Prosperita Open 2014 – Ostrava

Ostrava – První ze dvou turnajů na ATP Challenger Tour hraných v České republice konaný od 26. dubna do 4. května 2014. Hraje se na antuce v Komenského sadech. Nejvýše […]

Ostrava – První ze dvou turnajů na ATP Challenger Tour hraných v České republice konaný od 26. dubna do 4. května 2014.

Hraje se na antuce v Komenského sadech. Nejvýše nasazeným hráčem je Radek Štěpánek. Obhájce titulu Jiří Veselý letos v Ostravě nestartuje.

V hlavním pavouku dvouher je 32 hráčů.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Česká republika Radek Štěpánek (1, WC)
(-)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (Alt) 6:4, 6:2
Chorvatsko Kristijan Mesaros
(-)
Česká republika Jakub Lustyk (WC) 5:7, 6:0, 3:6
Česká republika Jan Mertl
(-)
Kanada Steven Diez 6:3, 6:2
Česká republika Marek Michalička (Q)
(-)
Rusko Andrej Kuzněcov (8) 0:6, 4:6
Slovinsko Blaz Rola (4)
(-)
Česká republika Jan Minář (WC) 5:7, 6:0, 6:2
Itálie Riccardo Ghedin (Q)
(-)
Maďarsko Marton Fucsovics 3:6, 2:6
Belgie Maxime Authom
(-)
Itálie Lorenzo Giustino 6:7(3), 6:1, 3:6
Itálie Riccardo Bellotti (LL)
(-)
Bosna a Hercegovina Damir Dzumhur (7) 6:7(7), 2:6
Česká republika Jan Hájek (6)
(-)
Španělsko Adrian Menendez-Maceiras 7:5, 3:6, 3:6
Španělsko Gerad Granollers
(-)
Francie Maxime Teixeira 7:6(7), 6:4
Česká republika Adam Pavlásek (WC)
(-)
Ukrajina Artem Smirnov (Q) 6:2, 6:3
Slovensko Miloslav Mečíř
(-)
Španělsko Pere Riba (3) 6:4, 3:6, 7:6(2)
Rakousko Andreas Haider-Maurer (5)
(-)
Česká republika Jan Hernych 2:6, 6:4, 6:4
Slovensko Andrej Martin
(-)
Rusko Aslan Karatsev (Q) 6:3, 4:6, 6:2
Itálie Matteo Viola
(-)
Španělsko Enrique Lopez-Perez 4:6, 6:3, 4:6
Česká republika Jaroslav Pospíšil
(-)
Francie Stephane Robert (2) 3:6, 5:7
2. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Česká republika Radek Štěpánek (1, WC)
(-)
Česká republika Jakub Lustyk (WC) 6:3, 6:0
Česká republika Jan Mertl
(-)
Rusko Andrej Kuzněcov (8) 5:7, 2:6
Slovinsko Blaz Rola (4)
(-)
Maďarsko Marton Fucsovics 6:1, 7:5
Itálie Lorenzo Giustino
(-)
Bosna a Hercegovina Damir Dzumhur (7) 6:4, 6:1
Španělsko Adrian Menendez-Maceiras
(-)
Španělsko Gerad Granollers 6:4, 6:1
Česká republika Adam Pavlásek (WC)
(-)
Slovensko Miloslav Mečíř 4:6, 1:6
Rakousko Andreas Haider-Maurer (5)
(-)
Slovensko Andrej Martin 2:6, 6:1, 7:5
Španělsko Enrique Lopez-Perez
(-)
Francie Stephane Robert (2) 6:4, 4:6, 2:6
Čtvrtfinále dvouher
Ostrava, antuka
Česká republika Radek Štěpánek (1, WC)
(-)
Rusko Andrej Kuzněcov (8) 6:1, 4:6, 6:7(10)
Slovinsko Blaz Rola (4)
(-)
Itálie Lorenzo Giustino 6:4, 3:6, 6:3
Španělsko Adrian Menendez-Maceiras
(-)
Slovensko Miloslav Mečíř 3:6, 1:6
Rakousko Andreas Haider-Maurer (5)
(-)
Francie Stephane Robert (2) 6:3, 7:5
Semifinále dvouher
Ostrava, antuka
Rusko Andrej Kuzněcov (8)
(-)
Slovinsko Blaz Rola (4) 6:3, 6:0
Slovensko Miloslav Mečíř
(-)
Rakousko Andreas Haider-Maurer (5) 6:2, 6:1
Finále dvouher
Ostrava, antuka
Rusko Andrej Kuzněcov (8)
(-)
Slovensko Miloslav Mečíř 2:6, 6:3, 6:0

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Ostrava, antuka
Německo Philipp Marx (1)
Slovensko Michal Mertinak (1)
(-)
Belgie Maxime Authom
Francie Maxime Teixeira
6:7(3), 6:2, 15:13
Česká republika Marek Michalička (WC)
Česká republika Jan Minář (WC)
(-)
Česká republika Jakub Lustyk (WC)
Česká republika David Novák (WC)
6:3, 3:6, 10:6
Slovensko Andrej Martin (4)
Česká republika Jaroslav Pospíšil (4)
(-)
Francie Olivier Charroin (PR)
Polsko Mateusz Kowalczyk (PR)
3:6, 7:6(5), 10:2
Rusko Andrej Kuzněcov
Španělsko Adrian Menendez-Maceiras
(-)
Kanada Steven Diez
Maďarsko Marton Fucsovics
6:3, 6:3
Česká republika Roman Jebavý
Česká republika Jan Mertl
(-)
Itálie Alessandro Motti
Itálie Matteo Viola
4:6, 4:6
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
Česká republika Pavel Snobel (WC)
(-)
Polsko Andriej Kapas (Alt)
Polsko Blazej Koniusz (Alt)
6:2, 6:7(4), 6:10
Bosna a Hercegovina Damir Dzumhur
Chorvatsko Kristijan Mesaros
(-)
Francie Stephane Robert
Itálie Simone Vagnozzi
1:6, 1:6
Itálie Lorenzo Giustino
Španělsko Enrique Lopez-Perez
(-)
Itálie Riccardo Ghedin (2)
Itálie Claudio Grassi (2)
4:6, 7:6(9), 10:3
Čtvrtfinále čtyřher
Ostrava, antuka
Německo Philipp Marx (1)
Slovensko Michal Mertinak (1)
(-)
Česká republika Marek Michalička (WC)
Česká republika Jan Minář (WC)
5:7, 6:1, 11:9
Slovensko Andrej Martin (4)
Česká republika Jaroslav Pospíšil (4)
(-)
Rusko Andrej Kuzněcov
Španělsko Adrian Menendez-Maceiras
4:6, 5:7
Itálie Alessandro Motti
Itálie Matteo Viola
(-)
Polsko Andriej Kapas (Alt)
Polsko Blazej Koniusz (Alt)
6:3, 7:5
Francie Stephane Robert
Itálie Simone Vagnozzi
(-)
Itálie Lorenzo Giustino
Španělsko Enrique Lopez-Perez
6:2, 6:3
Semifinále čtyřher
Ostrava, antuka
Německo Philipp Marx (1)
Slovensko Michal Mertinak (1)
(-)
Rusko Andrej Kuzněcov
Španělsko Adrian Menendez-Maceiras
3:6, 6:4, 6:10
Itálie Alessandro Motti
Itálie Matteo Viola
(-)
Francie Stephane Robert
Itálie Simone Vagnozzi
6:3, 7:5
Finále čtyřher
Ostrava, antuka
Rusko Andrej Kuzněcov
Španělsko Adrian Menendez-Maceiras
(-)
Itálie Alessandro Motti
Itálie Matteo Viola
4:6, 6:3, 10:8

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Itálie Simone Vagnozzi (1)
(-)
Ukrajina Vadym Ursu 6:4, 6:2
Česká republika Marek Řeháček (WC)
(-)
Srbsko Laslo Djere 2:6, 4:6
Česká republika Kryštof Bálek (WC)
(-)
Česká republika Petr Vodák 1:6, 0:6
Česká republika Marek Michalička
(-)
Česká republika Roman Jebavý (6) 6:3, 6:2
Ukrajina Artem Smirnov (2)
(-)
Česká republika Marek Jaloviec 6:3, 3:6, 6:3
Česká republika Jan Kunčík
(-)
Česká republika Jakub Hadrava 6:0, 6:1
Česká republika Pavel Nejedlý (WC)
(-)
Česká republika Dominik Süč 1:6, 0:6
Česká republika Dušan Lojda
(-)
Slovensko Marek Semjan (8) 7:6(5), 0:6, 2:6
Rusko Aslan Karatsev (3)
(-)
Česká republika Pavel Snobel (WC) 6:4, 6:4
Slovensko Filip Horanský
(-)
Česká republika Václav Šafránek 4:6, 7:6(6), 6:3
Ukrajina Vitalii Shcherba (WC)
(-)
Česká republika Jakub Filipský 3:6, 6:3, 1:6
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
(-)
Itálie Riccardo Bellotti (5) 1:6, 1:6
Polsko Grzegorz Panfil (4)
(-)
Česká republika Robert Rumler 6:4, 6:7(3), 6:3
Česká republika Jan Šátral
(-)
Itálie Riccardo Ghedin 6:6 skreč
Polsko Adam Chadaj
(-)
Polsko Bartosz Wojnar 6:3, 6:2
Itálie Claudio Grassi
(-)
Moldavsko Maxim Dubarenco (7) 6:4, 6:3
2. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Itálie Simone Vagnozzi (1)
(-)
Srbsko Laslo Djere 6:3, 6:7(2), 2:6
Česká republika Petr Vodák
(-)
Česká republika Marek Michalička 1:6, 0:6
Ukrajina Artem Smirnov (2)
(-)
Česká republika Jan Kunčík 6:2, 6:2
Česká republika Dominik Süč
(-)
Slovensko Marek Semjan (8) 6:0, 2:6, 4:6
Rusko Aslan Karatsev (3)
(-)
Slovensko Filip Horanský 6:0, 1:0 skreč
Česká republika Jakub Filipský
(-)
Itálie Riccardo Bellotti (5) 1:6, 0:6
Polsko Grzegorz Panfil (4)
(-)
Itálie Riccardo Ghedin 6:3, 4:6, 3:6
Polsko Adam Chadaj
(-)
Itálie Claudio Grassi 3:6, 6:4, 7:5
3. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Srbsko Laslo Djere
(-)
Česká republika Marek Michalička 6:7(5), 6:4, 4:6
Ukrajina Artem Smirnov (2)
(-)
Slovensko Marek Semjan (8) 6:4, 6:3
Rusko Aslan Karatsev (3)
(-)
Itálie Riccardo Bellotti (5) 7:6(4), 6:3
Itálie Riccardo Ghedin
(-)
Polsko Adam Chadaj 6:4, 6:4

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.