Tipsport liga 2019

Ta’Qali – 22. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy s mezinárodní účastí se sehraje v rozmezí od soboty 5. do neděle 27. ledna 2019 na kdy je v Ta’Qali naplánováno finále. […]

Ta’Qali – 22. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy s mezinárodní účastí se sehraje v rozmezí od soboty 5. do neděle 27. ledna 2019 na kdy je v Ta’Qali naplánováno finále.

Tři prvoligové, deset druholigových a tři slovenské kluby změří své síly nejprve ve skupinách v Xaverově – Horních Počernicích (A, B), Brně (C) a Orlové (D). Hraje se systémem každý s každým. Jeden ze šestnácti postupuje do maltského semifinále.

Obhajuje FC Zbrojovka Brno.

Prize money je 800 tisíc korun.

Patron Jaromír Blažek.

Živé přenosy z turnaje na TV Tipsport (18+) v rozhraní internetového sázení.

Skupina A – Xaverov – Horní Počernice

1. FK Příbram (1), FC Hradec Králové (2), FC Sellier & Bellot Vlašim (2), FK Ústí nad Labem (2).

Skupina A – Xaverov – Horní Počernice
Hřiště SC Xaverov Horní Počernice
FC Hradec Králové
(St 9. 1., 10:30)
1. FK Příbram 2:1 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
(St 9. 1., 13:00)
FK Ústí nad Labem 3:1 (2:1)
FK Ústí nad Labem
(So 12. 1., 10:30)
FC Hradec Králové -:- (-:-)
FC Sellier & Bellot Vlašim
(So 12. 1., 13:00)
1. FK Příbram -:- (-:-)
1. FK Příbram
(Út 15. 1., 10:30)
FK Ústí nad Labem -:- (-:-)
FC Hradec Králové
(St 16. 1., 10:30)
FC Sellier & Bellot Vlašim -:- (-:-)

Skupina B – Xaverov – Horní Počernice

FK Jablonec (1), FK Pardubice (2), MFK Chrudim (2), FK Varnsdorf (2).

Skupina B – Xaverov – Horní Počernice
Hřiště SC Xaverov Horní Počernice
FK Pardubice
(So 5. 1., 10:30)
MFK Chrudim 2:2 (1:1)
FK Jablonec
(Út 8. 1., 10:30)
FK Pardubice 0:0
FK Jablonec
(Čt 10. 1., 10:30)
FK Varnsdorf 1:0 (1:0)
FK Pardubice
(Ne 13. 1., 10:30)
FK Varnsdorf -:- (-:-)
MFK Chrudim
(Ne 13. 1., 13:00)
FK Jablonec -:- (-:-)
FK Varnsdorf
(St 16. 1., 13:00)
MFK Chrudim -:- (-:-)

Skupina C – Brno

FC Zbrojovka Brno (2), FC MAS Táborsko (2), 1. SC Znojmo FK (2), FC Nitra (SK).

Skupina C – Brno
Hřiště SK Líšeň
1. SC Znojmo FK
(Ne 6. 1., 13:00)
FC Zbrojovka Brno 2:5 (2:2)
FC Zbrojovka Brno
(St 9. 1., 10:30)
FC MAS Táborsko 1:4 (1:3)
FC Nitra
(So 12. 1., 10:30)
FC Zbrojovka Brno -:- (-:-)
1. SC Znojmo FK
(So 12. 1., 13:00)
FC MAS Táborsko -:- (-:-)
FC MAS Táborsko
(Ne 13. 1., 10:30)
FC Nitra -:- (-:-)
FC Nitra
(St 16. 1., 10:30)
1. SC Znojmo FK -:- (-:-)

Skupina D – Orlová

FC Baník Ostrava (1), 1. SK Prostějov (2), 1. FC Tatran Prešov (SK), FK Poprad (SK).

Skupina D – Orlová
Hřiště FK Slavia Orlová Lutyně
1. SK Prostějov
(So 5. 1., 13:00)
1. FC Tatran Prešov 2:1 (1:1)
1. FC Tatran Prešov
(Út 8. 1., 13:00 – Vranov nad Topľou)
FK Poprad 3:0 (1:0)
FC Baník Ostrava
(Út 8. 1., 13:20)
1. SK Prostějov 2:0 (0:0)
FC Baník Ostrava
(Pá 11. 1., 13:00)
FK Poprad 3:2 (1:0)
FK Poprad
(So 12. 1., 10:30)
1. SK Prostějov -:- (-:-)
1. FC Tatran Prešov
(Út 15. 1., 13:00)
FC Baník Ostrava -:- (-:-)

Tabulka

pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. 1. FK Příbram 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. FC Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. FC Sellier & Bellot Vlašim 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. FK Ústí nad Labem 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. FK Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. FK Pardubice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. MFK Chrudim 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. FK Varnsdorf 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. FC Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. FC MAS Táborsko 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
11. 1. SC Znojmo FK 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
12. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
13. FC Baník Ostrava 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
14. 1. SK Prostějov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
15. 1. FC Tatran Prešov 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
16. FK Poprad 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Tipsport Malta Cup – Ta’Qali

Týdenního Tipsport Malta Cupu se na maltském národním stadionu Ta’Qali ve stejnojmenném městě zúčastní vítěz základní části Tipsport ligy, loňský obhájce FC Zbrojovka Brno, spolu se dvěma hosté ŠK Slovan Bratislava a FK Mladá Boleslav.

Tipsport Malta Cup – Ta’Qali
Maltský národní stadion Ta’Qali
[-]
(-, –:– – 1. semifinále)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:– – 2. semifinále)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:– – O 3. místo)
[-] -:- (-:-)
[-]
(-, –:– – Finále)
[-] -:- (-:-)