O projektu

Hej Karviná!!! Aneb v mých žilách koluje zelená krev tj. první prokarvinský sportovní magazín inspirován a formován ochozy. Profily českých soutěží, klubů a sportovců. Výsledkový servis z domácích fotbalových, hokejových […]

Hej Karviná!!! Aneb v mých žilách koluje zelená krev tj. první prokarvinský sportovní magazín inspirován a formován ochozy. Profily českých soutěží, klubů a sportovců. Výsledkový servis z domácích fotbalových, hokejových a házenkářských soutěží. Sportovní filmy a hry. Každodenní život ve městě. Žiju městem, žiju Karvinou.

Vychází od července 2013.

Kontakt: info@hejkarvina.cz

Důležité sdělení: Web využívá k lepšímu zacílení reklamy souborů cookies (více) a (18+) Ministerstvo financí varuje, že účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! (více)

Sociální sítě

Sledujte Hej Karvinou!!! rovněž na Facebooku.

Facebook: HejKarvina.cz

Reklama

Levný a rychlý způsob zviditelnění se v regionu na jasně zacílených webech prostřednictvím bannerové reklamy a reklamních článků.

Web Banner v hlavičce
(930 x 180 pixelů)
Banner v patičce
(930 x 180 pixelů)
Reklamní článek
(vlastní)
Reklamní článek
(napsaný redakcí)
Hej Karviná!!! 5000 Kč / měsíc 2000 Kč / měsíc Placla
Zdar Ostravo!!! 5000 Kč / měsíc 2000 Kč / měsíc Placla
Špatný vliv 1500 Kč / měsíc 500 Kč / měsíc 320 Kč jednorázově 480 Kč jednorázově
  • Bannerová reklama – Grafická forma reklamy o velkých rozměrech je na všech uvedených webech umístěna na na první pohled viditelných pozicích v hlavičce a v patičce. Vaši reklamu má čtenář a potenciální zákazník vaší firmy stále na očích.
  • Reklamní článek – Reklamní článek se dvěma zpětnými odkazy umístěný v rubrice „Inzerce“. Cena je jednorázová za trvalou publikaci. Finančně dostupný způsob jak dostat do povědomí, zvýšit povědomí a udržet v povědomí místní firmu, obchod, restauraci, výrobek, službu nebo společenskou akci. Ne alkohol, tabák, drogy a finance. Reklamní článek je možno dodat vlastní nebo si ho za lehce zvýšenou cenu nechat napsat redakcí – viz tabulka.

Faktura od neplátce DPH.

Milníky

  • So 26. prosince 2020 – zrušení Twitteru,
  • So 28. ledna 2017 – odstranění zbytečných prvků,
  • Ne 15. listopadu 2015 – změna názvu blogu z Hej, Karviná!!! (gramaticky špatně) na Hej Karviná!!! (gramaticky správně), drobná úprava loga (přidání „Aneb“ k „v mých žilách koluje zelená krev“),
  • Út 10. prosince 2013 – Seznam schválil Hej Karvinou!!! jako Sklik partnera,
  • Po 9. prosince 2013 – první blogspot, žádost Seznamu o schválení Hej Karviné!!! pro Sklik,
  • Čt 18. července 2013 – registrace domény.