Superpohár 2017 pro fotbalisty Zlína

Uherské Hradiště – V obnoveném Československém superpoháru 2017 porazili fotbalisté zlínského Fastavu jako vítězové Českého poháru na neutrální uherskohradišťské půdě vítěze Slovenského poháru bratislavský Slovan po penaltové rozstřelu 6 ku […]

Uherské Hradiště – V obnoveném Československém superpoháru 2017 porazili fotbalisté zlínského Fastavu jako vítězové Českého poháru na neutrální uherskohradišťské půdě vítěze Slovenského poháru bratislavský Slovan po penaltové rozstřelu 6 ku 5.

Skóre otevíral v 17. minutě prvního poločasu vlastní brankou zlínský obránce Róbert Matejov. V závěru druhého poločasu v 89. minutě z penalty srovnával zlínský útočník Jean-David Beauguel, který byl zároveň i střelcem rozhodující penalty.

Kluby do zápasu řízeném Proskem vedli třenéři Bohumil Páník a Ivan Vukomanovič. Na čárách vypomáhali Pelikán a J. Paták.

Zlín černá. Bratislava modrá.

Utkání sledovalo 3124 diváků.

FC Fastav Zlín vs. ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:1) 6:5 na penalty

Pá 23. června 2017, 18:00 – Uherské Hradiště

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.