Semifinále proti Francii v nejsilnější sestavě

Ostrava – V sobotu 18. a v neděli 19. dubna se české tenistky v rámci semifinálového klání světové skupiny Fed Cupu postaví před domácím publikem ostravské Čez arény tenistkám Francie […]

Ostrava – V sobotu 18. a v neděli 19. dubna se české tenistky v rámci semifinálového klání světové skupiny Fed Cupu postaví před domácím publikem ostravské Čez arény tenistkám Francie dle předběžné nominace v nejsilnější možné sestavě.

Česká republika vs. Francie

V předběžné nominaci za Českou republiku jsou Petra Kvitová (4), Karolína Plíšková (12), Lucie Šafářová (13) a Barbora Záhlavová-Strýcová (23) vedeny nehrajícím kapitánem Petrem Pálou. Za Francii Alizé Cornetová (24), Caroline Garciaová (28), Kristina Mladenovičová (56) a Pauline Parmentierová (82) vedeny nehrající kapitánkou Amélií Mauresmovou.

Hrát se bude v ostravské Čez aréně na tvrdém povrchu s míčí Wilson Tour Davis Cup.

Vzájemná bilance 2:3.

Rusko vs. Německo

V předběžné nominaci za Rusko jsou Maria Šarapovová (2), Světlana Kuzněcovová (25), Anastasia Pavljučenkovová (38) a Jelena Vesninová (71) vedeny nehrající kapitánkou Anastasií Myskinovou. Za Německo Andrea Petkovičová (11), Angelique Kerberová (16), Sabine Lisická (18) a Julia Görgesová (61) vedeny nehrající kapitánkou Barbarou Rittnerovou.

Hrát se bude v sočijské Adlerské aréně na antuce s míči Babolat French Open Roland-Garros.

Vzájemná bilance 3:1.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.