Synot liga 2014 / 2015

Nejvyšší domácí fotbalová soutěž změnila v sezoně 2014 / 2015 svůj název z Gambrinus ligy na Synot ligu.
1. Plzeň 72 b.
2. Sparta 67 b.
3. Jablonec 64 b.
4. Mladá Boleslav 46 b.
5. Příbram 43 b.
6. Dukla 41 b.
7. Teplice 38 b.
8. Bohemians 1905 38 b.
9. Slovácko 37 b.
10. Jihlava 36 b.
11. Slavia 34 b.
12. Liberec 33 b.
13. Brno 33 b.
14. Ostrava 33 b.
15. Hradec Králové 25 b.
16. České Budějovice 22 b.

Synot liga – Nejvyšší domácí fotbalová soutěž v sezoně 2014 / 2015 změnila svůj oficiální název z Gambrinus liga na Synot liga a svůj oficiální název měnila i nejvyšší slovenská fotbalová soutěž z Corgoň liga na Fortuna liga.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Nejlepší se stane Mistrem ligy. Poslední s předposledním sestupují do Druhé ligy.

Obhajoba mistrovského titulu čeká na Spartu, která minulou sezonu zakončila na první příčce s náskokem třinácti bodů před Viktorkou Plzeň.

Sparta má před sebou předkolo Ligy mistrů a Plzeň spolu s třetí Mladou Boleslaví předkolo Evropské ligy.

Nováčky v lize jsou České Budějovice a Hradec Králové. Nahrazují Olomouc a Znojmo.

1. kolo
Synot ligy
Bohemians 1905
(Pá 25. 7.)
Sparta 1:2 (0:1)
Dukla
(Pá 25. 7.)
Baník 0:0
Jablonec
(So 26. 7.)
Brno 2:0 (1:0)
Příbram
(So 26. 7.)
Plzeň 2:2 (1:2)
Hradec Králové
(So 26. 7.)
Teplice 0:0
Slovácko
(So 26. 7.)
Slavia 1:2 (1:0)
Jihlava
(Ne 27. 7.)
Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
České Budějovice
(Ne 27. 7.)
Liberec 1:1 (1:1)
2. kolo
Synot ligy
Slavia
(Pá 1. 8.)
Baník 3:1 (1:0)
Brno
(So 2. 8.)
Hradec Králové 3:0 (0:0)
Slovácko
(So 2. 8.)
Bohemians 1905 4:1 (1:0)
Sparta
(So 2. 8.)
Jihlava 3:0 (0:0)
Liberec
(Ne 3. 8.)
Příbram 0:0
Mladá Boleslav
(Ne 3. 8.)
Dukla 0:1 (0:1)
Plzeň
(Ne 3. 8.)
Jablonec 3:1 (2:1)
Teplice
(Út 2. 9.)
České Budějovice 4:0 (2:0)
3. kolo
Synot ligy
Jihlava
(Pá 8. 8.)
Bohemians 1905 1:2 (0:1)
Baník
(Pá 8. 8. – Bazaly)
Teplice 1:1 (1:1)
Jablonec
(So 9. 8.)
Slovácko 1:1 (1:0)
Dukla
(So 9. 8.)
Brno 1:1 (1:1)
Příbram
(So 9. 8.)
Sparta 0:1 (0:0)
České Budějovice
(Ne 10. 8.)
Plzeň 0:4 (0:3)
Hradec Králové
(Ne 10. 8.)
Mladá Boleslav 0:0
Slavia
(Ne 10. 8.)
Liberec 4:1 (1:1)
4. kolo
Synot ligy
Liberec
(Pá 15. 8.)
Dukla 0:0
Sparta
(Pá 15. 8.)
Baník 0:1 (0:1)
Slovácko
(So 16. 8.)
Jihlava 2:0 (0:0)
Brno
(So 16. 8.)
České Budějovice 2:2 (2:1)
Mladá Boleslav
(So 16. 8.)
Příbram 4:1 (3:1)
Bohemians
(So 16. 8.)
Jablonec 1:2 (0:1)
Teplice
(So 16. 8.)
Slavia 2:1 (2:0)
Plzeň
(Ne 17. 8.)
Hradec Králové 4:0 (2:0)
5. kolo
Synot ligy
Baník
(Pá 22. 8. – Bazaly)
Brno 1:0 (1:0)
Teplice
(Pá 22. 8.)
Liberec 2:2 (0:0)
Příbram
(So 23. 8.)
Bohemians 1905 2:3 (1:0)
České Budějovice
(So 23. 8.)
Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
Hradec Králové
(So 23. 8.)
Slovácko 2:0 (1:0)
Jablonec
(So 23. 8.)
Jihlava 2:0 (1:0)
Slavia
(So 23. 8.)
Plzeň 1:0 (0:0)
Dukla
(Ne 24. 8.)
Sparta 1:0 (1:0)
6. kolo
Synot ligy
Brno
(Pá 29. 8.)
Teplice 1:1 (0:1)
Jihlava
(Pá 29. 8.)
České Budějovice 0:0
Slovácko
(So 30. 8.)
Příbram 4:1 (2:0)
Liberec
(So 30. 8.)
Baník 6:0 (3:0)
Bohemians 1905
(So 30. 8.)
Hradec Králové 1:1 (1:1)
Mladá Boleslav
(So 30. 8.)
Slavia 2:1 (2:1)
Sparta
(Ne 31. 8.)
Jablonec 2:0 (0:0)
Plzeň
(Ne 31. 8.)
Dukla 2:1 (0:1)
7. kolo
Synot ligy
Slavia
(Pá 12. 9.)
Brno 1:3 (1:1)
Dukla
(So 13. 9.)
Bohemians 1905 0:1 (0:0)
České Budějovice
(So 13. 9.)
Slovácko 2:2 (2:0)
Příbram
(So 13. 9.)
Jablonec 1:4 (0:0)
Baník
(So 13. 9. – Bazaly)
Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
Hradec Králové
(So 13. 9.)
Jihlava 0:3 (0:1)
Teplice
(So 13. 9.)
Sparta 0:0
Liberec
(Po 15. 9.)
Plzeň 1:1 (0:1)
8. kolo
Synot ligy
Mladá Boleslav
(Pá 19. 9.)
Teplice 3:0 (1:0)
Jihlava
(So 20. 9.)
Příbram 0:1 (0:0)
Slovácko
(So 20. 9.)
Dukla 5:1 (3:1)
Brno
(So 20. 9.)
Liberec 1:0 (1:0)
Jablonec
(So 20. 9.)
České Budějovice 0:0
Bohemians 1905
(So 20. 9.)
Slavia 2:0 (0:0)
Plzeň
(Ne 21. 9.)
Baník 2:0 (1:0)
Sparta
(Ne 21. 9.)
Hradec Králové 3:1 (1:1)
9. kolo
Synot ligy
Teplice
(Pá 26. 9.)
Slovácko 4:0 (2:0)
České Budějovice
(So 27. 9.)
Příbram 0:3 (0:1)
Dukla
(So 27. 9.)
Jihlava 4:1 (2:0)
Hradec Králové
(So 27. 9.)
Jablonec 0:2 (0:0)
Baník
(So 27. 9. – Bazaly)
Bohemians 1905 1:0 (0:0)
Brno
(So 27. 9.)
Plzeň 2:3 (2:1)
Slavia
(So 27. 9.)
Sparta 0:2 (0:0)
Liberec
(Ne 28. 9.)
Mladá Boleslav 0:0
10. kolo
Synot ligy
Jablonec
(Pá 3. 10.)
Dukla 6:0 (4:0)
Bohemians 1905
(So 4. 10.)
České Budějovice 3:0 (0:0)
Příbram
(So 4. 10.)
Hradec Králové 1:0 (0:0)
Jihlava
(So 4. 10.)
Slavia 1:0 (1:0)
Mladá Boleslav
(So 4. 10.)
Brno 5:1 (2:0)
Slovácko
(So 4. 10.)
Baník 1:2 (1:1)
Sparta
(Ne 5. 10.)
Liberec 1:0 (0:0)
Plzeň
(Ne 5. 10.)
Teplice 1:0 (0:0)
11. kolo
Synot ligy
Dukla
(Pá 17. 10.)
Příbram -:- (2:1)
nedohráno pro výpadek proudu
Baník
(Pá 17. 10. – Bazaly)
Jihlava 0:0
Hradec Králové
(So 18. 10.)
České Budějovice 2:3 (0:2)
Liberec
(So 18. 10.)
Slovácko 2:2 (0:2)
Teplice
(So 18. 10.)
Bohemians 1905 4:1 (1:0)
Slavia
(So 18. 10.)
Jablonec 1:1 (1:1)
Brno
(So 18. 10.)
Sparta 1:3 (0:1)
Mladá Boleslav
(Ne 19. 10.)
Plzeň 0:3 (0:1)
12. kolo
Synot ligy
Jihlava
(Pá 24. 10.)
Brno 2:0 (1:0)
České Budějovice
(Pá 24. 10.)
Slavia 1:1 (0:0)
Bohemians 1905
(Pá 24. 10.)
Liberec 2:4 (1:1)
Příbram
(So 25. 10.)
Baník 3:1 (1:0)
Slovácko
(So 25. 10.)
Plzeň 0:1 (0:0)
Jablonec
(So 25. 10.)
Teplice 4:2 (1:0)
Hradec Králové
(So 25. 10.)
Dukla 2:4 (1:2)
Sparta
(Ne 26. 10.)
Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
13. kolo
Synot ligy
Mladá Boleslav
(Pá 31. 10.)
Bohemians 1905 1:0 (1:0)
Dukla
(So 1. 11.)
České Budějovice 3:1 (1:0)
Baník
(So 1. 11. – Bazaly)
Hradec Králové 2:1 (2:0)
Brno
(So 1. 11.)
Slovácko 0:1 (0:0)
Slavia
(So 1. 11.)
Příbram 3:2 (1:1)
Teplice
(So 1. 11.)
Jihlava 2:3 (0:1)
Plzeň
(So 1. 11.)
Sparta 2:0 (2:0)
Liberec
(Ne 2. 11.)
Jablonec 0:1 (0:0)
14. kolo
Synot ligy
Příbram
(Pá 7. 11.)
Teplice 1:1 (1:0)
Dukla
(Pá 7. 11.)
Slavia 2:2 (2:2)
České Budějovice
(So 8. 11.)
Baník 1:0 (1:0)
Jablonec
(So 8. 11.)
Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
Hradec Králové
(Ne 9. 11.)
Liberec 0:0
Slovácko
(Ne 9. 11.)
Sparta 0:2 (0:1)
Jihlava
(Ne 9. 11.)
Plzeň 2:1 (0:1)
Bohemians 1905
(Po 10. 11.)
Brno 0:0
15. kolo
Synot ligy
Mladá Boleslav
(Pá 21. 11.)
Slovácko 2:0 (0:0)
Brno
(So 22. 11.)
Příbram 1:0 (1:0)
Liberec
(So 22. 11.)
Jihlava 2:2 (0:1)
Teplice
(So 22. 11.)
Dukla 1:0 (0:0)
Sparta
(So 22. 11.)
České Budějovice 4:0 (1:0)
Baník
(So 22. 11. – Bazaly)
Jablonec 1:2 (0:1)
Plzeň
(Ne 23. 11.)
Bohemians 1905 2:1 (1:0)
Slavia
(Ne 23. 11.)
Hradec Králové 1:1 (0:0)
16. kolo
Synot ligy
České Budějovice
(Pá 28. 11.)
Teplice 2:0 (0:0)
Baník
(Pá 28. 11. – Bazaly)
Slavia 0:0
Dukla
(So 29. 11.)
Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
Příbram
(So 29. 11.)
Liberec 1:0 (1:0)
Hradec Králové
(So 29. 11.)
Brno 2:1 (1:1)
Bohemians 1905
(So 29. 11.)
Slovácko 1:2 (1:1)
Jihlava
(Ne 30. 11.)
Sparta 0:2 (0:2)
Jablonec
(Ne 30. 11.)
Plzeň 1:2 (0:0)
17. kolo
Synot ligy
Slovácko
(Pá 20. 2., 20:15)
Jablonec 1:2 (1:1)
Liberec
(So 21. 2., 17:00)
Slavia 1:3 (1:3)
Brno
(So 21. 2., 17:00)
Dukla 0:1 (0:0)
Mladá Boleslav
(So 21. 2., 17:00)
Hradec Králové 2:2 (2:0)
Bohemians 1905
(So 21. 2., 17:00)
Jihlava 0:0
Teplice
(So 21. 2., 17:00)
Baník 1:0 (1:0)
Plzeň
(So 21. 2., 20:15)
České Budějovice 6:0 (2:0)
Sparta
(Po 23. 2., 18:00)
Příbram 4:1 (1:1)
18. kolo
Synot ligy
Dukla
(Pá 27. 2., 18:00)
Liberec 3:1 (0:0)
Jihlava
(Pá 27. 2., 20:15)
Slovácko 0:1 (0:1)
Jablonec
(So 28. 2., 14:00)
Bohemians 1905 3:0 (0:0)
Baník
(So 28. 2., 15:00 – Bazaly)
Sparta 1:1 (0:1)
Příbram
(So 28. 2., 17:00)
Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
České Budějovice
(So 28. 2., 17:00)
Brno 1:3 (0:1)
Slavia
(So 28. 2., 20:15)
Teplice 2:2 (1:2)
Hradec Králové
(Ne 1. 3., 16:00)
Plzeň 2:3 (1:1)
19. kolo
Synot ligy
Brno
(Pá 6. 3., 18:00)
Baník 0:0
Mladá Boleslav
(So 7. 3., 14:00)
České Budějovice 4:1 (1:1)
Slovácko
(So 7. 3., 17:00)
Hradec Králové 0:1 (0:1)
Bohemians 1905
(So 7. 3., 17:00)
Příbram 3:1 (1:1)
Jihlava
(So 7. 3., 17:00)
Jablonec 1:1 (0:1)
Liberec
(So 7. 3., 20:15)
Teplice 0:2 (0:1)
Sparta
(Ne 8. 3., 18:45)
Dukla 3:0 (2:0)
Plzeň
(St 18. 3., 18:00)
Slavia 1:0 (0:0)
20. kolo
Synot ligy
Slavia
(Pá 13. 3., 20:15)
Mladá Boleslav 3:4 (2:2)
Teplice
(So 14. 3., 14:00)
Brno 0:1 (0:0)
Příbram
(So 14. 3., 17:00)
Slovácko 1:0 (0:0)
České Budějovice
(So 14. 3., 17:00)
Jihlava 1:3 (1:1)
Baník
(So 14. 3., 17:00 – Bazaly)
Liberec 3:3 (2:2)
Jablonec
(So 14. 3., 20:15)
Sparta 0:0
Dukla
(Ne 15. 3., 14:15)
Plzeň 2:3 (1:0)
Hradec Králové
(Ne 15. 3., 16:00)
Bohemians 1905 1:0 (0:0)
21. kolo
Synot ligy
Mladá Boleslav
(Pá 20. 3., 20:15)
Baník 1:0 (1:0)
Jihlava
(So 21. 3., 17:00)
Hradec Králové 2:0 (1:0)
Slovácko
(So 21. 3., 17:00)
České Budějovice 3:1 (2:0)
Jablonec
(So 21. 3., 17:00)
Příbram 2:0 (1:0)
Sparta
(So 21. 3., 20:15)
Teplice 1:0 (0:0)
Plzeň
(Ne 22. 3., 15:45)
Liberec 2:0 (1:0)
Bohemians 1905
(Ne 22. 3., 18:00)
Dukla 0:0
Brno
(Ne 22. 3., 18:00)
Slavia 3:0 (0:0)
22. kolo
Synot ligy
Hradec Králové
(So 4. 4., 14:30)
Sparta 0:3 (0:1)
Dukla
(So 4. 4., 17:00)
Slovácko 0:0
Příbram
(So 4. 4., 17:00)
Jihlava 1:1 (0:1)
České Budějovice
(So 4. 4., 17:00)
Jablonec 0:3 (0:0)
Teplice
(So 4. 4., 17:00)
Mladá Boleslav 5:0 (3:0)
Slavia
(So 4. 4., 20:15)
Bohemians 1905 1:1 (0:0)
Baník
(Ne 5. 4., 14:45 – Bazaly)
Plzeň 0:2 (0:0)
Liberec
(Ne 5. 4., 17:00)
Brno 1:0 (0:0)
23. kolo
Synot ligy
Slovácko
(Út 17. 3., 18:00)
Teplice 2:2 (0:1)
Jablonec
(Pá 10. 4., 18:00)
Hradec Králové 4:0 (1:0)
Bohemians 1905
(Pá 10. 4., 20:15)
Baník 0:2 (0:0)
Příbram
(So 11. 4., 16:00)
České Budějovice 1:0 (0:0)
Jihlava
(So 11. 4., 16:00)
Dukla 1:2 (1:1)
Mladá Boleslav
(So 11. 4., 16:00)
Liberec 1:1 (0:1)
Sparta
(So 11. 4., 19:15)
Slavia 2:1 (0:1)
Plzeň
(Ne 12. 4., 14:45)
Brno 4:1 (2:0)
24. kolo
Synot ligy
Dukla
(So 18. 4., 17:00)
Jablonec 1:0 (1:0)
Slavia
(So 18. 4., 17:00)
Jihlava 1:2 (0:0)
Baník
(So 18. 4., 17:00 – Bazaly)
Slovácko 0:2 (0:1)
České Budějovice
(So 18. 4., 17:00)
Bohemians 1905 2:3 (1:0)
Liberec
(So 18. 4., 20:15)
Sparta 2:1 (1:1)
Brno
(Ne 19. 4., 16:00)
Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
Hradec Králové
(Ne 19. 4., 17:00)
Příbram 2:3 (2:0)
Teplice
(Po 20. 4., 18:00)
Plzeň 0:0
25. kolo
Synot ligy
Jihlava
(Pá 24. 4., 17:00)
Baník 2:0 (2:0)
Slovácko
(So 25. 4., 17:00)
Liberec 2:3 (1:2)
Bohemians 1905
(So 25. 4., 17:00)
Teplice 1:0 (1:0)
Jablonec
(So 25. 4., 17:00)
Slavia 2:1 (1:1)
Příbram
(So 25. 4., 17:00)
Dukla 3:0 (2:0)
České Budějovice
(So 25. 4., 17:00)
Hradec Králové 2:2 (0:2)
Plzeň
(So 25. 4., 20:15)
Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
Sparta
(Ne 26. 4., 17:45)
Brno 4:0 (2:0)
26. kolo
Synot ligy
Brno
(Pá 1. 5., 18:00)
Jihlava 3:2 (1:1)
Dukla
(So 2. 5., 15:00)
Hradec Králové 1:0 (1:0)
Baník
(So 2. 5., 15:00 – Bazaly)
Příbram 0:0
Liberec
(So 2. 5., 15:00)
Bohemians 1905 1:1 (1:0)
Plzeň
(So 2. 5., 17:30)
Slovácko 4:0 (2:0)
Teplice
(Ne 3. 5., 17:00)
Jablonec 1:1 (0:0)
Slavia
(Ne 3. 5., 17:00)
České Budějovice 2:0 (1:0)
Mladá Boleslav
(Ne 3. 5., 19:30)
Sparta 2:3 (1:0)
27. kolo
Synot ligy
Slovácko
(Pá 8. 5., 20:15)
Brno 1:1 (0:0)
Hradec Králové
(So 9. 5., 15:00)
Baník 1:0 (0:0)
Jihlava
(So 9. 5., 16:00)
Teplice 0:1 (0:0)
Příbram
(So 9. 5., 16:00)
Slavia 2:1 (1:1)
České Budějovice
(So 9. 5., 16:00)
Dukla 1:0 (1:0)
Sparta
(So 9. 5., 19:15)
Plzeň 0:2 (0:0)
Jablonec
(Ne 10. 5., 13:15)
Liberec 2:0 (0:0)
Bohemians 1905
(Ne 10. 5., 19:00)
Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
28. kolo
Synot ligy
Brno
(Pá 15. 5., 18:00)
Bohemians 1905 0:1 (0:0)
Sparta
(Pá 15. 5., 20:30)
Slovácko 5:2 (4:2)
Teplice
(Ne 17. 5., 15:00)
Příbram 1:1 (0:1)
Baník
(Ne 17. 5., 17:00 – Bazaly)
České Budějovice 4:3 (2:2)
Liberec
(Ne 17. 5., 17:00)
Hradec Králové 2:0 (2:0)
Mladá Boleslav
(Ne 17. 5., 18:00)
Jablonec 1:1 (1:0)
Slavia
(Ne 17. 5., 18:00)
Dukla 2:0 (1:0)
Plzeň
(Po 18. 5., 18:00)
Jihlava 2:0 (2:0)
29. kolo
Synot ligy
České Budějovice
(So 23. 5., 17:15)
Sparta 1:3 (0:2)
Bohemians 1905
(So 23. 5., 17:15)
Plzeň 3:2 (2:1)
Slovácko
(So 23. 5., 17:15)
Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
Příbram
(So 23. 5., 17:15)
Brno 3:2 (1:1)
Jihlava
(So 23. 5., 17:15)
Liberec 4:0 (2:0)
Dukla
(So 23. 5., 17:15)
Teplice 5:1 (2:1)
Jablonec
(So 23. 5., 17:15)
Baník 4:0 (2:0)
Hradec Králové
(So 23. 5., 17:15)
Slavia 0:1 (0:0)
30. kolo
Synot ligy
Teplice
(So 30. 5., 17:15)
Hradec Králové 1:3 (1:1)
Liberec
(So 30. 5., 17:15)
České Budějovice 5:1 (1:1)
Plzeň
(So 30. 5., 17:15)
Příbram 5:2 (1:2)
Brno
(So 30. 5., 17:15)
Jablonec 2:3 (0:3)
Mladá Boleslav
(So 30. 5., 17:15)
Jihlava 3:0 (1:0)
Slavia
(So 30. 5., 17:15)
Slovácko 1:3 (0:1)
Sparta
(So 30. 5., 17:15)
Bohemians 1905 1:1 (0:1)
Baník
(So 30. 5., 17:15 – Bazaly)
Dukla 1:1 (1:0)
Tabulka
Synot ligy
1. Plzeň 30 23 3 4 70:24 72 b. + 46
2. Sparta 30 21 4 5 57:20 67 b. + 37
3. Jablonec 30 19 7 4 58:22 64 b. + 36
4. Mladá Boleslav 30 13 7 10 43:34 46 b. + 9
5. Příbram 30 12 7 11 40:45 43 b. – 5
6. Dukla 30 11 8 11 34:40 41 b. – 6
7. Teplice 30 9 11 10 41:37 38 b. + 4
8. Bohemians 1905 30 10 8 12 35:41 38 b. – 6
9. Slovácko 30 10 7 13 43:46 37 b. – 3
10. Jihlava 30 10 6 14 33:38 36 b. – 5
11. Slavia 30 9 7 14 40:45 34 b. – 5
12. Liberec 30 7 12 11 39:43 33 b. – 4
13. Brno 30 9 6 15 34:45 33 b. – 11
14. Ostrava 30 8 9 13 23:41 33 b. – 18
15. Hradec Králové 30 6 7 17 26:52 25 b. – 26
16. České Budějovice 30 5 7 18 29:72 22 b. – 43

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.