Tipsport liga 2022

Praha, Mladá Boleslav, Ostrava, Brno, Senec – 25. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy s mezinárodní účastí se sehraje v rozmezí od čtvrtku 6. do soboty 29. ledna 2022. Osm prvoligových, […]

Praha, Mladá Boleslav, Ostrava, Brno, Senec – 25. ročník zimní fotbalové Tipsport ligy s mezinárodní účastí se sehraje v rozmezí od čtvrtku 6. do soboty 29. ledna 2022.

Osm prvoligových, sedm druholigových a pět slovenských klubů změří své síly ve skupinách v Xaverově – Horních Počernicích (A), Mladé Boleslavi (B), Ostravě (C), Brně (D) a Senci (E), které se hrají systémem každý s každým. Vítězem se stane klub s největším počtem bodů v jedné společné tabulce.

Obhajuje FC Spartak Trnava.

Prize money je 1 milion korun.

Patron …

Živé přenosy z turnaje zdarma na TV Tipsport (18+) v rozhraní internetového sázení.

Skupina A – Xaverov – Horní Počernice

Bohemians Praha 1905 (1), FK Jablonec (1), AC Sparta Praha B (2), FK Dukla Praha (2).

Skupina A – Xaverov – Horní Počernice
Hřiště SC Xaverov – Horní Počernice
Bohemians Praha 1905
(So 8. 1., 10:30)
AC Sparta Praha B 2:0 (1:0)
FK Jablonec
(So 8. 1., 13:00)
FK Dukla Praha 2:3 (1:3)
FK Jablonec
(Út 11. 1., 10:30)
AC Sparta Praha B 3:2 (1:0)
FK Dukla Praha
(St 12. 1., 10:30)
Bohemians Praha 1905 0:1 (0:1)
Bohemians Praha 1905
(So 15. 1., 10:30)
FK Jablonec 1:3 (0:1)
AC Sparta Praha B
(So 15. 1., 13:00)
FK Dukla Praha 2:3 (1:0)

Skupina B – Mladá Boleslav

FK Mladá Boleslav (1), FK Teplice (1), FC MAS Táborsko (2), FK Varnsdorf (2).

Skupina B – Mladá Boleslav
Hřiště FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
(So 8. 1., 10:30)
FC MAS Táborsko 7:0 (3:0)
FK Teplice
(So 8. 1., 13:00)
FK Varnsdorf 2:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
(St 12. 1., 10:30)
FK Teplice 4:1 (0:1)
FK Varnsdorf
(So 15. 1., 10:30)
FK Mladá Boleslav 1:3 (1:2)
FK Teplice
(So 15. 1., 13:00)
FC MAS Táborsko 3:3 (1:1)
FC MAS Táborsko
(So 22. 1., 13:00)
FK Varnsdorf -:- (-:-)

Skupina C – Ostrava

FC Baník Ostrava (1), MFK Karviná (1), FK Pardubice (1), 1. SK Prostějov (2).

Skupina C – Ostrava
Tréninkové centrum Vista v Ostravě – Zábřehu
FC Baník Ostrava
(Čt 6. 1., 10:30)
MFK Karviná 5:2 (4:1)
FK Pardubice
(So 8. 1., 13:00)
FC Baník Ostrava 2:4 (1:2)
MFK Karviná
(Čt 13. 1., 13:00)
FK Pardubice 2:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
(So 15. 1., 10:30)
1. SK Prostějov 0:2 (0:0)
1. SK Prostějov
(St 19. 1., 10:30)
MFK Karviná 0:1 (0:1)
1. SK Prostějov
(St 26. 1., 11:00)
FK Pardubice -:- (-:-)

Skupina D – Brno

SK Sigma Olomouc (1), MFK Vyškov (2), FC Zbrojovka Brno (2), AS Trenčín (SK-1).

Skupina D – Brno
Fotbalové centrum v Brně – Ivanovicích
SK Sigma Olomouc
(St 12. 1., 15:00)
MFK Vyškov 4:2 (2:1)
AS Trenčín
(Pá 14. 1., 15:00)
SK Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
AS Trenčín
(Út 18. 1., 18:00 – Trenčín)
MFK Vyškov 1:1 (0:0)
MFK Vyškov
(So 22. 1., 10:30)
FC Zbrojovka Brno -:- (-:-)
FC Zbrojovka Brno
(St 26. 1., 13:00)
AS Trenčín -:- (-:-)
SK Sigma Olomouc
(So 29. 1., 15:00)
FC Zbrojovka Brno -:- (-:-)

Skupina E – Senec

FC Spartak Trnava (SK-1), FK Senica (SK-1), FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble (SK-1), MFK Skalica (SK-2).

Skupina E – Senec
Národní tréninkové centrum v Senci
FC Spartak Trnava
(Po 10. 1., 10:30)
FK Senica 1:3 (0:2)
MFK Skalica
(St 12. 1., 10:30)
FC Spartak Trnava 0:1 (0:0)
FK Senica
(So 15. 1., 10:30)
MFK Skalica 0:1 (0:1)
FC Spartak Trnava
(So 15. 1., 13:00)
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:5 (1:2)
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
(St 19. 1., 10:30)
MFK Skalica -:- (-:-)
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
(So 22. 1., 10:30)
FK Senica -:- (-:-)

Tabulka

Odměnu … tisíc korun za vítězství získává klub …

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. FK Mladá Boleslav 3 3 0 0 14:2 + 12 9 b.
2. FC Baník Ostrava 3 2 0 1 9:6 + 3 6 b.
3. FK Jablonec 3 2 0 1 8:6 + 2 6 b.
4. Bohemians Praha 1905 3 2 0 1 4:3 + 1 6 b.
5. FK Dukla Praha 3 2 0 1 6:5 + 1 6 b.
6. FK Teplice 3 1 1 1 6:7 – 1 4 b.
7. FC Spartak Trnava 3 1 0 2 5:8 – 3 3 b.
8. AC Sparta Praha B 3 0 0 3 4:8 – 4 0 b.
9. FC MAS Táborsko 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. FK Varnsdorf 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. MFK Karviná 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. FK Pardubice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
13. 1. SK Prostějov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
14. SK Sigma Olomouc 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
15. MFK Vyškov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
16. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
17. FC Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
18. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
19. MFK Skalica 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
20. FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0 0 0 0 0:0 0 0 b.