Pohár SÚZ 2020

Český Těšín – 4. ročník zimního fotbalového turnaje Pohár SÚZ se sehraje od soboty 25. ledna do soboty 14. března 2020 na umělé trávě Sportovního areálu Frýdecká v Českém Těšíně. […]

Český Těšín – 4. ročník zimního fotbalového turnaje Pohár SÚZ se sehraje od soboty 25. ledna do soboty 14. března 2020 na umělé trávě Sportovního areálu Frýdecká v Českém Těšíně.

Osm klubů se utká v sedmi kolech systémem každý s každým. Pohár SÚZ získá klub s nejvyšším počtem bodů. V případě rovnosti bodů rozhodují vzájemné zápasy, rozdíl skóre, vstřelené branky, los.

Obhajuje LKS Goleszów.

Startovné 6000 Kč.

Turnaj

1. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
TJ Písek
(So 25. 1., 9:00)
LKS Goleszów 0:10 (0:4)
TJ Lokomotiva Louky
(So 25. 1., 11:00)
SC Smilovice 5:2 (2:0)
TJ Slovan Horní Žukov
(So 25. 1., 13:00)
TJ Milíkov 5:5 (0:4)
TJ Sokol Hnojník
(So 25. 1., 15:00)
TJ Bystřice 3:5 (1:3)
2. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
LKS Goleszów
(So 1. 2., 9:00)
TJ Lokomotiva Louky 5:3 (4:3)
TJ Milíkov
(So 1. 2., 11:00)
TJ Písek 7:0 (4:0)
SC Smilovice
(So 1. 2., 13:00)
TJ Sokol Hnojník 3:3 (2:1)
TJ Bystřice
(So 1. 2., 15:00)
TJ Slovan Horní Žukov 5:1 (2:0)
3. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
TJ Milíkov
(So 14. 3., 9:00)
LKS Goleszów zrušeno
TJ Sokol Hnojník
(So 8. 2., 11:00)
TJ Lokomotiva Louky 4:4 (2:1)
TJ Písek
(So 8. 2., 13:00)
TJ Bystřice 1:6 (0:2)
TJ Slovan Horní Žukov
(So 8. 2., 15:00)
SC Smilovice 0:2 (0:0)
4. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
TJ Bystřice
(So 15. 2., 9:00)
TJ Milíkov 0:5 (0:2)
LKS Goleszów
(So 15. 2., 11:00)
TJ Sokol Hnojník 6:0 (1:0)
TJ Lokomotiva Louky
(So 15. 2., 13:00)
TJ Slovan Horní Žukov 4:5 (2:3)
SC Smilovice
(So 15. 2., 15:00)
TJ Písek 4:0 (1:0)
5. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
TJ Bystřice
(So 22. 2., 9:00)
LKS Goleszów 6:2 (2:1)
TJ Slovan Horní Žukov
(So 22. 2., 11:00)
TJ Sokol Hnojník 2:2 (0:1)
TJ Milíkov
(So 22. 2., 13:00)
SC Smilovice 1:6 (0:3)
TJ Písek
(So 14. 3., 15:00)
TJ Lokomotiva Louky zrušeno
6. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
LKS Goleszów
(So 29. 2., 9:00)
TJ Slovan Horní Žukov 7:1 (3:0)
SC Smilovice
(So 29. 2., 11:00)
TJ Bystřice 3:3 (2:0)
TJ Lokomotiva Louky
(So 29. 2., 15:00)
TJ Milíkov 6:2 (2:1)
TJ Sokol Hnojník
(Ne 8. 3., 8:30)
TJ Písek 4:0 (2:0)
7. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
SC Smilovice
(So 7. 3., 9:00)
LKS Goleszów 2:4 (1:2)
TJ Písek
(So 7. 3., 11:00)
TJ Slovan Horní Žukov 1:6 (0:2)
TJ Bystřice
(So 7. 3., 13:00)
TJ Lokomotiva Louky 4:1 (1:1)
TJ Milíkov
(So 7. 3., 15:00)
TJ Sokol Hnojník 2:6 (0:2)

Tabulka

Pořadí Klub Zápasy Výh Rem Pro Skóre RG Body
1. TJ Bystřice 7 5 1 1 29:16 + 13 16 b.
2. LKS Goleszów 6 5 0 1 34:12 + 22 15 b.
3. SC Smilovice 7 3 2 2 22:16 + 6 11 b.
4. TJ Sokol Hnojník 7 2 3 2 22:22 0 9 b.
5. TJ Slovan Horní Žukov 7 2 2 3 20:26 – 6 8 b.
6. TJ Lokomotiva Louky 6 2 1 3 23:22 + 1 7 b.
7. TJ Milíkov 6 2 1 3 22:23 – 1 7 b.
8. TJ Písek 6 0 0 6 2:37 – 35 0 b.