Tennis Arena Cup 2014 – Plzeň

Plzeň – Turnaj z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný v Plzni. Hraje se na antukových dvorcích TK Slavia Plzeň od 28. července do 3. srpna 2014. Prize money je 25,000 […]

Plzeň – Turnaj z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný v Plzni.

Hraje se na antukových dvorcích TK Slavia Plzeň od 28. července do 3. srpna 2014.

Prize money je 25,000 dolarů.

V hlavním pavouku dvouher je 32 hráček. V hlavním pavouku čtyřher pak 16 dvojic.

Obhajuje -.

Titul Denisa Allertová (čtyřhra Sandra Klemenschits a Renata Voráčová)

Kvalifikantky: Szabina Szlavikovics (HUN), Diana Šumová (CZE), Lauren Embree (USA), Melinda Czink (HUN), Chantal Škamlová (SVK), Lenka Juríková (SVK), Karolína Stuchlá (CZE), Silvia Njiric (CRO).

Divoké karty: Natalie Suk (USA), Vendula Žovincová (CZE), Petra Rohanová (CZE), Martina Přádová (CZE).

Lucky looser: žádná.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Plzeň, antuka
[-] Xenia Pervaková
(-)
[-] Petra Uberalová 6:3, 6:1
[-] Myrtille Georges
(-)
[-] Szabina Szlavikovics 6:2, 6:3
[-] Ema Mikulcic
(-)
[-] Natalie Suk 6:0, 6:3
[-] Cristina Dinu
(-)
[-] Vendula Žovincová 6:3, 6:4
[-] Denisa Allertová
(-)
[-] Lisa-Maria Moser 6:1, 6:2
[-] Diana Šumová
(-)
[-] Ysaline Bonaventure 6:3, 6:4
[-] Lauren Embree
(-)
[-] Petra Rohanová 6:1, 6:2
[-] Elitsa Kostova
(-)
[-] Olga Doroshina 2:6, 6:3, 6:4
[-] Tereza Martincová
(-)
[-] Renata Voráčová 6:7, 6:4, 6:3
[-] Melinda Czink
(-)
[-] Kateřina Vaňková 4:6, 6:0, 6:2
[-] Chantal Škamlová
(-)
[-] Martina Přádová 6:2, 6:4
[-] Richel Hogenkamp
(-)
[-] Lenka Juríková 6:4, 6:3
[-] Lesley Kerkhove
(-)
[-] Ganna Poznikhirenko 6:4, 7:6
[-] Silvia Njiric
(-)
[-] Karolína Stuchlá 6:2, 3:6, 6:3
[-] Jekatěrina Alexandrovová
(-)
[-] Martina Borecká 7:5, 6:1
[-] Anastasiya Vasylyeva
(-)
[-] Kateřina Kramperová 6:2, 6:4
2. kolo dvouher
Plzeň, antuka
[-] Xenia Pervaková
(-)
[-] Myrtille Georges 6:2, 6:4
[-] Ema Mikulcic
(-)
[-] Cristina Dinu 6:2, 6:1
[-] Denisa Allertová
(-)
[-] Diana Šumová 6:2, 6:3
[-] Elitsa Kostova
(-)
[-] Lauren Embree 6:4, 6:4
[-] Melinda Czink
(-)
[-] Tereza Martincová 6:3, 6:1
[-] Richel Hogenkamp
(-)
[-] Chantal Škamlová 6:3, 7:6
[-] Lesley Kerkhove
(-)
[-] Silvia Njiric 7:6, 6:2
[-] Anastasiya Vasylyeva
(-)
[-] Jekatěrina Alexandrovová 2:6, 6:1, 6:1
Čtvrtfinále dvouher
Plzeň, antuka
[-] Xenia Pervaková
(-)
[-] Ema Mikulcic 4:6, 6:4, 6:2
[-] Denisa Allertová
(-)
[-] Elitsa Kostova 6:1, 6:2
[-] Richel Hogenkamp
(-)
[-] Melinda Czink 5:7, 7:6, 6:3
[-] Anastasiya Vasylyeva
(-)
[-] Lesley Kerkhove 6:1, 5:7, 6:4
Semifinále dvouher
Plzeň, antuka
[-] Denisa Allertová
(-)
[-] Xenia Pervaková 6:2, 6:0
[-] Anastasiya Vasylyeva
(-)
[-] Richel Hogenkamp 7:5, 6:3
Finále dvouher
Plzeň, antuka
[-] Denisa Allertová
(-)
[-] Anastasiya Vasylyeva 6:1, 6:1