Turnaj mistryň vyhrála potřetí v řadě Serena Williamsová

Singapur – Američanka Serena Williamsová vyhrála potřetí v řadě turnaj mistryň. Ve finále hladce ve dvou setech porazila Rumunku Simonu Halepovou 6:3 a 6:0. Cesta k titulu americké šampionky vedla […]

Singapur – Američanka Serena Williamsová vyhrála potřetí v řadě turnaj mistryň. Ve finále hladce ve dvou setech porazila Rumunku Simonu Halepovou 6:3 a 6:0.

Cesta k titulu americké šampionky vedla nejprve červenou skupinou, kterou po dvou výhrách a jedné prohře zakončila na druhém postupovém místě.

Poté v semifinále porazila v bílé skupině neporaženou Caroline Wozniackou a následně ve finále svou jedinou přemožitelku z červené skupiny Simonu Halepovou.

Ve čtyřhře triumfovaly Cara Blacková (ZIM) a Sania Mirzaová (IND), když ve finále suverénně porazily Su-wej Sieovou (TPE) a Šuaj Pchengovou (CHN) 6:1 a 6:0.

Z našich tenistek na turnaji mistryň končila Petra Kvitová po jedné výhře (Maria Šarapovová) a dvou prohrách (Agnieszka Radwaňská, Caroline Wozniacká) na posledním čtvrtém nepostupovém místě bílé skupiny. Ve čtyřhře potom Květa Peschkeová ve dvojici se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou v semifinále, ve kterém až v královském tiebreaku nestačily na pozdější vítězky Caru Blackovou se Saniou Mirzaovou.

V Singapuru, který získal pořadatelství na turnaj mistryň po Istanbulu, se pokračuje i příští rok.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.