Praha znovu sešívaná? Sledujte zdarma na TV Tipsport!

Praha – Nejsledovanější zápas podzimu na české prvoligové scéně je tu. Na Letné si to rozdají dva nesmiřitelní rivalové Sparta a Slavia. Sešívaní drží sérii osmi vzájemných zápasů bez porážky, […]

Praha – Nejsledovanější zápas podzimu na české prvoligové scéně je tu. Na Letné si to rozdají dva nesmiřitelní rivalové Sparta a Slavia. Sešívaní drží sérii osmi vzájemných zápasů bez porážky, když polovinu z nich vyhráli. Nyní po senzačním bodu z půdy Interu Milán v Lize mistrů si brousí zuby na další zářez.

Porazí Spartu?

Sledujte živě 292. derby pražských „S“ zdarma na TV Tipsport!

Ostře sledovaný duel

Čeká se ostře sledovaný a vyhecovaný duel. S nepříliš vřelým přijetím musí počítat opora vršovických Nico Stanciu, jenž právě na Spartě působil, než prchl na pár měsíců do Arábie. Letenskou minulost mají i Josef Hušbauer s Davidem Hovorkou, ale v jejich případě to není tak třaskavé. Zatímco Slavia šlape, což potvrdila výborným výkonem na San Siru, její rival nezažívá ideální období. Z posledních tří zápasů porazil jen Zlín. Doma přišla remíza s Olomoucí a předtím prohra v Liberci.

Jak dopadne derby?

O tom rozhodněte na tiketech, vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma! Sledujte tradiční souboj o Prahu živě na TV Tipsport!

Bude se červenat

Hodně náročný bude zápas i pro rozhodčího. Například sázkař Ondrasek1893 očekává minimálně jednu červenou kartu. „V posledních čtyřech utkáních červená nebyla, ale nyní ji na tiket dám. Derby bývá hodně nervózní a ostré. Letos bude gradovat z publika, jelikož nastoupí Hovorka, Hušbauer a Stanciu. Z hlediště se to může přenést i na hrací plochu, a navíc bude hrát provokující Kanga,“ uvádí tipér ve své analýze.

Založte si účet u Tipsportu on-line, bez nutnosti návštěvy pobočky a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! V Tipsportu můžete totiž celou registraci dokončit pouze on-line, stačí mít účet u vybrané banky. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč!

(18+) Ministerstvo financí varuje, že účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!