Tipsport liga 2018

Vyšehrad – 21. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy, opět mezinárodní, se sehraje v rozmezí od soboty 6. do čtvrtku 25. ledna 2018 na kdy je ve Vyšehradu naplánováno finále. Pět […]

Vyšehrad – 21. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy, opět mezinárodní, se sehraje v rozmezí od soboty 6. do čtvrtku 25. ledna 2018 na kdy je ve Vyšehradu naplánováno finále.

Pět prvoligových, sedm druholigových a jeden třetiligový klub spolu se dvěma slovenskými kluby a jedním polským klubem změří své síly nejprve ve skupinách ve Vyšehradu (A), Xaverově – Horních Počernicích (B), Brně (C) a Frýdku-Místku (D). Hraje se systémem každý s každým. Jeden z každé skupiny postupuje do semifinále.

Obhájce FK Mladá Boleslav nestartuje.

Prize money je … korun.

Patron Jaromír Blažek.

Živé přenosy z turnaje na TV Tipsport (18+) v rozhraní internetového sázení.

Skupina A – Vyšehrad

Bohemians Praha 1905 (1), FC MAS Táborsko (2), FK Olympia Praha (2), FK Varnsdorf (2).

Skupina A – Vyšehrad
Hřiště FK Slavoj Vyšehrad
Bohemians Praha 1905
(So 13. 1., 11:00)
FC MAS Táborsko 2:0 (2:0)
FK Olympia Praha
(So 13. 1., 13:00)
FK Varnsdorf 0:2 (0:1)
FK Varnsdorf
(Út 16. 1., 11:00)
Bohemians Praha 1905 1:3 (0:1)
FK Olympia Praha
(Út 16. 1., 13:00)
FC MAS Táborsko 1:2 (0:1)
Bohemians Praha 1905
(So 20. 1., 11:00)
FK Olympia Praha -:- (-:-)
FC MAS Táborsko
(So 20. 1., 13:00)
FK Varnsdorf -:- (-:-)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. Bohemians Praha 1905 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. FC MAS Táborsko 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. FK Olympia Praha 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. FK Varnsdorf 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Skupina B – Xaverov – Horní Počernice

FC Slovan Liberec (1), FK Jablonec (1), FC Vysočina Jihlava (1), FC Hradec Králové (2).

Skupina B – Xaverov – Horní Počernice
Hřiště SC Xaverov Horní Počernice
FC Vysočina Jihlava
(St 10. 1., 11:00)
FC Hradec Králové 2:2 (2:0)
FC Slovan Liberec
(So 13. 1., 11:00)
FC Hradec Králové 0:5 (0:0)
FK Jablonec
(So 13. 1., 13:00)
FC Vysočina Jihlava 2:1 (0:0)
FK Jablonec
(St 17. 1., 11:00)
FC Slovan Liberec 1:1 (1:1)
FC Slovan Liberec
(So 20. 1., 11:00)
FC Vysočina Jihlava -:- (-:-)
FK Jablonec
(So 20. 1., 13:00)
FC Hradec Králové -:- (-:-)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. FC Slovan Liberec 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. FK Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. FC Vysočina Jihlava 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. FC Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Skupina C – Brno

FC Zbrojovka Brno (1), FK Pardubice (2), 1. SC Znojmo FK (2), MFK Skalica (SK).

Skupina C – Brno
Hřiště FC Zbrojovka Brno
FC Zbrojovka Brno
(So 6. 1., 13:00)
FK Pardubice 3:1 (1:1)
1. SC Znojmo FK
(St 10. 1., 11:00)
FC Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
MFK Skalica
(So 13. 1., 13:00)
1. SC Znojmo FK 2:1 (1:1)
FK Pardubice
(St 17. 1., 11:00)
1. SC Znojmo FK 1:2 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
(St 17. 1., 13:00)
MFK Skalica 1:0 (1:0)
MFK Skalica
(So 20. 1., 13:00)
FK Pardubice -:- (-:-)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. FC Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. FK Pardubice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. 1. SC Znojmo FK 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. MFK Skalica 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Skupina D – Frýdek-Místek

MFK Frýdek-Místek (2), 1. SK Prostějov (3), FK Poprad (SK), Widzew Lódž (PL), který se těsně před turnajem odhlásil, nahradilo TJ Valašské Meziříčí (3).

Skupina D – Frýdek-Místek
Hřiště MFK Frýdek-Místek
TJ Valašské Meziříčí
(Čt 11. 1., 11:00)
1. SK Prostějov 2:7 (2:4)
FK Poprad
(So 13. 1., 13:00)
MFK Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
TJ Valašské Meziříčí
(Ne 14. 1., 11:00)
FK Poprad 3:7 (1:3)
MFK Frýdek-Místek
(St 17. 1., 11:00)
TJ Valašské Meziříčí 5:1 (3:1)
1. SK Prostějov
(St 17. 1., 13:00)
FK Poprad 0:5 (0:2)
MFK Frýdek-Místek
(So 20. 1., 11:00)
1. SK Prostějov -:- (-:-)
pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. MFK Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. 1. SK Prostějov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. FK Poprad 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. Widzew Lódž 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Final Four – Vyšehrad

… (A-1), … (B-1), … (C-1), … (D-1).

Final Four – Vyšehrad
Hřiště FK Slavoj Vyšehrad
[-]
(St 24. 1., 11:00 – 1. semifinále)
[-] -:- (-:-)
[-]
(St 24. 1., 13:00 – 2. semifinále)
[-] -:- (-:-)
[-]
(Čt 25. 1., 11:00 – O 3. místo)
[-] -:- (-:-)
[-]
(Čt 25. 1., 13:30 – Finále)
[-] -:- (-:-)

O Rostislav Gawlas

Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“