27. 9., –:–)
Hlučín 0:2 (-:-)
Zábřeh
(So 27. 9., –:–)
Prostějov 1:1 (-:-)
Líšeň
(So 27. 9., –:–)
Kroměříž 0:1 (0:0)
Slovácko „B“
(Ne 28. 9., –:–)
Holice 1:1 (-:-)
Uničov
(Ne 28. 9., –:–)
Třebíč 2:0 (-:-)
Opava „B“
(Ne 28. 9., –:–)
Olomouc „B“ 0:2 (-:-)
Zlín „B“
(Ne 28. 9., –:–)
Břeclav 2:1 (-:-)
9. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Břeclav
(Pá 3. 10., –:–)
Líšeň 1:1 (-:-)
Holice
(So 4. 10., –:–)
Hulín 1:1 (-:-)
Třebíč
(So 4. 10., –:–)
Opava „B“ 1:0 (-:-)
Kroměříž
(So 4. 10., –:–)
Uničov 1:1 (0:0)
Prostějov
(So 4. 10., –:–)
Zlín „B“ 1:1 (-:-)
Hlučín
(So 4. 10., –:–)
Zábřeh 2:2 (-:-)
Vyškov
(So 4. 10., –:–)
Orlová 0:0 (-:-)
Olomouc „B“
(Ne 5. 10., –:–)
Slovácko „B“ 3:2 (-:-)
10. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Hulín
(So 11. 10.)
Olomouc „B“ 0:5 (0:3)
Orlová
(So 11. 10.)
Holice 2:0 (0:0)
Líšeň
(So 11. 10.)
Prostějov 0:3 (0:2)
Třebíč
(So 11. 10.)
Kroměříž 3:1 (1:0)
Uničov
(Ne 12. 10.)
Břeclav 3:1 (1:0)
Opava „B“
(Ne 12. 10.)
Slovácko „B“ 1:2 (0:2)
Zlín „B“
(Ne 12. 10.)
Hlučín 1:2 (1:0)
Zábřeh
(Ne 12. 10.)
Vyškov 2:1 (1:1)
11. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Kroměříž
(Pá 17. 10.)
Opava „B“ 2:1 (1:0)
Holice
(So 18. 10.)
Zábřeh 2:0 (-:-)
Břeclav
(So 18. 10.)
Třebíč 2:0 (-:-)
Prostějov
(So 18. 10.)
Uničov 0:2 (-:-)
Hlučín
(So 18. 10.)
Líšeň 1:1 (-:-)
Vyškov
(So 18. 10.)
Zlín „B“ 4:1 (-:-)
Olomouc „B“
(Ne 19. 10.)
Orlová 4:0 (-:-)
Slovácko „B“
(Ne 19. 10.)
Hulín 4:1 (-:-)
12. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Kroměříž
(Pá 24. 10.)
Břeclav 2:2 (1:0)
Orlová
(So 25. 10.)
Slovácko „B“ 4:2 (-:-)
Líšeň
(So 25. 10.)
Vyškov 6:1 (-:-)
Třebíč
(So 25. 10.)
Prostějov 1:0 (-:-)
Uničov
(Ne 26. 10.)
Hlučín 0:0
Opava „B“
(Ne 26. 10.)
Hulín 3:2 (-:-)
Zlín „B“
(Ne 26. 10.)
Holice 3:0 (-:-)
Zábřeh
(Ne 26. 10.)
Olomouc „B“ 1:1 (-:-)
13. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Břeclav
(So 1. 11.)
Opava „B“ 1:1 (-:-)
Prostějov
(So 1. 11.)
Kroměříž 1:1 (0:1)
Hlučín
(So 1. 11.)
Třebíč 1:0 (-:-)
Vyškov
(So 1. 11.)
Uničov 1:2 (-:-)
Holice
(So 1. 11.)
Líšeň 1:1 (-:-)
Hulín
(So 1. 11.)
Orlová 3:1 (-:-)
Olomouc „B“
(Ne 2. 11.)
Zlín „B“ 2:2 (-:-)
Slovácko „B“
(Ne 2. 11.)
Zábřeh 3:1 (-:-)
14. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Zábřeh
(So 8. 11.)
Hulín 1:4 (-:-)
Líšeň
(So 8. 11.)
Olomouc „B“ 0:5 (-:-)
Třebíč
(So 8. 11.)
Vyškov 2:0 (-:-)
Kroměříž Hlučín 1:0 (0:0)
Břeclav
(So 8. 11.)
Prostějov 4:3 (-:-)
Uničov
(Ne 9. 11.)
Holice 0:3 (-:-)
Opava „B“
(Ne 9. 11.)
Orlová 1:2 (-:-)
Zlín „B“
(Ne 9. 11.)
Slovácko „B“ 2:3 (-:-)
15. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Vyškov
(St 10. 9.)
Kroměříž 0:0
Prostějov
(St 17. 9.)
Opava „B“ 3:1 (-:-)
Hlučín
(St 17. 9.)
Břeclav 2:2 (-:-)
Orlová
(St 17. 9.)
Zábřeh 1:3 (-:-)
Holice
(St 17. 9.)
Třebíč 2:4 (-:-)
Olomouc „B“
(St 17. 9.)
Uničov 1:1 (-:-)
Slovácko „B“
(St 17. 9.)
Líšeň 3:1 (-:-)
Hulín
(St 24. 9.)
Zlín „B“ 1:1 (0:0)
16. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Opava „B“
(St 22. 10.)
Zábřeh 1:3 (0:1)
Olomouc „B“
(Pá 14. 11.)
Třebíč 4:1 (-:-)
Holice
(So 15. 11.)
Kroměříž 0:1 (0:1)
Orlová
(So 15. 11.)
Zlín „B“ 5:0 (-:-)
Hulín
(So 15. 11.)
Líšeň 3:0 (-:-)
Vyškov
(So 15. 11.)
Břeclav 4:0 (-:-)
Hlučín
(So 15. 11.)
Prostějov 1:3 (-:-)
Slovácko „B“
(So 15. 11.)
Uničov 2:2 (-:-)
17. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Břeclav
(St 6. 5., 16:30)
Holice 1:1 (1:0)
Uničov
(St 6. 5., 16:30)
Hulín 0:0
Hlučín
(St 6. 5., 17:00)
Opava „B“ 2:4 (1:3)
Prostějov
(St 6. 5., 17:00)
Vyškov 0:0
Třebíč
(St 6. 5., 17:00)
Slovácko „B“ 0:0
Líšeň
(St 6. 5., 17:00)
Orlová 2:2 (1:1)
Zlín „B“
(St 6. 5., 17:00)
Zábřeh 1:1 (1:0)
Kroměříž
(St 6. 5., 18:00)
Olomouc „B“ 1:0 (1:0)
18. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Holice
(So 21. 3., 13:00)
Prostějov 0:1 (-:-)
Hulín
(So 21. 3., 15:00)
Třebíč 1:0 (-:-)
Vyškov
(So 21. 3., 15:00)
Hlučín 0:1 (-:-)
Orlová
(Ne 22. 3., 10:15)
Uničov 2:2 (1:2)
Slovácko „B“
(Ne 22. 3., 10:15)
Kroměříž 1:2 (1:0)
Olomouc „B“
(Ne 22. 3., 10:15)
Břeclav 6:0 (-:-)
Opava „B“
(Ne 22. 3., 10:30)
Zlín „B“ 1:3 (-:-)
Zábřeh
(Ne 22. 3., 15:00)
Líšeň 2:0 (-:-)
19. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Vyškov
(So 28. 3., 15:00)
Opava „B“ 2:1 (0:1)
Hlučín
(So 28. 3., 15:00)
Holice 1:0 (1:0)
Prostějov
(So 28. 3., 15:00)
Olomouc „B“ 0:1 (0:0)
Břeclav
(So 28. 3., 15:00)
Slovácko „B“ 1:2 (0:1)
Kroměříž
(So 28. 3., 15:00)
Hulín 1:3 (1:2)
Třebíč
(So 28. 3., 15:00)
Orlová 0:1 (0:1)
Líšeň
(So 28. 3., 15:00)
Zlín „B“ 1:1 (1:0)
Uničov
(Ne 29. 3., 10:15)
Zábřeh 0:1 (-:-)
20. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Holice
(So 4. 4., 14:30)
Vyškov 1:1 (1:0)
Hulín
(So 4. 4., 15:30)
Břeclav 1:1 (1:0)
Slovácko „B“
(Ne 5. 4., 10:15)
Prostějov 2:3 (1:2)
Olomouc „B“
(Ne 5. 4., 10:15)
Hlučín 4:1 (2:0)
Opava „B“
(Ne 5. 4., 10:30)
Líšeň 1:3 (1:1)
Zlín „B“
(Ne 5. 4., 10:30)
Uničov 6:2 (2:0)
Zábřeh
(Ne 5. 4., 15:30)
Třebíč 2:0 (0:0)
Orlová
(St 15. 4., 17:00)
Kroměříž 1:1 (0:1)
21. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Kroměříž
(Pá 10. 4., 18:00)
Zábřeh 0:0
Holice
(So 11. 4., 15:30)
Opava „B“ 2:0 (0:0)
Vyškov
(So 11. 4., 15:30)
Olomouc „B“ 0:3 (0:2)
Hlučín
(So 11. 4., 15:30)
Slovácko „B“ 2:0 (2:0)
Prostějov
(So 11. 4., 15:30)
Hulín 1:1 (1:1)
Břeclav
(So 11. 4., 15:30)
Orlová 1:0 (0:0)
Třebíč
(So 11. 4., 15:30)
Zlín „B“ 0:4 (0:2)
Uničov
(Ne 12. 4., 10:15)
Líšeň 2:2 (1:1)
22. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Hulín
(So 18. 4., 15:00)
Hlučín 1:2 (0:0)
Líšeň
(So 18. 4., 16:00)
Třebíč 6:0 (4:0)
Orlová
(Ne 19. 4., 10:15)
Prostějov 3:1 (1:1)
Slovácko „B“
(Ne 19. 4., 10:15)
Vyškov 2:1 (0:1)
Olomouc „B“
(Ne 19. 4., 10:15)
Holice 5:0 (2:0)
Opava „B“
(Ne 19. 4., 10:30)
Uničov 0:2 (0:0)
Zlín „B“
(Ne 19. 4., 10:30)
Kroměříž 1:4 (1:2)
Zábřeh
(Ne 19. 4., 16:00)
Břeclav 0:0
23. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Kroměříž
(Pá 24. 4., 18:00)
Líšeň 1:1 (1:0)
Holice
(So 25. 4., 14:30)
Slovácko „B“ 2:2 (1:1)
Vyškov
(So 25. 4., 16:00)
Hulín 2:3 (1:1)
Prostějov
(So 25. 4., 16:00)
Zábřeh 3:0 (2:0)
Břeclav
(So 25. 4., 16:00)
Zlín „B“ 1:2 (0:1)
Třebíč
(So 25. 4., 16:00)
Uničov 0:4 (0:1)
Hlučín
(So 25. 4., 16:30)
Orlová 1:1 (1:0)
Olomouc „B“
(Ne 26. 4., 10:15)
Opava „B“ 2:0 (2:0)
24. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Hulín
(So 2. 5., 15:00)
Holice 3:1 (1:0)
Líšeň
(So 2. 5., 16:30)
Břeclav 2:1 (1:0)
Orlová
(So 2. 5., 16:30)
Vyškov 2:1 (1:1)
Uničov
(Ne 3. 5., 10:15)
Kroměříž 3:3 (2:1)
Slovácko „B“
(Ne 3. 5., 10:15)
Olomouc „B“ 1:0 (1:0)
Opava „B“
(Ne 3. 5., 10:30)
Třebíč 1:1 (1:0)
Zlín „B“
(Ne 3. 5., 10:30)
Prostějov 1:2 (0:1)
Zábřeh
(Ne 3. 5., 16:30)
Hlučín 0:1 (0:1)
25. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Holice
(So 9. 5., 14:30)
Orlová 2:1 (1:1)
Vyškov
(So 9. 5., 16:30)
Zábřeh 2:3 (2:2)
Hlučín
(So 9. 5., 16:30)
Zlín „B“ 1:1 (0:0)
Prostějov
(So 9. 5., 16:30)
Líšeň 3:3 (3:2)
Břeclav
(So 9. 5., 16:30)
Uničov 1:4 (0:3)
Kroměříž
(So 9. 5., 18:00)
Třebíč 1:0 (1:0)
Slovácko „B“
(Ne 10. 5., 10:15)
Opava „B“ 9:2 (5:0)
Olomouc „B“
(Ne 10. 5., 10:15)
Hulín 4:0 (3:0)
26. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Hulín
(So 16. 5., 10:15)
Slovácko „B“ 1:2 (0:1)
Třebíč
(So 16. 5., 16:30)
Břeclav 0:0
Líšeň
(So 16. 5., 16:30)
Hlučín 4:2 (1:0)
Orlová
(So 16. 5., 16:30)
Olomouc „B“ 2:3 (2:0)
Uničov
(Ne 17. 5., 10:15)
Prostějov 0:0
Opava „B“
(Ne 17. 5., 10:30)
Kroměříž 2:5 (2:2)
Zlín „B“
(Ne 17. 5., 10:30)
Vyškov 0:1 (0:0)
Zábřeh
(Ne 17. 5., 16:30)
Holice 0:1 (0:0)
27. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Holice
(Pá 22. 5., 17:00)
Zlín „B“ 1:3 (-:-)
Hulín
(So 23. 5., 16:30)
Opava „B“ 4:0 (-:-)
Vyškov
(So 23. 5., 16:30)
Líšeň 3:0 (-:-)
Hlučín
(So 23. 5., 16:30)
Uničov 1:3 (-:-)
Prostějov
(So 23. 5., 16:30)
Třebíč 2:2 (-:-)
Břeclav
(So 23. 5., 16:30)
Kroměříž 2:4 (-:-)
Slovácko „B“
(Ne 24. 5., 10:15)
Orlová 3:0 (-:-)
Olomouc „B“
(Ne 24. 5., 10:15)
Zábřeh 4:1 (-:-)
28. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Opava "B"
(St 27. 5., 17:00)
Břeclav 1:3 (-:-)
Kroměříž
(Pá 29. 5., 18:00)
Prostějov 2:0 (-:-)
Zlín "B"
(So 30. 5., 10:30)
Olomouc "B" 2:3 (-:-)
Třebíč
(So 30. 5., 16:30)
Hlučín 0:2 (-:-)
Líšeň
(So 30. 5., 16:30)
Holice 5:0 (-:-)
Orlová
(So 30. 5., 16:30)
Hulín 4:4 (-:-)
Uničov
(Ne 31. 5., 10:15)
Vyškov 2:0 (-:-)
Zábřeh
(Ne 31. 5., 16:30)
Slovácko "B" 0:0
29. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Holice
(Pá 5. 6., 17:00)
Uničov 2:6 (-:-)
Hulín
(So 6. 6., 14:30)
Zábřeh 1:0 (-:-)
Vyškov
(So 6. 6., 15:00)
Třebíč 0:2 (-:-)
Hlučín
(So 6. 6., 15:30)
Kroměříž 3:1 (-:-)
Slovácko "B"
(So 6. 6., 16:00)
Zlín "B" 0:1 (-:-)
Orlová
(So 6. 6., 16:30)
Opava "B" 2:1 (-:-)
Prostějov
(So 6. 6., 16:30)
Břeclav 3:0 (-:-)
Olomouc "B"
(Ne 7. 6., 10:15)
Líšeň 1:2 (-:-)
30. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy
Uničov
(St 27. 5., 17:00)
Olomouc "B" 2:2 (-:-)
Zábřeh
(St 27. 5., 17:00)
Orlová 0:0
Opava "B"
(St 3. 6., 17:00)
Prostějov 0:5 (-:-)
Břeclav
(St 3. 6., 17:00)
Hlučín 4:3 (-:-)
Zlín "B"
(St 3. 6., 17:00)
Hulín 0:1 (-:-)
Třebíč
(St 10. 6., 17:00)
Holice 2:1 (-:-)
Kroměříž
(Pá, 12. 6. 18:00)
Vyškov 2:2 (-:-)
Líšeň
(So 13. 6., 16:30)
Slovácko "B" 2:1 (-:-)
Tabulka
Moravskoslezské fotbalové ligy
1. Olomouc "B" 30 19 7 4 77:27 64 b.
2. Kroměříž 30 15 9 6 50:36 54 b.
3. Prostějov 30 14 9 7 57:37 51 b.
4. Slovácko "B" 30 15 5 10 63:47 50 b.
5. Uničov 30 12 12 6 53:42 48 b.
6. Hlučín 30 13 7 10 46:45 46 b.
7. Hulín 30 13 6 11 54:49 45 b.
8. Zábřeh 30 12 9 9 39:33 45 b.
9. Zlín "B" 30 12 7 11 49:45 43 b.
10. Líšeň 30 10 9 11 52:53 39 b.
11. Orlová 30 9 10 11 40:44 37 b.
12. Vyškov 30 10 6 14 47:48 36 b.
13. Třebíč 30 9 6 15 27:47 33 b.
14. Holice 30 8 7 15 29:54 31 b.
15. Břeclav 30 7 9 14 40:60 30 b.
16. Opava "B" 30 2 2 26 24:80 8 b.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.