Novak Djokovič po odstoupení Rogera Federera slaví hatrick

Londýn – Novak Djokovič slaví hatrick. Roger Federer pro zranění zad ze semifinále se Stanislasem Wawrinkou do finále nenastoupil. Srb v Londýně získal svůj čtvrtý titul na turnaji mistrů v […]

Londýn – Novak Djokovič slaví hatrick. Roger Federer pro zranění zad ze semifinále se Stanislasem Wawrinkou do finále nenastoupil. Srb v Londýně získal svůj čtvrtý titul na turnaji mistrů v kariéře (2008, 2012, 2013 a 2014).

Cesta k titulu srbského borce vedle nejprve skupinou A, kterou beze ztráty setu suverrénně ovládl. Postupně porazil Marina Čiliče, Stanislase Wawrinku a Tomáše Berdycha.

Svůj první set ztratil až v semifinále s Keim Nišikorim. Již zmíněné finále s Rogerem Federerem se nekonalo.

Ve čtyřhře triumfovala americká bratrská dvojice Bob a Mike Bryanovi. V královském tiebreaku dvojčata přehrála chorvatsko-brazilskou dvojici Ivan Dodig a Marcelo Melo.

Tomáš Berdych na turnaji mistrů skončil na třetí nepostupové příčce ve skupině A.

V Londýně se pokračuje i příští rok.
________
Náhledové foto: Millennium Dome London – Adrian Pingstone, Wikipedia (volné dílo)

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.