Turnaj ve Starých Splavech narušil déšť

Staré Splavy – Třetí hrací den smíšeného tenisového turnaje mužů a žen Macha Lake Open z kalendáře ČTS narušil déšť. Z pořadately původně plánovaných šestnácti zápasů prvního kola skupin se […]

Staré Splavy – Třetí hrací den smíšeného tenisového turnaje mužů a žen Macha Lake Open z kalendáře ČTS narušil déšť. Z pořadately původně plánovaných šestnácti zápasů prvního kola skupin se odehrály pouze čtyři a tři rozehrály. Většina programu tak byla přeložena na čtvrtek.

V mužské skupině B porazila turnajová dvojka Zdeněk Kolář ve dvou setech turnajovou desítku Pavla Nejedlého dvakrát 6:3 a turnajová pětka Jan Šátral rovněž ve dvou setech na divokou kartu startujícího Martina Krumicha dvakrát 6:2. V ženské skupině A porazila turnajová jednička Kateřina Siniaková ve dvou setech turnajovou devítku Miriam Kolodziejovou 7:5 a 7:6 po tiebreaku 8:6 a na divokou kartu startující Lindu Fruhvirtovou ve dvou setech turnajovou osmičku Barboru Miklovou 6:3 a 6:4.

Zápas mezi Tomášem Macháčem a Davidem Poljakem se přerušoval po prvním setu za stavu 6:2 ve prospěch Tomáše Macháče. Zápas mezi Adamem Pavláskem a Martinem Dammem v průběhu prvního setu za stavu 5:1 ve prospěch Adama Pavláska. Zápas mezi Johanou Markovou a Brendou Fruhvirtovou pak v průběhu prvního setu za stavu 4:3 ve prospěch Johany Markové.

Na otevřených antukových dvorcích TO Staré Splavy se pokračuje od čtvrtečních 9:30.