Severočeská Tour 2017 – Most

Most – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F2) hraný od soboty 20. do neděle 28. května 2017 na otevřených antukových dvorcích TK Most. V hlavním pavouku […]

Most – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F2) hraný od soboty 20. do neděle 28. května 2017 na otevřených antukových dvorcích TK Most.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Jan Mertl z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Most, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(St 24. 5.)
Ukrajina Vadym Ursu 6:1, 6:4
Austrálie Daniel Nolan
(St 24. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt (Q) 2:6, 4:6
Česká republika Michael Vrbenský (WC)
(Út 23. 5.)
Německo Robin Lang (Q) 6:2, 6:7(5), 4:6
Německo Patrick Mayer (Q)
(St 24. 5.)
Bulharsko Alexandar Lazarov (7) 2:6, 2:6
Česká republika Tomáš Papík (3)
(Út 23. 5.)
Německo Paul Wörner 1:6, 1:6
Česká republika Dominik Süč (Q)
(St 24. 5.)
Austrálie Scott Puodziunas (Q) 3:6, 6:3, 6:0
Česká republika Filip Duda (Q)
(St 24. 5.)
Česká republika Ondřej Krstev 3:6, 6:2, 6:0
Rumunsko Filip Cristian Jianu (WC)
(Út 23. 5.)
Rusko Alexander Vasilenko (5) 0:6, 2:6
Chile Laslo Urrutia Fuenstes (6)
(St 24. 5.)
Česká republika Patrik Rikl (WC) 1:6, 3:6
Německo Florian Fallert
(St 24. 5.)
Německo Adrian Obert (Q) 7:6(1), 3:6, 6:4
Polsko Szymon Walkow
(St 24. 5.)
Estonsko Kristjan Tamm (Q) 6:1, 5:7, 4:6
Německo Julian Lenz
(St 24. 5.)
Česká republika Robin Staněk (4) 6:3, 2:6, 6:4
Česká republika Dominik Kellovský (8)
(Út 23. 5.)
Česká republika Matěj Vocel 6:4, 1:6, 6:4
Brazílie Eduardo Dischinger
(Út 23. 5.)
Polsko Piotr Matuszewski 3:6, 6:2, 4:6
Česká republika Jan Pleva (WC)
(Út 23. 5.)
Polsko Grzegorz Panfil 2:6, 1:6
Německo Johannes Härteis
(St 24. 5.)
Nizozemsko Niels Lootsma (2) 6:3, 6:1
2. kolo dvouher
Most, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(Čt 25. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt (Q) 6:3, 6:3
Německo Robin Lang (Q)
(Čt 25. 5.)
Bulharsko Alexandar Lazarov (7) 1:6, 0:6
Německo Paul Wörner
(Čt 25. 5.)
Česká republika Dominik Süč (Q) 7:6(8), 6:1
Česká republika Filip Duda (Q)
(Čt 25. 5.)
Rusko Alexander Vasilenko (5) 3:6, 4:6
Česká republika Patrik Rikl (WC)
(Čt 25. 5.)
Německo Florian Fallert 7:5, 5:7, 4:6
Estonsko Kristjan Tamm (Q)
(Čt 25. 5.)
Německo Julian Lenz 2:6, 1:6
Česká republika Dominik Kellovský (8)
(Čt 25. 5.)
Polsko Piotr Matuszewski 1:6, 0:6
Polsko Grzegorz Panfil
(Čt 25. 5.)
Německo Johannes Härteis 1:6, 5:7
Čtvrtfinále dvouher
Most, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(Pá 26. 5.)
Bulharsko Alexandar Lazarov (7) 6:2, 6:2
Německo Paul Wörner
(Pá 26. 5.)
Rusko Alexander Vasilenko (5) 4:6, 4:6
Německo Florian Fallert
(Pá 26. 5.)
Německo Julian Lenz 1:6, 2:5 skreč
Polsko Piotr Matuszewski
(Pá 26. 5.)
Německo Johannes Härteis 3:6, 1:6
Semifinále dvouher
Most, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(So 27. 5.)
Rusko Alexander Vasilenko (5) 7:6(5), 6:2
Německo Julian Lenz
(So 27. 5.)
Německo Johannes Härteis 6:1, 6:4
Finále dvouher
Most, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(Ne 28. 5.)
Německo Julian Lenz 6:4, 2:6, 2:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Most, antuka
Česká republika Dominik Kellovský (1)
Polsko Grzegorz Panfil (1)
(-)

bye
Česká republika Antonín Bolardt
Česká republika Michael Vrbenský
(Út 23. 5.)
Česká republika Filip Duda
Bulharsko Alexandar Lazarov
4:6, 6:1, 10:7
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
Česká republika Robin Staněk (3)
(Út 23. 5.)
Nizozemsko Marcel Marlon Sudzum
Belgie Jonathan Van Nieuwenhove
6:4, 6:0
Estonsko Martin Valdo Randpere
Estonsko Kristjan Tamm
(Út 23. 5.)
Nizozemsko Sander Groen
Nizozemsko Niels Lootsma
3:6, 2:6
Česká republika Tomáš Frommel
Česká republika František Polánka
(Út 23. 5.)
Německo Robin Lang
Německo Patrick Mayer
6:4, 4:6, 10:5
Česká republika Lukáš Jedlička
Česká republika Dominik Langmajer
(Út 23. 5.)
Polsko Karol Drzewiecki (4)
Polsko Szymon Walkow (4)
2:6, 2:6
Česká republika Matěj Pánik
Česká republika Jan Pleva
(St 24. 5.)
Německo Johannes Härteis
Německo Paul Wörner
7:6(4), 6:4
Austrálie Daniel Nolan
Austrálie Scott Puodziunas
(Út 23. 5.)
Česká republika Tomáš Papík (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
7:6(6), 3:6, 8:10
Čtvrtfinále čtyřher
Most, antuka
Česká republika Dominik Kellovský (1)
Polsko Grzegorz Panfil (1)
(Čt 25. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt
Česká republika Michael Vrbenský
6:2, 6:7(5), 10:7
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
Česká republika Robin Staněk (3)
(Čt 25. 5.)
Nizozemsko Sander Groen
Nizozemsko Niels Lootsma
6:4, 5:7, 10:3
Česká republika Tomáš Frommel
Česká republika František Polánka
(Čt 25. 5.)
Polsko Karol Drzewiecki (4)
Polsko Szymon Walkow (4)
3:6, 2:6
Česká republika Matěj Pánik
Česká republika Jan Pleva
(Čt 25. 5.)
Česká republika Tomáš Papík (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
2:6, 2:6
Semifinále čtyřher
Most, antuka
Česká republika Dominik Kellovský (1)
Polsko Grzegorz Panfil (1)
(Pá 26. 5.)
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
Česká republika Robin Staněk (3)
7:5, 6:7(2), 10:8
Polsko Karol Drzewiecki (4)
Polsko Szymon Walkow (4)
(Pá 26. 5.)
Česká republika Tomáš Papík (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
0:6, 6:4, 5:10
Finále čtyřher
Most, antuka
Česká republika Dominik Kellovský (1)
Polsko Grzegorz Panfil (1)
(So 27. 5.)
Česká republika Tomáš Papík (2)
Česká republika Matěj Vocel (2)
6:3, 6:2

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Most, antuka
Austrálie Scott Puodziunas (1)
(-)
bye
Česká republika Vítek Rais
(So 20. 5.)
Belgie Jonathan Van Nieuwenhove 2:6, 1:6
Česká republika Jiří Vachtl
(So 20. 5.)
Česká republika Martin Trefný (WC) 3:6, 6:3, 4:6

(-)
Rusko Denis Merkulov bye
Alžírsko Nazim Makhlouf (2)
(-)
bye
Německo Robin Lang
(So 20. 5.)
Česká republika Daniel Rabas 6:5 skreč
Německo Christopher Traut
(So 20. 5.)
Německo Jesper Tull Freimuth 3:6, 1:6

(-)
Německo David Novotny bye
Německo Moritz Dettinger (3)
(-)
bye
Polsko Pawel Zawisza
(So 20. 5.)
Německo Sebastian Bühler 6:0, 6:1
Česká republika Tomáš Frommel
(So 20. 5.)
Estonsko Martin Valdo Randpere 4:6, 6:3, 6:3

(-)
Estonsko Kristjan Tamm (11) bye
Německo Florian Broska (4)
(-)
bye
Česká republika Antonín Bolardt
(So 20. 5.)
Česká republika Marek Podlešák 7:6(3), 6:2
Polsko Noe Sytkow
(So 20. 5.)
Česká republika Antonín Štěpánek 3:6, 0:6

(-)
Česká republika Jan Zedník (10) bye
Německo Adrian Obert (5)
(So 20. 5.)
bye
Česká republika Radomír Vyhlas
(So 20. 5.)
Belgie Ignace van den Steene 1:6, 1:6
Česká republika Michal Lušovský
(So 20. 5.)
Česká republika Martin Šimeček 4:6, 6:7(5)

(-)
Česká republika Tadeáš Paroulek (9) bye
Česká republika Filip Duda (6)
(-)
bye
Česká republika Dominik Langmajer
(So 20. 5.)
Česká republika Stanislav Blažka 6:2, 6:2
Argentina Juan Ignacio Alcalde
(So 20. 5.)
Kuba Roman Arendar 6:3, 6:2

(-)
Německo Delf Gohlke (13) bye
Spojené státy Brian Cernoch (7)
(-)
bye
Německo Merdin Elis
(So 20. 5.)
Česká republika Dominik Reček 3:6, 7:5, 4:6
Německo Leon Höveler
(So 20. 5.)
Česká republika František Polánka 6:3, 1:6, 3:6

(-)
Německo Patrick Mayer (12) bye
Česká republika Dominik Süč (8)
(-)
bye
Česká republika Marko Pašalič
(So 20. 5.)
Nizozemsko Marcel Marlon Sudzum 4:6, 6:3, 6:2
Slovensko Tomáš Vidovenec
(So 20. 5.)
Česká republika Jan Šilhavý 7:6(6), 7:5

(-)
Slovensko Tomáš Liška (14) bye
2. kolo kvalifikace
Most, antuka
Austrálie Scott Puodziunas (1)
(Ne 21. 5.)
Belgie Jonathan Van Nieuwenhove 6:0, 6:0
Česká republika Martin Trefný (WC)
(Ne 21. 5.)
Rusko Denis Merkulov 6:2, 6:7(4), 6:3
Alžírsko Nazim Makhlouf (2)
(Ne 21. 5.)
Německo Robin Lang 4:6, 1:6
Německo Jesper Tull Freimuth
(Ne 21. 5.)
Německo David Novotny 6:4, 6:2
Německo Moritz Dettinger (3)
(Ne 21. 5.)
Polsko Pawel Zawisza 2:6, 3:6
Česká republika Tomáš Frommel
(Ne 21. 5.)
Estonsko Kristjan Tamm (11) 5:7, 6:4, 6:7(6)
Německo Florian Broska (4)
(Ne 21. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt 6:1, 4:6, 3:6
Česká republika Antonín Štěpánek
(Ne 21. 5.)
Česká republika Jan Zedník (10) 6:7(5), 0:6
Německo Adrian Obert (5)
(Ne 21. 5.)
Belgie Ignace van den Steene 6:3, skreč
Česká republika Martin Šimeček
(Ne 21. 5.)
Česká republika Tadeáš Paroulek (9) 2:6, 1:6
Česká republika Filip Duda (6)
(Ne 21. 5.)
Česká republika Dominik Langmajer 6:2, 7:6(4)
Argentina Juan Ignacio Alcalde
(Ne 21. 5.)
Německo Delf Gohlke (13) 6:1, 4:6, 6:3
Spojené státy Brian Cernoch (7)
(Ne 21. 5.)
Česká republika Dominik Reček 4:6, 6:7(1)
Česká republika František Polánka
(Ne 21. 5.)
Německo Patrick Mayer (12) 3:6, 3:6
Česká republika Dominik Süč (8)
(Ne 21. 5.)
Česká republika Marko Pašalič 6:0, 6:1
Slovensko Tomáš Vidovenec
(Ne 21. 5.)
Slovensko Tomáš Liška (14) 2:6, 4:6
3. kolo kvalifikace
Most, antuka
Austrálie Scott Puodziunas (1)
(Po 22. 5.)
Česká republika Martin Trefný (WC) 6:2, 6:3
Německo Robin Lang
(Po 22. 5.)
Německo Jesper Tull Freimuth 6:1, 6:1
Polsko Pawel Zawisza
(Po 22. 5.)
Estonsko Kristjan Tamm (11) 5:7, 2:6
Česká republika Antonín Bolardt
(Po 22. 5.)
Česká republika Jan Zedník (10) 6:3, 6:2
Německo Adrian Obert (5)
(Po 22. 5.)
Česká republika Tadeáš Paroulek (9) 7:5, 7:6(3)
Česká republika Filip Duda (6)
(Po 22. 5.)
Argentina Juan Ignacio Alcalde 6:2, 6:1
Česká republika Dominik Reček
(Po 22. 5.)
Německo Patrick Mayer (12) 6:0, 6:7(1), 3:6
Česká republika Dominik Süč (8)
(Po 22. 5.)
Slovensko Tomáš Liška (14) 6:2, 6:1

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.