Tipsport

Beroun – Tipsport je česká sázková kancelář založená v roce 1991 v Berouně v současnosti se sedmi pobočkami v Karviné a s dvacetitřemi v Ostravě. Tipsport nabízí bohatou nabídku událostí […]

Beroun – Tipsport je česká sázková kancelář založená v roce 1991 v Berouně v současnosti se sedmi pobočkami v Karviné a s dvacetitřemi v Ostravě. Tipsport nabízí bohatou nabídku událostí napříč sportovním spektrem včetně živých sázek. K dispozici jsou i živé sportovní přenosy. Kromě kurzových sázek provozuje také loterii nazvanou Tipšestka a prodává stírací losy. Sázkař může využít věrnostní program Tipkonto, ke kterému dostane Tipkartu, a sázení si může zpestřit účastí v Tiplize (dříve Tipsport lize) a Tipcupu (dříve Tipsport Cupu).

Rychlá on-line registrace u Tipsportu (18+)

TV Tipsport

Živé sportovní přenosy z domácích i zahraničních fotbalových a hokejových soutěží dostupné zdarma z prostředí internetového sázení doma na počítači nebo z mobilní aplikace pro Android a iOS na tabletu nebo na chytrém telefonu nebo televizi s Androidem na kterémkoli místě s internetovým připojením.

TV Tipsport (18+)

Vklady a výběry

Vklady – pobočka, bankovní převod, platební karta (Visa, Maestro, MasterCard), Paypal, Skrill a Paysafecard.

Výběry – pobočka (ihned), bankovní převod (do 24 hodin), Paypal a Skrill.

Články

(18+) Ministerstvo financí varuje, že účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!