Pohár SÚZ 2020

Český Těšín – 4. ročník zimního fotbalového turnaje Pohár SÚZ se sehraje od soboty 25. ledna do soboty 14. března 2020 na umělé trávě Sportovního areálu Frýdecká v Českém Těšíně. […]

Český Těšín – 4. ročník zimního fotbalového turnaje Pohár SÚZ se sehraje od soboty 25. ledna do soboty 14. března 2020 na umělé trávě Sportovního areálu Frýdecká v Českém Těšíně.

Osm klubů se utká v sedmi kolech systémem každý s každým. Pohár SÚZ získá klub s nejvyšším počtem bodů. V případě rovnosti bodů rozhodují vzájemné zápasy, rozdíl skóre, vstřelené branky, los.

Obhajuje LKS Goleszów.

Startovné 6000 Kč.

Turnaj

1. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
TJ Písek
(So 25. 1., 9:00)
LKS Goleszów -:- (-:-)
TJ Lokomotiva Louky
(So 25. 1., 11:00)
SC Smilovice -:- (-:-)
TJ Slovan Horní Žukov
(So 25. 1., 13:00)
TJ Milíkov -:- (-:-)
TJ Sokol Hnojník
(So 25. 1., 15:00)
TJ Bystřice -:- (-:-)
2. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
LKS Goleszów
(So 1. 2., 9:00)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
TJ Milíkov
(So 1. 2., 11:00)
TJ Písek -:- (-:-)
SC Smilovice
(So 1. 2., 13:00)
TJ Sokol Hnojník -:- (-:-)
TJ Bystřice
(So 1. 2., 15:00)
TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
3. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
TJ Milíkov
(So 8. 2., 9:00)
LKS Goleszów -:- (-:-)
TJ Sokol Hnojník
(So 8. 2., 11:00)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
TJ Písek
(So 8. 2., 13:00)
TJ Bystřice -:- (-:-)
TJ Slovan Horní Žukov
(So 8. 2., 15:00)
SC Smilovice -:- (-:-)
4. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
TJ Bystřice
(So 15. 2., 9:00)
TJ Milíkov -:- (-:-)
LKS Goleszów
(So 15. 2., 11:00)
TJ Sokol Hnojník -:- (-:-)
TJ Lokomotiva Louky
(So 15. 2., 13:00)
TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
SC Smilovice
(So 15. 2., 15:00)
TJ Písek -:- (-:-)
5. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
TJ Bystřice
(So 22. 2., 9:00)
LKS Goleszów -:- (-:-)
TJ Slovan Horní Žukov
(So 22. 2., 11:00)
TJ Sokol Hnojník -:- (-:-)
TJ Milíkov
(So 22. 2., 13:00)
SC Smilovice -:- (-:-)
TJ Písek
(So 14. 3., 15:00)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
6. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
LKS Goleszów
(So 29. 2., 9:00)
TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
SC Smilovice
(So 29. 2., 11:00)
TJ Bystřice -:- (-:-)
TJ Sokol Hnojník
(So 29. 2., 13:00)
TJ Písek -:- (-:-)
TJ Lokomotiva Louky
(So 29. 2., 15:00)
TJ Milíkov -:- (-:-)
7. kolo
Sportovní areál Frýdecká v Českém Těšíně
SC Smilovice
(So 7. 3., 9:00)
LKS Goleszów -:- (-:-)
TJ Písek
(So 7. 3., 11:00)
TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
TJ Bystřice
(So 7. 3., 13:00)
TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
TJ Milíkov
(So 7. 3., 15:00)
TJ Sokol Hnojník -:- (-:-)

Tabulka

Pořadí Klub Zápasy Výh Rem Pro Skóre Body + / –
1. TJ Písek 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. LKS Goleszów 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. TJ Lokomotiva Louky 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. SC Smilovice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. TJ Slovan Horní Žukov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. TJ Milíkov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. TJ Sokol Hnojník 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. TJ Bystřice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0