Tipsport liga 2016 – Vyšehrad, Mladá Boleslav, Vyškov, Olomouc

Vyšehrad – 19. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy.

Sedm prvoligových a osm druholigových klubů plus olomoucké béčko změří své síly nejprve ve skupinách ve Vyšehradu (A), Mladé Boleslavi (B), Vyškově (C) a Olomouci (D). Hraje se systémem každý s každým. Jeden z každé skupiny postupuje do semifinále.

Finále v neděli 24. ledna 2016 od 13:30 ve Vyšehradu.

Obhajuje FC Hradec Králové.

Prize money je … korun.

Patron Petr Švancara.

Živé přenosy na TV Tipsport v rozhraní internetového sázení.

Skupina A – Vyšehrad

Bohemians Praha 1905 (SL-13), FC Vysočina Jihlava (SL-14), FC MAS Táborsko (FNL-7), FK Slavoj Vyšehrad (FNL-14).

Skupina A – Vyšehrad
hřiště FK Slavoj Vyšehrad
Bohemians Praha 1905
(So 9. ledna 2016, 11:00)
FC MAS Táborsko 2:1 (2:1)
FC MAS Táborsko
(Út 12. ledna 2016, 11:00)
FK Slavoj Vyšehrad 1:3 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
(Út 12. ledna 2016, 13:00)
Bohemians Praha 1905 1:4 (1:1)
Bohemians Praha 1905
(So 16. ledna 2016, 11:00)
FK Slavoj Vyšehrad 4:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
(So 16. ledna 2016, 13:00)
FC MAS Táborsko 1:1 (0:0)
FK Slavoj Vyšehrad
(Út 19. ledna 2016, 13:00)
FC Vysočina Jihlava 0:2 (0:1)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. Bohemians Praha 1905 3 3 0 0 10:2 9 b. + 8
2. FC Vysočina Jihlava 3 1 1 1 4:5 4 b. – 1
3. FK Slavoj Vyšehrad 3 1 0 2 3:7 3 b. – 4
4. FC MAS Táborsko 3 0 1 2 3:6 1 b. – 3

Skupina B – Mladá Boleslav

FK Mladá Boleslav (SL-3), FC Hradec Králové (FNL-4), FK Pardubice (FNL-6), FK Varnsdorf (FNL-15).

Skupina B – Mladá Boleslav
hřiště FK Mladá Boleslav
FK Pardubice
(Pá 8. ledna 2016, 9:55)
FK Mladá Boleslav 0:6 (0:3)
FK Pardubice
(Ne 10. ledna 2016, 10:00 – Hradec Králové)
FC Hradec Králové 2:4 (0:2)
FK Mladá Boleslav
(Ne 10. ledna 2016, 11:00)
FK Varnsdorf 1:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav
(St 13. ledna 2016, 11:00)
FC Hradec Králové 7:0 (2:0)
FC Hradec Králové
(Pá 15. ledna 2016, 11:00)
FK Varnsdorf 1:2 (0:0)
FK Varnsdorf
(St 20. ledna 2016, 11:00)
FK Pardubice 0:1 (0:0)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. FK Mladá Boleslav 3 3 0 0 14:0 9 b. + 14
2. FK Varnsdorf 3 1 0 2 2:3 3 b. – 1
3. FC Hradec Králové 3 1 0 2 5:11 3 b. – 6
4. FK Pardubice 3 1 0 2 3:10 3 b. – 7

Skupina C – Vyškov

FC Fastav Zlín (SL-6), SK Sigma Olomouc (SL-15), FC Zbrojovka Brno (SL-7), SFC Opava (FNL-8).

Skupina C – Vyškov
hřiště MFK Vyškov
SFC Opava
(So 9. ledna 2016, 11:00)
FC Fastav Zlín 2:3 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
(So 9. ledna 2016, 13:00)
SK Sigma Olomouc „B“ 1:1 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
(St 13. ledna 2016, 12:05)
FC Fastav Zlín 0:1 (0:0)
SFC Opava
(So 16. ledna 2016, 11:00)
FC Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
FC Fastav Zlín
(So 16. ledna 2016, 13:00)
SK Sigma Olomouc „B“ 1:1 (0:1)
SK Sigma Olomouc „B“
(St 20. ledna 2016, 11:00)
SFC Opava 2:0 (0:0)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. FC Fastav Zlín 3 2 1 0 5:3 7 b. + 2
2. SK Sigma Olomouc „B“ 3 1 2 0 6:4 5 b. + 2
3. FC Zbrojovka Brno 3 1 1 1 5:5 4 b. 0
4. SFC Opava 3 0 0 3 3:7 0 b. – 4

Skupina D – Olomouc

SK Sigma Olomouc (SL-15), FC Baník Ostrava (SL-16), 1. SC Znojmo FK (FNL-1), MFK Frýdek-Místek (FNL-13).

Skupina D – Olomouc
hřiště SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc
(So 9. ledna 2016, 10:35)
FC Baník Ostrava 2:1 (0:1)
1. SC Znojmo FK
(St 13. ledna 2016, 11:00)
SK Sigma Olomouc 2:4 (1:2)
FC Baník Ostrava
(St 13. ledna 2016, 15:00)
MFK Frýdek-Místek 3:3 (2:2)
FC Baník Ostrava
(So 16. ledna 2016, 11:00)
1. SC Znojmo FK 3:0 (0:0)
MFK Frýdek-Místek
(So 16. ledna 2016, 13:00)
SK Sigma Olomouc 0:3 (0:2)
1. SC Znojmo FK
(St 20. ledna 2015, 11:00)
MFK Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. SK Sigma Olomouc 3 3 0 0 10:3 9 b. + 7
2. FC Baník Ostrava 3 1 1 1 8:5 4 b. + 3
3. MFK Frýdek-Místek 3 0 2 1 4:8 2 b. – 4
4. 1. SC Znojmo FK 3 0 1 2 3:9 1 b. – 6

Final Four – Vyšehrad

Bohemians Praha 1905 (A-1), FK Mladá Boleslav (B-1), FC Fastav Zlín (C-1), SK Sigma Olomouc (D-1).

Final Four – Vyšehrad
hřiště FK Slavoj Vyšehrad
FC Fastav Zlín
(So 23. ledna 2016, 11:00 – 1. semifinále)
FK Mladá Boleslav 6:2 (2:1)
Bohemians Praha 1905
(So 23. ledna 2016, 13:30 – 2. semifinále)
SK Sigma Olomouc 4:2 (1:1)
FK Mladá Boleslav
(Ne 24. ledna 2016, 11:00 – O 3. místo)
SK Sigma Olomouc 2:2 (0:0)
4:2 na penalty
FC Fastav Zlín
(Ne 24. ledna 2016, 13:30 – Finále)
Bohemians Praha 1905 0:0
5:4 na penalty