Svijany Open 2017 – Liberec

Liberec – 5. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od soboty 29. července do neděle 6. srpna 2017 na otevřených antukových dvorcích LTK Liberec. V […]

Liberec – 5. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od soboty 29. července do neděle 6. srpna 2017 na otevřených antukových dvorcích LTK Liberec.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 43000 eur + hospitality.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Adam Pavlásek z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Liberec, antuka
Česká republika Adam Pavlásek (1)
(Út 1. 8.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (Q) 3:6, 6:2, 2:6
Česká republika Zdeněk Kolář
(Út 1. 8.)
Německo Jeremy Jahn 3:6, 6:4, 6:7(4)
Česká republika Robin Staněk (Q)
(Út 1. 8.)
Španělsko Ricardo Ojeda Lara 6:4, 3:6, 4:6
Bolívie Hugo Dellien (Q)
(Út 1. 8.)
Španělsko Tommy Robredo (7, WC) 4:6, 4:6
Portugalsko Pedro Sousa (4)
(Út 1. 8.)
Slovensko Andrej Martin 6:2, 6:4
Česká republika Petr Michnev
(Po 31. 7.)
Česká republika Dominik Kellovský (WC) 6:3, 6:3
Rusko Roman Safiullin (Q)
(Po 31. 7.)
Austrálie Christopher O’Connell 6:2, 6:2
Česká republika Jan Šátral
(Út 1. 8.)
Německo Tobias Kamke (5) 5:7, 6:4, 3:6
Rusko Alexej Vatutin (8)
(Út 1. 8.)
Česká republika Václav Šafránek 4:6, 5:7
Uzbekistán Sanjar Fajzijev
(Út 1. 8.)
Argentina Agustín Velotti 2:6, 2:6
Litva Laurynas Grigelis
(Út 1. 8.)
Itálie Riccardo Bellotti 7:6(4), 7:6(9)
Česká republika Marek Jaloviec (WC)
(Út 1. 8.)
Německo Cedrik-Marcel Stebe (3) 2:6, 5:7
Česká republika Lukáš Rosol (6)
(Út 1. 8.)
Dominikánská republika Jose Hernandez-Fernandez 6:4, 6:3
Francie Tristan Lamasine
(Po 31. 7.)
Brazílie Guilherme Clézar 6:1, 1:6, 4:6
Francie Jonathan Eysseric
(Út 1. 8.)
Německo Daniel Brands 5:7, 6:3, 5:7
Česká republika Patrik Rikl (WC)
(Po 31. 7.)
Německo Oscar Otte (2) 4:6, 2:6
2. kolo dvouher
Liberec, antuka
Argentina Juan Pablo Ficovich (Q)
(Čt 3. 8.)
Německo Jeremy Jahn 3:6, 4:6
Španělsko Ricardo Ojeda Lara
(Čt 3. 8.)
Španělsko Tommy Robredo (7, WC) 4:6, 6:1, 6:4
Portugalsko Pedro Sousa (4)
(St 2. 8.)
Česká republika Petr Michnev 6:4, 7:5
Rusko Roman Safiullin (Q)
(St 2. 8.)
Německo Tobias Kamke (5) 3:6, 4:6
Česká republika Václav Šafránek
(Čt 3. 8.)
Argentina Agustín Velotti 4:6, 6:4, 7:5
Litva Laurynas Grigelis
(Čt 3. 8.)
Německo Cedrik-Marcel Stebe (3) 6:4, 3:6, 6:3
Česká republika Lukáš Rosol (6)
(St 2. 8.)
Brazílie Guilherme Clézar 6:7(0), 3:6
Německo Daniel Brands
(St 2. 8.)
Německo Oscar Otte (2) 1:6, 4:6
Čtvrtfinále dvouher
Liberec, antuka
Německo Jeremy Jahn
(Pá 4. 8.)
Španělsko Ricardo Ojeda Lara 6:7(4), 4:6
Portugalsko Pedro Sousa (4)
(Pá 4. 8.)
Německo Tobias Kamke (5) 6:4, 6:1
Česká republika Václav Šafránek
(Pá 4. 8.)
Litva Laurynas Grigelis 6:7(14), 6:1, 6:3
Brazílie Guilherme Clézar
(Pá 4. 8.)
Německo Oscar Otte (2) 6:1, 6:1
Semifinále dvouher
Liberec, antuka
Španělsko Ricardo Ojeda Lara
(So 5. 8.)
Portugalsko Pedro Sousa (4) 2:6, 2:6
Česká republika Václav Šafránek
(So 5. 8.)
Brazílie Guilherme Clézar 6:1, 2:6, 3:6
Finále dvouher
Liberec, antuka
Portugalsko Pedro Sousa (4)
(Ne 6. 8.)
Brazílie Guilherme Clézar 6:4, 5:7, 6:2

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Liberec, antuka
Ukrajina Denys Molčanov (1)
Slovensko Igor Zelenay (1)
(Út 1. 8.)
Argentina Juan Ignacio Londero
Portugalsko Pedro Sousa
6:3, 6:0
Brazílie Guilherme Clézar
Argentina Juan Pablo Ficovich
(Po 31. 7.)
Česká republika Libor Salaba (WC)
Česká republika Jan Šátral (WC)
6:3, 6:2
Litva Laurynas Grigelis (4)
Česká republika Zdeněk Kolář (4)
(Po 31. 7.)
Česká republika Marek Jaloviec
Česká republika Václav Šafránek
6:3, 6:2
Rumunsko Vlad Victor Cornea
Rumunsko Patrick Grigoriu
(Po 31. 7.)
Ekvádor Ivan Endara
Bulharsko Alexandar Lazov
6:3, 6:4
Maďarsko Gabor Borsos
Srbsko Ilija Vučič
(Po 31. 7.)
Česká republika Dominik Kellovský
Česká republika Robin Staněk
6:3, 6:7(6), 5:10
Česká republika Marek Gengel
Česká republika Petr Michnev
(Po 31. 7.)
Polsko Tomasz Bednarek (3)
Nizozemsko David Pel (3)
2:6, 3:6
Česká republika Lubomír Majšajdr (WC)
Česká republika Martin Zahrádka (WC)
(-)
Argentina Juan Ignacio Galarza
Argentina Agustín Velotti
4:6, 7:6(7), 7:10
Bolívie Hugo Dellien
Dominikánská republika Jose Hernandez-Fernandez
(-)
Německo Gero Kretschmer (2)
Německo Andreas Mies (2)
3:6, 4:6
Čtvrtfinále čtyřher
Liberec, antuka
Ukrajina Denys Molčanov (1)
Slovensko Igor Zelenay (1)
(Čt 3. 8.)
Brazílie Guilherme Clézar
Argentina Juan Pablo Ficovich
5:7, 6:4, 6:10
Litva Laurynas Grigelis (4)
Česká republika Zdeněk Kolář (4)
(St 2. 8.)
Rumunsko Vlad Victor Cornea
Rumunsko Patrick Grigoriu
6:2, 6:3
Česká republika Dominik Kellovský
Česká republika Robin Staněk
(St 2. 8.)
Polsko Tomasz Bednarek (3)
Nizozemsko David Pel (3)
3:6, 5:7
Argentina Juan Ignacio Galarza
Argentina Agustín Velotti
(Čt 3. 8.)
Německo Gero Kretschmer (2)
Německo Andreas Mies (2)
0:6, 2:6
Semifinále čtyřher
Liberec, antuka
Brazílie Guilherme Clézar
Argentina Juan Pablo Ficovich
(Pá 4. 8.)
Litva Laurynas Grigelis (4)
Česká republika Zdeněk Kolář (4)
4:6, 7:6(1), 10:12
Polsko Tomasz Bednarek (3)
Nizozemsko David Pel (3)
(Pá 4. 8.)
Německo Gero Kretschmer (2)
Německo Andreas Mies (2)
3:6, 6:1, 15:13
Finále čtyřher
Liberec, antuka
Litva Laurynas Grigelis (4)
Česká republika Zdeněk Kolář (4)
(So 5. 8.)
Polsko Tomasz Bednarek (3)
Nizozemsko David Pel (3)
6:3, 6:4

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Liberec, antuka
Bolívie Hugo Dellien (1)
(-)
bye

(-)
Česká republika David Prokop (WC) bye
Česká republika Dominik Süč (WC)
(So 29. 7.)
Česká republika Matěj Vocel 7:5, 3:6, 6:3

(-)
Argentina Juan Ignacio Galarza (8) bye
Švédsko Markus Eriksson (2)
(-)
bye

(-)
Česká republika Robin Staněk bye

(-)
Česká republika Lubomír Majšajdr (WC) bye

(-)
Česká republika Vít Kopřiva (6) bye
Ekvádor Ivan Endara (3, WC)
(-)
bye

(-)
Maďarsko Gabor Borsos bye

(-)
Německo Julian Lenz bye

(-)
Argentina Juan Pablo Ficovich (7) bye
Bulharsko Alexandar Lazov (4, WC)
(-)
bye
Ukrajina Oleksandr Bielinskyi
(So 29. 7.)
Srbsko Ilija Vučič 2:6, 3:6
Česká republika Michal Schmid (WC)
(So 29. 7.)
Česká republika Marek Gengel 7:6(3), 6:2

(-)
Rusko Roman Safiullin (5) bye
2. kolo kvalifikace
Liberec, antuka
Bolívie Hugo Dellien (1)
(So 29. 7.)
Česká republika David Prokop (WC) 6:1, 6:2
Česká republika Dominik Süč (WC)
(So 29. 7.)
Argentina Juan Ignacio Galarza (8) 3:6, 1:6
Švédsko Markus Eriksson (2)
(So 29. 7.)
Česká republika Robin Staněk 4:6, 6:2, 6:7(5)
Česká republika Lubomír Majšajdr (WC)
(So 29. 7.)
Česká republika Vít Kopřiva (6) 3:6, 7:5, 6:4
Ekvádor Ivan Endara (3, WC)
(So 29. 7.)
Maďarsko Gabor Borsos 4:6, 6:4, 6:3
Německo Julian Lenz
(So 29. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (7) 6:4, 3:6, 2:6
Bulharsko Alexandar Lazov (4, WC)
(So 29. 7.)
Srbsko Ilija Vučič 5:7, 7:6(5), 6:0
Česká republika Michal Schmid (WC)
(So 29. 7.)
Rusko Roman Safiullin (5) 6:3, 3:6, 4:6
3. kolo kvalifikace
Liberec, antuka
Bolívie Hugo Dellien (1)
(Ne 30. 7.)
Argentina Juan Ignacio Galarza (8) 6:2, 6:4
Česká republika Robin Staněk
(Ne 30. 7.)
Česká republika Lubomír Majšajdr (WC) wo.
Ekvádor Ivan Endara (3, WC)
(Ne 30. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (7) 1:6, 5:7
Bulharsko Alexandar Lazov (4, WC)
(Ne 30. 7.)
Rusko Roman Safiullin (5) 6:4, 4:6, 3:6

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.