Tipsport liga 2019

Ta’Qali – 22. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy s mezinárodní účastí se sehraje v rozmezí od soboty 5. do pondělí 21. ledna 2019 na kdy je v Ta’Qali naplánováno finále. […]

Ta’Qali – 22. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy s mezinárodní účastí se sehraje v rozmezí od soboty 5. do pondělí 21. ledna 2019 na kdy je v Ta’Qali naplánováno finále.

Tři prvoligové, deset druholigových a tři slovenské kluby změří své síly nejprve ve skupinách v Xaverově – Horních Počernicích (A, B), Brně (C) a Orlové (D). Hraje se systémem každý s každým. Jeden ze šestnácti postupuje do maltského semifinále.

Obhajuje FC Zbrojovka Brno.

Prize money je 800 tisíc korun.

Patron Jaromír Blažek.

Živé přenosy z turnaje na TV Tipsport (18+) v rozhraní internetového sázení.

Skupina A – Xaverov – Horní Počernice

1. FK Příbram (1), FC Hradec Králové (2), FC Sellier & Bellot Vlašim (2), FK Ústí nad Labem (2).

Skupina A – Xaverov – Horní Počernice
Hřiště SC Xaverov Horní Počernice
FC Hradec Králové
(St 9. 1., 10:30)
1. FK Příbram 2:1 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
(St 9. 1., 13:00)
FK Ústí nad Labem 3:1 (2:1)
FK Ústí nad Labem
(So 12. 1., 10:30)
FC Hradec Králové 0:2 (0:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
(So 12. 1., 13:00)
1. FK Příbram 1:2 (0:1)
1. FK Příbram
(Út 15. 1., 10:30)
FK Ústí nad Labem 5:2 (1:2)
FC Hradec Králové
(St 16. 1., 10:30)
FC Sellier & Bellot Vlašim 1:2 (1:1)

Skupina B – Xaverov – Horní Počernice

FK Jablonec (1), FK Pardubice (2), MFK Chrudim (2), FK Varnsdorf (2).

Skupina B – Xaverov – Horní Počernice
Hřiště SC Xaverov Horní Počernice
FK Pardubice
(So 5. 1., 10:30)
MFK Chrudim 2:2 (1:1)
FK Jablonec
(Út 8. 1., 10:30)
FK Pardubice 0:0
FK Jablonec
(Čt 10. 1., 10:30)
FK Varnsdorf 1:0 (1:0)
FK Pardubice
(Ne 13. 1., 10:30)
FK Varnsdorf 1:4 (0:0)
MFK Chrudim
(Ne 13. 1., 13:00)
FK Jablonec 1:3 (1:1)
FK Varnsdorf
(St 16. 1., 13:00)
MFK Chrudim 1:2 (0:1)

Skupina C – Brno

FC Zbrojovka Brno (2), FC MAS Táborsko (2), 1. SC Znojmo FK (2), FC Nitra (SK).

Skupina C – Brno
Hřiště SK Líšeň
1. SC Znojmo FK
(Ne 6. 1., 13:00)
FC Zbrojovka Brno 2:5 (2:2)
FC Zbrojovka Brno
(St 9. 1., 10:30)
FC MAS Táborsko 1:4 (1:3)
FC Nitra
(So 12. 1., 10:30)
FC Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
1. SC Znojmo FK
(So 12. 1., 13:00)
FC MAS Táborsko 1:4 (1:1)
FC MAS Táborsko
(Ne 13. 1., 10:30)
FC Nitra 0:1 (0:1)
FC Nitra
(St 16. 1., 10:30)
1. SC Znojmo FK 4:4 (2:3)

Skupina D – Orlová

FC Baník Ostrava (1), 1. SK Prostějov (2), 1. FC Tatran Prešov (SK), FK Poprad (SK).

Skupina D – Orlová
Hřiště FK Slavia Orlová Lutyně
1. SK Prostějov
(So 5. 1., 13:00)
1. FC Tatran Prešov 2:1 (1:1)
1. FC Tatran Prešov
(Út 8. 1., 13:00 – Vranov nad Topľou)
FK Poprad 3:0 (1:0)
FC Baník Ostrava
(Út 8. 1., 13:20)
1. SK Prostějov 2:0 (0:0)
FC Baník Ostrava
(Pá 11. 1., 13:00)
FK Poprad 3:2 (1:0)
FK Poprad
(So 12. 1., 10:30)
1. SK Prostějov 1:0 (1:0)
1. FC Tatran Prešov
(Čt 17. 1., 14:00)
FC Baník Ostrava 1:2 (0:1)

Tabulka

První FC Baník Ostrava i druhý FK Jablonec účast na Tipsport Malta Cupu odřekli, proto postupuje třetí FC MAS Táborsko.

pořadí klub zápasy výh rem pro skóre body + / –
1. FC Baník Ostrava 3 3 0 0 7:3 9 b. + 4
2. FK Jablonec 3 2 1 0 4:1 7 b. + 3
3. FC MAS Táborsko 3 2 0 1 8:3 6 b. + 5
4. 1. FK Příbram 3 2 0 1 8:5 6 b. + 3
5. FC Zbrojovka Brno 3 2 0 1 9:7 6 b. + 2
6. FC Sellier & Bellot Vlašim 3 2 0 1 6:4 6 b. + 2
7. FC Hradec Králové 3 2 0 1 5:3 6 b. + 2
8. FC Nitra 3 1 1 1 6:7 4 b. – 1
9. MFK Chrudim 3 1 1 1 5:6 4 b. – 1
10. FK Varnsdorf 3 1 0 2 5:4 3 b. + 1
11. 1. FC Tatran Prešov 3 1 0 2 5:4 3 b. + 1
12. 1. SK Prostějov 3 1 0 2 2:4 3 b. – 2
13. FK Poprad 3 1 0 2 3:6 3 b. – 3
14. FK Pardubice 3 0 2 1 3:6 2 b. – 3
15. 1. SC Znojmo FK 3 0 1 2 7:13 1 b. – 6
16. FK Ústí nad Labem 3 0 0 3 3:10 0 b. – 7

Tipsport Malta Cup – Ta’Qali

Týdenního Tipsport Malta Cupu se na maltském národním stadionu Ta’Qali ve stejnojmenném městě zúčastní vítěz základní části Tipsport ligy, loňský obhájce FC Zbrojovka Brno, spolu se dvěma hosty ŠK Slovan Bratislava a FK Mladá Boleslav.

Tipsport Malta Cup – Ta’Qali
Maltský národní stadion Ta’Qali
FC Zbrojovka Brno
(So 19. 1., 11:00 – 1. semifinále)
FC MAS Táborsko 2:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
(So 19. 1., 13:30 – 2. semifinále)
ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2)
FC MAS Táborsko
(Po 21. 1., 11:00 – O 3. místo)
FK Mladá Boleslav 1:3 (1:2)
FC Zbrojovka Brno
(Po 21. 1., 13:30 – Finále)
ŠK Slovan Bratislava 3:0 (3:0)

Přátelské zápasy – Ta’Qali

Přátelské zápasy – Ta’Qali
Maltský národní stadion Ta’Qali
FC Zbrojovka Brno
(St 23. 1., 18:00)
Hibernians FC 3:1 (0:1)
FC MAS Táborsko
(St 23. 1., 20:00)
Floriana FC 1:2 (1:2)
FK Mladá Boleslav
(Čt 24. 1., 18:00)
Balzan FC 0:0
ŠK Slovan Bratislava
(Čt 24. 1., 20:00)
FC Gzira United 4:3 (3:3)