Na Hopman Cupu triumfovala Francie

Perth – Na Hopman Cupu konaném v západoaustralském Perthu triumfovalo družstvo Francie, když ve finále ve složení Kristina Mladenovičová a Richard Gasquet porazilo 2:1 na zápasy Coco Vandewegheovou a Jacka […]

Perth – Na Hopman Cupu konaném v západoaustralském Perthu triumfovalo družstvo Francie, když ve finále ve složení Kristina Mladenovičová a Richard Gasquet porazilo 2:1 na zápasy Coco Vandewegheovou a Jacka Socka z družstva Spojených států. O vítězi rozhodovala závěrečná čtyřhra.

Cesta Francie do finále vedla skupinou A postupným vítězným tažením přes Německo (2:1), Velkou Británii (3:0) a Švýcarsko (2:1).

Lucie Hradecká s Adamem Pavláskem končili po jedné výhře a dvou prohrách na smíšeném mistrovství družstev jako třetí družstvo skupiny B. Obhajující domácí Austrálie končila po třech porážkách ve stejné skupině poslední.

Hrálo se na tvrdém povrchu s míči Wilson.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.