Odstartovalo 137. US Open

New York – V New Yorku odstartoval 137. ročník US Open. Nasazenými jedničkami jsou Rafael Nadal ze Španělska ve dvouhře mužů a Karolína Plíšková z České republiky ve dvouhře žen. […]

New York – V New Yorku odstartoval 137. ročník US Open. Nasazenými jedničkami jsou Rafael Nadal ze Španělska ve dvouhře mužů a Karolína Plíšková z České republiky ve dvouhře žen.

US Open se z našich účastní Tomáš Berdych, Václav Šafránek a Jiří Veselý ve dvouhře mužů. Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová, Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková, Denisa Allertová, Petra Kvitová, Tereza Martincová a Kristýna Plíšková ve dvouhře žen. Roman Jebavý s Jiřím Veselým ve čtyřhře mužů. Markéta Vondroušová s Catherine Bellisovou (USA), Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou, Lucie Šafářová s Barborou Strýcovou, Barbora Krejčíková s Ljudmilou Kičenokovou (UKR), Renata Voráčová s Makoto Ninomijovou (JPN), Andrea Hlaváčková s Tímeou Babosovou (HUN), Kristýna Plíšková s Viktorijí Golubicovou (SUI) a Květa Peschkeová s Annou-Lenou Grönefeldovou (GER) ve čtyřhře žen.

Smíšená čtyřhra ještě není vypsána.

Turnaj hostí newyorské Flushing Meadows.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.