RPM Prague Open 2015 – Praha

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F1) hraný od pondělí 11. do neděle 17. května 2015 na otevřených antukových dvorcích TJ Spoje Praha.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic.

Prize money je 10000 dolarů.

Nasazenou jedničkou je Jan Mertl (217) z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(Út 12. 5.)
Slovensko Alex Molčan (Q) 6:2, 6:2
Slovensko Milan Habrman (LL)
(Út 12. 5.)
Polsko Kamil Gajewski (Q) 6:4, 3:6, 7:6(6)
Česká republika Jakub Lustyk
(Út 12. 5.)
Slovensko Martin Blasko (Q) 6:7(3), 1:3 skreč
Česká republika Dominik Suc
(Út 12. 5.)
Francie Arthur Surreaux (7) 7:5, 6:1
Česká republika Marek Michalicka (4)
(Út 12. 5.)
Polsko Szymon Walkow (Q) 6:0, 6:1
Česká republika Pavel Staubert
(Út 12. 5.)
Česká republika David Poljak (WC) 6:4, 6:2
Česká republika Michal Bisko (Q)
(St 13. 5.)
Česká republika Matej Vocel (WC) 2:6, 2:6
Brazílie Caio Silva
(St 13. 5.)
Česká republika Vaclav Safranek (6) 3:6, 1:6
Slovensko Ivo Klec (5)
(St 13. 5.)
Německo David Novotny (Q) 6:1, 1:0 skreč
Polsko Piotr Lomacki
(Út 12. 5.)
Česká republika Filip Brtnicky 6:1, 6:4
Česká republika Zdenek Kolar
(St 13. 5.)
Česká republika Zdenek Derkas (Q) 6:2, 6:4
Česká republika Robert Rumler (Q)
(St 13. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (3) 3:6, 0:2 skreč
Brazílie Fabricio Neis (8)
(Út 12. 5.)
Česká republika Roman Jebavy 3:6, 6:4, 6:3
Rusko Sergey Schetinin (WC)
(St 13. 5.)
Česká republika Dominik Kellovsky 2:6, 1:6
Česká republika Patrik Rikl (WC)
(St 13. 5.)
Česká republika Robin Stanek 2:6, 4:6
Česká republika Libor Salaba
(Út 12. 5.)
Německo Peter Torebko (2) 1:6, 6:7(3)
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(Čt 14. 5.)
Slovensko Milan Habrman (LL) 6:0, 6:2
Slovensko Martin Blasko (Q)
(Čt 14. 5.)
Česká republika Dominik Suc 6:7(5), 3:6
Česká republika Marek Michalicka (4)
(Čt 14. 5.)
Česká republika Pavel Staubert 5:7, 6:4, 7:5
Česká republika Matej Vocel (WC)
(Čt 14. 5.)
Česká republika Vaclav Safranek (6) 4:6, 7:6(5), 3:6
Slovensko Ivo Klec (5)
(Čt 14. 5.)
Polsko Piotr Lomacki 4:6, 6:2, 2:6
Česká republika Zdenek Kolar
(Čt 14. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (3) 6:4, 1:6, 3:6
Brazílie Fabricio Neis (8)
(Čt 14. 5.)
Česká republika Dominik Kellovsky 3:6, 6:1, 7:6(4)
Česká republika Robin Stanek
(Čt 14. 5.)
Německo Peter Torebko (2) 5:7, 1:6
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(Pá 15. 5.)
Česká republika Dominik Suc 6:3, 6:0
Česká republika Marek Michalicka (4)
(Pá 15. 5.)
Česká republika Vaclav Safranek (6) 3:6, 3:6
Polsko Piotr Lomacki
(Pá 15. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (3) 2:6, 1:6
Brazílie Fabricio Neis (8)
(Pá 15. 5.)
Německo Peter Torebko (2) 5:7, 3:6
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(So 16. 5.)
Česká republika Vaclav Safranek (6) 7:5, 6:4
Bělorusko Uladzimir Ignatik (3)
(So 16. 5.)
Německo Peter Torebko (2) 4:6, 6:4, 7:5
Finále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(Ne 17. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (3) 1:6, 3:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Brazílie Fabricio Neis (1)
Brazílie Caio Silva (1)
(St 13. 5.)
Polsko Kamil Gajewski
Polsko Szymon Walkow
4:6, 6:4, 3:10
Ukrajina Vitaliy Sachko
Česká republika Pavel Staubert
(Út 12. 5.)
Česká republika Filip Brtnicky
Polsko Adam Chadaj
6:2, 6:3
Česká republika Dominik Kellovsky (3)
Česká republika Vaclav Safranek (3)
(Út 12. 5.)
Rusko Sergey Schetinin
Rakousko Lukas Weinhandl
6:3, 7:6(3)
Česká republika Michal Bisko
Česká republika Tomas Kaluzik
(St 13. 5.)
Česká republika Petr Nouza
Česká republika David Skoch
1:6, 3:6
Česká republika Jakub Jiricka
Česká republika Ladislav Zeleny
(Út 12. 5.)
Česká republika Patrik Rikl
Česká republika Matej Vocel
4:6, 4:6
Bělorusko Uladzimir Ignatik
Německo Peter Torebko
(Út 12. 5.)
Polsko Piotr Lomacki (4)
Francie Arthur Surreaux (4)
7:5, 6:2
Česká republika Antonin Bolardt
Česká republika Filip Rikl
(Út 12. 5.)
Česká republika Ondrej Dusek
Česká republika Tomas Frommel
7:5, 5:7, 8:10
Česká republika Zdenek Kolar
Česká republika David Poljak
(St 13. 5.)
Česká republika Frantisek Cermak (2)
Česká republika Robin Stanek (2)
6:7(3), 5:7
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka
Polsko Kamil Gajewski
Polsko Szymon Walkow
(Čt 14. 5.)
Ukrajina Vitaliy Sachko
Česká republika Pavel Staubert
4:6, 6:4, 10:8
Česká republika Dominik Kellovsky (3)
Česká republika Vaclav Safranek (3)
(Čt 14. 5.)
Česká republika Petr Nouza
Česká republika David Skoch
3:6, 6:4, 10:5
Česká republika Patrik Rikl
Česká republika Matej Vocel
(Čt 14. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik
Německo Peter Torebko
4:6, 4:6
Česká republika Ondrej Dusek
Česká republika Tomas Frommel
(Čt 14. 5.)
Česká republika Frantisek Cermak (2)
Česká republika Robin Stanek (2)
1:6, 0:6
Semifinále čtyřher
Praha, antuka
Polsko Kamil Gajewski
Polsko Szymon Walkow
(Pá 15. 5.)
Česká republika Dominik Kellovsky (3)
Česká republika Vaclav Safranek (3)
7:6(4), 2:6, 10:6
Bělorusko Uladzimir Ignatik
Německo Peter Torebko
(Pá 15. 5.)
Česká republika Frantisek Cermak (2)
Česká republika Robin Stanek (2)
6:2, 0:6, 8:10
Finále čtyřher
Praha, antuka
Polsko Kamil Gajewski
Polsko Szymon Walkow
(So 16. 5.)
Česká republika Frantisek Cermak (2)
Česká republika Robin Stanek (2)
3:6, 3:6

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Česká republika David Simunek (1)
(Ne 10. 5.)
Polsko Szymon Walkow 7:6(3), 1:6, 2:6
Česká republika Tomas Musil
(Ne 10. 5.)
Česká republika Stepan Rinko 6:4, 4:6, 6:7(9)
Německo Daniel Uhlig (2)
(Ne 10. 5.)
Česká republika Tomas Frommel 6:4, 6:0
Česká republika Frantisek Pechala (WC)
(Ne 10. 5.)
Česká republika Zdenek Derkas 0:6, 0:6
Polsko Adam Chadaj (3)
(Ne 10. 5.)
Slovensko Alex Molčan 2:6, 5:7
Česká republika Ladislav Zeleny
(Ne 10. 5.)
Česká republika Jiri Vachtl 6:2, 6:1
Česká republika Robert Rumler (4)
(Ne 10. 5.)
Česká republika Jan Jochman 6:3, 6:2
Německo Yannick Offermans
(Ne 10. 5.)
Slovensko Oliver Nagy 6:2, 3:6, 1:6
Ukrajina Vitaliy Sachko (5)
(Ne 10. 5.)
Rakousko Lukas Weinhandl 6:7(4), 3:6
Polsko Kamil Gajewski
(Ne 10. 5.)
Česká republika Tomas Kaluzik (10) 6:7(1), 6:4, 6:4
Slovensko Martin Blasko (6)
(Ne 10. 5.)
Česká republika Antonin Bolardt (WC) 4:6, 6:3, 6:2
Česká republika Jakub Jiricka
(Ne 10. 5.)
Německo Moritz Dettinger (12) 3:6, 3:6
Slovensko Milan Habrman (7)
(Ne 10. 5.)
Česká republika Jan Kubicek (WC) 6:0, 6:1
Slovensko Patrik Obal
(Ne 10. 5.)
Česká republika Michal Bisko (9, WC) 3:6, 4:6
Německo David Novotny (8)
(Ne 10. 5.)
Česká republika Dominik Recek 4:6, 6:1, 6:3
Česká republika Frantisek Cermak (WC)
(Ne 10. 5.)
Česká republika Jan Zednik (11) 6:2, 6:0
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Polsko Szymon Walkow
(Po 11. 5.)
Česká republika Stepan Rinko 6:2, 6:1
Německo Daniel Uhlig (2)
(Po 11. 5.)
Česká republika Zdenek Derkas 6:2, 4:6, 4:6
Slovensko Alex Molčan
(Po 11. 5.)
Česká republika Ladislav Zeleny 6:1, 7:5
Česká republika Robert Rumler (4)
(Po 11. 5.)
Slovensko Oliver Nagy 7:6(4), 2:6, 6:3
Rakousko Lukas Weinhandl
(Po 11. 5.)
Polsko Kamil Gajewski 1:6, 6:7(2)
Slovensko Martin Blasko (6)
(Po 11. 5.)
Německo Moritz Dettinger (12) 2:6, 6:3, 6:2
Slovensko Milan Habrman (7)
(Po 11. 5.)
Česká republika Michal Bisko (9, WC) 5:7, 3:6
Německo David Novotny (8)
(Po 11. 5.)
Česká republika Frantisek Cermak (WC) 6:2, 6:4