Severočeská Tour 2015 – Most

Most – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F3) hraný od pondělí 25. do neděle 31. května 2015 na otevřených antukových dvorcích TK Most.

Kvalifikace dvouher (23. – 25. 5.) se hraje tříkolově. V hlavním pavouku dvouher (26. – 31. 5.) je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher (26. – 30. 5.) je 16 dvojic.

Prize money je 10000 dolarů.

Obhajuje Marek Michalička z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Most, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Zdenek Kolar 3:6, 2:6
Rakousko Lukas Weinhandl (Q)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Jan Kuncik 2:6, 3:6
Česká republika Jan Blecha
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Libor Salaba 6:3, 6:2
Česká republika Pavel Staubert (WC)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Slovensko Adrian Sikora (5) 6:7(3), 7:6(4), 5:7
Česká republika Marek Michalicka (3)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Německo Christian Hirschmueller (Q) 6:3, 6:3
Česká republika Pavel Nejedly
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Německo Dominik Boehler (Q) 4:6, 7:5, 4:6
Německo Daniel Uhlig (Q)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Petr Michnev 4:6, 7:5, 1:6
Česká republika Petr Hajek (Q)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Německo Jan Choinski (8) 3:6, 1:6
Česká republika Vaclav Safranek (7)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Francie Jules Okala (Q) 6:3, 7:6(5)
Česká republika Dominik Suc
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Matej Vocel (WC) 2:6, 3:6
Česká republika David Poljak (WC)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Roman Jebavy 2:6, 1:6
Česká republika Dominik Kellovsky (WC)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Jan Satral (4) 2:6, 2:6
Německo Maximilian Marterer (6)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Polsko Piotr Lomacki 6:4, 7:5
Německo Johannes Haerteis
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Robin Stanek 4:6, 6:7(3)
Česká republika Tomas Musil (Q)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Filip Brtnicky 4:6, 0:6
Česká republika Tomas Kaluzik (Q)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (2) 2:6, 1:6
2. kolo dvouher
Most, antuka
Česká republika Zdenek Kolar
(Čt 28. 5.)
Česká republika Jan Kuncik 6:4, 1:6, 6:1
Česká republika Jan Blecha
(Čt 28. 5.)
Slovensko Adrian Sikora (5) 3:6, 2:6
Česká republika Marek Michalicka (3)
(Čt 28. 5.)
Německo Dominik Boehler (Q) 6:3, 6:2
Česká republika Petr Michnev
(Čt 28. 5.)
Německo Jan Choinski (8) 6:7(2), 6:7(5)
Česká republika Vaclav Safranek (7)
(Čt 28. 5.)
Česká republika Matej Vocel (WC) 6:2, 6:1
Česká republika Roman Jebavy
(Čt 28. 5.)
Česká republika Jan Satral (4) 7:6(5), 0:6, 6:7(4)
Německo Maximilian Marterer (6)
(Čt 28. 5.)
Česká republika Robin Stanek 6:7(7), 3:6
Česká republika Filip Brtnicky
(Čt 28. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (2) 3:6, 0:6
Čtvrtfinále dvouher
Most, antuka
Česká republika Zdenek Kolar
(Pá 29. 5.)
Slovensko Adrian Sikora (5) 7:6(3), 4:6, 5:7
Česká republika Marek Michalicka (3)
(Pá 29. 5.)
Německo Jan Choinski (8) 3:6, 4:6
Česká republika Vaclav Safranek (7)
(Pá 29. 5.)
Česká republika Jan Satral (4) 1:6, 3:6
Česká republika Robin Stanek
(Pá 29. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (2) 4:6, 1:6
Semifinále dvouher
Most, antuka
Slovensko Adrian Sikora (5)
(So 30. 5.)
Německo Jan Choinski (8) 6:3, 7:6(3)
Česká republika Jan Satral (4)
(So 30. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (2) 6:2, 6:4
Finále dvouher
Most, antuka
Slovensko Adrian Sikora (5)
(Ne 31. 5.)
Česká republika Jan Satral (4) 4:6, 2:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Most, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(-)

bye
Česká republika Filip Brtnicky
Česká republika Ladislav Zeleny
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Ukrajina Vitaliy Sachko
Česká republika Dominik Suc
1:6, 1:6
Česká republika Filip Dolezel (3)
Česká republika Vaclav Safranek (3)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Jakub Filipsky
Česká republika Petr Hajek
7:5, 6:4
Česká republika Michal Bisko
Česká republika Tomas Kaluzik
(-)
Německo Daniel Altmaier
Česká republika Robin Stanek
odstoupili
Bělorusko Uladzimir Ignatik (4)
Česká republika Dominik Kellovsky (4)
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Pavel Staubert
Česká republika Matej Vocel
7:6(6), 6:3
Polsko Kamil Gajewski
Polsko Szymon Walkow
(Út 26. 5. / St 27. 5.)
Česká republika Zdenek Kolar
Česká republika David Poljak
2:6, 2:6
Německo Johannes Haerteis
Německo Hannes Wagner
(-)
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Karel Svoboda
odstoupili
Česká republika Petr Michnev (2)
Česká republika Libor Salaba (2)
(-)

bye
Čtvrtfinále čtyřher
Most, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(Čt 28. 5.)
Ukrajina Vitaliy Sachko
Česká republika Dominik Suc
6:2, 7:5
Česká republika Filip Dolezel (3)
Česká republika Vaclav Safranek (3)
(Čt 28. 5.)
Německo Daniel Altmaier
Česká republika Robin Stanek
5:7, 1:6
Bělorusko Uladzimir Ignatik (4)
Česká republika Dominik Kellovsky (4)
(Čt 28. 5.)
Česká republika Zdenek Kolar
Česká republika David Poljak
7:5, 6:2
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Karel Svoboda
(Čt 28. 5.)
Česká republika Petr Michnev (2)
Česká republika Libor Salaba (2)
1:6, 5:7
Semifinále čtyřher
Most, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(Pá 29. 5.)
Německo Daniel Altmaier
Česká republika Robin Stanek
4:6, 6:2, 10:2
Bělorusko Uladzimir Ignatik (4)
Česká republika Dominik Kellovsky (4)
(Pá 29. 5.)
Česká republika Petr Michnev (2)
Česká republika Libor Salaba (2)
4:6, 7:6(11), 10:5
Finále čtyřher
Most, antuka
Česká republika Roman Jebavy (1)
Česká republika Jan Satral (1)
(So 30. 5.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (4)
Česká republika Dominik Kellovsky (4)
6:4, 4:6, 10:5

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Most, antuka
Německo Daniel Altmaier (1, WC)
(-)
bye
Česká republika Tomas Musil
(So 23. 5.)
Německo Jan Kirchhoff 6:1, 6:2
Česká republika Jakub Rozlivek
(So 23. 5.)
Německo Yannick Offermans 2:6, 5:7

(-)
Polsko Piotr Zbroja (13) bye
Polsko Maciej Rajski (2)
(-)
bye
Česká republika Petr Hajek
(So 23. 5.)
Polsko Szymon Walkow (WC) 6:4, 6:1
Česká republika Dominik Recek
(-)
bye

(-)
Bělorusko Aliaksandr Prudnikau (15) bye
Německo Daniel Uhlig (3)
(-)
bye
Německo Christian Hesz
(So 23. 5.)
Česká republika Jaroslav Vondrasek 6:3, 2:6, 3:6
Polsko Jakub Gewert
(So 23. 5.)
Rusko Matvey Khomentovskiy 1:6, 2:6

(-)
Česká republika Michal Bisko (11) bye
Německo Christian Hirschmueller (4)
(-)
bye
Německo Leon Hoeveler
(So 23. 5.)
Polsko Michal Wojnar 2:6, 2:6
Česká republika Ladislav Zeleny
(-)
bye

(-)
Německo Moritz Dettinger (16) bye
Česká republika Jakub Filipsky (5)
(-)
bye
Česká republika Marek Benda
(So 23. 5.)
Německo Mark-Flavius Andres 0:6, 0:6
Slovensko Erik Chren
(So 23. 5.)
Rakousko Lukas Weinhandl 2:6, 2:6

(-)
Polsko Bartosz Wojnar (9) bye
Německo Dominik Boehler (6)
(-)
bye
Česká republika Tomas Frommel
(So 23. 5.)
Německo Maximilian Kaiser 4:6, 6:1, 6:3
Česká republika Petr Nouza
(So 23. 5.)
Polsko Louis Donczyk 1:6, 2:6

(-)
Německo David Novotny (10) bye
Ukrajina Vitaliy Sachko (7)
(-)
bye
Česká republika Ondrej Vicenda
(So 23. 5.)
Německo Jan Cimrman 1:6, 2:6
Česká republika Pavel Motl
(-)
bye

(-)
Česká republika Tomas Kaluzik (14) bye
Německo Hannes Wagner (8)
(-)
bye
Slovensko Tomas Hornak
(So 23. 5.)
Polsko Kamil Gajewski (WC) 2:6, 3:6
Rusko Daniel Pashayan
(So 23. 5.)
Česká republika Jan Jochman 1:6, 1:6

(-)
Francie Jules Okala (12) bye
2. kolo kvalifikace
Most, antuka
Německo Daniel Altmaier (1, WC)
(Ne 24. 5.)
Česká republika Tomas Musil 1:6, 6:7(6)
Německo Yannick Offermans
(Ne 24. 5.)
Polsko Piotr Zbroja (13) 2:6, 6:1, 6:0
Polsko Maciej Rajski (2)
(Ne 24. 5.)
Česká republika Petr Hajek 6:2, 3:6, 3:6
Česká republika Dominik Recek
(Ne 24. 5.)
Bělorusko Aliaksandr Prudnikau (15) 6:2, 6:1
Německo Daniel Uhlig (3)
(Ne 24. 5.)
Česká republika Jaroslav Vondrasek 6:2, 6:2
Rusko Matvey Khomentovskiy
(Ne 24. 5.)
Česká republika Michal Bisko (11) 6:1, 4:6, 1:6
Německo Christian Hirschmueller (4)
(Ne 24. 5.)
Polsko Michal Wojnar 6:2, 6:1
Česká republika Ladislav Zeleny
(Ne 24. 5.)
Německo Moritz Dettinger (16) 1:6, 2:6
Česká republika Jakub Filipsky (5)
(Ne 24. 5.)
Německo Mark-Flavius Andres 6:3, 7:5
Rakousko Lukas Weinhandl
(Ne 24. 5.)
Polsko Bartosz Wojnar (9) 6:1, 6:2
Německo Dominik Boehler (6)
(Ne 24. 5.)
Česká republika Tomas Frommel odstoupil
Polsko Louis Donczyk
(Ne 24. 5.)
Německo David Novotny (10) 4:6, 3:6
Ukrajina Vitaliy Sachko (7)
(Ne 24. 5.)
Německo Jan Cimrman 6:4, 6:0
Česká republika Pavel Motl
(Ne 24. 5.)
Česká republika Tomas Kaluzik (14) 5:7, 5:7
Německo Hannes Wagner (8)
(Ne 24. 5.)
Polsko Kamil Gajewski (WC) 6:4, 4:6, 6:0
Česká republika Jan Jochman
(Ne 24. 5.)
Francie Jules Okala (12) 2:6, 2:6
3. kolo kvalifikace
Most, antuka
Česká republika Tomas Musil
(Po 25. 5.)
Německo Yannick Offermans 6:2, 6:3
Česká republika Petr Hajek
(Po 25. 5.)
Česká republika Dominik Recek 6:2, 6:1
Německo Daniel Uhlig (3)
(Po 25. 5.)
Česká republika Michal Bisko (11) 6:3, 4:1 skreč
Německo Christian Hirschmueller (4)
(Po 25. 5.)
Německo Moritz Dettinger (16) 7:5, 6:3
Česká republika Jakub Filipsky (5)
(Po 25. 5.)
Rakousko Lukas Weinhandl 6:3, 2:6, 0:6
Německo Dominik Boehler (6)
(Po 25. 5.)
Německo David Novotny (10) 6:2, 7:6(3)
Ukrajina Vitaliy Sachko (7)
(Po 25. 5.)
Česká republika Tomas Kaluzik (14) 1:6, 1:6
Německo Hannes Wagner (8)
(Po 25. 5.)
Francie Jules Okala (12) 5:7, 6:0, 2:6