Tipsport liga 2017

Vyšehrad – Jubilejní 20. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy, tentokráte mezinárodní, se sehraje v rozmezí od soboty 7. do neděle 29. ledna 2017 na kdy je v Mladé Boleslavi naplánováno […]

Vyšehrad – Jubilejní 20. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy, tentokráte mezinárodní, se sehraje v rozmezí od soboty 7. do neděle 29. ledna 2017 na kdy je v Mladé Boleslavi naplánováno finále.

Sedm prvoligových a šest druholigových klubů spolu se dvěma slovenskými kluby a jedním polským klubem změří své síly nejprve ve skupinách ve Vyšehradu (A), Mladé Boleslavi (B), Brně (C) a Frýdku-Místku (D). Hraje se systémem každý s každým. Jeden z každé skupiny postupuje do semifinále.

Obhájce FC Fastav Zlín nestartuje.

Prize money je … korun.

Patroni Erich Brabec a Karel Piták.

Živé přenosy na TV Tipsport (18+) v rozhraní internetového sázení.

Skupina A – Vyšehrad

Bohemians Praha 1905 (ePL-9), FC Hradec Králové (ePL-12), 1. FK Příbram (ePL-16), FC MAS Táborsko (FNL-12).

Skupina A – Vyšehrad
hřiště FK Slavoj Vyšehrad
[bohemians_1905]
(So 7. 1., 11:00)
[hradec_kralove] 3:0 (2:0)
[pribram]
(Út 10. 1., 11:00)
[taborsko] 0:2 (0:0)
[pribram]
(So 14. 1., 11:00)
[hradec_kralove] 1:3 (1:1)
[taborsko]
(Út 17. 1., 13:00)
[bohemians_1905] 2:3 (2:1)
[bohemians_1905]
(So 21. 1., 11:00)
[pribram] 5:0 (3:0)
[hradec_kralove]
(So 21. 1., 13:00)
[taborsko] 2:0 (1:0)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. [bohemians_1905] 3 3 0 0 11:2 9 b. + 9
2. [hradec_kralove] 3 2 0 1 5:4 6 b. + 1
3. [taborsko] 3 1 0 2 4:5 3 b. – 1
4. [pribram] 3 0 0 3 1:10 0 b. – 9

Skupina B – Mladá Boleslav

FK Mladá Boleslav (ePL-5), FC Slovan Liberec (ePL-13), FK Jablonec (ePL-10), FK Varnsdorf (FNL-10).

Skupina B – Mladá Boleslav
hřiště FK Mladá Boleslav
[jablonec]
(St 11. 1., 11:00)
[varnsdorf] 2:2 (1:2)
[mlada_boleslav]
(Ne 15. 1., 11:00)
[liberec] 4:1 (2:0)
[liberec]
(St 18. 1., 11:00)
[varnsdorf] 5:2 (3:0)
[jablonec]
(So 21. 1., 13:00)
[liberec] 4:0 (2:0)
[varnsdorf]
(Ne 22. 1., 11:00)
[mlada_boleslav] 0:3 (0:0)
[mlada_boleslav]
(St 25. 1., 11:00)
[jablonec] 1:1 (0:1)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. [mlada_boleslav] 3 2 1 0 8:2 7 b. + 6
2. [jablonec] 3 1 2 0 7:3 5 b. + 4
3. [liberec] 3 1 0 2 6:10 3 b. – 4
4. [varnsdorf] 3 0 1 2 4:10 1 b. – 6

Skupina C – Brno

FC Zbrojovka Brno (ePL-14), 1. SC Znojmo FK (FNL-6), FK Pardubice (FNL-14), MFK Skalica (2. slovenská liga – Západ – 1. místo).

Skupina C – Brno
hřiště FC Zbrojovka Brno
[pardubice]
(So 7. 1., 13:00)
[brno] 5:0 (3:0)
MFK Skalica
(St 18. 1., 11:00)
[pardubice] 1:1 (0:0)
[brno]
(St 18. 1., 13:00)
1. SC Znojmo FK 5:1 (4:1)
[brno]
(So 21. 1., 11:00)
MFK Skalica 3:3 (2:1)
1. SC Znojmo FK
(So 21. 1., 13:00)
[pardubice] 1:2 (0:1)
MFK Skalica
(St 25. 1., 11:00)
1. SC Znojmo FK 3:0 (2:0)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. [pardubice] 3 2 1 0 8:2 7 b. + 6
2. MFK Skalica 3 1 2 0 7:4 5 b. + 3
3. [brno] 3 1 1 1 8:9 4 b. – 1
4. 1. SC Znojmo FK 3 0 0 3 2:10 0 b. – 8

Skupina D – Frýdek-Místek

MFK Frýdek-Místek (FNL-9), MFK Vítkovice (FNL-15), FK Poprad (2. slovenská liga – Východ – 6. místo), TS Podbeskidzie Bielsko-Biala (1 liga polska – 9. místo).

Skupina D – Frýdek-Místek
hřiště MFK Frýdek-Místek
[vitkovice]
(So 7. 1., 13:00)
FK Poprad 2:4 (1:2)
[vitkovice]
(St 11. 1., 11:00)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala 4:2 (2:2)
[frydek_mistek]
(St 18. 1., 13:00)
[vitkovice] 0:2 (0:0)
FK Poprad
(Pá 20. 1., 13:00)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:1 (2:1)
[frydek_mistek]
(So 21. 1., 11:00)
FK Poprad 1:2 (0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
(Čt 26. 1., 11:00)
[frydek_mistek] 4:1 (2:0)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. FK Poprad 3 3 0 0 8:4 9 b. + 5
2. [vitkovice] 3 2 0 1 8:6 6 b. + 2
3. TS Podbeskidzie Bielsko-Biala 3 1 0 2 7:7 3 b. 0
4. [frydek_mistek] 3 0 0 3 2:8 0 b. – 6

Final Four – Mladá Boleslav

Bohemians Praha 1905 (A-1), FK Mladá Boleslav (B-1), FK Pardubice (C-1), FK Poprad (D-1).

Final Four – Mladá Boleslav
hřiště FK Mladá Boleslav
[bohemians_1905]
(So 28. 1., 11:00 – 1. semifinále)
[mlada_boleslav] 0:2 (0:2)
[pardubice]
(So 28. 1., 13:30 – 2. semifinále)
FK Poprad 2:1 (0:0)
[bohemians_1905]
(Ne 29. 1., 11:00 – O 3. místo)
FK Poprad 2:0 (2:0)
[mlada_boleslav]
(Ne 29. 1., 13:30 – Finále)
[pardubice] 4:0 (2:0)