Okresní přebor 2016 / 2017

1. Doubrava 54 b.
2. Horní Bludovice 53 b.
3. Louky 52 b.
4. Záblatí 51 b.
5. Havířov "B" 51 b.
6. Fučík 38 b.
7. Slovan Havířov 34 b.
8. Gascontrol Havířov 24 b.
9. Slavoj Petřvald 21 b.
10. Těrlicko 21 b.
11. Horní Žukov 20 b.
12. Rychvald 17 b.
13. Viktorie Bohumín 8 b.

Okresní přebor – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 20. srpna odpoledne zápasem 3. kola mezi mezi Petřvaldem a Záblatím. Karvinské Louky vstoupily do sezony tentýž den odpoledne domácím zápasem s Horními Bludovicemi. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 29. a v neděli 30. října a regulérní 2. kolo pak uzavíralo podzimní část Okresního přeboru o týden později.

13 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vzhledem k lichému počtu účastníků jeden z klubů v každém kole stojí. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

1. kolo
Okresního přeboru
Gascontrol Havířov
(So 29. 10., 10:15)
Horní Žukov 8:1 (2:0)
Těrlicko
(So 29. 10., 14:00)
Doubrava 2:5 (0:1)
Záblatí
(So 29. 10., 14:00)
Fučík 8:0 (4:0)
Viktorie Bohumín
(So 29. 10., 14:00)
Slavoj Petřvald 1:5 (1:3)
Louky
(So 29. 10., 14:00)
Horní Bludovice 4:0 (2:0)
Havířov "B"
(Ne 30. 10., 14:00)
Rychvald 4:0 (3:0)
2. kolo
Okresního přeboru
Gascontrol Havířov
(So 5. 11., 10:15)
Viktorie Bohumín 10:1 (8:1)
Horní Žukov
(So 5. 11., 14:00)
Horní Bludovice 0:5 (0:4)
Slavoj Petřvald
(So 5. 11., 14:00)
Těrlicko 1:4 (0:3)
Doubrava
(So 5. 11., 14:00)
Záblatí 2:2 (0:0)
Rychvald
(So 5. 11., 14:00)
Louky 1:4 (0:2)
Havířov "B"
(Ne 6. 11., 14:00)
Slovan Havířov 8:5 (4:2)
3. kolo
Okresního přeboru
Slavoj Petřvald
(So 20. 8., 15:00)
Záblatí 0:8 (0:5)
Louky
(So 20. 8., 17:00)
Slovan Havířov 12:0 (6:0)
Viktorie Bohumín
(So 20. 8., 17:00)
Horní Žukov 1:5 (0:3)
Těrlicko
(So 20. 8., 17:00)
Gascontrol Havířov 0:4 (0:2)
Havířov "B"
(Ne 21. 8., 17:00)
Fučík 0:1 (0:0)
Horní Bludovice
(Ne 21. 8., 17:00)
Rychvald 6:1 (1:1)
4. kolo
Okresního přeboru
Gascontrol Havířov
(So 27. 8., 10:15)
Záblatí 4:1 (2:0)
Horní Žukov
(So 27. 8., 17:00)
Rychvald 7:1 (3:1)
Doubrava
(So 27. 8., 17:00)
Havířov "B" 4:0 (1:0)
Viktorie Bohumín
(So 27. 8., 17:00)
Těrlicko 2:3 (1:2)
Slovan Havířov
(So 27. 8., 17:00)
Horní Bludovice 0:2 (0:1)
Fučík
(Ne 28. 8., 17:00)
Louky 3:2 (2:2)
5. kolo
Okresního přeboru
Louky
(So 3. 9., 16:30)
Doubrava 3:0 (2:0)
Rychvald
(So 3. 9., 16:30)
Slovan Havířov 2:2 (1:1)
Záblatí
(So 3. 9., 16:30)
Viktorie Bohumín 6:0 (2:0)
Těrlicko
(So 3. 9., 16:30)
Horní Žukov 1:6 (1:4)
Havířov "B"
(Ne 4. 9., 16:30)
Slavoj Petřvald 4:0 (3:0)
Horní Bludovice
(Ne 4. 9., 16:30)
Fučík 1:2 (0:1)
6. kolo
Okresního přeboru
Gascontrol Havířov
(So 10. 9., 10:15)
Havířov "B" 1:1 (0:0)
Doubrava
(So 10. 9., 16:00)
Horní Bludovice 3:3 (1:1)
Těrlicko
(So 10. 9., 16:00)
Záblatí 1:4 (1:2)
Slavoj Petřvald
(So 10. 9., 16:00)
Louky 0:5 (0:1)
Horní Žukov
(So 10. 9., 16:00)
Slovan Havířov 2:3 (2:2)
Fučík
(Ne 11. 9., 16:00)
Rychvald 3:0 (0:0)
7. kolo
Okresního přeboru
Rychvald
(So 17. 9., 16:00)
Doubrava 3:7 (0:3)
Slovan Havířov
(So 17. 9., 16:00)
Fučík 2:5 (1:2)
Louky
(So 17. 9., 16:00)
Gascontrol Havířov 2:7 (0:3)
Záblatí
(So 17. 9., 16:00)
Horní Žukov 7:0 (2:0)
Havířov "B"
(Ne 18. 9., 16:00)
Viktorie Bohumín 8:0 (5:0)
Horní Bludovice
(Ne 18. 9., 16:00)
Slavoj Petřvald 5:1 (0:0)
8. kolo
Okresního přeboru
Gascontrol Havířov
(So 24. 9., 10:15)
Horní Bludovice 0:1 (0:0)
Horní Žukov
(So 24. 9., 16:00)
Fučík 2:3 (0:1)
Viktorie Bohumín
(So 24. 9., 16:00)
Louky 0:4 (0:2)
Slavoj Petřvald
(So 24. 9., 16:00)
Rychvald 3:0 (2:0)
Doubrava
(So 24. 9., 16:00)
Slovan Havířov 2:1 (1:1)
Těrlicko
(So 24. 9., 16:00)
Havířov "B" 0:2 (0:1)
9. kolo
Okresního přeboru
Louky
(So 1. 10., 15:30)
Těrlicko 1:1 (0:1)
Rychvald
(So 1. 10., 15:30)
Gascontrol Havířov 0:2 (0:0)
Slovan Havířov
(So 1. 10., 15:30)
Slavoj Petřvald 3:2 (3:1)
Fučík
(Ne 2. 10., 15:30)
Doubrava 0:1 (0:0)
Havířov "B"
(Ne 2. 10., 15:30)
Záblatí 3:3 (1:2)
Horní Bludovice
(Ne 2. 10., 15:30)
Viktorie Bohumín 12:0 (6:0)
10. kolo
Okresního přeboru
Gascontrol Havířov
(So 8. 10., 10:15)
Slovan Havířov 1:2 (1:0)
Viktorie Bohumín
(So 8. 10., 15:00)
Rychvald 4:2 (1:0)
Záblatí
(So 8. 10., 15:00)
Louky 4:0 (3:0)
Slavoj Petřvald
(So 8. 10., 15:00)
Fučík 2:7 (1:5)
Horní Žukov
(So 8. 10., 15:00)
Doubrava 3:4 (2:2)
Těrlicko
(So 8. 10., 15:00)
Horní Bludovice 1:4 (1:1)
11. kolo
Okresního přeboru
Doubrava
(So 15. 10., 15:00)
Slavoj Petřvald 3:1 (1:0)
Rychvald
(So 15. 10., 15:00)
Těrlicko 3:2 (2:1)
Horní Bludovice
(Ne 16. 10., 15:00)
Záblatí 4:3 (3:2)
Havířov "B"
(Ne 16. 10., 15:00)
Horní Žukov 5:3 (2:3)
Fučík
(Ne 16. 10., 15:00)
Gascontrol Havířov 1:1 (0:0)
Viktorie Bohumín
(Ne 16. 10., 15:00)
Slovan Havířov 0:3 (0:2)
12. kolo
Okresního přeboru
Gascontrol Havířov
(So 22. 10., 10:15)
Doubrava 1:0 (1:0)
Záblatí
(So 22. 10., 14:00)
Rychvald 0:0
Horní Žukov
(So 22. 10., 14:00)
Slavoj Petřvald 3:5 (2:3)
Těrlicko
(So 22. 10., 14:00)
Slovan Havířov 1:4 (0:2)
Viktorie Bohumín
(So 22. 10., 14:00)
Fučík 3:3 (0:1)
Havířov "B"
(Ne 23. 10., 14:00)
Louky 4:3 (1:2)
13. kolo
Okresního přeboru
Louky
(St 7. 9., 17:30)
Horní Žukov 3:0 (2:0)
Slovan Havířov
(St 7. 9., 17:30)
Záblatí 2:5 (1:2)
Fučík
(St 7. 9., 17:30)
Těrlicko 3:0
kontumačně
Slavoj Petřvald
(St 7. 9., 17:30)
Gascontrol Havířov 2:2 (0:1)
Horní Bludovice
(St 7. 9., 17:30)
Havířov "B" 3:2 (2:2)
Doubrava
(St 7. 9., 17:30)
Viktorie Bohumín 4:1 (2:1)
14. kolo
Okresního přeboru
Slavoj Petřvald
(So 25. 3., 15:00)
Viktorie Bohumín 3:0
kontumačně
Rychvald
(So 25. 3., 15:00)
Havířov "B" 3:5 (3:2)
Doubrava
(So 25. 3., 15:00)
Těrlicko 1:1 (1:1)
Horní Žukov
(So 25. 3., 15:00)
Gascontrol Havířov 5:1 (3:0)
Fučík
(Ne 26. 3., 15:00)
Záblatí 1:2 (0:1)
Horní Bludovice
(Ne 26. 3., 15:00)
Louky 3:5 (3:3)
15. kolo
Okresního přeboru
Louky
(So 1. 4., 15:30)
Rychvald 4:1 (2:0)
Těrlicko
(So 1. 4., 15:30)
Slavoj Petřvald 2:2 (1:2)
Záblatí
(So 1. 4., 15:30)
Doubrava 1:1 (0:0)
Viktorie Bohumín
(So 1. 4., 15:30)
Gascontrol Havířov 1:0 (0:0)
Slovan Havířov
(Ne 2. 4., 15:30)
Havířov "B" 1:6 (1:2)
Horní Bludovice
(Ne 2. 4., 15:30)
Horní Žukov 2:0 (1:0)
16. kolo
Okresního přeboru
Rychvald
(St 24. 5., 17:30)
Horní Bludovice 0:7 (0:2)
Záblatí
(St 24. 5., 17:30)
Slavoj Petřvald 1:0 (0:0)
Gascontrol Havířov
(St 24. 5., 17:30)
Těrlicko 1:3 (0:1)
Fučík
(St 24. 5., 17:30)
Havířov "B" 1:5 (0:4)
Slovan Havířov
(St 24. 5., 17:30)
Louky 1:1 (0:0)
Horní Žukov
(St 24. 5., 17:30)
Viktorie Bohumín 3:0
kontumačně
17. kolo
Okresního přeboru
Záblatí
(So 8. 4., 15:30)
Gascontrol Havířov 4:0 (0:0)
Těrlicko
(So 8. 4., 15:30)
Viktorie Bohumín 3:0 (2:0)
Louky
(So 8. 4., 15:30)
Fučík 3:0 (1:0)
Rychvald
(So 8. 4., 15:30)
Horní Žukov 2:2 (2:1)
Havířov "B"
(Ne 9. 4., 15:30)
Doubrava 3:5 (2:1)
Horní Bludovice
(Ne 9. 4., 15:30)
Slovan Havířov 2:0 (1:0)
18. kolo
Okresního přeboru
Viktorie Bohumín
(So 15. 4., 16:00)
Záblatí 0:8 (0:3)
Doubrava
(So 15. 4., 16:00)
Louky 1:1 (0:0)
Slavoj Petřvald
(So 15. 4., 16:00)
Havířov "B" 2:4 (0:2)
Slovan Havířov
(So 15. 4., 16:00)
Rychvald 3:2 (1:1)
Horní Žukov
(So 15. 4., 16:00)
Těrlicko 1:1 (1:0)
Fučík
(Ne 16. 4., 16:00)
Horní Bludovice 0:2 (0:1)
19. kolo
Okresního přeboru
Louky
(So 22. 4., 16:00)
Slavoj Petřvald 1:0 (0:0)
Rychvald
(So 22. 4., 16:00)
Fučík 4:2 (2:1)
Záblatí
(So 22. 4., 16:00)
Těrlicko 1:1 (1:1)
Slovan Havířov
(So 22. 4., 16:00)
Horní Žukov 5:2 (3:0)
Horní Bludovice
(Ne 23. 4., 16:00)
Doubrava 0:2 (0:1)
Havířov "B"
(Ne 23. 4., 16:00)
Gascontrol Havířov 4:1 (3:0)
20. kolo
Okresního přeboru
Horní Žukov
(So 29. 4., 16:30)
Záblatí 2:7 (0:4)
Fučík
(Ne 30. 4., 16:30)
Slovan Havířov 0:1 (0:0)
Gascontrol Havířov
(Ne 30. 4., 16:30)
Louky 2:6 (1:4)
Slavoj Petřvald
(St 17. 5., 17:30)
Horní Bludovice 1:2 (0:1)
Doubrava
(St 17. 5., 17:30)
Rychvald 0:0
Viktorie Bohumín
(St 31. 5., 17:30)
Havířov "B" 1:4 (0:2)
21. kolo
Okresního přeboru
Louky
(So 6. 5., 16:30)
Viktorie Bohumín 7:1 (4:1)
Slovan Havířov
(So 6. 5., 16:30)
Doubrava 1:4 (0:2)
Rychvald
(So 6. 5., 16:30)
Slavoj Petřvald 3:3 (2:2)
Horní Bludovice
(Ne 6. 5., 16:30)
Gascontrol Havířov 3:1 (1:0)
Havířov "B"
(Ne 6. 5., 16:30)
Těrlicko 6:1 (1:0)
Fučík
(Ne 6. 5., 16:30)
Horní Žukov 0:2 (0:2)
22. kolo
Okresního přeboru
Těrlicko
(So 13. 5., 16:30)
Louky 0:3 (0:1)
Záblatí
(So 13. 5., 16:30)
Havířov "B" 1:3 (0:1)
Viktorie Bohumín
(So 13. 5., 16:30)
Horní Bludovice 1:5 (1:1)
Doubrava
(So 13. 5., 16:30)
Fučík 3:0 (2:0)
Slavoj Petřvald
(So 13. 5., 16:30)
Slovan Havířov 0:1 (0:1)
Gascontrol Havířov
(Ne 14. 5., 16:30)
Rychvald 1:2 (1:1)
23. kolo
Okresního přeboru
Slovan Havířov
(So 20. 5., 17:00)
Gascontrol Havířov 4:0 (2:0)
Rychvald
(So 20. 5., 17:00)
Viktorie Bohumín 4:0 (1:0)
Louky
(So 20. 5., 17:00)
Záblatí 1:1 (0:1)
Doubrava
(So 20. 5., 17:00)
Horní Žukov 2:0 (1:0)
Horní Bludovice
(Ne 21. 5., 17:00)
Těrlicko 1:0 (0:0)
Fučík
(Ne 21. 5., 17:00)
Slavoj Petřvald 2:1 (0:0)
24. kolo
Okresního přeboru
Horní Žukov
(So 27. 5., 17:00)
Havířov "B" 1:5 (0:2)
Záblatí
(So 27. 5., 17:00)
Horní Bludovice 2:0 (0:0)
Slovan Havířov
(So 27. 5., 17:00)
Viktorie Bohumín 1:1 (0:0)
Slavoj Petřvald
(So 27. 5., 17:00)
Doubrava 0:6 (0:3)
Těrlicko
(So 27. 5., 17:00)
Rychvald 3:0 (1:0)
Gascontrol Havířov
(Ne 28. 5., 17:00)
Fučík 2:10 (1:7)
25. kolo
Okresního přeboru
Louky
(So 3. 6., 17:00)
Havířov "B" 2:0 (0:0)
Doubrava
(So 3. 6., 17:00)
Gascontrol Havířov 9:0 (4:0)
Rychvald
(So 3. 6., 17:00)
Záblatí 1:2 (1:1)
Slavoj Petřvald
(So 3. 6., 17:00)
Horní Žukov 4:1 (0:1)
Slovan Havířov
(So 3. 6., 17:00)
Těrlicko 3:3 (1:1)
Fučík
(Ne 4. 6., 17:00)
Viktorie Bohumín 2:1 (1:1)
26. kolo
Okresního přeboru
Horní Žukov
(So 10. 6., 17:00)
Louky 0:2 (0:0)
Záblatí
(So 10. 6., 17:00)
Slovan Havířov 7:0 (2:0)
Těrlicko
(So 10. 6., 17:00)
Fučík 2:5 (1:4)
Viktorie Bohumín
(Ne 11. 6., 17:00)
Doubrava 0:6 (0:3)
Gascontrol Havířov
(Ne 11. 6., 17:00)
Slavoj Petřvald 2:5 (0:1)
Havířov "B"
(Ne 11. 6., 17:00)
Horní Bludovice 1:1 (1:0)
Tabulka
Okresního přeboru
1. Doubrava 24 16 6 2 75:27 54 b. + 48
2. Horní Bludovice 24 17 2 5 74:30 53 b. + 44
3. Louky 24 16 4 4 79:30 52 b. + 49
4. Záblatí 24 15 6 3 88:26 51 b. + 62
5. Havířov "B" 24 16 3 5 87:43 51 b. + 44
6. Fučík 24 12 2 10 54:50 38 b. + 4
7. Slovan Havířov 24 10 4 10 48:70 34 b. – 22
8. Gascontrol Havířov 24 7 3 14 52:68 24 b. – 16
9. Slavoj Petřvald 24 6 3 15 43:70 21 b. – 27
10. Těrlicko 24 5 6 13 36:63 21 b. – 27
11. Horní Žukov 24 6 2 16 51:77 20 b. – 26
12. Rychvald 24 4 5 15 35:76 17 b. – 41
13. Viktorie Bohumín 24 2 2 20 19:111 8 b. – 92