Postoupí Ostrava nebo Opava?

Ostrava, Opava – Druhá liga má před sebou poslední kolo. O prvním postupujícím je již rozhodnuto. První ligu má příští sezonu jistou Olomouc. O druhém postupujícím se rozhodne za pár […]

Ostrava, Opava – Druhá liga má před sebou poslední kolo. O prvním postupujícím je již rozhodnuto. První ligu má příští sezonu jistou Olomouc. O druhém postupujícím se rozhodne za pár hodin.

Ostrava (před posledním kolem 61 bodů) hraje ve Vítkovicích se Znojmem a Opava (před posledním kolem 60 bodů) hraje v Městských sadech s Olomoucí.

V základu je asi jedno jestli se v sezoně 2017 / 2018 budou body na čtyřku vozit právě z Vítkovic nebo z Městských sadů. Tady je důležité hlavně to, aby se ty body na čtyřku do prdele vozily. Podstatné je to, že Moravskoslezský kraj fotbalově sílí, a taky to, že první liga má před sebou minimálně dvě luxusní regionální derby – Zelených s modrýma nebo zelených se žlutýma.

Tak co, kteří budou další prvoligoví?

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.