Penta Trading Říčany Open 2017 – Říčany

Říčany – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 27. srpna (Q) do neděle 3. září 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích Oázy Říčany. V […]

Říčany – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 27. srpna (Q) do neděle 3. září 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích Oázy Říčany.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Gabriela Pantůčková z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Říčany, antuka
Česká republika Gabriela Pantůčková (1)
(St 30. 8.)
Česká republika Vendula Žovincová 5:7, 2:6
Česká republika Nikola Tomanová (Q)
(St 30. 8.)
Rakousko Caroline Ilowská (Q) 6:3, 7:5
Česká republika Tereza Procházková
(St 30. 8.)
Česká republika Sonja Křtěnová (Q) 7:5, 6:0
Česká republika Martina Kudelová (WC)
(Út 29. 8.)
Česká republika Kateřina Vaňková (7) 3:6, 2:6
Slovensko Kristína Schmiedlová (3)
(Út 29. 8.)
Slovensko Jana Jablonovská 6:4, 3:6, 3:6
Slovensko Natalia Vajdová
(Út 29. 8.)
Ukrajina Julija Lysová (Q) 5:7, 6:4, 4:6
Česká republika Veronika Vlkovská (Q)
(Út 29. 8.)
Česká republika Karolína Novotná 6:4, 7:6(1)
Česká republika Johana Marková (WC)
(St 30. 8.)
Srbsko Tamara Čurovičová (6) 6:0, 6:2
Slovensko Sandra Jamrichová (5)
(Út 29. 8.)
Austrálie Angelique Svinosová 6:3, 6:3
Česká republika Karolína Beránková
(St 30. 8.)
Moldavsko Anastasia Detiucová 6:3, 1:6, 5:7
Německo Maria Schneiderová (Q)
(St 30. 8.)
Česká republika Aneta Kladivová 2:6, 1:6
Česká republika Kristýna Hrabalová (Q)
(St 30. 8.)
Slovinsko Nastja Kolarová (4) 3:6, 0:6
Německo Lisa Ponomarová (8)
(St 30. 8.)
Francie Alice Rameová 6:2, 3:6, 6:4
Ukrajina Nadija Kolbová
(Út 29. 8.)
Slovensko Laura Maluniaková (Q) 6:3, 1:6, 6:2
Česká republika Linda Ševčíková (WC)
(Út 29. 8.)
Česká republika Aneta Laboutková (WC) 2:6, 2:6
Česká republika Diana Šumová
(Út 29. 8.)
Švýcarsko Tess Sugnaux (2) 3:6, 7:6(1), 6:2
2. kolo dvouher
Říčany, antuka
Česká republika Vendula Žovincová
(Čt 31. 8.)
Česká republika Nikola Tomanová (Q) 3:6, 7:6(5), 6:2
Česká republika Tereza Procházková
(Čt 31. 8.)
Česká republika Kateřina Vaňková (7) 5:7, 6:3, 6:0
Slovensko Jana Jablonovská
(Čt 31. 8.)
Ukrajina Julija Lysová (Q) 6:2, 6:2
Česká republika Veronika Vlkovská (Q)
(Čt 31. 8.)
Česká republika Johana Marková (WC) 5:7, 1:6
Slovensko Sandra Jamrichová (5)
(Čt 31. 8.)
Moldavsko Anastasia Detiucová 6:0, 4:6, 4:6
Česká republika Aneta Kladivová
(Čt 31. 8.)
Slovinsko Nastja Kolarová (4) 3:6, 0:6
Německo Lisa Ponomarová (8)
(Čt 31. 8.)
Ukrajina Nadija Kolbová 6:2, 2:6, 6:3
Česká republika Aneta Laboutková (WC)
(Čt 31. 8.)
Česká republika Diana Šumová wo.
Čtvrtfinále dvouher
Říčany, antuka
Česká republika Vendula Žovincová
(Pá 1. 9.)
Česká republika Tereza Procházková 0:6, 1:6
Slovensko Jana Jablonovská
(Pá 1. 9.)
Česká republika Johana Marková (WC) 6:4, 6:3
Moldavsko Anastasia Detiucová
(Pá 1. 9.)
Slovinsko Nastja Kolarová (4) 4:6, 3:6
Německo Lisa Ponomarová (8)
(Pá 1. 9.)
Česká republika Diana Šumová 1:6, 2:6
Semifinále dvouher
Říčany, antuka
Česká republika Tereza Procházková
(So 2. 9.)
Slovensko Jana Jablonovská 6:0, 6:2
Slovinsko Nastja Kolarová (4)
(So 2. 9.)
Česká republika Diana Šumová 4:6, 6:4, 4:6
Finále dvouher
Říčany, antuka
Česká republika Tereza Procházková
(Ne 3. 9.)
Česká republika Diana Šumová 5:7, 6:4, 6:4

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Říčany, antuka
Srbsko Tamara Čurovičová (1)
Česká republika Vendula Žovincová (1)
(Út 29. 8.)
Rakousko Caroline Ilowská
Francie Alice Rameová
6:0, 7:5
Česká republika Karolína Beránková
Česká republika Veronika Vlkovská
(Út 29. 8.)
Česká republika Kristýna Hrabalová
Česká republika Nikola Tomanová
6:1, 3:6, 10:0
Česká republika Dagmar Dudláková (4)
Izrael Shelly Krolitzká (4)
(Út 29. 8.)
Ukrajina Julija Lysová
Velká Británie Mirabelle Njozeová
5:7, 4:6
Česká republika Martina Kudelová (WC)
Česká republika Tereza Procházková (WC)
(St 30. 8.)
Švédsko Katerina Filipová (WC)
Česká republika Denisa Pospíšilová (WC)
5:7, 5:7
Česká republika Klára Hájková
Česká republika Aneta Laboutková
(St 30. 8.)
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Tereza Polanská
5:7, 2:6
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
(St 30. 8.)
Slovensko Sandra Jamrichová (3)
Slovinsko Nastja Kolarová (3)
3:6, 1:6
Česká republika Sonja Křtěnová
Česká republika Nikola Novotná
(Út 29. 8.)
Česká republika Laetitia Pulchartová (WC)
Česká republika Linda Ševčíková (WC)
2:6, 5:7
Slovensko Jana Jablonovská
Slovensko Natalia Vajdová
(St 30. 8.)
Ukrajina Maryna Kolbová (2)
Ukrajina Nadija Kolbová (2)
6:0, 6:7(3), 10:4
Čtvrtfinále čtyřher
Říčany, antuka
Srbsko Tamara Čurovičová (1)
Česká republika Vendula Žovincová (1)
(Čt 31. 8.)
Česká republika Karolína Beránková
Česká republika Veronika Vlkovská
4:6, 6:1, 5:10
Ukrajina Julija Lysová
Velká Británie Mirabelle Njozeová
(Čt 31. 8.)
Švédsko Katerina Filipová (WC)
Česká republika Denisa Pospíšilová (WC)
6:4, 6:1
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Tereza Polanská
(Čt 31. 8.)
Slovensko Sandra Jamrichová (3)
Slovinsko Nastja Kolarová (3)
6:1, 4:6, 10:7
Česká republika Laetitia Pulchartová (WC)
Česká republika Linda Ševčíková (WC)
(Čt 31. 8.)
Slovensko Jana Jablonovská
Slovensko Natalia Vajdová
0:6, 0:6
Semifinále čtyřher
Říčany, antuka
Česká republika Karolína Beránková
Česká republika Veronika Vlkovská
(Pá 1. 9.)
Ukrajina Julija Lysová
Velká Británie Mirabelle Njozeová
6:2, 1:6, 10:6
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Tereza Polanská
(Pá 1. 9.)
Slovensko Jana Jablonovská
Slovensko Natalia Vajdová
4:6, 4:6
Finále čtyřher
Říčany, antuka
Česká republika Karolína Beránková
Česká republika Veronika Vlkovská
(So 2. 9.)
Slovensko Jana Jablonovská
Slovensko Natalia Vajdová
1:6, 3:6

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Říčany, antuka
Velká Británie Mirabelle Njozeová (1)
(-)
bye
Švédsko Katerina Filipová
(Ne 27. 8.)
Slovensko Jana Jánošíková 6:1, 6:1
Česká republika Alexandra Silná (WC)
(Ne 27. 8.)
Česká republika Sonja Křtěnová 1:6, 4:6

(-)
Rusko Anna Šepitaová (WC) bye
Rakousko Caroline Ilowská (2)
(-)
bye
Česká republika Klára Hájková
(Ne 27. 8.)
Česká republika Dagmar Dudláková 6:2, 2:6, 4:6
Česká republika Kateřina Brožová
(Ne 27. 8.)
Česká republika Markéta Petruželová 6:7(5), 6:7(3)

(-)
Německo Caroline Ancická (WC) bye
Izrael Shelly Krolitzká (3)
(-)
bye
Rakousko Nadja Ramskoglerová
(Ne 27. 8.)
Slovensko Laura Maluniaková 0:6, 3:6
Česká republika Šárka Richterová (WC)
(Ne 27. 8.)
Česká republika Nikola Novotná 6:7(4), 3:6

(-)
Slovensko Natalia Zorgovská bye
Česká republika Nikola Tomanová (4)
(-)
bye
Česká republika Veronika Bencová
(-)
bye
Německo Ina Kaufingerová
(Ne 27. 8.)
Česká republika Tereza Polanská 6:7(4), 4:6

(-)
Česká republika Petra Kučerová bye
Česká republika Veronika Vlkovská (5)
(-)
bye
Srbsko Anastassia Panteličová
(-)
bye
Bosna a Hercegovina Renata Ivandičová
(Ne 27. 8.)
Německo Yasmine Wagnerová 0:6, 3:6

(-)
Slovensko Timea Jarůšková bye
Ukrajina Julija Lysová
(-)
bye
Slovinsko Moni Potrčová
(-)
bye
Ukrajina Maryna Kolbová
(Ne 27. 8.)
Česká republika Kateřina Křížová 3:6, 6:7(5)

(-)
Česká republika Jana Boubelíková bye
Česká republika Petra Sedláčková
(-)
bye
Slovensko Barbora Palcátová
(-)
bye
Německo Maria Schneiderová
(Ne 27. 8.)
Polsko Magdalena Zajdaová 6:4, 6:0

(-)
Česká republika Nikola Břečková bye
Česká republika Aneta Kulhánková
(-)
bye
Česká republika Šarlota Sofie Sirotková
(-)
bye
Česká republika Denisa Pospíšilová (WC)
(Ne 27. 8.)
Česká republika Kristýna Hrabalová 4:6, 2:6

(-)
Srbsko Jovana Peričová bye
2. kolo kvalifikace
Říčany, antuka
Velká Británie Mirabelle Njozeová (1)
(Ne 27. 8.)
Švédsko Katerina Filipová 4:6, 1:6
Česká republika Sonja Křtěnová
(Ne 27. 8.)
Rusko Anna Šepitaová (WC) 6:1, 6:4
Rakousko Caroline Ilowská (2)
(Ne 27. 8.)
Česká republika Dagmar Dudláková 6:3, 6:4
Česká republika Markéta Petruželová
(Ne 27. 8.)
Německo Caroline Ancická (WC) 6:4, 6:3
Izrael Shelly Krolitzká (3)
(Ne 27. 8.)
Slovensko Laura Maluniaková 2:6, 6:4, 4:6
Česká republika Nikola Novotná
(Ne 27. 8.)
Slovensko Natalia Zorgovská 6:0, 6:3
Česká republika Nikola Tomanová (4)
(Ne 27. 8.)
Česká republika Veronika Bencová 6:0, skreč
Česká republika Tereza Polanská
(Ne 27. 8.)
Česká republika Petra Kučerová 6:3, 7:6(4)
Česká republika Veronika Vlkovská (5)
(Ne 27. 8.)
Srbsko Anastassia Panteličová 6:0, 6:3
Německo Yasmine Wagnerová
(Ne 27. 8.)
Slovensko Timea Jarůšková 1:6, 5:7
Ukrajina Julija Lysová
(Ne 27. 8.)
Slovinsko Moni Potrčová 6:0, 1:0 skreč
Česká republika Kateřina Křížová
(Ne 27. 8.)
Česká republika Jana Boubelíková 7:5, 6:1
Česká republika Petra Sedláčková
(Ne 27. 8.)
Slovensko Barbora Palcátová 6:4, 6:2
Německo Maria Schneiderová
(Ne 27. 8.)
Česká republika Nikola Břečková 6:3, 7:6(6)
Česká republika Aneta Kulhánková
(Ne 27. 8.)
Česká republika Šarlota Sofie Sirotková 2:6, 4:6
Česká republika Kristýna Hrabalová
(Ne 27. 8.)
Srbsko Jovana Peričová 6:3, 6:4
3. kolo kvalifikace
Říčany, antuka
Švédsko Katerina Filipová
(Po 28. 8.)
Česká republika Sonja Křtěnová 6:7(6), 3:6
Rakousko Caroline Ilowská (2)
(Po 28. 8.)
Česká republika Markéta Petruželová 6:2, 2:6, 6:1
Slovensko Laura Maluniaková
(Po 28. 8.)
Česká republika Nikola Novotná 6:2, 1:6, 6:3
Česká republika Nikola Tomanová (4)
(Po 28. 8.)
Česká republika Tereza Polanská 6:3, 6:4
Česká republika Veronika Vlkovská (5)
(Po 28. 8.)
Slovensko Timea Jarůšková 6:2, 2:6, 6:3
Ukrajina Julija Lysová
(Po 28. 8.)
Česká republika Kateřina Křížová 6:1, 6:3
Česká republika Petra Sedláčková
(Po 28. 8.)
Německo Maria Schneiderová 2:6, 3:6
Česká republika Šarlota Sofie Sirotková
(Po 28. 8.)
Česká republika Kristýna Hrabalová 0:6, 5:7

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.