Na jaře neporažená Karviná se postaví Slovácku

Karviná – V nedělním předposledním zápase 23. kola HET ligy se na jaře neporažení fotbalisté MFK Karviná odpoledne postaví doma na Městském stadionu v Karviné Ráji uherskohradišťskému Slovácku. Po dvaadvaceti […]

Karviná – V nedělním předposledním zápase 23. kola HET ligy se na jaře neporažení fotbalisté MFK Karviná odpoledne postaví doma na Městském stadionu v Karviné Ráji uherskohradišťskému Slovácku.

Po dvaadvaceti kolech se čtyřiadvaceti body devátá Karviná přivítá na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji s dvaceti body čtrnácté Slovácko. Karviná v posledních pěti zápasech čtyřikrát remizovala a jednou vyhrála (RRRRV). Pátá remíza v řadě je málo pravděpodobná. Slovácko dvakrát prohrálo, dvakrát remizovalo a jednou vyhrálo (PRVPR). Průměr vstřelených branek na zápas Karviné je v aktuálni sezoně 1.14. Průměr vstřelených branek Slovácka je 0.82. Kluby se střelecky málo prosazují. Na podzim hrála Karviná venku v Uherském Hradišti se Slováckem bez branek. Pravděpodobnost a srdíčko napovídá výhru domácích. Statistika potom méně branek.

Hlavní tip je 1 při kurzu 2.1.

Vedlejší tip je under 2.5 při kurzu 1.7.

Soutěž: HET liga
Zápas: MFK Karviná vs. 1. FC Slovácko
Místo: Městský stadion v Karviné Ráji
Výkop: Ne 8. dubna 2018 v 16:00