Severočeská Tour 2015 – Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F2) hraný od pondělí 18. do neděle 24. května 2015 na otevřených antukových dvorcích ČLTK Jablonec nad Nisou.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic.

Prize money je 10000 dolarů.

Obhajuje Marek Michalička z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
Bělorusko Uladzimir Ignatik (1)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Německo Daniel Altmaier 6:4, 6:2
Česká republika Petr Michnev
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Dominik Suc 4:6, 7:5, 3:6
Česká republika Pavel Nejedly
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Roman Jebavy 6:3, 6:2
Česká republika Filip Brtnicky
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Rakousko Nicolas Reissig (6, Q) 4:6, 4:6
Slovensko Adrian Sikora (4)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Dusan Hajatko (WC) 6:1, 6:4
Česká republika Ladislav Zeleny (LL)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Libor Salaba 1:6, 0:6
Nizozemsko Jelle Sels
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Robin Stanek 5:7, 1:6
Rakousko Tristan-Samuel Weissborn (Q)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Rakousko Pascal Brunner (5) 6:2, 4:6, 2:6
Česká republika Vaclav Safranek (7)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Německo Paul Woerner (Q) 6:3, 7:5
Česká republika Tomas Kaluzik (Q)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika David Poljak (WC) 7:5, 1:6, 3:6
Německo Elmar Ejupovic
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Německo Johannes Haerteis 6:4, 3:6, 4:6
Německo Yannick Offermans (Q)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Jan Satral (3) 5:7, 5:7
Německo Jan Choinski (8)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Slovensko Milan Habrman (LL) 7:5, 6:4
Německo Hannes Wagner (Q)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Německo Dominik Boehler (Q) 6:3, 6:4
Česká republika Zdenek Derkas (Q)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Pavel Staubert (WC) 1:6, 2:6
Česká republika Zdenek Kolar
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Marek Michalicka (2) 2:6, 2:6
2. kolo dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
Bělorusko Uladzimir Ignatik (1)
(Čt 21. 5.)
Česká republika Dominik Suc -:-, -:-
Česká republika Pavel Nejedly
(Čt 21. 5.)
Rakousko Nicolas Reissig (6, Q) -:-, -:-
Slovensko Adrian Sikora (4)
(Čt 21. 5.)
Česká republika Libor Salaba -:-, -:-
Česká republika Robin Stanek
(Čt 21. 5.)
Rakousko Pascal Brunner (5) -:-, -:-
Česká republika Vaclav Safranek (7)
(Čt 21. 5.)
Česká republika David Poljak (WC) -:-, -:-
Německo Johannes Haerteis
(Čt 21. 5.)
Česká republika Jan Satral (3) -:-, -:-
Německo Jan Choinski (8)
(Čt 21. 5.)
Německo Hannes Wagner (Q) -:-, -:-
Česká republika Pavel Staubert (WC)
(Čt 21. 5.)
Česká republika Marek Michalicka (2) -:-, -:-
Čtvrtfinále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka

(Pá 22. 5.)
-:-, -:-

(Pá 22. 5.)
-:-, -:-

(Pá 22. 5.)
-:-, -:-

(Pá 22. 5.)
-:-, -:-
Semifinále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka

(So 23. 5.)
-:-, -:-

(So 23. 5.)
-:-, -:-
Finále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka

(Ne 24. 5.)
-:-, -:-

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Německo Johannes Haerteis
Německo Hannes Wagner
6:2, 6:2
Česká republika Libor Salaba
Česká republika Robin Stanek
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik
Česká republika Dominik Kellovsky
2:6, 6:3, 7:10
Česká republika Petr Michnev (4)
Rakousko Tristan-Samuel Weissborn (4)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Polsko Kamil Gajewski (WC)
Polsko Szymon Walkow (WC)
6:1, 6:1
Německo Daniel Altmaier
Německo Paul Woerner
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Německo Dominik Boehler
Německo Jan Choinski
6:3, 6:2
Česká republika Filip Brtnicky
Česká republika Ladislav Zeleny
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Dusan Hajatko (WC)
Česká republika Michal Mateasko (WC)
-:-, -:-
Česká republika Zdenek Kolar
Česká republika David Poljak
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Marek Michalicka (3)
Česká republika Dominik Suc (3)
-:-, -:-
Česká republika Pavel Nejedly
Česká republika Vaclav Safranek
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Česká republika Jan Kuncik
Česká republika Martin Suchanek
-:-, -:-
Česká republika Pavel Staubert (WC)
Česká republika Matej Vocel (WC)
(Út 19. 5. / St 20. 5.)
Polsko Mateusz Kowalczyk (2)
Polsko Adam Majchrowicz (2)
-:-, -:-
Čtvrtfinále čtyřher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(Čt 21. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik
Česká republika Dominik Kellovsky
-:-, -:-
Česká republika Petr Michnev (4)
Rakousko Tristan-Samuel Weissborn (4)
(Čt 21. 5.)
Německo Daniel Altmaier
Německo Paul Woerner
-:-, -:-


(Čt 21. 5.)

-:-, -:-


(Čt 21. 5.)

-:-, -:-
Semifinále čtyřher
Jablonec nad Nisou, antuka


(Pá 22. 5.)

-:-, -:-


(Pá 22. 5.)

-:-, -:-
Finále čtyřher
Jablonec nad Nisou, antuka


(So 23. 5.)

-:-, -:-

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Jablonec nad Nisou, antuka

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-

(Ne 17. 5.)
-:-, -:-
2. kolo kvalifikace
Jablonec nad Nisou, antuka

(Po 18. 5.)
-:-, -:-

(Po 18. 5.)
-:-, -:-

(Po 18. 5.)
-:-, -:-

(Po 18. 5.)
-:-, -:-

(Po 18. 5.)
-:-, -:-

(Po 18. 5.)
-:-, -:-

(Po 18. 5.)
-:-, -:-

(Po 18. 5.)
-:-, -:-