Prosperita Open 2017 – Ostrava

Ostrava – 14. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od soboty 29. dubna (Q) do neděle 7. května 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích SC […]

Ostrava – 14. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od soboty 29. dubna (Q) do neděle 7. května 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích SC Ostrava v Komenského sadech.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je zvýšené na 75000 dolarů + hospitality.

Obhajuje Constant Lestienne z Francie.

Nasazenou jedničkou je Norbert Gombos ze Slovenska.

Itala Alessandra Giannessiho (3, SE), který z turnaje odstoupil, v pavouku nahradil Španěl Carlos Taberner (LL).

Dvouhra

1. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Slovensko Norbert Gombos (1)
(-)
Španělsko Ricardo Ojeda Lara 1:6, 6:3, 6:1
Argentina Marco Trungelliti
(-)
Srbsko Filip Krajinovič 3:6, 7:5, 6:1
Belgie Joris de Loore
(-)
Srbsko Miljan Zekič 6:4, 6:7(5), 6:2
Chorvatsko Kristijan Mesaroš
(-)
Itálie Marco Cecchinato (8) 7:5, 3:6, 3:6
Španělsko Carlos Taberner (LL)
(-)
Rakousko Sebastian Ofner (Q) 2:6, 0:6
Itálie Simone Bolelli (PR)
(-)
Francie Constant Lestienne 6:3, 4:6, 5:0 skreč
Maďarsko Attila Balazs (Q)
(-)
Španělsko Jordi Samper-Montana 6:2, 6:3
Bosna a Hercegovina Aldin Šetkič
(-)
Česká republika Lukáš Rosol (6) 3:6, 0:6
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo (5)
(-)
Česká republika David Poljak (WC) 6:3, 6:2
Itálie Stefano Travaglia
(-)
Itálie Lorenzo Giustino 6:1, 6:3
Rakousko Lenny Hampel (Q)
(-)
Belgie Yannik Reuter 6:7(3), 6:7(1)
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
(-)
Španělsko Roberto Carballés Baena (4) 5:7, 0:6
Česká republika Jan Šátral (7)
(-)
Rumunsko Dragos Dima (LL) 7:5, 3:6, 5:7
Itálie Stefano Napolitano
(-)
Maroko Reda El Amrani (Q) 6:1, 6:2
Slovensko Dominik Šproch (WC)
(-)
Česká republika Zdeněk Kolář (WC) 0:6, 2:6
Itálie Matteo Donati
(-)
Česká republika Adam Pavlásek (2) 2:6, 4:6
2. kolo dvouher
Ostrava, antuka
Slovensko Norbert Gombos (1)
(St 3. 5.)
Argentina Marco Trungelliti 2:6, 6:4, 3:6
Belgie Joris de Loore
(St 3. 5.)
Itálie Marco Cecchinato (8) 4:6, 3:6
Rakousko Sebastian Ofner (Q)
(St 3. 5.)
Itálie Simone Bolelli (PR) 5:7, 1:6
Maďarsko Attila Balazs (Q)
(St 3. 5.)
Česká republika Lukáš Rosol (6) 6:3, 6:3
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo (5)
(Čt 4. 5. – Centrkurt)
Itálie Stefano Travaglia 3:6, 1:6
Belgie Yannik Reuter
(Čt 4. 5. – Kurt č. 3)
Španělsko Roberto Carballés Baena (4) 0:6, 2:6
Rumunsko Dragos Dima (LL)
(Čt 4. 5. – Centrkurt)
Itálie Stefano Napolitano 1:6, 2:6
Česká republika Zdeněk Kolář (WC)
(Čt 4. 5. – Centrkurt)
Česká republika Adam Pavlásek (2) 2:6, 4:6
Čtvrtfinále dvouher
Ostrava, antuka
Argentina Marco Trungelliti
(Pá 5. 5. – Centrkurt)
Itálie Marco Cecchinato (8) 6:7(2), 3:6
Itálie Simone Bolelli (PR)
(Pá 5. 5. – Centrkurt)
Maďarsko Attila Balazs (Q) 7:6(4), 3:6, 4:6
Itálie Stefano Travaglia
(Pá 5. 5. – Kurt č. 3)
Španělsko Roberto Carballés Baena (4) 2:6, 6:4, 6:4
Itálie Stefano Napolitano
(Pá 5. 5. – Centrkurt)
Česká republika Adam Pavlásek (2) 6:2, 1:6, 4:6
Semifinále dvouher
Ostrava, antuka
Itálie Marco Cecchinato (8)
(So 6. 5.)
Maďarsko Attila Balazs (Q) 6:7(5), 6:4, 6:4
Itálie Stefano Travaglia
(So 6. 5.)
Česká republika Adam Pavlásek (2) 6:3, 7:5
Finále dvouher
Ostrava, antuka
Itálie Marco Cecchinato (8)
(Ne 7. 5.)
Itálie Stefano Travaglia 2:6, 6:3, 4:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Ostrava, antuka
Indie Džívan Nedunčežijan (1)
Chorvatsko Franko Škugor (1)
(St 3. 5.)
Itálie Marco Cecchinato
Itálie Matteo Donati
6:3, 6:3
Česká republika Jan Mertl (Alt)
Česká republika Jan Šátral (Alt)
(St 3. 5.)
Slovensko Norbert Gombos
Česká republika Zdeněk Kolář
3:6, 2:6
Polsko Tomasz Bednarek (3)
Kazachstán Andrej Golubjev (3)
(St 3. 5.)
Česká republika Marek Gengel (WC)
Česká republika Marek Jaloviec (WC)
3:6, 4:6
Španělsko Roberto Carballés Baena
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo
(St 3. 5.)
Indie Sumit Nagal (WC)
Česká republika David Poljak (WC)
6:2, 4:6, 10:7
Španělsko Jordi Samper-Montana
Argentina Marco Trungelliti
(St 3. 5.)
Maďarsko Attila Balazs (Alt)
Maďarsko Gabor Borsos (Alt)
wo.
Itálie Lorenzo Giustino
Nizozemsko David Pel
(St 3. 5.)
Belgie Sander Gille (4)
Belgie Joran Vliegen (4)
5:7, 3:6
Austrálie Rameez Junaid
Česká republika Lukáš Rosol
(St 3. 5.)
Polsko Mateusz Kowalczyk
Polsko Grzegorz Panfil
6:3, 6:1
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
Česká republika Petr Michnev (WC)
(St 3. 5.)
Chorvatsko Marin Draganja (2)
Chorvatsko Tomislav Draganja (2)
4:6, 4:6
Čtvrtfinále čtyřher
Ostrava, antuka
Indie Džívan Nedunčežijan (1)
Chorvatsko Franko Škugor (1)
(Čt 4. 5.)
Slovensko Norbert Gombos
Česká republika Zdeněk Kolář
6:4, 5:7, 10:3
Česká republika Marek Gengel (WC)
Česká republika Marek Jaloviec (WC)
(Čt 4. 5.)
Španělsko Roberto Carballés Baena
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo
4:6, 2:6
Maďarsko Attila Balazs (Alt)
Maďarsko Gabor Borsos (Alt)
(Čt 4. 5.)
Belgie Sander Gille (4)
Belgie Joran Vliegen (4)
1:6, 3:6
Austrálie Rameez Junaid
Česká republika Lukáš Rosol
(Čt 4. 5.)
Chorvatsko Marin Draganja (2)
Chorvatsko Tomislav Draganja (2)
6:4, 6:7(5), 10:4
Semifinále čtyřher
Ostrava, antuka
Indie Džívan Nedunčežijan (1)
Chorvatsko Franko Škugor (1)
(Pá 5. 5. – Kurt č. 3)
Španělsko Roberto Carballés Baena
Španělsko Rubén Ramírez Hidalgo
wo.
Belgie Sander Gille (4)
Belgie Joran Vliegen (4)
(Pá 5. 5. – Centrkurt)
Austrálie Rameez Junaid
Česká republika Lukáš Rosol
7:6(3), 4:6, 8:10
Finále čtyřher
Ostrava, antuka
Indie Džívan Nedunčežijan (1)
Chorvatsko Franko Škugor (1)
(So 6. 5.)
Austrálie Rameez Junaid
Česká republika Lukáš Rosol
6:3, 6:2

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
(-)
bye
Česká republika Jan Mertl
(So 29. 4.)
Litva Lukas Mugevicius 6:3, 6:1
Ukrajina Artem Smirnov
(So 29. 4.)
Maroko Reda El Amrani 3:6, 3:6
Itálie Gian Marco Moroni
(So 29. 4.)
Německo Marvin Netuschil (6) 6:3, 3:6, 6:7(5)
Maďarsko Attila Balazs (2)
(-)
bye
Brazílie Fabricio Neis
(So 29. 4.)
Německo Peter Torebko 6:7(6), 6:4, 4:6
Česká republika Patrik Rikl (WC)
(So 29. 4.)
Indie Sumit Nagal 4:6, 5:7
Maďarsko Gabor Borsos
(So 29. 4.)
Rumunsko Dragos Dima (8) 3:6, 2:6
Rakousko Sebastian Ofner (3)
(-)
bye
Česká republika Marek Gengel
(So 29. 4.)
Rumunsko Victor-Mugurel Anagnastopol 6:3, 6:1
Rumunsko Vlad Victor Cornea
(So 29. 4.)
Česká republika Tadeáš Paroulek (WC) 4:6, 4:6
Rakousko Pascal Brunner
(So 29. 4.)
Rusko Aslan Karatsev (5) 6:2, 6:4
Česká republika Marek Jaloviec (4)
(-)
bye
Rakousko Lenny Hampel
(So 29. 4.)
Francie Axel Michon 6:2, 6:3
Rusko Evgeny Karlovskiy
(So 29. 4.)
Chorvatsko Franko Skugor (WC) 6:7(1), 6:4, 5:7
Polsko Piotr Matuszewski
(So 29. 4.)
Španělsko Carlos Taberner (7) 6:7(4), 0:6
2. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
(Ne 30. 4.)
Česká republika Jan Mertl 5:7, 2:6
Maroko Reda El Amrani
(Ne 30. 4.)
Německo Marvin Netuschil (6) 6:7(3), 6:2, 6:3
Maďarsko Attila Balazs (2)
(Ne 30. 4.)
Německo Peter Torebko 6:3, 6:4
Indie Sumit Nagal
(Ne 30. 4.)
Rumunsko Dragos Dima (8) 3:6, 6:1, 3:6
Rakousko Sebastian Ofner (3)
(Ne 30. 4.)
Česká republika Marek Gengel 7:5, 6:0
Česká republika Tadeáš Paroulek (WC)
(Ne 30. 4.)
Rakousko Pascal Brunner 5:7, 1:6
Česká republika Marek Jaloviec (4)
(Ne 30. 4.)
Rakousko Lenny Hampel 6:7(4), 2:6
Chorvatsko Franko Škugor (WC)
(Ne 30. 4.)
Španělsko Carlos Taberner (7) 5:7, 6:7(5)
3. kolo kvalifikace
Ostrava, antuka
Česká republika Jan Mertl
(Po 1. 5.)
Maroko Reda El Amrani 2:6, 2:6
Maďarsko Attila Balazs (2)
(Po 1. 5.)
Rumunsko Dragos Dima (8) 6:3, 6:7(4), 6:1
Rakousko Sebastian Ofner (3)
(Po 1. 5.)
Rakousko Pascal Brunner 6:4, 6:3
Rakousko Lenny Hampel
(Po 1. 5.)
Španělsko Carlos Taberner (7) 3:6, 6:4, 6:0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.