S průtokovým ohřívačem vody přestává být odstávka tepla problém

Karviná – S průtokovým ohřívačem vody přestává být každoroční odstávka tepla a teplé vody v Karviné problém. Snadná montáž, nízká cena a doručení kurýrem do 24 hodin nebo s vyzvednutím […]

Karviná – S průtokovým ohřívačem vody přestává být každoroční odstávka tepla a teplé vody v Karviné problém. Snadná montáž, nízká cena a doručení kurýrem do 24 hodin nebo s vyzvednutím v karvinském AlzaBoxu umístěném ve Fryštátě u Prioru, v Ráji před Tescem a v Hranicích vedle Kauflandu znamená, že díky Alze s nabídkou průtokových ohřívačů vody za cenu od jednoho tisíce korun nahoru nemusíte být bez teplé vody ani den.

Livington

Baterie s elektrickým průtokovým ohřívačem vody v jednom. Za minutu ohřeje 1,5 až 2 litry vody. Snadná a rychlá montáž všude tam, kde je přívod vody a klasická elektrická zásuvka. Byt, chata, zahrada nebo garáž. Příkon 3000 W. Napětí 230 V.

Detail elektrického průtokového ohřívače vody Livington v e-shopu Alzy.

Cena 1199 Kč.

Dražice PTO 0733

Beztlakový průtokový ohřívač vody energetické třídy A s příkonem 3500 W a napětím 230 V vhodný k umístění nad umyvadlo v bytě nebo na chatě. Bez baterie.

Detail elektrického průtokového ohřívače vody Dražice PTO 0733 v e-shopu Alzy.

Cena 1890 Kč.

Elíz ELT 4.5

Tlakový průtokový ohřívač vody energetické třídy A s příkonem 4500 W a napětím 230 V vhodný k umístění nad umyvadlo v bytě nebo na chatě. V úsporném režimu zvládne ohřát 2 litry vody za minutu. Bez baterie.

Detail elektrického průtokového ohřívače vody Elíz ELT 4.5 v e-shopu Alzy.

Cena 2390 Kč.

Elíz EL 41

Beztlakový průtokový ohřívač vody s kohoutkovou baterií v ceně energetické třídy A s příkonem 3500 W a napětím 230 V vhodný k umístění nad umyvadlo v bytě nebo na chatě.

Detail elektrického průtokového ohřívače vody Elíz EL 41 v e-shopu Alzy.

Cena 2390 Kč.