Rieter Open 2017 – Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F4) hraný od neděle 2. (Q) do soboty 8. července 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích TK […]

Ústí nad Orlicí – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F4) hraný od neděle 2. (Q) do soboty 8. července 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích TK Ústí nad Orlicí.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Marek Jaloviec z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Ústí nad Orlicí, antuka
Česká republika Marek Jaloviec (1)
(Út 4. 7.)
Německo Bastian Wagner 6:1, 6:2
Slovensko Patrik Néma
(Út 4. 7.)
Japonsko Rio Noguči (Q) 2:6, 2:6
Česká republika Petr Nouza (Q)
(Út 4. 7.)
Česká republika Petr Hájek 5:7, 1:6
Slovensko Andrej Glvac (LL)
(Út 4. 7.)
Česká republika Marek Gengel (7) 6:7(6), 2:6
Rakousko Dennis Novak (4)
(Po 3. 7.)
Česká republika Matěj Vocel 6:4, 6:4
Německo Peter Heller (PR)
(Út 4. 7.)
Ukrajina Vitalij Sačko (Q) 6:2, 6:3
Rakousko Jan Poskocil (PR)
(Po 3. 7.)
Slovensko Juraj Masár 6:2, 3:6, 6:3
Česká republika Lukáš Vejvara (WC)
(Út 4. 7.)
Polsko Andriej Kapas (6) 6:4, 7:5
Rakousko Thomas Statzberger (8)
(Út 4. 7.)
Česká republika Jan Hernych 2:6, 4:6
Německo Christian Hirschmueller
(Út 4. 7.)
Česká republika Ondřej Krstev (Q) 3:6, 6:7(3)
Švédsko Jonathan Mridha (Q)
(Út 4. 7.)
Česká republika Antonín Štěpánek (WC) 6:0, 6:1
Japonsko Ken Onishi
(Út 4. 7.)
Česká republika Michal Konečný (3) 3:6, 6:4, 7:5
Česká republika Vít Kopřiva (5)
(Út 4. 7.)
Česká republika Dominik Langmajer (WC) 6:1, 6:0
Slovensko Martin Blaško (Q)
(Út 4. 7.)
Slovensko Marek Semjan (Q) 7:6(3), 5:7, 7:6(2)
Česká republika Daniel Rabas (WC)
(Út 4. 7.)
Česká republika Antonín Bolardt (Q) 3:6, 2:6
Maďarsko Gabor Borsos
(Po 3. 7.)
Česká republika Jan Mertl (2) 2:6, 7:5, 3:6
2. kolo dvouher
Ústí nad Orlicí, antuka
Česká republika Marek Jaloviec (1)
(St 5. 7.)
Japonsko Rio Noguči (Q) 6:1, 6:2
Česká republika Petr Hájek
(St 5. 7.)
Česká republika Marek Gengel (7) 0:6, 3:6
Rakousko Dennis Novak (4)
(St 5. 7.)
Německo Peter Heller (PR) 6:3, 6:1
Rakousko Jan Poskocil (PR)
(St 5. 7.)
Česká republika Lukáš Vejvara (WC) 6:0, 6:3
Česká republika Jan Hernych
(St 5. 7.)
Česká republika Ondřej Krstev (Q) 3:6, 4:6
Švédsko Jonathan Mridha (Q)
(St 5. 7.)
Japonsko Ken Onishi 6:2, 6:1
Česká republika Vít Kopřiva (5)
(St 5. 7.)
Slovensko Martin Blaško (Q) 6:1, skreč
Česká republika Antonín Bolardt (Q)
(St 5. 7.)
Česká republika Jan Mertl (2) 6:3, 5:7, 3:6
Čtvrtfinále dvouher
Ústí nad Orlicí, antuka
Česká republika Marek Jaloviec (1)
(Čt 6. 7.)
Česká republika Marek Gengel (7) 7:6(7), 6:3
Rakousko Dennis Novak (4)
(Čt 6. 7.)
Rakousko Jan Poskocil (PR) 6:0, 6:4
Česká republika Ondřej Krstev (Q)
(Čt 6. 7.)
Švédsko Jonathan Mridha (Q) 3:6, 4:6
Česká republika Vít Kopřiva (5)
(Čt 6. 7.)
Česká republika Jan Mertl (2) 6:4, 6:4
Semifinále dvouher
Ústí nad Orlicí, antuka
Česká republika Marek Jaloviec (1)
(Pá 7. 7.)
Rakousko Dennis Novak (4) 6:1, 6:4
Švédsko Jonathan Mridha (Q)
(Pá 7. 7.)
Česká republika Vít Kopřiva (5) 1:6, 6:2, 6:3
Finále dvouher
Ústí nad Orlicí, antuka
Česká republika Marek Jaloviec (1)
(So 8. 7.)
Švédsko Jonathan Mridha (Q) 3:6, 4:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Ústí nad Orlicí, antuka
Rakousko Dennis Novak (1)
Rakousko Thomas Statzberger (1)
(Út 4. 7.)
Japonsko Rio Noguči
Kanada Thomas Susen
6:4, 6:2
Česká republika Vít Kopřiva
Slovensko Patrik Néma
(Po 3. 7.)
Polsko Adam Chadaj
Polsko Andriej Kapas
2:6, 5:7
Česká republika Petr Hájek (3)
Česká republika Marek Jaloviec (3)
(Po 3. 7.)
Slovensko Martin Blaško
Japonsko Ken Onishi
6:1, 6:3
Česká republika Antonín Štěpánek
Česká republika Dominik Süč
(Po 3. 7.)
Maďarsko Gabor Borsos
Německo Peter Heller
2:6, 6:2, 5:10
Česká republika Antonín Bolardt
Česká republika Jiří Vachtl
(Po 3. 7.)
Velká Británie Joe Cooper
Česká republika Michal Konečný
4:6, 3:6
Slovensko Andrej Glvac
Slovensko Ivan Košec
(Po 3. 7.)
Česká republika Petr Nouza (4)
Česká republika David Škoch (4)
3:6, 2:6
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Lukáš Vejvara
(Út 4. 7.)
Česká republika Daniel Pátý (WC)
Česká republika Jan Valenta (WC)
7:6(3), 6:1
Česká republika Tomáš Frommel (WC)
Česká republika David Mrázek (WC)
(Út 4. 7.)
Česká republika Marek Gengel (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
1:6, 1:6
Čtvrtfinále čtyřher
Ústí nad Orlicí, antuka
Rakousko Dennis Novak (1)
Rakousko Thomas Statzberger (1)
(-)
Polsko Adam Chadaj
Polsko Andriej Kapas
wo.
Česká republika Petr Hájek (3)
Česká republika Marek Jaloviec (3)
(St 5. 7.)
Maďarsko Gabor Borsos
Německo Peter Heller
wo.
Velká Británie Joe Cooper
Česká republika Michal Konečný
(St 5. 7.)
Česká republika Petr Nouza (4)
Česká republika David Škoch (4)
2:6, 1:6
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Lukáš Vejvara
(St 5. 7.)
Česká republika Marek Gengel (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
1:6, 1:6
Semifinále čtyřher
Ústí nad Orlicí, antuka
Rakousko Dennis Novak (1)
Rakousko Thomas Statzberger (1)
(Čt 6. 7.)
Maďarsko Gabor Borsos
Německo Peter Heller
6:7(4), 6:4, 11:9
Česká republika Petr Nouza (4)
Česká republika David Škoch (4)
(Čt 6. 7.)
Česká republika Marek Gengel (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
5:7, 3:6
Finále čtyřher
Ústí nad Orlicí, antuka
Rakousko Dennis Novak (1)
Rakousko Thomas Statzberger (1)
(Pá 7. 7.)
Česká republika Marek Gengel (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
7:6(3), 1:6, 14:16

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Ústí nad Orlicí, antuka
Švédsko Jonathan Mridha (1, WC)
(Ne 2. 7.)
Česká republika Štěpán Holiš 6:0, 6:3
Slovensko David Damian Brna
(Ne 2. 7.)
Česká republika Michal Lušovský (WC) 6:3, 6:2
Česká republika Ondřej Krstev (2)
(Ne 2. 7.)
Polsko Lukasz Kozielski (WC) 6:1, 6:0
Švédsko Johan Jonhagen
(Ne 2. 7.)
Česká republika Patrik Malý 6:4, 6:3
Slovensko Marek Semjan (3)
(Ne 2. 7.)
Kanada Thomas Susen 6:3, 6:1
Česká republika Zdeněk Děrkas
(Ne 2. 7.)
Česká republika Josef Vágner 6:2, 6:4
Slovensko Martin Blaško (4)
(Ne 2. 7.)
Francie Joachim Li-Ernoul 6:0, 6:1
Slovensko Marek Lukačovič
(Ne 2. 7.)
Rakousko Nenad Vladusic (WC) 5:7, 6:4, 3:6
Ukrajina Vitalij Sačko (5)
(Ne 2. 7.)
Slovensko Nikolas Lahký (WC) 6:0, 6:3
Česká republika Pavel Motl
(Ne 2. 7.)
Česká republika Jiří Vachtl 2:6, skreč
Japonsko Rio Noguči (6)
(Ne 2. 7.)
Česká republika František Simon 6:0, 6:0
Česká republika Marko Pasalič
(Ne 2. 7.)
Slovensko Patrik Jancovič 2:6, 4:6
Česká republika Marek Řeháček (7)
(Ne 2. 7.)
Česká republika David Mrázek 6:3, 6:4
Česká republika Vojtěch Vlkovský
(Ne 2. 7.)
Česká republika Petr Nouza (10) 0:6, 3:6
Česká republika Antonín Bolardt (8)
(Ne 2. 7.)
Česká republika Adam Blecha 6:3, 6:3
Česká republika David Martínek
(Ne 2. 7.)
Slovensko Andrej Glvac (9) 6:1, 0:6, 2:6
2. kolo kvalifikace
Ústí nad Orlicí, antuka
Švédsko Jonathan Mridha (1, WC)
(Po 3. 7.)
Slovensko David Damian Brna 6:3, 6:4
Česká republika Ondřej Krstev (2)
(Po 3. 7.)
Švédsko Johan Jonhagen 6:4, 6:3
Slovensko Marek Semjan (3)
(Po 3. 7.)
Česká republika Zdeněk Děrkas 6:2, 1:6, 7:6(4)
Slovensko Martin Blaško (4)
(Po 3. 7.)
Rakousko Nenad Vladusic (WC) 6:0, 6:2
Ukrajina Vitalij Sačko (5)
(Po 3. 7.)
Česká republika Jiří Vachtl 6:3, 5:7, 6:4
Japonsko Rio Noguči (6)
(Po 3. 7.)
Slovensko Patrik Jancovič 6:1, 6:2
Česká republika Marek Řeháček (7)
(Po 3. 7.)
Česká republika Petr Nouza (10) 6:2, 4:6, 6:7(4)
Česká republika Antonín Bolardt (8)
(Po 3. 7.)
Slovensko Andrej Glvac (9) 4:6, 6:1, 6:0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.