Prosperita Open 2015 – Ostrava

Ostrava – 12. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od pondělí 27. dubna do neděle 3. května 2015 na otevřených antukových dvorcích SC Ostrava v Komenského sadech.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic.

Prize money je 50000 dolarů.

Obhájce Andrej Kuzněcov (94) z Ruska nestartuje.

Nasazenou jedničkou je Lucas Pouille (95) z Francie.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Francie Lucas Pouille (1)
(-)
Česká republika Zdeněk Kolář (WC) 6:3, 7:5
Belgie Arthur de Greef
(-)
Česká republika Jaroslav Pospíšil 5:7, 7:6(3), 6:3
Česká republika Patrik Rikl (WC)
(-)
Česká republika Adam Pavlásek 3:6, 5:7
Německo Peter Torebko
(-)
Belgie Maxime Authom (5) 1:6, 6:4, 3:6
Španělsko Daniel Munoz de la Nava (3)
(-)
Česká republika Marek Michalička (Q) 6:4, 2:6, 7:6(2)
Srbsko Laslo Djere
(-)
Polsko Grzegorz Panfil (Q) 6:2, 6:1
Chile Hans Podlipnik-Castillo
(-)
Bělorusko Uladzimir Ignatik 6:7(5), 7:5, 6:2
Francie Enzo Couacaud
(-)
Ukrajina Denys Molchanov (7) 7:5, 6:3
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo (8)
(-)
Slovensko Miloslav Mečíř 6:1, 7:5
Rakousko Pascal Brunner (Q)
(-)
Francie Mathias Bourgue 4:6, 3:6
Slovensko Jozef Kovalík
(-)
Itálie Thomas Fabbiano 6:1, 6:7(5), 6:1
Česká republika David Poljak (WC)
(-)
Chorvatsko Mate Delič (4) 2:6, 4:6
Slovensko Andrej Martin (6)
(-)
Česká republika Jan Mertl 6:3, 6:4
Belgie Yannick Mertens
(-)
Argentina Pedro Cachin 3:6, 4:6
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
(-)
Španělsko Íňigo Cervantes 1:6, 1:6
Česká republika Dušan Lojda (Q)
(-)
Velká Británie James Ward (2) 5:7, 6:4, 4:6
2. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Francie Lucas Pouille (1)
(-)
Belgie Arthur de Greef 7:5, 6:4
Česká republika Adam Pavlásek
(-)
Belgie Maxime Authom (5) 4:6, 6:2, 6:3
Španělsko Daniel Munoz de la Nava (3)
(-)
Srbsko Laslo Djere 7:6(1), 6:4
Chile Hans Podlipnik-Castillo
(-)
Francie Enzo Couacaud 6:3, 6:1
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo (8)
(-)
Francie Mathias Bourgue 6:0, 7:5
Slovensko Jozef Kovalík
(-)
Chorvatsko Mate Delič (4) 6:2, 7:5
Slovensko Andrej Martin (6)
(-)
Argentina Pedro Cachin 6:1, 6:4
Španělsko Íňigo Cervantes
(-)
Velká Británie James Ward (2) 6:4, 6:2
Čtvrtfinále dvouher
Ostrava, antuka
Francie Lucas Pouille (1)
(Pá 2. 5.)
Česká republika Adam Pavlásek 4:6, 6:7(3)
Španělsko Daniel Munoz de la Nava (3)
(Pá 2. 5.)
Chile Hans Podlipnik-Castillo 7:5, 6:1
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo (8)
(Pá 2. 5.)
Slovensko Jozef Kovalík 7:5, 6:4
Slovensko Andrej Martin (6)
(Pá 2. 5.)
Španělsko Íňigo Cervantes 4:6, 4:6
Semifinále dvouher
Ostrava, antuka
Česká republika Adam Pavlásek
(So 2. 5.)
Španělsko Daniel Munoz de la Nava (3) 6:4, 5:7, 7:5
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo (8)
(So 2. 5.)
Španělsko Íňigo Cervantes 3:6, 6:3, 5:7
Finále dvouher
Ostrava, antuka
Česká republika Adam Pavlásek
(Ne 3. 5.)
Španělsko Íňigo Cervantes 6:7(5), 4:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Ostrava, antuka
Filipíny Ruben Gonzales (1)
Velká Británie Darren Walsh (1)
(-)
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Adam Pavlásek
6:2, 6:3
Česká republika Libor Salaba (WC)
Česká republika Robin Staněk (WC)
(-)
Slovensko Miloslav Mečíř
Česká republika Dominik Süč
4:6, 6:7(4)
Česká republika Roman Jebavý (4)
Česká republika Jan Šátral (4)
(-)
Česká republika Filip Doležel (WC)
Česká republika Petr Michnev (WC)
6:3, 6:4
Chorvatsko Mate Delič
Polsko Grzegorz Panfil
(-)
Argentina Pedro Cachin
Španělsko Íňigo Cervantes
4:6, 4:6
Bělorusko Uladzimir Ignatik
Česká republika Marek Michalička
(-)
Česká republika Dominik Kellovský
Česká republika Jaroslav Pospíšil
6:3, 1:6, 10:7
Srbsko Laslo Djere
Česká republika Dušan Lojda
(-)
Slovensko Andrej Martin (3)
Chile Hans Podlipnik-Castillo (3)
1:6, 1:6
Česká republika Zdeněk Kolář (WC)
Česká republika David Poljak (WC)
(-)
Slovensko Jozef Kovalík
Německo Peter Torebko
5:7, 6:7(5)
Belgie Maxime Authom
Belgie Yannick Mertens
(-)
Rusko Michail Jelgin (2)
Ukrajina Denys Molchanov (2)
4:6, 2:6
Čtvrtfinále čtyřher
Ostrava, antuka
Filipíny Ruben Gonzales (1)
Velká Británie Darren Walsh (1)
(-)
Slovensko Miloslav Mečíř
Česká republika Dominik Süč
6:0, 6:3
Česká republika Roman Jebavý (4)
Česká republika Jan Šátral (4)
(-)
Argentina Pedro Cachin
Španělsko Íňigo Cervantes
6:2, 6:1
Bělorusko Uladzimir Ignatik
Česká republika Marek Michalička
(-)
Slovensko Andrej Martin (3)
Chile Hans Podlipnik-Castillo (3)
3:6, 4:6
Slovensko Jozef Kovalík
Německo Peter Torebko
(-)
Rusko Michail Jelgin (2)
Ukrajina Denys Molchanov (2)
2:6, 2:6
Semifinále čtyřher
Ostrava, antuka
Filipíny Ruben Gonzales (1)
Velká Británie Darren Walsh (1)
(-)
Česká republika Roman Jebavý (4)
Česká republika Jan Šátral (4)
4:6, 3:6
Slovensko Andrej Martin (3)
Chile Hans Podlipnik-Castillo (3)
(-)
Rusko Michail Jelgin (2)
Ukrajina Denys Molchanov (2)
6:4, 2:6, 10:6
Finále čtyřher
Ostrava, antuka
Česká republika Roman Jebavý (4)
Česká republika Jan Šátral (4)
(-)
Slovensko Andrej Martin (3)
Chile Hans Podlipnik-Castillo (3)
6:4, 5:7, 1:10

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Česká republika Dušan Lojda (1)
(-)
bye
Česká republika Dominik Süč
(-)
Česká republika Kryštof Bálek (WC) 6:1, 6:1
Rumunsko Vlad Victor Cornea
(-)
Ukrajina Vitalij Sachko 3:6, 6:3, 6:4

(-)
Slovensko Adrian Partl (5) bye
Česká republika Marek Michalička (2)
(-)
bye
Česká republika Pavel Motl (WC)
(-)
Česká republika Jakub Lustyk 3:6, 2:6
Česká republika Robin Staněk
(-)
Polsko Piotr Pyla (WC) 6:1, 6:1
Česká republika Pavel Štaubert
(-)
Rakousko Christian Trubrig (7) 6:7(6), 0:6
Polsko Grzegorz Panfil (3)
(-)
bye
Polsko Patryk Janik (WC)
(-)
Česká republika Marek Řeháček (WC) 1:6, 6:1, 6:7(4)
Česká republika Libor Salaba
(-)
Česká republika Martin Schulhauser (WC) 7:5, 6:2
Česká republika Petr Michnev
(-)
Česká republika Václav Šafránek (8) 6:1, 7:6(3)
Česká republika Jan Šátral (4)
(-)
bye
Česká republika Michal Bíško
(-)
Česká republika Roman Jebavý 7:6(5), 4:6, 6:2
Česká republika Pavel Nejedlý
(-)
Maďarsko Andre Biro 6:2, 6:7(2), 0:6

(-)
Rakousko Pascal Brunner (6) bye
2. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Česká republika Dušan Lojda (1)
(-)
Česká republika Dominik Süč 6:4, 6:0
Rumunsko Vlad Victor Cornea
(-)
Slovensko Adrian Partl (5) 3:6, 3:6
Česká republika Marek Michalička (2)
(-)
Česká republika Jakub Lustyk 2:0 skreč
Česká republika Robin Staněk
(-)
Rakousko Christian Trubrig (7) 6:1, 6:4
Polsko Grzegorz Panfil (3)
(-)
Česká republika Marek Řeháček (WC) 6:0, 6:2
Česká republika Libor Salaba
(-)
Česká republika Petr Michnev 1:6, 6:7(6)
Česká republika Jan Šátral (4)
(-)
Česká republika Michal Bíško 0:6, 6:2, 3:6
Maďarsko Andre Biro
(-)
Rakousko Pascal Brunner (6) 3:6, 6:4, 3:6
3. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Česká republika Dušan Lojda (1)
(-)
Slovensko Adrian Partl (5) 6:3, 6:4
Česká republika Marek Michalička (2)
(-)
Česká republika Robin Staněk 6:2, 7:6(4)
Polsko Grzegorz Panfil (3)
(-)
Česká republika Petr Michnev 7:6(1), 6:2
Česká republika Michal Bíško
(-)
Rakousko Pascal Brunner (6) 1:6, 3:6