Tipsport liga 2018

Vyšehrad – 21. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy, opět mezinárodní, se sehraje v rozmezí od soboty 6. do čtvrtku 25. ledna 2018 na kdy je ve Vyšehradu naplánováno finále. Pět […]

Vyšehrad – 21. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy, opět mezinárodní, se sehraje v rozmezí od soboty 6. do čtvrtku 25. ledna 2018 na kdy je ve Vyšehradu naplánováno finále.

Pět prvoligových, sedm druholigových a jeden třetiligový klub spolu se dvěma slovenskými kluby a jedním polským klubem změří své síly nejprve ve skupinách ve Vyšehradu (A), Xaverově – Horních Počernicích (B), Brně (C) a Frýdku-Místku (D). Hraje se systémem každý s každým. Jeden z každé skupiny postupuje do semifinále.

Obhájce FK Mladá Boleslav nestartuje.

Prize money je … korun.

Patron Jaromír Blažek.

Živé přenosy z turnaje na TV Tipsport (18+) v rozhraní internetového sázení.

Skupina A – Vyšehrad

Bohemians Praha 1905 (1), FC MAS Táborsko (2), FK Olympia Praha (2), FK Varnsdorf (2).

Skupina A – Vyšehrad
Hřiště FK Slavoj Vyšehrad
Bohemians Praha 1905
(So 13. 1., 11:00)
FC MAS Táborsko 2:0 (2:0)
FK Olympia Praha
(So 13. 1., 13:00)
FK Varnsdorf 0:2 (0:1)
FK Varnsdorf
(Út 16. 1., 11:00)
Bohemians Praha 1905 1:3 (0:1)
FK Olympia Praha
(Út 16. 1., 13:00)
FC MAS Táborsko 1:2 (0:1)
Bohemians Praha 1905
(So 20. 1., 11:00)
FK Olympia Praha 2:0 (2:0)
FC MAS Táborsko
(So 20. 1., 13:00)
FK Varnsdorf 2:6 (1:1)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. Bohemians Praha 1905 3 3 0 0 7:1 9 b. + 6
2. FK Varnsdorf 3 2 0 1 9:5 6 b. + 4
3. FC MAS Táborsko 3 1 0 2 4:9 3 b. – 5
4. FK Olympia Praha 3 0 0 3 1:6 0 b. – 5

Skupina B – Xaverov – Horní Počernice

FC Slovan Liberec (1), FK Jablonec (1), FC Vysočina Jihlava (1), FC Hradec Králové (2).

Skupina B – Xaverov – Horní Počernice
Hřiště SC Xaverov Horní Počernice
FC Vysočina Jihlava
(St 10. 1., 11:00)
FC Hradec Králové 2:2 (2:0)
FC Slovan Liberec
(So 13. 1., 11:00)
FC Hradec Králové 0:5 (0:0)
FK Jablonec
(So 13. 1., 13:00)
FC Vysočina Jihlava 2:1 (0:0)
FK Jablonec
(St 17. 1., 11:00)
FC Slovan Liberec 1:1 (1:1)
FC Slovan Liberec
(So 20. 1., 11:00)
FC Vysočina Jihlava 1:4 (1:1)
FK Jablonec
(So 20. 1., 13:00)
FC Hradec Králové 0:3 (0:3)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. FC Hradec Králové 3 2 1 0 10:2 7 b. + 8
2. FC Vysočina Jihlava 3 1 1 1 7:5 4 b. + 2
3. FK Jablonec 3 1 1 1 3:5 4 b. – 2
4. FC Slovan Liberec 3 0 1 2 2:10 1 b. – 8

Skupina C – Brno

FC Zbrojovka Brno (1), FK Pardubice (2), 1. SC Znojmo FK (2), MFK Skalica (SK).

Skupina C – Brno
Hřiště FC Zbrojovka Brno
FC Zbrojovka Brno
(So 6. 1., 13:00)
FK Pardubice 3:1 (1:1)
1. SC Znojmo FK
(St 10. 1., 11:00)
FC Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
MFK Skalica
(So 13. 1., 13:00)
1. SC Znojmo FK 2:1 (1:1)
FK Pardubice
(St 17. 1., 11:00)
1. SC Znojmo FK 1:2 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
(St 17. 1., 13:00)
MFK Skalica 1:0 (1:0)
MFK Skalica
(So 20. 1., 13:00)
FK Pardubice 2:0 (1:0)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. FC Zbrojovka Brno 3 3 0 0 5:1 9 b. + 4
2. MFK Skalica 3 2 0 1 4:2 6 b. + 2
3. 1. SC Znojmo FK 3 1 0 2 3:4 3 b. – 1
4. FK Pardubice 3 0 0 3 2:7 0 b. – 5

Skupina D – Frýdek-Místek

MFK Frýdek-Místek (2), 1. SK Prostějov (3), FK Poprad (SK), Widzew Lódž (PL), který se těsně před turnajem odhlásil, nahradilo TJ Valašské Meziříčí (3).

Skupina D – Frýdek-Místek
Hřiště MFK Frýdek-Místek
TJ Valašské Meziříčí
(Čt 11. 1., 11:00)
1. SK Prostějov 2:7 (2:4)
FK Poprad
(So 13. 1., 13:00)
MFK Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
TJ Valašské Meziříčí
(Ne 14. 1., 11:00)
FK Poprad 3:7 (1:3)
MFK Frýdek-Místek
(St 17. 1., 11:00)
TJ Valašské Meziříčí 5:1 (3:1)
1. SK Prostějov
(St 17. 1., 13:00)
FK Poprad 0:5 (0:2)
MFK Frýdek-Místek
(So 20. 1., 11:00)
1. SK Prostějov 3:1 (1:1)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. MFK Frýdek-Místek 3 3 0 0 11:2 9 b. + 9
2. FK Poprad 3 2 0 1 12:6 6 b. + 6
3. 1. SK Prostějov 3 1 0 2 8:10 3 b. – 2
4. TJ Valašské Meziříčí 3 0 0 3 6:19 0 b. – 13

Final Four – Vyšehrad

Bohemians Praha 1905 (A-1), FC Hradec Králové (B-1), FC Zbrojovka Brno (C-1), MFK Frýdek-Místek (D-1).

Final Four – Vyšehrad
Hřiště FK Slavoj Vyšehrad
Bohemians Praha 1905
(St 24. 1., 11:00 – 1. semifinále)
FC Hradec Králové 2:1 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
(St 24. 1., 13:00 – 2. semifinále)
MFK Frýdek-Místek 4:2 (3:0)
FC Hradec Králové
(Čt 25. 1., 11:00 – O 3. místo)
MFK Frýdek-Místek 3:1 (2:0)
Bohemians Praha 1905
(Čt 25. 1., 13:30 – Finále)
FC Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)