Rieter Open 2017 – Pardubice

Pardubice – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F5) hraný od soboty 8. (Q1 a Q2) do soboty 15. července 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích LTC Pardubice.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 25000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Petr Michnev z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Pardubice, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
(Út 11. 7.)
Česká republika Marek Gengel 4:6, 7:5, 6:1
Česká republika Petr Nouza (Q)
(Po 10. 7.)
Česká republika Lukáš Vejvara (Q) 6:0, 6:4
Česká republika Matěj Vocel
(Út 11. 7.)
Chorvatsko Ivan Sabanov (Q) 6:4, 6:1
Ukrajina Danylo Kaleničenko
(Út 11. 7.)
Česká republika Vít Kopřiva (8) 2:6, 5:7
Česká republika Jan Mertl (4)
(Po 10. 7.)
Slovensko Tomáš Liška (Q) 6:4, 6:2
Česká republika Daniel Rabas (WC)
(Po 10. 7.)
Ukrajina Vitalij Sačko (Q) 6:4, 2:6, 1:6
Slovensko Patrik Obal
(Po 10. 7.)
Slovensko Alex Molčan 2:6, 1:6
Polsko Marcin Gawron
(Po 10. 7.)
Německo Peter Torebko (7) 6:7(6), 2:6
Česká republika Michal Konečný (5)
(Út 11. 7.)
Chorvatsko Matej Sabanov (Q) 6:2, 4:6, 3:6
Slovensko Patrik Néma
(Po 10. 7.)
Česká republika Zdeněk Děrkas (Q) 6:4, 6:1
Francie Fabien Reboul
(Po 10. 7.)
Česká republika Dominik Kellovský 7:6(5), 6:3
Česká republika Ondřej Krstev
(Út 11. 7.)
Česká republika Marek Jaloviec (3) 2:6, 2:6
Rakousko Dennis Novak (6)
(Út 11. 7.)
Česká republika Ivo Minář (WC) 6:2, 6:4
Česká republika David Poljak
(Út 11. 7.)
Česká republika Pavel Nejedlý 6:1, 3:6, 6:4
Rakousko Nenad Vladusic (Q)
(Po 10. 7.)
Česká republika Filip Duda 7:5, 6:2
Česká republika Robin Staněk
(Út 11. 7.)
Uzbekistán Sanjar Fajzijev (2) 4:6, 5:7
2. kolo dvouher
Pardubice, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
(St 12. 7.)
Česká republika Petr Nouza (Q) 3:6, 6:0, 2:6
Česká republika Matěj Vocel
(St 12. 7.)
Česká republika Vít Kopřiva (8) 7:6(4), 4:6, 1:6
Česká republika Jan Mertl (4)
(St 12. 7.)
Ukrajina Vitalij Sačko (Q) 6:3, 6:1
Slovensko Alex Molčan
(St 12. 7.)
Německo Peter Torebko (7) 7:6(6), 6:3
Chorvatsko Matej Sabanov (Q)
(St 12. 7.)
Slovensko Patrik Néma 6:3, 5:7, 3:6
Francie Fabien Reboul
(St 12. 7.)
Česká republika Marek Jaloviec (3) 6:3, 6:3
Rakousko Dennis Novak (6)
(St 12. 7.)
Česká republika David Poljak 6:2, 6:7(5), 6:3
Rakousko Nenad Vladusic (Q)
(St 12. 7.)
Uzbekistán Sanjar Fajzijev (2) 2:6, 4:6
Čtvrtfinále dvouher
Pardubice, antuka
Česká republika Petr Nouza (Q)
(Čt 13. 7.)
Česká republika Vít Kopřiva (8) 3:6, 7:6(3), 1:6
Česká republika Jan Mertl (4)
(Čt 13. 7.)
Slovensko Alex Molčan 1:6, 2:6
Slovensko Patrik Néma
(Čt 13. 7.)
Francie Fabien Reboul 5:7, 4:6
Rakousko Dennis Novak (6)
(Čt 13. 7.)
Uzbekistán Sanjar Fajzijev (2) 6:2, 4:6, 6:4
Semifinále dvouher
Pardubice, antuka
Česká republika Vít Kopřiva (8)
(Pá 14. 7.)
Slovensko Alex Molčan 4:6, 3:6
Francie Fabien Reboul
(Pá 14. 7.)
Rakousko Dennis Novak (6) 3:6, 3:6
Finále dvouher
Pardubice, antuka
Slovensko Alex Molčan
(So 15. 7.)
Rakousko Dennis Novak (6) 6:7(3), 3:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Pardubice, antuka
Chorvatsko Ivan Sabanov (1)
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(Po 10. 7.)
Česká republika Marek Gengel
Ukrajina Danylo Kaleničenko
6:4, 6:2
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Robin Staněk
(Út 11. 7.)
Česká republika Marko Pasalič (WC)
Česká republika Dominik Süč (WC)
3:6, 6:3, 7:10
Uzbekistán Sanjar Fajzijev (4)
Polsko Marcin Gawron (4)
(-)
Slovensko Tomáš Liška
Slovensko Alex Molčan
wo.
Česká republika Antonín Štěpánek (WC)
Česká republika Lukáš Vejvara (WC)
(Út 11. 7.)
Česká republika Petr Nouza
Česká republika David Škoch
6:4, 6:7(5), 10:8
Česká republika Vít Kopřiva
Česká republika Jaroslav Pospíšil
(Po 10. 7.)
Česká republika Antonín Bolardt
Česká republika Jiří Vachtl
6:1, 6:2
Česká republika Ivo Minář (WC)
Česká republika Daniel Rabas (WC)
(St 12. 7.)
Česká republika Dominik Kellovský (3)
Česká republika Petr Michnev (3)
4:6, 5:7
Česká republika Filip Duda
Česká republika Ondřej Krstev
(Po 10. 7.)
Slovensko David Juras
Slovensko Patrik Néma
4:6, 6:4, 10:8
Česká republika David Poljak
Německo Peter Torebko
(Po 10. 7.)
Česká republika Michal Konečný (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
6:4, 7:5
Čtvrtfinále čtyřher
Pardubice, antuka
Chorvatsko Ivan Sabanov (1)
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(St 12. 7.)
Česká republika Marko Pasalič (WC)
Česká republika Dominik Süč (WC)
6:4, 6:3
Slovensko Tomáš Liška
Slovensko Alex Molčan
(St 12. 7.)
Česká republika Antonín Štěpánek (WC)
Česká republika Lukáš Vejvara (WC)
6:2, 7:5
Česká republika Vít Kopřiva
Česká republika Jaroslav Pospíšil
(St 12. 7.)
Česká republika Dominik Kellovský (3)
Česká republika Petr Michnev (3)
7:6(8), 6:4
Česká republika Filip Duda
Česká republika Ondřej Krstev
(St 12. 7.)
Česká republika David Poljak
Německo Peter Torebko
6:4, 1:6, 10:6
Semifinále čtyřher
Pardubice, antuka
Chorvatsko Ivan Sabanov (1)
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(Čt 13. 7.)
Slovensko Tomáš Liška
Slovensko Alex Molčan
4:6, 7:5, 10:6
Česká republika Vít Kopřiva
Česká republika Jaroslav Pospíšil
(Čt 13. 7.)
Česká republika Filip Duda
Česká republika Ondřej Krstev
6:2, 6:0
Finále čtyřher
Pardubice, antuka
Chorvatsko Ivan Sabanov (1)
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(Pá 14. 7.)
Česká republika Vít Kopřiva
Česká republika Jaroslav Pospíšil
6:4, 1:6, 2:10

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Pardubice, antuka
Slovensko Lukáš Klein (1, WC)
(-)
bye
Chorvatsko Ivan Sabanov
(So 8. 7.)
Česká republika Miroslav Herzán 6:4, 6:2
Česká republika Adam Blecha
(So 8. 7.)
Česká republika Jiří Vachtl 6:4, 2:6, 3:6
Kanada Robert Beer
(So 8. 7.)
Česká republika Martin Trefný (WC) 1:6, 0:6
Chorvatsko Matej Sabanov (2)
(-)
bye
Česká republika David Martínek
(So 8. 7.)
Kanada Josh Slan (WC) 6:1, 6:0
Česká republika Antonín Štěpánek
(So 8. 7.)
Česká republika Karel Severa 6:0, 6:0
Slovensko David Damian Brna
(So 8. 7.)
Slovensko Dominik Hrunčák 3:6, 6:3, 6:3
Ukrajina Vitalij Sačko (3)
(-)
bye
Kanada Kooros Ghasemi
(So 8. 7.)
Česká republika Daniel Vrba 4:6, 3:6
Česká republika Milan Válek
(So 8. 7.)
Česká republika Radomír Vyhlas 6:2, 6:0
Maďarsko Marcell Bartakovics
(So 8. 7.)
Česká republika Martin Tříška 7:6(4), 6:4
Česká republika Lukáš Vejvara (4)
(-)
bye
Rakousko Lucas Höglinger
(So 8. 7.)
Spojené státy Dylan Scott 1:6, 0:6
Dánsko Morten Lyngbäk
(So 8. 7.)
Česká republika David Solař 6:3, 6:3
Francie Joachim Li-Ernoul
(So 8. 7.)
Spojené státy Ivan Yatsuk 1:6, 2:6
Japonsko Rio Noguči (5)
(So 8. 7.)
Česká republika Zdeněk Děrkas 6:7(6), 2:6
Česká republika František Simon
(So 8. 7.)
Kuba Roman Arendar 3:6, 0:6
Česká republika Vítek Rais
(So 8. 7.)
Slovensko Patrik Jancovič 5:7, 7:5, 7:5
Česká republika Patrik Malý
(So 8. 7.)
Česká republika Tomáš Krčma 6:2, 6:1
Slovensko David Juras (6)
(So 8. 7.)
Austrálie Ethan Tulliani 6:3, 6:2
Itálie Pietro Mugelli
(So 8. 7.)
Slovensko Nikolas Lahký 0:6, 2:6
Slovensko Dominik Sproch (WC)
(-)
Slovensko Peter Samosi wo.
Rakousko Nenad Vladusic
(So 8. 7.)
Slovensko Andrej Glvac (9) 6:4, 3:6, 7:5
Česká republika Dominik Starý (7)
(So 8. 7.)
Ukrajina Roman Bojčuk 7:6(2), 3:6, 3:6
Rumunsko Vlad Corneliu Pop
(So 8. 7.)
Česká republika Daniel Pátý 2:6, 4:6
Kanada Thomas Susen
(So 8. 7.)
Česká republika Martin Šimeček 3:6, 4:6
Česká republika Marko Pasalič
(So 8. 7.)
Slovensko Tomáš Liška (11) 1:6, 0:6
Česká republika Marek Řeháček (8)
(So 8. 7.)
Česká republika Štěpán Holiš 2:4 skreč
Česká republika Štěpán Rinko
(So 8. 7.)
Slovensko Samuel Grman 7:5, 6:1
Slovensko Alex Mokrý
(So 8. 7.)
Německo Niclas Braun 0:6, 0:6
Česká republika Dominik Reček
(So 8. 7.)
Česká republika Petr Nouza (10) 2:6, 5:7
2. kolo kvalifikace
Pardubice, antuka
Slovensko Lukáš Klein (1, WC)
(So 8. 7.)
Chorvatsko Ivan Sabanov 4:6, 6:4, 4:6
Česká republika Jiří Vachtl
(So 8. 7.)
Česká republika Martin Trefný (WC) 6:4, 7:6(4)
Chorvatsko Matej Sabanov (2)
(So 8. 7.)
Česká republika David Martínek 6:4, 6:2
Česká republika Antonín Štěpánek
(So 8. 7.)
Slovensko David Damian Brna 6:2, 6:7(5), 3:6
Ukrajina Vitalij Sačko (3)
(So 8. 7.)
Česká republika Daniel Vrba 6:2, 6:1
Česká republika Milan Válek
(So 8. 7.)
Maďarsko Marcell Bartakovics 3:6, 3:6
Česká republika Lukáš Vejvara (4)
(So 8. 7.)
Spojené státy Dylan Scott 6:2, 6:0
Dánsko Morten Lyngbäk
(So 8. 7.)
Spojené státy Ivan Yatsuk 7:6(4), 0:6, 2:6
Česká republika Zdeněk Děrkas
(So 8. 7.)
Kuba Roman Arendar 6:2, 6:4
Česká republika Vítek Rais
(So 8. 7.)
Česká republika Patrik Malý 1:3 skreč
Slovensko David Juras (6)
(So 8. 7.)
Slovensko Nikolas Lahký 6:1, 2:6, 6:4
Slovensko Peter Samosi
(So 8. 7.)
Rakousko Nenad Vladusic 1:6, 0:6
Ukrajina Roman Bojčuk
(So 8. 7.)
Česká republika Daniel Pátý 4:6, 6:1, 6:1
Česká republika Martin Šimeček
(So 8. 7.)
Slovensko Tomáš Liška (11) 2:6, 2:6
Česká republika Štěpán Holiš
(So 8. 7.)
Česká republika Štěpán Rinko 3:6, 6:4, 6:0
Německo Niclas Braun
(So 8. 7.)
Česká republika Petr Nouza (10) 7:6(2), 1:6, 4:6
3. kolo kvalifikace
Pardubice, antuka
Chorvatsko Ivan Sabanov
(Ne 9. 7.)
Česká republika Jiří Vachtl 6:4, 6:2
Chorvatsko Matej Sabanov (2)
(Ne 9. 7.)
Slovensko David Damian Brna 7:5, 6:3
Ukrajina Vitalij Sačko (3)
(Ne 9. 7.)
Maďarsko Marcell Bartakovics 6:2, 7:6(4)
Česká republika Lukáš Vejvara (4)
(Ne 9. 7.)
Spojené státy Ivan Yatsuk 7:5, 6:4
Česká republika Zdeněk Děrkas
(Ne 9. 7.)
Česká republika Patrik Malý 7:6(1), 6:2
Slovensko David Juras (6)
(Ne 9. 7.)
Rakousko Nenad Vladusic 6:7(3), 6:4, 4:6
Ukrajina Roman Bojčuk
(Ne 9. 7.)
Slovensko Tomáš Liška (11) 3:6, 3:6
Česká republika Štěpán Holiš
(Ne 9. 7.)
Česká republika Petr Nouza (10) 6:3, 3:6, 2:6