Rieter Open 2015 – Pardubice

Pardubice – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F4) hraný od pondělí 22. do neděle 28. června 2015 na otevřených antukových dvorcích LTC Pardubice. V hlavním pavouku […]

Pardubice – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F4) hraný od pondělí 22. do neděle 28. června 2015 na otevřených antukových dvorcích LTC Pardubice.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic.

Prize money je 15000 dolarů.

Nils Langer z Nemecka nasazeny jako cislo jedna odstoupil. Nahradil ho stastny porazeny domaci Ladislav Zeleny.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Pardubice, antuka
Česká republika Ladislav Zeleny (LL)
(Út 23. 6.)
Česká republika Dusan Lojda (Q) 1:6, 1:6
Slovensko Milan Habrman (WC)
(Po 22. 6.)
Rakousko Maximilian Neuchrist 1:6, 4:6
Česká republika Dominik Suc
(Út 23. 6.)
Česká republika Tomas Kaluzik (Q) 6:2, 6:4
Česká republika Filip Brtnicky
(Út 23. 6.)
Německo Peter Heller (6) 1:6, 1:6
Česká republika Marek Michalicka (4)
(Út 23. 6.)
Slovensko Patrik Obal (Q) 6:0, 6:1
Česká republika Pavel Staubert (Q)
(Út 23. 6.)
Česká republika Zdenek Derkas (Q) 7:6(4), 2:6, 5:7
Česká republika David Poljak (WC)
(Po 22. 6.)
Rakousko Lucas Miedler 6:4, 1:6, 1:6
Slovensko Patrik Fabian
(Út 23. 6.)
Polsko Andriej Kapas (5) 6:1, 2:0 skreč
Ukrajina Artem Smirnov (8)
(Út 23. 6.)
Ukrajina Vitaliy Sachko (Q) 6:1, 6:0
Česká republika Matej Vocel (WC)
(Út 23. 6.)
Česká republika Ondrej Krstev (Q) 6:7(6), 2:6
Česká republika Robert Rumler (Q)
(Út 23. 6.)
Česká republika Zdenek Kolar 6:7(2), 0:3 skreč
Česká republika Roman Jebavy
(Út 23. 6.)
Česká republika Jan Satral (3) 6:2, 6:3
Česká republika Vaclav Safranek (7)
(Út 23. 6.)
Polsko Adam Chadaj (LL) 7:6(3), 6:7(3), 6:3
Polsko Marcin Gawron
(Út 23. 6.)
Česká republika Michal Konecny 4:6, 1:6
Německo Johannes Haerteis
(Po 22. 6.)
Česká republika Dominik Kellovsky (WC) 3:6, 6:4, 3:6
Česká republika Michal Schmid
(Út 23. 6.)
Švýcarsko Henri Laaksonen (2) 7:6(6), 3:6, 6:2
2. kolo dvouher
Pardubice, antuka
Česká republika Dusan Lojda (Q)
(St 24. 6.)
Rakousko Maximilian Neuchrist 3:6, 6:1, 3:6
Česká republika Dominik Suc
(St 24. 6.)
Německo Peter Heller (6) 2:6, 6:4, 2:6
Česká republika Marek Michalicka (4)
(St 24. 6.)
Česká republika Zdenek Derkas (Q) 6:1, 6:3
Rakousko Lucas Miedler
(St 24. 6.)
Slovensko Patrik Fabian 7:5, 6:4
Ukrajina Artem Smirnov (8)
(St 24. 6.)
Česká republika Ondrej Krstev (Q) 6:4, 6:4
Česká republika Zdenek Kolar
(St 24. 6.)
Česká republika Roman Jebavy 2:6, 7:5, 6:3
Česká republika Vaclav Safranek (7)
(St 24. 6.)
Česká republika Michal Konecny 6:3, 7:6(2)
Česká republika Dominik Kellovsky (WC)
(St 24. 6.)
Česká republika Michal Schmid 4:6, 2:6
Čtvrtfinále dvouher
Pardubice, antuka
Rakousko Maximilian Neuchrist
(Čt 25. 6.)
Německo Peter Heller (6) 6:4, 6:4
Česká republika Marek Michalicka (4)
(Čt 25. 6.)
Rakousko Lucas Miedler 6:2, 6:4
Ukrajina Artem Smirnov (8)
(Čt 25. 6.)
Česká republika Zdenek Kolar 6:3, 6:0
Česká republika Vaclav Safranek (7)
(Čt 25. 6.)
Česká republika Michal Schmid 6:4, 6:1
Semifinále dvouher
Pardubice, antuka
Rakousko Maximilian Neuchrist
(Pá 26. 6.)
Česká republika Marek Michalicka (4) 1:6, 6:7(7)
Ukrajina Artem Smirnov (8)
(Pá 26. 6.)
Česká republika Vaclav Safranek (7) 4:6, 6:1, 6:4
Finále dvouher
Pardubice, antuka
Česká republika Marek Michalicka (4)
(So 27. 6.)
Ukrajina Artem Smirnov (8) -:-, -:-

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Pardubice, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(Po 22. 6.)
Česká republika Patrik Maly (WC)
Česká republika Daniel Rabas (WC)
6:1, 6:4
Česká republika Dusan Lojda
Česká republika Robert Rumler
(Út 23. 6.)
Polsko Adam Chadaj
Ukrajina Artem Smirnov
2:2 skreč
Rakousko Lucas Miedler (3)
Rakousko Maximilian Neuchrist (3)
(Út 23. 6.)
Česká republika Dominik Kellovsky
Švýcarsko Henri Laaksonen
6:3, 6:2
Česká republika Vit Kopriva (WC)
Česká republika Matej Vocel (WC)
(Po 22. 6.)
Česká republika Zdenek Kolar
Česká republika Marek Michalicka
3:6, 0:6
Chile Javier Naser (ALT)
Chile Simon Navarro (ALT)
(Út 23. 6.)
Česká republika Michal Konecny
Česká republika David Poljak
2:6, 2:6
Česká republika Tomas Papik
Česká republika Pavel Staubert
(Út 23. 6.)
Česká republika Filip Dolezel (4)
Česká republika Vaclav Safranek (4)
6:1, 3:6, 4:10
Česká republika Tomas Kaluzik (WC)
Česká republika Ladislav Zeleny (WC)
(Út 23. 6.)
Česká republika Jan Kuncik
Česká republika Michal Schmid
6:4, 7:5
Česká republika Filip Brtnicky
Česká republika Dominik Suc
(Út 23. 6.)
Polsko Marcin Gawron (2)
Polsko Andriej Kapas (2)
6:0, 1:0 skreč
Čtvrtfinále čtyřher
Pardubice, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(St 24. 6.)
Polsko Adam Chadaj
Ukrajina Artem Smirnov
6:2, 6:3
Rakousko Lucas Miedler (3)
Rakousko Maximilian Neuchrist (3)
(St 24. 6.)
Česká republika Zdenek Kolar
Česká republika Marek Michalicka
6:2, 2:6, 7:10
Česká republika Michal Konecny
Česká republika David Poljak
(St 24. 6.)
Česká republika Filip Dolezel (4)
Česká republika Vaclav Safranek (4)
1:6, 1:6
Česká republika Tomas Kaluzik (WC)
Česká republika Ladislav Zeleny (WC)
(St 24. 6.)
Česká republika Filip Brtnicky
Česká republika Dominik Suc
6:7(2), 1:6
Semifinále čtyřher
Pardubice, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(Čt 25. 6.)
Česká republika Zdenek Kolar
Česká republika Marek Michalicka
6:4, 4:6, 10:7
Česká republika Filip Dolezel (4)
Česká republika Vaclav Safranek (4)
(Čt 25. 6.)
Česká republika Filip Brtnicky
Česká republika Dominik Suc
5:7, 7:5, 10:8
Finále čtyřher
Pardubice, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(Pá 25. 6.)
Česká republika Filip Dolezel (4)
Česká republika Vaclav Safranek (4)
6:4, 6:3

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Pardubice, antuka
Česká republika Dusan Lojda (1, WC)
(So 20. 6.)
bye
Česká republika Dominik Recek
(So 20. 6.)
Polsko Szymon Walkow 6:2, 6:3
Německo Christian Hesz
(So 20. 6.)
Slovensko Michal Selecky 5:7, 3:6

(So 20. 6.)
Česká republika Ladislav Zeleny bye
Česká republika Tomas Papik (2)
(So 20. 6.)
bye
Česká republika Jan Jochman
(So 20. 6.)
Česká republika Zdenek Derkas 2:6, 3:6

(So 20. 6.)
Rusko Grigory Potemkin bye

(So 20. 6.)
Česká republika Ondrej Dusek bye
Česká republika Jan Kuncik (3)
(So 20. 6.)
bye
Slovensko Andrej Glvac
(So 20. 6.)
Česká republika Pavel Motl 4:6, 0:6

(So 20. 6.)
Slovensko Samuel Hodor bye

(So 20. 6.)
Česká republika Robert Rumler (9) bye
Česká republika Pavel Staubert (4, WC)
(So 20. 6.)
bye
Česká republika Alessandro Ricci
(So 20. 6.)
Česká republika Tomas Musil 4:6, 6:3, 4:6

(So 20. 6.)
Česká republika Stepan Holis bye

(So 20. 6.)
Česká republika Daniel Knoflicek (11) bye
Švýcarsko Andrew Ruppli (5)
(So 20. 6.)
bye
Polsko Kamil Gajewski
(So 20. 6.)
Česká republika Vit Kopriva 1:6, 3:6

(So 20. 6.)
Česká republika Daniel Vrba bye

(So 20. 6.)
Česká republika Tomas Kaluzik (14) bye
Polsko Adam Chadaj (6)
(So 20. 6.)
bye
Česká republika Patrik Maly
(So 20. 6.)
Švýcarsko Killian Davanzo 4:6, 1:6

(So 20. 6.)
Slovensko Patrik Obal bye

(So 20. 6.)
Chile Javier Naser (13) bye
Slovensko Matej Maruscak (7)
(So 20. 6.)
bye
Česká republika Daniel Rabas
(So 20. 6.)
Česká republika Ondrej Krstev 1:6, 2:6

(So 20. 6.)
Bělorusko Mikalai Haliak bye

(So 20. 6.)
Slovensko Michal Marko (12) bye
Ukrajina Vitaliy Sachko (8)
(So 20. 6.)
bye
Česká republika Radek Danis
(So 20. 6.)
Slovensko Tomas Hornak (WC) 6:2, 0:6, 6:4

(So 20. 6.)
Česká republika Petr Hajek bye

(So 20. 6.)
Chile Simon Navarro (10) bye
2. kolo kvalifikace
Pardubice, antuka
Česká republika Dusan Lojda (1, WC)
(Ne 21. 6.)
Česká republika Dominik Recek 6:1, 6:1
Slovensko Michal Selecky
(Ne 21. 6.)
Česká republika Ladislav Zeleny 6:4, 1:6, 1:6
Česká republika Tomas Papik (2)
(Ne 21. 6.)
Česká republika Zdenek Derkas 6:3, 3:6, 4:6
Rusko Grigory Potemkin
(Ne 21. 6.)
Česká republika Ondrej Dusek 6:2, 6:3
Česká republika Jan Kuncik (3)
(Ne 21. 6.)
Česká republika Pavel Motl 6:4, 3:6, 2:6
Slovensko Samuel Hodor
(Ne 21. 6.)
Česká republika Robert Rumler (9) 1:6, 6:7(1)
Česká republika Pavel Staubert (4, WC)
(Ne 21. 6.)
Česká republika Tomas Musil 6:4, 7:6(4)
Česká republika Stepan Holis
(Ne 21. 6.)
Česká republika Daniel Knoflicek (11) odstoupil
Švýcarsko Andrew Ruppli (5)
(Ne 21. 6.)
Česká republika Vit Kopriva 2:6, 2:6
Česká republika Daniel Vrba
(Ne 21. 6.)
Česká republika Tomas Kaluzik (14) odstoupil
Polsko Adam Chadaj (6)
(Ne 21. 6.)
Švýcarsko Killian Davanzo 6:2, 6:2
Slovensko Patrik Obal
(Ne 21. 6.)
Chile Javier Naser (13) 6:2, 6:2
Slovensko Matej Maruscak (7)
(Ne 21. 6.)
Česká republika Ondrej Krstev 4:6, 4:6
Bělorusko Mikalai Haliak
(Ne 21. 6.)
Slovensko Michal Marko (12) 6:3, 6:3
Ukrajina Vitaliy Sachko (8)
(Ne 21. 6.)
Česká republika Radek Danis 6:1, 6:0
Česká republika Petr Hajek
(Ne 21. 6.)
Chile Simon Navarro (10) 2:6, 7:6(5), 6:4
3. kolo kvalifikace
Pardubice, antuka
Česká republika Dusan Lojda (1, WC)
(Po 22. 6.)
Česká republika Ladislav Zeleny 6:1, 6:0
Česká republika Zdenek Derkas
(Po 22. 6.)
Rusko Grigory Potemkin 6:2, 3:6, 6:2
Česká republika Pavel Motl
(Po 22. 6.)
Česká republika Robert Rumler (9) 1:6, 6:7(1)
Česká republika Pavel Staubert (4, WC)
(Po 22. 6.)
Česká republika Stepan Holis 6:0, 6:1
Česká republika Vit Kopriva
(Po 22. 6.)
Česká republika Tomas Kaluzik (14) 2:6, 2:6
Polsko Adam Chadaj (6)
(Po 22. 6.)
Slovensko Patrik Obal 3:6, 4:6
Česká republika Ondrej Krstev
(Po 22. 6.)
Bělorusko Mikalai Haliak 6:2, 7:6(3)
Ukrajina Vitaliy Sachko (8)
(Po 22. 6.)
Česká republika Petr Hajek 5:0 skreč

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.