Synot liga 2015 / 2016

1. Plzeň 71 b.
2. Sparta 64 b.
3. Liberec 58 b.
4. Mladá Boleslav 57 b.
5. Slavia 52 b.
6. Brno 47 b.
7. Jablonec 41 b.
8. Slovácko 40 b.
9. Bohemians 1905 37 b.
10. Dukla 35 b.
11. Jihlava 31 b.
12. Teplice 30 b.
13. Zlín 30 b.
14. Příbram 27 b.
15. Olomouc 27 b.
16. Ostrava 14 b.

Synot liga – Nejvyšší domácí fotbalová soutěž pokračuje druhou sezonou jako Synot liga. Mistr s vicemistrem si zahrají předkolo Ligy mistrů, třetí a čtvrtý tým plus vítěz poháru předkolo Evropské ligy. V případě, že pohár získá tým z prvního až čtvrtého místa v lize, postupuje do předkola Evropské ligy i tým z pátého místa. Patnáctý a šestnáctý tým sestoupí do druhé ligy.

Obhajoba mistrovského titulu čeká na Plzeň, která minulou sezonu zakončila na první příčce s náskokem pěti bodů na Spartu.

Nováčky v první lize jsou Olomouc (FNL-1) a Zlín (FNL-3). Nahradili sestupující Hradec Králové (15) a České Budějovice (16).

První liga odstartovala v pátek 24. července o půl šesté odpoledne domácí výhrou mistrovské Plzně nad Slavií 2:1.

Pro Baník jde o premiérovou sezonu ve Vítkovicích a rovněž i o sezonu sestupovou.

Synot v průběhu sezony ohlásil odchod z fotbalu, nejvyšší domácí soutěž tak v sezoně 2016 / 2017 opět změní svůj název.

1. kolo
Synot ligy
Plzeň
(Pá 24. 7., 17:30)
Slavia 2:1 (1:0)
Jihlava
(Pá 24. 7., 19:00)
Sparta 0:0
Slovácko
(So 25. 7., 17:00)
Dukla 4:3 (1:1)
Příbram
(So 25. 7., 17:00)
Jablonec 2:3 (1:2)
Brno
(So 26. 7., 17:00)
Ostrava 2:1 (1:1)
Teplice
(So 25. 7., 20:15)
Olomouc 2:2 (1:0)
Bohemians 1905
(Ne 26. 7., 17:00)
Zlín 0:1 (0:1)
Liberec
(Ne 26. 7., 20:15)
Mladá Boleslav 4:2 (1:1)
2. kolo
Synot ligy
Sparta
(So 1. 8., 15:00)
Ostrava 3:1 (0:0)
Zlín
(So 1. 8., 17:00)
Jihlava 1:0 (1:0)
Teplice
(So 1. 8., 17:00)
Slovácko 2:0 (1:0)
Olomouc
(So 1. 8., 17:00)
Příbram 1:3 (0:0)
Dukla
(So 1. 8., 20:15)
Plzeň 1:0 (0:0)
Slavia
(Ne 2. 8., 17:00)
Liberec 2:2 (2:1)
Mladá Boleslav
(Ne 2. 8., 17:00)
Brno 2:0 (0:0)
Jablonec
(Ne 2. 8., 18:00)
Bohemians 1905 2:2 (1:1)
3. kolo
Synot ligy
Brno
(Pá 7. 8., 20:15)
Slavia 1:0 (1:0)
Příbram
(So 8. 8., 17:00)
Teplice 3:2 (2:0)
Bohemians 1905
(So 8. 8., 17:00)
Olomouc 1:1 (1:1)
Ostrava
(So 8. 8., 20:15 – Vítkovice)
Mladá Boleslav 2:2 (2:1)
Plzeň
(Ne 9. 8., 18:00)
Slovácko 2:2 (1:1)
Sparta
(Ne 9. 8., 19:15)
Zlín 3:0 (2:0)
Liberec
(Po 10. 8., 19:00)
Dukla 1:1 (1:0)
Jihlava
(Po 10. 8., 19:00)
Jablonec 1:0 (1:0)
4. kolo
Synot ligy
Teplice
(Pá 14. 8., 18:30)
Plzeň 2:2 (0:2)
Mladá Boleslav
(Pá 14. 8., 20:30)
Sparta 2:4 (1:1)
Zlín
(So 15. 8., 17:00)
Ostrava 2:0 (1:0)
Olomouc
(So 15. 8., 17:00)
Brno 1:1 (0:0)
Dukla
(So 15. 8., 20:15)
Bohemians 1905 2:2 (2:0)
Slavia
(Ne 16. 8., 17:00)
Jihlava 4:0 (2:0)
Slovácko
(Ne 16. 8., 18:00)
Příbram 2:1 (0:1)
Jablonec
(Ne 16. 8., 19:15)
Liberec 1:1 (0:1)
5. kolo
Synot ligy
Mladá Boleslav
(Pá 21. 8., 20:15)
Zlín 5:2 (2:0)
Jihlava
(So 22. 8., 17:00)
Slovácko 1:2 (0:2)
Bohemians 1905
(So 22. 8., 17:00)
Příbram 1:1 (1:0)
Ostrava
(So 22. 8., 20:15 – Vítkovice)
Slavia 1:3 (0:2)
Liberec
(Ne 23. 8., 17:00)
Teplice 2:0 (1:0)
Brno
(Ne 23. 8., 17:00)
Jablonec 0:3 (0:2)
Plzeň
(Ne 23. 8., 18:30)
Olomouc 2:0 (0:0)
Sparta
(Ne 23. 8., 19:15)
Dukla 2:0 (1:0)
6. kolo
Synot ligy
Teplice
(So 12. 9., 17:00)
Bohemians 1905 2:1 (1:0)
Slovácko
(So 12. 9., 17:00)
Liberec 1:2 (1:1)
Olomouc
(So 12. 9., 17:00)
Jihlava 2:1 (0:0)
Zlín
(So 12. 9., 17:00)
Brno 2:1 (1:0)
Slavia
(So 12. 9., 20:15)
Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
Jablonec
(Ne 13. 9., 15:00)
Sparta 1:1 (0:0)
Příbram
(Ne 13. 9., 18:30)
Plzeň 0:4 (0:2)
Dukla
(Po 14. 9., 18:00)
Ostrava 4:1 (3:0)
7. kolo
Synot ligy
Jihlava
(Pá 18. 9., 18:00)
Dukla 2:2 (1:0)
Zlín
(So 19. 9., 17:00)
Slavia 0:2 (0:0)
Brno
(So 19. 9., 17:00)
Slovácko 2:0 (0:0)
Ostrava
(So 19. 9., 17:00 – Vítkovice)
Jablonec 1:2 (0:1)
Mladá Boleslav
(So 19. 9., 20:15)
Teplice 4:3 (2:1)
Bohemians 1905
(Ne 20. 9., 15:00)
Plzeň 0:1 (0:0)
Sparta
(Ne 20. 9., 17:00)
Olomouc 4:0 (3:0)
Liberec
(Ne 20. 9., 18:00)
Příbram 3:0 (1:0)
8. kolo
Synot ligy
Jablonec
(Pá 25. 9., 20:15)
Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
Olomouc
(So 26. 9., 15:30)
Zlín 1:1 (0:0)
Příbram
(So 26. 9., 15:30)
Jihlava 4:1 (3:0)
Slovácko
(So 26. 9., 15:30)
Bohemians 1905 1:0 (1:0)
Teplice
(So 26. 9., 15:30)
Ostrava 1:0 (0:0)
Dukla
(So 26. 9., 15:30)
Brno 1:2 (1:0)
Plzeň
(So 26. 9., 18:15)
Liberec 2:1 (0:0)
Slavia
(Ne 27. 9., 15:00)
Sparta 1:0 (1:0)
9. kolo
Synot ligy
Ostrava
(Pá 2. 10., 20:15 – Vítkovice)
Olomouc 1:0 (1:0)
Brno
(So 3. 10., 15:00)
Teplice 0:4 (0:2)
Mladá Boleslav
(So 3. 10., 15:00)
Příbram 4:0 (2:0)
Zlín
(So 3. 10., 18:15)
Jablonec 2:2 (2:1)
Slavia
(Ne 4. 10., 14:30)
Dukla 1:1 (0:1)
Jihlava
(Ne 4. 10., 18:00)
Plzeň 2:4 (0:0)
Sparta
(Ne 4. 10., 18:00)
Slovácko 4:0 (2:0)
Liberec
(Ne 4. 10., 18:00)
Bohemians 1905 3:1 (2:0)
10. kolo
Synot ligy
Dukla
(Pá 16. 10., 20:15)
Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
Jablonec
(So 17. 10., 14:30)
Slavia 0:0
Slovácko
(So 17. 10., 17:00)
Ostrava 2:1 (2:1)
Olomouc
(So 17. 10., 17:00)
Liberec 1:1 (1:0)
Teplice
(So 17. 10., 17:00)
Jihlava 0:1 (0:0)
Bohemians 1905
(So 17. 10., 17:00)
Brno 1:1 (0:0)
Plzeň
(So 17. 10., 20:15)
Zlín 4:2 (2:0)
Příbram
(Ne 18. 10., 15:00)
Sparta 0:4 (0:0)
11. kolo
Synot ligy
Slavia
(Pá 23. 10., 20:15)
Olomouc 0:2 (0:1)
Zlín
(So 24. 10., 17:00)
Teplice 1:2 (0:1)
Mladá Boleslav
(So 24. 10., 17:00)
Slovácko 4:1 (2:1)
Ostrava
(So 24. 10., 17:00 – Vítkovice)
Příbram 0:2 (0:1)
Jablonec
(So 24. 10., 20:15)
Dukla 3:3 (1:2)
Brno
(Ne 25. 10., 16:00)
Plzeň 1:0 (0:0)
Jihlava
(Ne 25. 10., 17:00)
Liberec 1:1 (1:0)
Sparta
(Ne 25. 10., 18:00)
Bohemians 1905 3:0 (1:0)
12. kolo
Synot ligy
Dukla
(Pá 30. 10., 18:00)
Zlín 1:0 (0:0)
Bohemians 1905
(So 31. 10., 17:00)
Jihlava 2:1 (0:1)
Příbram
(So 31. 10., 17:00)
Brno 1:1 (0:0)
Slovácko
(So 31. 10., 17:00)
Jablonec 1:1 (0:1)
Olomouc
(So 31. 10., 17:00)
Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
Liberec
(So 31. 10., 20:15)
Ostrava 2:1 (1:0)
Plzeň
(Ne 1. 11., 15:00)
Sparta 2:1 (0:0)
Teplice
(Ne 1. 11., 18:30)
Slavia 0:1 (0:0)
13. kolo
Synot ligy
Jablonec
(Pá 6. 11., 20:15)
Olomouc 4:0 (2:0)
Zlín
(So 7. 11., 17:00)
Slovácko 2:1 (1:0)
Dukla
(So 7. 11., 17:00)
Příbram 0:1 (0:1)
Mladá Boleslav
(So 7. 11., 20:15)
Jihlava 6:1 (1:1)
Slavia
(Ne 8. 11., 15:00)
Bohemians 1905 2:2 (1:2)
Ostrava
(Ne 8. 11., 17:00 – Vítkovice)
Plzeň 0:4 (0:0)
Brno
(Ne 8. 11., 18:00)
Liberec 3:1 (0:0)
Sparta
(Ne 8. 11., 19:00)
Teplice 3:1 (2:1)
14. kolo
Synot ligy
Jihlava
(Pá 20. 11., 18:00)
Brno 2:0 (0:0)
Olomouc
(So 21. 11., 17:00)
Dukla 0:0
Bohemians 1905
(So 21. 11., 17:00)
Ostrava 3:1 (1:0)
Slovácko
(So 21. 11., 17:00)
Slavia 0:2 (0:1)
Příbram
(So 21. 11., 17:00)
Zlín 1:2 (1:1)
Plzeň
(So 21. 11., 20:15)
Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
Liberec
(Ne 22. 11., 15:00)
Sparta 1:0 (0:0)
Teplice
(Ne 22. 11., 18:30)
Jablonec 2:2 (1:1)
15. kolo
Synot ligy
Dukla
(Pá 27. 11., 18:00)
Teplice 4:0 (2:0)
Olomouc
(So 28. 11., 17:00)
Slovácko 2:0 (1:0)
Ostrava
(So 28. 11., 17:00 – Vítkovice)
Jihlava 1:2 (1:2)
Slavia
(So 28. 11., 17:00)
Příbram 2:1 (1:0)
Mladá Boleslav
(So 28. 11., 20:15)
Bohemians 1905 1:1 (1:1)
Jablonec
(Po 30. 11., 17:15)
Plzeň 0:1 (0:1)
Zlín
(Po 30. 11., 18:00)
Liberec 2:0 (1:0)
Sparta
(Po 30. 11., 19:15)
Brno 2:1 (0:1)
16. kolo
Synot ligy
Slovácko
(Pá 4. 12., 20:15)
Teplice 4:2 (1:1)
Příbram
(So 5. 12., 15:00)
Olomouc 3:0 (0:0)
Bohemians 1905
(So 5. 12., 17:30)
Jablonec 2:1 (0:1)
Brno
(Ne 6. 12., 13:00)
Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
Liberec
(Ne 6. 12., 14:00)
Slavia 2:1 (0:1)
Ostrava
(Ne 6. 12., 15:00 – Vítkovice)
Sparta 0:1 (0:1)
Jihlava
(Ne 6. 12., 15:00)
Zlín 2:2 (1:1)
Plzeň
(Ne 6. 12., 18:30)
Dukla 3:0 (1:0)
17. kolo
Synot ligy
Dukla
(Pá 12. 2., 18:00)
Liberec 2:0 (1:0)
Zlín
(So 13. 2., 14:00)
Sparta 1:2 (1:0)
Teplice
(So 13. 2., 16:00)
Příbram 2:0 (2:0)
Olomouc
(So 13. 2., 16:00)
Bohemians 1905 2:2 (0:1)
Jablonec
(So 13. 2., 16:00)
Jihlava 2:0 (0:0)
Slavia
(So 13. 2., 18:20)
Brno 2:0 (2:0)
Mladá Boleslav
(Ne 14. 2., 14:00)
Ostrava 3:0 (1:0)
Slovácko
(Ne 14. 2., 16:00)
Plzeň 1:2 (0:2)
18. kolo
Synot ligy
Jihlava
(Pá 19. 2., 18:00)
Slavia 0:0
Plzeň
(Pá 19. 2., 20:15)
Teplice 1:0 (1:0)
Příbram
(So 20. 2., 14:00)
Slovácko 0:1 (0:0)
Brno
(So 20. 2., 14:00)
Olomouc 2:0 (1:0)
Ostrava
(So 20. 2., 14:00 – Vítkovice)
Zlín 3:0 (2:0)
Bohemians 1905
(So 20. 2., 14:00)
Dukla 1:0 (0:0)
Liberec
(So 20. 2., 17:30)
Jablonec 3:2 (2:0)
Sparta
(Ne 21. 2., 15:00)
Mladá Boleslav 2:0 (2:0)
19. kolo
Synot ligy
Teplice
(So 27. 2., 15:00)
Liberec 0:3 (0:0)
Jablonec
(So 27. 2., 15:00)
Brno 3:0 (1:0)
Zlín
(So 27. 2., 15:00)
Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
Příbram
(So 27. 2., 15:00)
Bohemians 1905 0:0
Slovácko
(So 27. 2., 15:00)
Jihlava 3:1 (1:1)
Olomouc
(So 27. 2., 18:00)
Plzeň 0:1 (0:0)
Slavia
(Ne 28. 2., 17:30)
Ostrava 3:1 (2:1)
Dukla
(St 20. 4., 19:30)
Sparta 1:2 (1:0)
20. kolo
Synot ligy
Bohemians 1905
(So 5. 3., 15:00)
Teplice 1:1 (1:0)
Jihlava
(So 5. 3., 15:00)
Olomouc 2:1 (1:1)
Brno
(So 5. 3., 15:00)
Zlín 2:0 (1:0)
Mladá Boleslav
(So 5. 3., 18:00)
Slavia 2:1 (0:0)
Liberec
(Ne 6. 3., 15:00)
Slovácko 0:0
Sparta
(Ne 6. 3., 15:00)
Jablonec 2:1 (1:1)
Ostrava
(Ne 6. 3., 15:00 – Vítkovice)
Dukla 1:2 (1:2)
Plzeň
(Ne 6. 3., 18:15)
Příbram 4:0 (1:0)
21. kolo
Synot ligy
Jablonec
(Pá 11. 3., 17:30)
Ostrava 1:1 (1:1)
Slavia
(Pá 11. 3., 20:15)
Zlín 1:0 (1:0)
Příbram
(So 12. 3., 17:00)
Liberec 0:1 (0:1)
Dukla
(So 12. 3., 17:00)
Jihlava 0:1 (0:0)
Slovácko
(So 12. 3., 17:00)
Brno 2:1 (1:0)
Teplice
(So 12. 3., 17:00)
Mladá Boleslav 0:0
Plzeň
(So 12. 3., 20:15)
Bohemians 1905 2:0 (1:0)
Olomouc
(Ne 13. 3., 15:00)
Sparta 0:2 (0:0)
22. kolo
Synot ligy
Jihlava
(Pá 18. 3., 18:00)
Příbram 1:3 (0:2)
Brno
(So 19. 3., 15:00)
Dukla 3:0 (2:0)
Bohemians 1905
(So 19. 3., 15:00)
Slovácko 2:0 (0:0)
Ostrava
(So 19. 3., 15:00 – Vítkovice)
Teplice 1:2 (1:1)
Zlín
(So 19. 3., 15:00)
Olomouc 0:0
Mladá Boleslav
(So 19. 3., 18:00)
Jablonec 1:0 (0:0)
Liberec
(Ne 20. 3., 15:45)
Plzeň 0:1 (0:1)
Sparta
(Ne 20. 3., 19:30)
Slavia 3:1 (0:1)
23. kolo
Synot ligy
Olomouc
(Pá 1. 4., 20:15)
Ostrava 6:2 (2:1)
Bohemians 1905
(So 2. 4., 17:00)
Liberec 0:1 (0:1)
Jablonec
(So 2. 4., 17:00)
Zlín 3:1 (1:1)
Příbram
(So 2. 4., 17:00)
Mladá Boleslav 2:3 (1:0)
Slovácko
(So 2. 4., 17:00)
Sparta 2:0 (1:0)
Teplice
(So 2. 4., 17:00)
Brno 0:1 (0:0)
Plzeň
(So 2. 4., 20:15)
Jihlava 2:0 (1:0)
Dukla
(Ne 3. 4., 15:00)
Slavia 0:1 (0:1)
24. kolo
Synot ligy
Brno
(Pá 8. 4., 20:15)
Bohemians 1905 2:1 (1:1)
Slavia
(So 9. 4., 17:00)
Jablonec 0:0
Ostrava
(So 9. 4., 17:00 – Vítkovice)
Slovácko 2:1 (1:0)
Jihlava
(So 9. 4., 17:00)
Teplice 2:1 (2:0)
Liberec
(So 9. 4., 17:00)
Olomouc 2:1 (1:0)
Mladá Boleslav
(So 9. 4., 18:00)
Dukla 2:2 (0:2)
Zlín
(So 9. 4., 20:15)
Plzeň 1:2 (1:0)
Sparta
(Ne 10. 4., 19:30)
Příbram 2:1 (0:1)
25. kolo
Synot ligy
Dukla
(Pá 15. 4., 18:00)
Jablonec 6:1 (4:0)
Olomouc
(So 16. 4., 17:00)
Slavia 1:1 (0:0)
Teplice
(So 16. 4., 17:00)
Zlín 2:2 (2:0)
Slovácko
(So 16. 4., 17:00)
Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
Příbram
(So 16. 4., 17:00)
Ostrava 1:2 (0:0)
Liberec
(So 16. 4., 20:15)
Jihlava 2:0 (2:0)
Plzeň
(Ne 17. 4., 16:45)
Brno 2:1 (1:1)
Bohemians 1905
(Ne 17. 4., 18:45)
Sparta 2:2 (1:1)
26. kolo
Synot ligy
Mladá Boleslav
(Pá 22. 4., 20:15)
Olomouc 4:1 (3:1)
Jablonec
(So 23. 4., 17:00)
Slovácko 3:1 (1:0)
Jihlava
(So 23. 4., 17:00)
Bohemians 1905 1:2 (1:1)
Ostrava
(So 23. 4., 17:00 – Vítkovice)
Liberec 0:2 (0:1)
Slavia
(So 23. 4., 20:15)
Teplice 2:2 (1:1)
Brno
(Ne 24. 4., 17:00)
Příbram 2:0 (0:0)
Zlín
(Ne 24. 4., 17:00)
Dukla 2:2 (1:1)
Sparta
(Ne 24. 4., 20:00)
Plzeň 0:3 (0:1)
27. kolo
Synot ligy
Jihlava
(Pá 29. 4., 18:00)
Mladá Boleslav 1:1 (0:1)
Slovácko
(So 30. 4., 15:00)
Zlín 1:1 (0:0)
Příbram
(So 30. 4., 15:00)
Dukla 2:2 (0:1)
Liberec
(So 30. 4., 15:00)
Brno 4:2 (0:0)
Olomouc
(So 30. 4., 15:00)
Jablonec 2:1 (1:1)
Plzeň
(So 30. 4., 18:15)
Ostrava 2:0 (1:0)
Teplice
(Ne 1. 5., 17:00)
Sparta 1:1 (0:1)
Bohemians 1905
(Ne 1. 5., 19:00)
Slavia 0:0
28. kolo
Synot ligy
Dukla
(Pá 6. 5., 17:30)
Olomouc 2:0 (1:0)
Brno
(Pá 6. 5., 18:00)
Jihlava 1:1 (0:0)
Mladá Boleslav
(So 7. 5., 13:30)
Plzeň 2:0 (0:0)
Ostrava
(So 7. 5., 15:30 – Vítkovice)
Bohemians 1905 1:2 (0:2)
Sparta
(So 7. 5., 15:45)
Liberec 3:0 (2:0)
Zlín
(So 7. 5., 16:00)
Příbram 0:0
Slavia
(Ne 8. 5., 15:30)
Slovácko 5:1 (2:0)
Jablonec
(Ne 8. 5., 16:00)
Teplice 1:0 (0:0)
29. kolo
Synot ligy
Slovácko
(St 11. 5., 18:15)
Olomouc 2:1 (1:0)
Teplice
(St 11. 5., 18:15)
Dukla 1:1 (0:1)
Plzeň
(St 11. 5., 18:15)
Jablonec 1:2 (0:2)
Příbram
(St 11. 5., 18:15)
Slavia 1:3 (0:3)
Liberec
(St 11. 5., 18:15)
Zlín 4:3 (1:2)
Bohemians 1905
(St 11. 5., 18:15)
Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
Jihlava
(St 11. 5., 18:15)
Ostrava 3:0 (1:0)
Brno
(St 11. 5., 18:15)
Sparta 1:0 (0:0)
30. kolo
Synot ligy
Ostrava
(So 14. 5., 15:30 – Vítkovice)
Brno 1:2 (1:0)
Mladá Boleslav
(So 14. 5., 15:30)
Liberec 2:2 (1:1)
Zlín
(So 14. 5., 15:30)
Bohemians 1905 1:1 (0:0)
Slavia
(So 14. 5., 15:30)
Plzeň 5:0 (3:0)
Jablonec
(So 14. 5., 15:30)
Příbram 0:0
Dukla
(So 14. 5., 15:30)
Slovácko 0:1 (0:0)
Olomouc
(So 14. 5., 15:30)
Teplice 6:0 (4:0)
Sparta
(So 14. 5., 15:30)
Jihlava 5:0 (2:0)
Tabulka
Synot ligy
1. Plzeň 30 23 2 5 57:25 71 b. 32
2. Sparta 30 20 4 6 61:24 64 b. 37
3. Liberec 30 17 7 6 51:35 58 b. 16
4. Mladá Boleslav 30 16 9 5 63:37 57 b. 26
5. Slavia 30 14 10 6 48:26 52 b. 22
6. Brno 30 14 5 11 37:38 47 b. – 1
7. Jablonec 30 10 11 9 46:39 41 b. 7
8. Slovácko 30 12 4 14 37:51 40 b. – 14
9. Bohemians 1905 30 8 13 9 35:37 37 b. – 2
10. Dukla 30 8 11 11 44:41 35 b. 3
11. Jihlava 30 8 7 15 31:54 31 b. – 23
12. Teplice 30 7 9 14 37:52 30 b. – 15
13. Zlín 30 7 9 14 34:50 30 b. – 16
14. Příbram 30 7 6 17 33:53 27 b. – 20
15. Olomouc 30 6 9 15 35:49 27 b. – 14
16. Ostrava 30 4 2 24 27:65 14 b. – 38