Tipsport liga 2020

Ta’Qali – 23. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy s mezinárodní účastí se sehraje v rozmezí od středy 8. do pondělí 27. ledna 2020 na kdy je v Ta’Qali naplánováno finále. […]

Ta’Qali – 23. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy s mezinárodní účastí se sehraje v rozmezí od středy 8. do pondělí 27. ledna 2020 na kdy je v Ta’Qali naplánováno finále.

Šest prvoligových, pět druholigových, jeden třetiligový a čtyři slovenské kluby změří své síly nejprve ve skupinách v Xaverově – Horních Počernicích (A), Mladé Boleslavi (B), Dunajské Strede (C) a Ostravě (D), které se hrají systémem každý s každým. Poté si čtyři kluby zahrají maltské semifinále. Vítěz základní části a vítěz vyřazovací části získává možnost zahrát si na příštím ročníku Tipsport Malta Cup.

Obhajuje FC Zbrojovka Brno.

Prize money je 800 tisíc korun.

Patron …

Živé přenosy z turnaje zdarma na TV Tipsport (18+) v rozhraní internetového sázení.

[reklama_ts]

Skupina A – Xaverov – Horní Počernice

1. FK Příbram (1), FK Jablonec (1), Bohemians Praha 1905 (1), FK Dukla Praha (2).

Skupina A – Xaverov – Horní Počernice
Hřiště SC Xaverov – Horní Počernice
[bohemians_1905]
(So 11. 1., 10:30)
[dukla] 2:1 (1:0)
[pribram]
(So 11. 1., 13:00)
[jablonec] 3:1 (1:0)
[jablonec]
(St 15. 1., 13:00)
[bohemians_1905] 1:0 (1:0)
[bohemians_1905]
(So 18. 1., 10:30)
[pribram] 4:0 (1:0)
[dukla]
(So 18. 1., 13:00)
[jablonec] 2:3 (0:0)
[dukla]
(St 22. 1., 10:30)
[pribram] 6:0 (4:0)

Skupina B – Mladá Boleslav

FK Mladá Boleslav (1), FC Hradec Králové (2), FK Varnsdorf (2), AC Sparta Praha B (3).

Skupina B – Mladá Boleslav
Hřiště …
AC Sparta Praha B
(St 8. 1., 10:30)
[varnsdorf] 1:1 (1:0)
[varnsdorf]
(So 11. 1., 10:30)
[hradec_kralove] 1:1 (0:0)
[mlada_boleslav]
(Ne 12. 1., 13:00)
AC Sparta Praha B 1:1 (0:1)
[hradec_kralove]
(St 15. 1., 13:00)
[mlada_boleslav] 0:1 (0:1)
[mlada_boleslav]
(So 18. 1., 10:30)
[varnsdorf] 3:1 (2:0)
AC Sparta Praha B
(Út 21. 1., 10:30)
[hradec_kralove] 0:0

Skupina C – Dunajská Streda

FC Zbrojovka Brno (2), FC DAC Dunajská Streda (SK), FC Nitra (SK), MFK Skalica (SK).

Skupina C – Dunajská Streda
Hřiště …
FC Nitra
(St 15. 1., 13:00)
MFK Skalica 3:3 (2:2)
FC DAC Dunajská Streda
(So 18. 1., 13:00)
[brno] 0:5 (0:2)
FC Nitra
(Ne 19. 1., 10:30)
[brno] 5:1 (2:0)
MFK Skalica
(Ne 19. 1., 13:00)
FC DAC Dunajská Streda 1:0 (0:0)
FC DAC Dunajská Streda
(St 22. 1., 10:30)
FC Nitra 2:1 (0:0)
[brno]
(St 22. 1., 11:00)
MFK Skalica 3:1 (3:1)

Skupina D – Ostrava

FC Baník Ostrava (1), MFK Karviná (1), 1. SK Prostějov (2), FK Pohronie (SK).

Skupina D – Ostrava
Tréninkové centrum Vista v Ostravě – Zábřehu
[banik]
(Pá 10. 1., 10:30)
[prostejov] 2:2 (1:1)
[karvina]
(Pá 10. 1., 13:30)
FK Pohronie 0:0
[karvina]
(Út 14. 1., 10:30)
[banik] 1:1 (1:0)
[prostejov]
(So 18. 1., 10:30)
[karvina] 2:3 (0:2)
[banik]
(So 18. 1., 13:00)
FK Pohronie 4:1 (2:0)
FK Pohronie
(Út 21. 1., 10:30)
[prostejov] 3:1 (2:0)

[reklama_ts]

Tabulka

Odměnu 160 tisíc korun za vítězství v základní části získává klub FK Mladá Boleslav.

Pořadí Klub Zápasy Výh Rem Pro Skóre Body + / –
1. [mlada_boleslav] 3 2 1 0 5:2 7 b. + 3
2. [bohemians_1905] 3 2 0 1 6:2 6 b. + 4
3. [brno] 3 2 0 1 9:6 6 b. + 3
4. [jablonec] 3 2 0 1 5:5 6 b. 0
5. [banik] 3 1 2 0 7:4 5 b. + 3
6. [karvina] 3 1 2 0 4:3 5 b. + 1
7. FC Nitra 3 1 1 1 9:6 4 b. + 3
8. MFK Skalica 3 1 1 1 5:6 4 b. – 1
9. FK Pohronie 3 1 1 1 4:5 4 b. – 1
10. [dukla] 3 1 0 2 9:5 3 b. + 4
11. AC Sparta Praha B 3 0 3 0 2:2 3 b. 0
12. FC DAC Dunajská Streda 3 1 0 2 2:7 3 b. – 5
13. [pribram] 3 1 0 2 3:11 3 b. – 8
14. [hradec_kralove] 3 0 2 1 1:2 2 b. – 1
15. [varnsdorf] 3 0 2 1 3:5 2 b. – 2
16. [prostejov] 3 0 1 2 5:8 1 b. – 3

[reklama_ts]

Tipsport Malta Cup – Ta’Qali

Týdenního Tipsport Malta Cupu se na maltském národním stadionu Ta’Qali ve stejnojmenném městě zúčastní vítěz loňské základní části Tipsport ligy FC Baník Ostrava, loňský obhájce FC Zbrojovka Brno, spolu se dvěma hosty FC DAC Dunajská Streda a FK Mladá Boleslav.

Tipsport Malta Cup – Ta’Qali
Maltský národní stadion Ta’Qali
[brno]
(So 25. 1., 11:00 – 1. semifinále)
[banik] 3:2 (1:2)
[mlada_boleslav]
(So 25. 1., 13:30 – 2. semifinále)
FC DAC Dunajská Streda 5:0 (2:0)
[banik]
(Po 27. 1., 11:00 – O 3. místo)
FC DAC Dunajská Streda 0:0
4:5 na penalty
[brno]
(Po 27. 1., 13:30 – Finále)
[mlada_boleslav] 1:1 (0:1)
3:4 na penalty

Přátelské zápasy – Ta’Qali

Přátelské zápasy – Ta’Qali
Maltský národní stadion Ta’Qali
[mlada_boleslav]
(St 29. 1., 13:30)
Hibernians FC 0:0
[brno]
(Čt 30. 1., 18:00)
Balzan FC 0:0
[banik]
(Čt 30. 1., 20:00)
Birkirkara FC 3:1 (1:1)