Moravskoslezská fotbalová liga, MSFL 2016 / 2017

1. Uničov 63 b.
2. Olomouc "B" 55 b.
3. Hlučín 51 b.
4. Kroměříž 47 b.
5. Hulín 47 b.
6. Petřkovice 45 b.
7. Velké Meziříčí 43 b.
8. Slovácko "B" 40 b.
9. Vyškov 39 b.
10. Otrokovice 37 b.
11. Mohelnice 36 b.
12. Zlín "B" 35 b.
13. Líšeň 35 b.
14. Třebíč 35 b.
15. Holice 35 b.
16. Blansko 24 b.

Moravskoslezská fotbalová liga, MSFL – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v pátek 5. srpna v podvečer zápasem mezi Hulínem a Třebíči. Skončila v sobotu 10. června odpoledne zápasem mezi Holicemi a béčkem Slovácka.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Fotbalové národní ligy, FNL. Poslední s předposledním sestupují dle své příslušnosti do Moravskoslezské divize D, MSD-D nebo do Moravskoslezské divize E, MSD-E.

Postup si vykopal Uničov. Na sestupových příčkách končí Holice a Blansko.

1. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Hulín
(Pá 5. 8., 18:00)
Třebíč 3:1 (1:0)
Olomouc "B"
(So 6. 8., 10:15)
Kroměříž 2:0 (0:0)
Blansko
(So 6. 8., 17:00)
Hlučín 1:2 (0:0)
Vyškov
(So 6. 8., 17:00)
Petřkovice 3:1 (2:0)
Líšeň
(So 6. 8., 17:00)
Uničov 1:1 (0:0)
Velké Meziříčí
(Ne 7. 8., 10:15)
Mohelnice 4:3 (3:2)
Slovácko "B"
(Ne 7. 8., 10:15)
Zlín "B" 2:0 (1:0)
Otrokovice
(Ne 7. 8., 10:30)
Holice 4:0 (3:0)
2. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Třebíč
(So 13. 8., 17:00)
Olomouc "B" 2:0 (1:0)
Kroměříž
(So 13. 8., 17:00)
Líšeň 1:1 (0:0)
Mohelnice
(So 13. 8., 17:00)
Blansko 0:3 (0:2)
Holice
(So 13. 8., 17:00)
Hulín 0:3 (0:1)
Petřkovice
(So 13. 8., 17:00)
Otrokovice 3:4 (3:1)
Slovácko "B"
(Ne 14. 8., 10:15)
Vyškov 1:1 (0:0)
Uničov
(Ne 14. 8., 10:15)
Velké Meziříčí 4:2 (1:1)
Zlín "B"
(Ne 14. 8., 10:30)
Hlučín 3:1 (0:1)
3. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Olomouc "B"
(So 20. 8., 10:15)
Holice 7:0 (4:0)
Blansko
(So 20. 8., 16:30)
Uničov 0:1 (0:1)
Hulín
(So 20. 8., 16:30)
Petřkovice 0:1 (0:0)
Líšeň
(So 20. 8., 16:30)
Třebíč 0:3 (0:1)
Hlučín
(So 20. 8., 16:30)
Mohelnice 0:0
Vyškov
(So 20. 8., 16:30)
Zlín "B" 2:0 (1:0)
Velké Meziříčí
(Ne 21. 8., 10:15)
Kroměříž 5:4 (3:3)
Otrokovice
(Ne 21. 8., 10:30)
Slovácko "B" 1:1 (1:0)
4. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Holice
(So 27. 8., 16:30)
Líšeň 2:1 (2:0)
Vyškov
(So 27. 8., 16:30)
Otrokovice 5:1 (3:0)
Kroměříž
(So 27. 8., 16:30)
Blansko 0:0
Petřkovice
(So 27. 8., 16:30)
Olomouc "B" 3:0 (2:0)
Uničov
(Ne 28. 8., 10:15)
Hlučín 5:1 (2:0)
Slovácko "B"
(Ne 28. 8., 10:15)
Hulín 3:2 (2:0)
Zlín "B"
(Ne 28. 8., 10:30)
Mohelnice 2:1 (1:0)
Třebíč
(Ne 28. 8., 16:30)
Velké Meziříčí 3:1 (2:0)
5. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Otrokovice
(Pá 2. 9., 17:00)
Zlín "B" 0:4 (0:2)
Olomouc "B"
(So 3. 9., 10:15)
Slovácko "B" 1:0 (1:0)
Líšeň
(So 3. 9., 16:00)
Petřkovice 3:0 (2:0)
Blansko
(So 3. 9., 16:00)
Třebíč 1:2 (0:2)
Mohelnice
(So 3. 9., 16:00)
Uničov 0:0
Hlučín
(So 3. 9., 16:00)
Kroměříž 6:0 (3:0)
Hulín
(So 3. 9., 16:00)
Vyškov 2:1 (1:1)
Velké Meziříčí
(Ne 4. 9., 10:15)
Holice 3:1 (2:0)
6. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Vyškov
(So 10. 9., 15:30)
Olomouc "B" 1:0 (0:0)
Holice
(So 10. 9., 16:00)
Blansko 1:0 (1:0)
Třebíč
(So 10. 9., 16:00)
Hlučín 0:3 (0:1)
Kroměříž
(So 10. 9., 16:00)
Mohelnice 3:0 (0:0)
Petřkovice
(So 10. 9., 16:00)
Velké Meziříčí 2:2 (1:0)
Slovácko "B"
(Ne 11. 9., 10:15)
Líšeň 3:3 (1:2)
Otrokovice
(Ne 11. 9., 10:30)
Hulín 3:2 (2:0)
Zlín "B"
(Ne 11. 9., 10:30)
Uničov 2:2 (2:2)
7. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Kroměříž
(Pá 16. 9., 17:00)
Uničov 1:2 (0:2)
Olomouc "B"
(So 17. 9., 10:15)
Otrokovice 3:0 (0:0)
Blansko
(So 17. 9., 15:30)
Petřkovice 1:5 (1:2)
Hlučín
(So 17. 9., 15:30)
Holice 1:1 (0:1)
Hulín
(So 17. 9., 15:30)
Zlín "B" 2:1 (1:0)
Líšeň
(So 17. 9., 15:30)
Vyškov 0:1 (0:1)
Mohelnice
(So 17. 9., 15:30)
Třebíč 3:0 (0:0)
Velké Meziříčí
(Ne 18. 9., 10:15)
Slovácko "B" 3:0 (1:0)
8. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Holice
(So 24. 9., 15:00)
Mohelnice 0:0
Třebíč
(So 24. 9., 15:00)
Uničov 1:1 (0:1)
Hulín
(So 24. 9., 15:00)
Olomouc "B" 0:2 (0:1)
Vyškov
(So 24. 9., 15:00)
Velké Meziříčí 3:0 (2:0)
Petřkovice
(So 24. 9., 15:30)
Hlučín 2:2 (0:1)
Slovácko "B"
(Ne 25. 9., 10:15)
Blansko 1:0 (0:0)
Zlín "B"
(Ne 25. 9., 10:30)
Kroměříž 3:2 (2:0)
Otrokovice
(Ne 25. 9., 10:30)
Líšeň 2:1 (2:0)
9. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Olomouc "B"
(So 1. 10., 10:15)
Zlín "B" 3:0 (1:0)
Mohelnice
(So 1. 10., 15:00)
Petřkovice 4:2 (3:1)
Kroměříž
(So 1. 10., 15:00)
Třebíč 0:3 (0:1)
Blansko
(So 1. 10., 15:00)
Vyškov 1:3 (0:2)
Líšeň
(So 1. 10., 15:00)
Hulín 1:1 (0:0)
Hlučín
(So 1. 10., 15:00)
Slovácko "B" 0:0
Uničov
(Ne 2. 10., 10:15)
Holice 4:1 (2:1)
Velké Meziříčí
(Ne 2. 10., 10:15)
Otrokovice 7:0 (3:0)
10. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Hulín
(So 8. 10., 14:30)
Velké Meziříčí 4:2 (3:1)
Vyškov
(So 8. 10., 14:30)
Hlučín 0:1 (0:1)
Holice
(So 8. 10., 14:30)
Kroměříž 2:1 (1:0)
Petřkovice
(So 8. 10., 15:00)
Uničov 4:0 (1:0)
Slovácko "B"
(Ne 9. 10., 10:15)
Mohelnice 1:0 (0:0)
Olomouc "B"
(Ne 9. 10., 10:15)
Líšeň 4:0 (1:0)
Otrokovice
(Ne 9. 10., 10:30)
Blansko 1:0 (0:0)
Zlín "B"
(Ne 9. 10., 10:30)
Třebíč 0:0
11. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Blansko
(So 15. 10., 14:30)
Hulín 3:1 (0:1)
Kroměříž
(So 15. 10., 14:30)
Petřkovice 0:0
Hlučín
(So 15. 10., 14:30)
Otrokovice 0:1 (0:0)
Mohelnice
(So 15. 10., 14:30)
Vyškov 1:1 (0:0)
Líšeň
(So 15. 10., 14:30)
Zlín "B" 1:2 (1:0)
Třebíč
(So 15. 10., 14:30)
Holice 3:0 (1:0)
Velké Meziříčí
(Ne 16. 10., 10:15)
Olomouc "B" 5:1 (2:1)
Uničov
(Ne 16. 10., 10:15)
Slovácko "B" 1:1 (0:1)
12. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Olomouc "B"
(So 22. 10., 10:15)
Blansko 4:0 (2:0)
Petřkovice
(So 22. 10., 14:30)
Třebíč 4:1 (2:0)
Líšeň
(So 22. 10., 14:30)
Velké Meziříčí 0:2 (0:0)
Vyškov
(So 22. 10., 14:30)
Uničov 1:1 (0:1)
Hulín
(So 22. 10., 14:30)
Hlučín 2:0 (0:0)
Slovácko "B"
(Ne 23. 10., 10:15)
Kroměříž 4:3 (3:1)
Otrokovice
(Ne 23. 10., 10:30)
Mohelnice 1:2 (0:0)
Zlín "B"
(Ne 23. 10., 10:30)
Holice 4:0 (1:0)
13. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Uničov
(Pá 28. 10., 10:15)
Otrokovice 4:0 (3:0)
Blansko
(Pá 28. 10., 14:00)
Líšeň 3:0 (0:0)
Třebíč
(So 29. 10., 14:00)
Slovácko "B" 1:0 (0:0)
Holice
(So 29. 10., 14:00)
Petřkovice 0:0
Kroměříž
(So 29. 10., 14:00)
Vyškov 2:1 (0:1)
Hlučín
(So 29. 10., 14:00)
Olomouc "B" 1:0 (0:0)
Mohelnice
(So 29. 10., 14:00)
Hulín 2:2 (1:1)
Velké Meziříčí
(Ne 30. 10., 10:15)
Zlín "B" 4:4 (2:3)
14. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Olomouc "B"
(So 5. 11., 10:15)
Mohelnice 2:0 (0:0)
Vyškov
(So 5. 11., 13:00)
Třebíč 6:1 (3:0)
Líšeň
(So 5. 11., 14:00)
Hlučín 1:2 (1:2)
Hulín
(So 5. 11., 14:00)
Uničov 3:6 (3:0)
Velké Meziříčí
(Ne 6. 11., 10:15)
Blansko 2:1 (2:1)
Slovácko "B"
(Ne 6. 11., 10:15)
Holice 4:1 (0:1)
Zlín "B"
(Ne 6. 11., 10:30)
Petřkovice 6:1 (2:1)
Otrokovice
(Ne 6. 11., 10:30)
Kroměříž 5:0 (2:0)
15. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Mohelnice
(St 7. 9., 16:00)
Líšeň 2:1 (0:0)
Hlučín
(St 7. 9., 17:00)
Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
Třebíč
(St 7. 9., 17:00)
Otrokovice 2:3 (1:3)
Holice
(St 7. 9., 17:00)
Vyškov 2:0 (0:0)
Kroměříž
(St 7. 9., 17:00)
Hulín 1:1 (1:1)
Petřkovice
(St 7. 9., 17:00)
Slovácko "B" 3:1 (2:0)
Olomouc "B"
(St 7. 9., 17:00)
Uničov 1:1 (0:0)
Blansko
(St 7. 9., 17:00)
Zlín "B" 4:0 (3:0)
16. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Mohelnice
(So 12. 11., 13:00)
Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
Petřkovice
(So 12. 11., 14:00)
Vyškov 2:0 (1:0)
Třebíč
(So 12. 11., 14:00)
Hulín 1:1 (0:0)
Hlučín
(So 12. 11., 14:00)
Blansko 2:1 (0:1)
Kroměříž
(So 12. 11., 14:00)
Olomouc "B" 3:1 (2:0)
Holice
(So 12. 11., 14:00)
Otrokovice 0:0
Uničov
(Ne 13. 11., 10:15)
Líšeň 4:0 (1:0)
Zlín "B"
(Ne 13. 11., 10:30)
Slovácko "B" 3:3 (2:0)
17. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Olomouc "B"
(So 18. 3., 13:00)
Třebíč 4:2 (2:1)
Otrokovice
(So 18. 3., 14:30)
Petřkovice 0:3
kontumačně
Vyškov
(So 18. 3., 15:00)
Slovácko "B" 0:0
Hulín
(So 18. 3., 15:00)
Holice 1:0 (1:0)
Hlučín
(So 18. 3., 15:00)
Zlín "B" 2:1 (0:0)
Blansko
(So 18. 3., 15:00)
Mohelnice 1:1 (1:1)
Líšeň
(So 18. 3., 15:00)
Kroměříž 1:3 (0:2)
Velké Meziříčí
(Ne 19. 3., 10:15)
Uničov 1:4 (1:2)
18. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Třebíč
(So 25. 3., 15:00)
Líšeň 2:3 (0:1)
Holice
(So 25. 3., 15:00)
Olomouc "B" 2:1 (0:0)
Kroměříž
(So 25. 3., 15:00)
Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
Mohelnice
(So 25. 3., 15:00)
Hlučín 3:1 (1:0)
Petřkovice
(So 25. 3., 15:00)
Hulín 1:1 (0:1)
Uničov
(Ne 26. 3., 10:15)
Blansko 1:0 (0:0)
Slovácko "B"
(Ne 26. 3., 10:15)
Otrokovice 4:0 (2:0)
Zlín "B"
(Ne 26. 3., 10:30)
Vyškov 3:2 (1:1)
19. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Olomouc "B"
(So 1. 4., 10:15)
Petřkovice 3:0 (2:0)
Otrokovice
(So 1. 4., 10:30)
Vyškov 0:1 (0:0)
Líšeň
(So 1. 4., 15:30)
Holice 2:1 (1:1)
Hlučín
(So 1. 4., 15:30)
Uničov 0:2 (0:2)
Blansko
(So 1. 4., 15:30)
Kroměříž 1:2 (1:1)
Mohelnice
(So 1. 4., 15:30)
Zlín "B" 1:1 (0:0)
Hulín
(So 1. 4., 15:30)
Slovácko "B" 0:0
Velké Meziříčí
(Ne 2. 4., 10:15)
Třebíč 4:2 (4:0)
20. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Třebíč
(So 8. 4., 15:30)
Blansko 1:0 (0:0)
Holice
(So 8. 4., 15:30)
Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
Petřkovice
(So 8. 4., 15:30)
Líšeň 1:0 (0:0)
Kroměříž
(So 8. 4., 15:30)
Hlučín 0:0
Vyškov
(So 8. 4., 15:30)
Hulín 1:3 (1:2)
Uničov
(Ne 9. 4., 10:15)
Mohelnice 4:0 (2:0)
Slovácko "B"
(Ne 9. 4., 10:15)
Olomouc "B" 0:0
Zlín "B"
(Ne 9. 4., 10:30)
Otrokovice 0:4 (0:2)
21. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Líšeň
(Pá 14. 4., 16:00)
Slovácko "B" 1:0 (1:0)
Hulín
(Pá 14. 4., 16:00)
Otrokovice 4:2 (3:1)
Olomouc "B"
(So 15. 4., 10:15)
Vyškov 1:0 (0:0)
Blansko
(So 15. 4., 16:00)
Holice 0:1 (0:0)
Mohelnice
(So 15. 4., 16:00)
Kroměříž 0:1 (0:0)
Hlučín
(So 15. 4., 16:00)
Třebíč 2:1 (1:1)
Uničov
(Ne 16. 4., 10:15)
Zlín "B" 2:2 (1:0)
Velké Meziříčí
(Ne 16. 4., 10:15)
Petřkovice 2:0 (1:0)
22. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Vyškov
(Pá 21. 4., 17:00)
Líšeň 1:3 (0:2)
Otrokovice
(So 22. 4., 10:30)
Olomouc "B" 0:0
Holice
(So 22. 4., 15:30)
Hlučín 0:1 (0:1)
Třebíč
(So 22. 4., 16:00)
Mohelnice 2:3 (2:1)
Petřkovice
(So 22. 4., 16:00)
Blansko 1:1 (0:1)
Uničov
(Ne 23. 4., 10:15)
Kroměříž 0:1 (0:1)
Slovácko "B"
(Ne 23. 4., 10:15)
Velké Meziříčí 5:3 (3:2)
Zlín "B"
(Ne 23. 4., 10:30)
Hulín 2:3 (1:2)
23. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Olomouc "B"
(So 29. 4., 13:00)
Hulín 2:0 (1:0)
Blansko
(So 29. 4., 16:00)
Slovácko "B" 1:1 (0:0)
Mohelnice
(So 29. 4., 16:00)
Holice 1:1 (0:0)
Líšeň
(So 29. 4., 16:00)
Otrokovice 2:2 (1:2)
Kroměříž
(So 29. 4., 16:00)
Zlín "B" 2:0 (0:0)
Velké Meziříčí
(Ne 30. 4., 10:15)
Vyškov 4:0 (0:0)
Uničov
(Ne 30. 4., 10:15)
Třebíč 4:1 (1:0)
Hlučín
(Út 23. 5., 17:00)
Petřkovice 2:2 (0:1)
24. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Otrokovice
(So 6. 5., 10:30)
Velké Meziříčí 4:1 (3:1)
Hulín
(So 6. 5., 16:30)
Líšeň 0:3 (0:1)
Vyškov
(So 6. 5., 16:30)
Blansko 0:0
Holice
(So 6. 5., 16:30)
Uničov 2:4 (2:0)
Třebíč
(So 6. 5., 16:30)
Kroměříž 3:2 (2:0)
Slovácko "B"
(Ne 7. 5., 10:15)
Hlučín 4:2 (2:1)
Zlín "B"
(Ne 7. 5., 10:30)
Olomouc "B" 0:4 (0:2)
Petřkovice
(Po 8. 5., 16:30)
Mohelnice 2:0 (2:0)
25. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Hlučín
(So 13. 5., 17:00)
Vyškov 3:1 (2:1)
Blansko
(So 13. 5., 17:00)
Otrokovice 4:0 (4:0)
Líšeň
(So 13. 5., 17:00)
Olomouc "B" 2:0 (0:0)
Kroměříž
(So 13. 5., 17:00)
Holice 2:0 (1:0)
Mohelnice
(So 13. 5., 17:00)
Slovácko "B" 2:1 (0:1)
Velké Meziříčí
(Ne 14. 5., 10:15)
Hulín 2:2 (0:1)
Uničov
(Ne 14. 5., 10:15)
Petřkovice 4:0 (3:0)
Třebíč
(Ne 14. 5., 11:00)
Zlín "B" 2:2 (1:0)
26. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Otrokovice
(Pá 19. 5., 17:00)
Hlučín 1:3 (1:0)
Olomouc "B"
(So 20. 5., 10:15)
Velké Meziříčí 2:0 (2:0)
Vyškov
(So 20. 5., 16:30)
Mohelnice 5:0 (0:0)
Hulín
(So 20. 5., 17:00)
Blansko 3:0 (3:0)
Petřkovice
(So 20. 5., 17:00)
Kroměříž 0:2 (0:0)
Holice
(So 20. 5., 17:00)
Třebíč 3:0 (1:0)
Slovácko "B"
(Ne 21. 5., 10:15)
Uničov 0:1 (0:1)
Zlín "B"
(Ne 21. 5., 10:30)
Líšeň 1:3 (1:1)
27. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Kroměříž
(Pá 26. 5., 18:00)
Slovácko "B" 2:0 (0:0)
Hlučín
(So 27. 5., 17:00)
Hulín 0:2 (0:2)
Mohelnice
(So 27. 5., 17:00)
Otrokovice 1:0 (1:0)
Třebíč
(So 27. 5., 17:00)
Petřkovice 1:1 (0:0)
Holice
(So 27. 5., 17:00)
Zlín "B" 2:1 (2:0)
Blansko
(So 27. 5., 17:00)
Olomouc "B" 1:0 (1:0)
Velké Meziříčí
(Ne 28. 5., 10:15)
Líšeň 2:4 (1:4)
Uničov
(Ne 28. 5., 10:15)
Vyškov 5:0 (1:0)
28. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Zlín "B"
(Pá 2. 6., 17:00)
Velké Meziříčí 4:1 (3:0)
Olomouc "B"
(So 3. 6., 10:15)
Hlučín 3:0 (2:0)
Slovácko "B"
(So 3. 6., 17:00)
Třebíč 1:0 (1:0)
Líšeň
(So 3. 6., 17:00)
Blansko 1:0 (0:0)
Petřkovice
(So 3. 6., 17:00)
Holice 2:2 (2:0)
Vyškov
(So 3. 6., 17:00)
Kroměříž 3:2 (1:0)
Otrokovice
(So 3. 6., 17:00)
Uničov 0:2 (0:0)
Hulín
(So 3. 6., 17:00)
Mohelnice 1:1 (0:0)
29. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Uničov
(St 31. 5., 17:00)
Hulín 2:3 (2:2)
Blansko
(St 31. 5., 18:00)
Velké Meziříčí 1:2 (0:0)
Petřkovice
(Út 6. 6., 16:30)
Zlín "B" 4:0 (2:0)
Mohelnice
(St 7. 6., 17:00)
Olomouc "B" 3:4 (2:1)
Třebíč
(St 7. 6., 18:00)
Vyškov 2:1 (2:0)
Hlučín
(Pá 9. 6., 17:00)
Líšeň 3:2 (2:2)
Kroměříž
(Pá 9. 6., 18:00)
Otrokovice 5:1 (1:0)
Holice
(So 10. 6., 17:00)
Slovácko "B" 4:0 (3:0)
30. kolo
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
Uničov
(St 3. 5., 17:00)
Olomouc "B" 0:0
Otrokovice
(St 3. 5., 17:00)
Třebíč 2:1 (2:0)
Líšeň
(St 3. 5., 17:00)
Mohelnice 2:3 (2:0)
Slovácko "B"
(St 3. 5., 17:00)
Petřkovice 0:2 (0:2)
Vyškov
(St 3. 5., 17:00)
Holice 1:1 (0:0)
Zlín "B"
(St 3. 5., 17:00)
Blansko 2:2 (1:2)
Hulín
(St 3. 5., 17:00)
Kroměříž 1:6 (1:1)
Velké Meziříčí
(St 3. 5., 17:00)
Hlučín 1:2 (0:1)
Tabulka
Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL
1. Uničov 30 18 9 3 72:29 63 b. + 43
2. Olomouc "B" 30 17 4 9 55:26 55 b. + 29
3. Hlučín 30 15 6 9 44:40 51 b. + 4
4. Kroměříž 30 14 5 11 54:46 47 b. + 8
5. Hulín 30 13 8 9 53:50 47 b. + 3
6. Petřkovice 30 12 9 9 52:45 45 b. + 7
7. Velké Meziříčí 30 13 4 13 68:66 43 b. + 2
8. Slovácko "B" 30 10 10 10 41:41 40 b. 0
9. Vyškov 30 11 6 13 45:43 39 b. + 2
10. Otrokovice 30 11 4 15 42:65 37 b. – 23
11. Mohelnice 30 9 9 12 38:50 36 b. – 12
12. Zlín "B" 30 9 8 13 53:62 35 b. – 9
13. Líšeň 30 10 5 15 43:52 35 b. – 9
14. Třebíč 30 10 5 15 44:58 35 b. – 14
15. Holice 30 9 8 13 31:52 35 b. – 21
16. Blansko 30 6 6 18 31:41 24 b. – 10