RPM Prague Open 2017 – Praha

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F1) hraný od soboty 13. do neděle 21. května 2017 na otevřených antukových dvorcích TJ Spoje Praha. V hlavním […]

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F1) hraný od soboty 13. do neděle 21. května 2017 na otevřených antukových dvorcích TJ Spoje Praha.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Jan Šátral z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Jan Šátral (1, WC)
(Út 16. 5.)
Česká republika Dominik Kellovský 6:2, 7:6(2)
Německo Adrian Obert (Q)
(St 17. 5.)
Česká republika Marek Gengel 6:2, 6:4
Německo Elmar Ejupovic
(Út 16. 5.)
Bulharsko Alexandar Lazarov 1:6, 5:7
Německo Julian Lenz (Q)
(Út 16. 5.)
Brazílie Ricardo Hocevar (8) 6:3, 5:7, 7:5
Česká republika Tomáš Papík (4)
(St 17. 5.)
Belgie Michael Geerts 5:7, 3:6
Česká republika Michael Vrbenský (WC)
(St 17. 5.)
Česká republika Dominik Langmajer (WC) 6:3, 6:3
Ukrajina Vadym Ursu
(St 17. 5.)
Ukrajina Filipp Kekercheni 0:6, 1:6
Rusko Pavel Kotov (Q)
(Út 16. 5.)
Německo Tobias Simon (5) 2:1 skreč
Česká republika Robin Staněk (6)
(Út 16. 5.)
Chile Laslo Urrutia Fuenstes 3:6, 7:6(5), 2:6
Bosna a Hercegovina Nerman Fatic
(Út 16. 5.)
Česká republika Patrik Rikl (WC) 0:6, 0:2 skreč
Česká republika David Poljak
(St 17. 5.)
Česká republika Ondřej Krstev (Q) 6:1, 7:5
Polsko Maciej Rajski (Q)
(St 17. 5.)
Brazílie Bruno Sant’Anna (3) 6:3, 2:6, 6:3
Rusko Alexander Vasilenko (7)
(Út 16. 5.)
Německo Marvin Moeller (JE) 7:5, 6:1
Slovensko Marek Semjan (Q)
(Út 16. 5.)
Česká republika Matěj Vocel (Q) 3:6, 3:6
Austrálie Daniel Nolan
(St 17. 5.)
Slovensko Juraj Masár (Q) 2:6, 6:4, 4:6
Německo Peter Heller (PR)
(St 17. 5.)
Česká republika Jan Mertl (2) 2:6, 7:6(7), 7:6(5)
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Jan Šátral (1, WC)
(Čt 18. 5.)
Německo Adrian Obert (Q) 6:2, 1:6, 5:7
Bulharsko Alexandar Lazarov
(Čt 18. 5.)
Německo Julian Lenz (Q) 7:6(4), 6:7(5), 3:6
Belgie Michael Geerts
(Čt 18. 5.)
Česká republika Michael Vrbenský (WC) 6:2, 1:6, 7:6(8)
Ukrajina Filipp Kekercheni
(Čt 18. 5.)
Rusko Pavel Kotov (Q) 4:6, 6:2, 4:6
Chile Laslo Urrutia Fuenstes
(Čt 18. 5.)
Česká republika Patrik Rikl (WC) 7:6(10), 4:6, 6:2
Česká republika David Poljak
(Čt 18. 5.)
Polsko Maciej Rajski (Q) 4:6, 6:3, 6:7(2)
Rusko Alexander Vasilenko (7)
(Čt 18. 5.)
Česká republika Matěj Vocel (Q) 3:6, 6:1, 6:0
Slovensko Juraj Masár (Q)
(Čt 18. 5.)
Německo Peter Heller (PR) 6:1, 6:1
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Německo Adrian Obert (Q)
(Pá 19. 5.)
Německo Julian Lenz (Q) 6:3, 0:6, 4:6
Belgie Michael Geerts
(Pá 19. 5.)
Rusko Pavel Kotov (Q) 6:3, 6:2
Chile Laslo Urrutia Fuenstes
(Pá 19. 5.)
Polsko Maciej Rajski (Q) 6:4, 6:7(4), 4:6
Rusko Alexander Vasilenko (7)
(Pá 19. 5.)
Slovensko Juraj Masár (Q) 4:6, 3:6
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Německo Julian Lenz (Q)
(So 20. 5.)
Belgie Michael Geerts 6:3, 6:1
Polsko Maciej Rajski (Q)
(So 20. 5.)
Slovensko Juraj Masár (Q) 2:6, 1:6
Finále dvouher
Praha, antuka
Německo Julian Lenz (Q)
(Ne 21. 5.)
Slovensko Juraj Masár (Q) 6:2, 6:3

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Tomáš Papík (1)
Česká republika Matěj Vocel (1)
(St 17. 5.)
Česká republika Dominik Kellovský
Bulharsko Alexandar Lazarov
3:6, 0:6
Nizozemsko Sander Groen (A)
Spojené státy Maxim Tikhomirov (A)
(St 17. 5.)
Chile Laslo Urrutia Fuenstes
Polsko Szymon Walkow
1:6, 1:6
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
Brazílie Bruno Sant’Anna (3)
(Út 16. 5.)
Spojené státy Brian Cernoch (WC)
Česká republika Michael Vrbenský (WC)
4:6, 7:5, 10:1
Belgie Michael Geerts
Německo Julian Lenz
(St 17. 5.)
Česká republika Ivo Minář
Česká republika Robin Staněk
1:6, 1:6
Česká republika Ondřej Krstev
Česká republika Lukáš Vejvara
(Út 16. 5.)
Česká republika Marek Gengel
Česká republika Dominik Süč
6:4, 2:6, 9:11
Česká republika Daniel Pátý (WC)
Česká republika Jan Valenta (WC)
(St 17. 5.)
Česká republika David Poljak (4)
Ukrajina Vadym Ursu (4)
6:4, 7:6(4)
Ukrajina Filipp Kekercheni
Austrálie Daniel Nolan
(Út 16. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt
Česká republika Jiří Vachtl
6:2, 6:4
Česká republika Jiří Jeníček (WC)
Česká republika David Solař (WC)
(Út 16. 5.)
Austrálie Nathan Eshmade (2)
Austrálie Scott Puodziunas (2)
3:6, 1:6
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Dominik Kellovský
Bulharsko Alexandar Lazarov
(Čt 18. 5.)
Chile Laslo Urrutia Fuenstes
Polsko Szymon Walkow
6:4, 7:6(6)
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
Brazílie Bruno Sant’Anna (3)
(Čt 18. 5.)
Česká republika Ivo Minář
Česká republika Robin Staněk
6:3, 6:4
Česká republika Marek Gengel
Česká republika Dominik Süč
(Čt 18. 5.)
Česká republika Daniel Pátý (WC)
Česká republika Jan Valenta (WC)
1:6, 6:7(3)
Ukrajina Filipp Kekercheni
Austrálie Daniel Nolan
(Čt 18. 5.)
Austrálie Nathan Eshmade (2)
Austrálie Scott Puodziunas (2)
6:7(4), 1:2 skreč
Semifinále čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Dominik Kellovský
Bulharsko Alexandar Lazarov
(Pá 19. 5.)
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
Brazílie Bruno Sant’Anna (3)
6:2, 7:6(4)
Česká republika Daniel Pátý (WC)
Česká republika Jan Valenta (WC)
(Pá 19. 5.)
Austrálie Nathan Eshmade (2)
Austrálie Scott Puodziunas (2)
6:2, 1:6, 10:6
Finále čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Dominik Kellovský
Bulharsko Alexandar Lazarov
(So 20. 5.)
Česká republika Daniel Pátý (WC)
Česká republika Jan Valenta (WC)
6:1, 6:3

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Chorvatsko Matija Pecotič (1)
(-)
bye
Polsko Pawel Zawisza
(So 13. 5.)
Česká republika Tomáš Frommel 3:6, 6:4, 6:1
Belgie Ignace van den Steene
(So 13. 5.)
Kuba Roman Arendar (WC) 7:5, 6:0
Spojené státy Brian Cernoch
(So 13. 5.)
Slovensko Marek Semjan (15) 2:6, 6:3, 4:6
Německo Julian Lenz (2)
(-)
bye
Rakousko Nenad Vladusic
(So 13. 5.)
Česká republika Dominik Reček 6:3, 4:6, 3:6
Spojené státy Maxim Tikhomirov
(So 13. 5.)
Německo Sebastian Bühler 6:2, 6:1
Česká republika Pavel Liška (WC)
(So 13. 5.)
Polsko Adam Majchrowicz (13) 3:6, 3:6
Německo Johannes Härteis (3)
(-)
bye
Česká republika Marek Podlešák
(So 13. 5.)
Slovensko Patrik Lapin 6:2, 6:1
Česká republika Karel Severa
(So 13. 5.)
Německo Ralph Regus 0:6, 0:6
Česká republika Martin Tříška
(So 13. 5.)
Rusko Pavel Kotov (9) 2:6, 0:1 skreč
Česká republika Matěj Vocel (4)
(-)
bye
Česká republika Lukáš Vejvara
(So 13. 5.)
Česká republika František Polánka 6:4, 6:3
Finsko Leevi Saatela
(So 13. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt 3:6, 5:7
Německo Delf Gohlke
(So 13. 5.)
Slovensko Patrik Obal (11) 2:6, 1:6
Polsko Maciej Rajski (5)
(-)
bye
Velká Británie James Markiewicz
(So 13. 5.)
Rusko Denis Merkulov 6:4, 6:2
Německo Leon Höveler
(So 13. 5.)
Česká republika David Martínek 6:1, 6:4
Itálie Georg Winkler
(So 13. 5.)
Polsko Szymon Walkow (10) 5:7, 3:6
Polsko Piotr Matuszewski (6)
(So 13. 5.)
Slovensko Juraj Masár 2:6, 6:3, 4:6
Itálie Horst Rieder
(So 13. 5.)
Česká republika Jaroslav Pešek 6:4, 6:2
Česká republika Michal Lušovský (WC)
(So 13. 5.)
Německo Tom Zeuch 6:0, 6:1
Slovensko Martin Fekiac
(So 13. 5.)
Irsko Simon Carr (12) 2:6, 3:6
Brazílie Eduardo Dischinger (7)
(So 13. 5.)
Česká republika Jiří Vachtl 6:2, 6:1
Německo Adrian Obert
(So 13. 5.)
Česká republika Patrik Malý 6:2, 6:0
Finsko Alex Hedman
(So 13. 5.)
Francie Joachim Li-ernoul 5:7, 6:3, 7:6(3)
Česká republika Marko Pašalič
(So 13. 5.)
Rusko Arťom Dubrivnyj (14) 1:6, 0:6
Česká republika Ondřej Krstev (8)
(So 13. 5.)
Česká republika Dominik Süč 6:4, 6:3
Švýcarsko Nathan Eugster
(So 13. 5.)
Slovensko Andrej Glvač 2:6, 4:6
Česká republika Tadeáš Paroulek
(So 13. 5.)
Česká republika Dominik Bartoň 6:1, 6:0
Česká republika Daniel Rabas
(Ne 14. 5.)
Rakousko Alexander Erler (16, WC) 2:6, 2:6
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Chorvatsko Matija Pecotič (1)
(Ne 14. 5.)
Polsko Pawel Zawisza 6:4, 6:3
Belgie Ignace van den Steene
(Ne 14. 5.)
Slovensko Marek Semjan (15) 4:6, 2:6
Německo Julian Lenz (2)
(Ne 14. 5.)
Česká republika Dominik Reček 6:3, 6:2
Spojené státy Maxim Tikhomirov
(Ne 14. 5.)
Polsko Adam Majchrowicz (13) 4:6, 6:3, 0:6
Německo Johannes Härteis (3)
(Ne 14. 5.)
Česká republika Marek Podlešák 6:1, skreč
Německo Ralph Regus
(Ne 14. 5.)
Rusko Pavel Kotov (9) 0:6, 0:4 skreč
Česká republika Matěj Vocel (4)
(Ne 14. 5.)
Česká republika Lukáš Vejvara 3:6, 6:1, 6:1
Česká republika Antonín Bolardt
(Ne 14. 5.)
Slovensko Patrik Obal (11) 3:6, 7:6(6), 6:2
Polsko Maciej Rajski (5)
(Ne 14. 5.)
Velká Británie James Markiewicz 6:4, 6:4
Německo Leon Höveler
(Ne 14. 5.)
Polsko Szymon Walkow (10) 5:7, 3:6
Slovensko Juraj Masár
(Ne 14. 5.)
Itálie Horst Rieder 3:6, 6:4, 7:6(3)
Česká republika Michal Lušovský (WC)
(Ne 14. 5.)
Irsko Simon Carr (12) 0:6, 0:6
Brazílie Eduardo Dischinger (7)
(Ne 14. 5.)
Německo Adrian Obert 1:6, 6:3, 2:6
Finsko Alex Hedman
(Ne 14. 5.)
Rusko Arťom Dubrivnyj (14) 4:6, 2:6
Česká republika Ondřej Krstev (8)
(Ne 14. 5.)
Slovensko Andrej Glvač 5:7, 6:4, 6:4
Česká republika Tadeáš Paroulek
(Ne 14. 5.)
Rakousko Alexander Erler (16, WC) 6:4, 6:3
3. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Chorvatsko Matija Pecotič (1)
(Po 15. 5.)
Slovensko Marek Semjan (15) 6:3, 3:6, 5:7
Německo Julian Lenz (2)
(Po 15. 5.)
Polsko Adam Majchrowicz (13) 6:1, 6:3
Německo Johannes Härteis (3)
(Po 15. 5.)
Rusko Pavel Kotov (9) 6:4, 4:6, 4:6
Česká republika Matěj Vocel (4)
(Po 15. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt 7:5, 6:0
Polsko Maciej Rajski (5)
(Po 15. 5.)
Polsko Szymon Walkow (10) 6:3, 6:2
Slovensko Juraj Masár
(Po 15. 5.)
Irsko Simon Carr (12) 6:3, 6:4
Německo Adrian Obert
(Po 15. 5.)
Rusko Arťom Dubrivnyj (14) 3:6, 7:6(2), 6:2
Česká republika Ondřej Krstev (8)
(Po 15. 5.)
Česká republika Tadeáš Paroulek 7:5, 2:6, 7:5

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.